Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) TODI1111 válasza Aryon87 (#643) üzenetére


TODI1111
addikt

Meddig tartana a havi 16k?
Nekem is blue M tarifám van és ennyiért jutottam hozzá az elsők között. [link]

(#652) Aryon87 válasza TODI1111 (#651) üzenetére


Aryon87
félisten

17hónapon át ha jól tudom. Egyösszeg most nem játszik még ha az Samu megy is a ráfizetés miatt. Szal most energiatakarékos mód a bölcsebb döntés :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#653) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

130èrt 2-3 hónap múlva kártyásan egész jó ajánlat lesz, pont jó helyre lőttèk be a közèp ès felső kategória közè a tudàsàt...

(#654) tomboy0013 válasza Dreadloord (#653) üzenetére


tomboy0013
veterán

Biztos lehetsz benne hogy ennyire nem megy le ilyen hamar az ára.

(#655) Krisztianson válasza julius75 (#646) üzenetére


Krisztianson
tag

Nem vettem kötekedésnek, mert abszolút igazad van :D Valóban nagyok az elvárásaim/igényeim, de ha már nem sajnálok kiadni rá X összeget, akkor azt szeretném, hogy legalább az én szemszögemből tökéletes legyen és 4-5 évig kiszolgáljon, mint jelenleg a Z1. Igazából nem vagyok elkésve, szóval ha csak jövő ilyenkor jön ki a számomra ideális telefon, akkor majd váltok 1 év múlva. Csak már nagyon bele vagyok zsongva és bosszantó, mikor ilyen apró dolgokon csúszik el a dolog. :D Tavaly HTC 10-nél a homegomb miatt ugrott, XZ-nél a túl sok műanyag miatt, LG G5-nél a modularitás..idén meg egyelőre ez. Kényes lettem, de sebaj..várunk :D

[ Szerkesztve ]

(#656) babosmiki válasza Krisztianson (#655) üzenetére


babosmiki
addikt

Van baj, de nem baj! :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#657) barmar


barmar
aktív tag

YouTube videót lehet nézni valahogy fullscreenen? S8-nal van egy ikon ami kihúzza a képet 18:9-re. Itt nincs erre opció?

(#658) babosmiki válasza barmar (#657) üzenetére


babosmiki
addikt

Sajna én még nem találtam.. :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#659) pit450


pit450
aktív tag

Most tapogattam meg a mamutban. Jó kis telo de semmi különös (külsőre a szoftver meg LG akinek volt tudja miről beszélek) de én ezt fogom meg venni a nagy látószögű kamera miatt (munkámhoz kell). Az lenne a kérdésem hogy jól láttam e hogy a 3 éve bevezetett kezelő gombsor eltűnteteset ki vették a programok legnagyobb részéből? Illetve hogy nincs gyári böngésző csak Chrome?

[ Szerkesztve ]

(#660) babosmiki válasza pit450 (#659) üzenetére


babosmiki
addikt

Biztos nem a platinum színűt nézted.. :D

Igen a gombok eltüntetését és a gyári böngészőt kivették.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#661) pit450 válasza babosmiki (#660) üzenetére


pit450
aktív tag

De jó valahogy mindig addig fejlesztenek amíg a jó dolgok el tűnnek...

(#662) tomboy0013 válasza babosmiki (#660) üzenetére


tomboy0013
veterán

A fekete is nagyon ütős. Én direkt azt választottam mert jobbak a lehetőségek a hátulja skinezésére. A szürke ujjlenyomat olvasó mindig sztenderd és fekete alappal jobb dolgozni :D (skin-ekkel foglalkozó céget csinálok éppen ezért is volt szempont meg mert 6 éve nem volt fekete telóm és marhára bejött a G6 feketében)

(#663) SlyChocolate válasza pit450 (#659) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Gyári böngusz már a G5-n sem volt.

(#664) SlyChocolate válasza Krisztianson (#655) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Hú ha ennyire ráfeszülsz egy használati cikkre?
Akkor ennél már csak akkor lehet tragikus ha azt a általad tökéletes eszközt neadj leejtetd vagy ellopják.
Kompromisszum mentes vas nincs és nem is lesz.
Ezt idővel el kell fogadnod.
;)

(#665) Krisztianson válasza SlyChocolate (#664) üzenetére


Krisztianson
tag

Ezért tartom őket tokban, fóliával és váltom ki a biztosítást :D

[ Szerkesztve ]

(#666) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Esetleg tudja valaki a voda függetlenül árulja vagy le van zárva?

BlackBerry Passport

(#667) julius75 válasza dodicsaba (#666) üzenetére


julius75
aktív tag

Zárt.

(#668) babosmiki válasza tomboy0013 (#662) üzenetére


babosmiki
addikt

Az sem csúnya az biztos! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#669) Konfigos válasza Aryon87 (#643) üzenetére


Konfigos
őstag

Én most nem akarok ebbe beleszólni,de te nem telefonálsz vagy mi?Telenor blue m van nekem is,szerintem totál elég az átlag embernek,még a családi csomagom is lemondtam miatta..Én kaptam is rá még egy ezres havidíj kedvezményt,teló pedig 154 volt mellé..Sose értettem miért egybe nézik az emberek,teló nélkül is fizetsz valamit nem?Nyilván ha valaki csak azért köt egy 2éves rabságot hogy részletre elhozzon egy telót az egy marha,de a nagy átlag mint pl én eleve előfizus,ezért a végösszegbe nem kell azt beleszámolni a telo oldaláról,mert ha nem hozod el a telot akkor is meglenne,nemde?Én havi 14k~ körül fizettem egy régebbi xs díjcsomagra+1giga net+g4 törlesztő+családi dijcsom stb,néha túl is mentem vele mert kevés volt a perc.Most a blue M-el kevesebbet fizetek és g6 telót kaptam,több a netem 2x,és korlátlan hívom a telenort. Szerintem kicsit se rossz ajánlat,de kinek mi.Az már más tészta hogy egyösszegbe is megvehettem volna a telót,de minek?Kamatmentes,csak egy kevés adminisztrációs díj van rajta,az előfizetés meg így is úgyis kell.És lehet hülyeséget mondok,de talán az első évbe még töréskár is van telóra a telenornál,plusz a gari is 2év. Legalábbis az lg szervizbe ilyesmit mondtak,csak a telenor nem reklámozza ezt,de lehet én értettem félre.

(#670) Aryon87 válasza Konfigos (#669) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem telefonalok, csak ha nagyon muszaj, azt is fontos, hivatalos esetben teszem. A baratokkal valo kommunikaciora ott van a viber, messenger, skype. Havi 1x ha van kimeno hivasom :)
Ezert fogok valtani a masik csomagra, ahol korlatlan az adat. A hozza valo 50perc hivas boven eleg nekem..

Most nem fer bele a koltsegvetesbe a havi reszlet, nyaralas elott semmikepp. Utana mar szabad a palya. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#671) tomboy0013


tomboy0013
veterán

A Google Assistantot hogyan lehet aktiválni? A Gmail fiók régióját kell átállítani? Vagy elég a telefon nyelvét? Valaki mesélje már el nekem :)

(#672) Konfigos válasza tomboy0013 (#671) üzenetére


Konfigos
őstag

Ezt már én is kérdeztem,de rájöttem magamtól végül :D Nyelv a gond,egyáltalán nem megy ha magyaron van a teló .Állítsd át a nyelvet angolra(én uk angolra raktam),aztán home érintése ameddig be nem ugrik a googli kereső és ott lehet vele trécselni mindenről.Fel is lehet tanítani ha jól vettem ki de én ennyire nem merültem bele,plusz az ok google kimondására lehet beállítani dolgokat amiket automatikusan elindítson. Egyébként poén nagyon,engem valamiért aligátornak nevezett többször is,még olyanokat is tud hogy parancsba adod hogy indítsa el az x alkalmazásod. Elméletileg idővel szokja az akcentust is,ezt nem tudom..De az tuti hogy képes rendesen félre érteni pár szót,viszont miután újra mondod neki akkor már jól érti meg. Jó szórakozást,el lehet vele lenni órákat :D

#670: Én is így voltam vele,ezért volt xs csomagom előtte.Aztán jött az hogy a 3190ftos csomagot felhizlaltam többször is 8ezerre,pedig észre se vettem hogy beszéltem ennyit. Én ezért is mentem biztosra,2giga net van a M csomaghoz,nekem simán elég pedig sokszor meg is osztom laposra a netet ha épp muszáj,naponta chrome/folyamatosan aktív mobilnet/fb messenger hívás stb.

[ Szerkesztve ]

(#673) OPiiPO válasza Konfigos (#669) üzenetére


OPiiPO
addikt

igen, Telenoros G6-ra 2 év a gar, és tényleg nem reklámozza

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#674) Skynet258 válasza OPiiPO (#673) üzenetére


Skynet258
veterán

Mindenre 2 év a gari, kivéve iPhone...

https://geekpulse.hu

(#675) Szakiii válasza Skynet258 (#674) üzenetére


Szakiii
addikt

és huawei :)

(#676) Aryon87 válasza Szakiii (#675) üzenetére


Aryon87
félisten

Huawei 3 év garis csúcskategóriában

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#677) GuruZone


GuruZone
őstag

Srácok, ma viszem vissza a telefont a telekomba, tényleg senkinek nincsen térerő-problémája rajtam kívül???????

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#678) nagylaci6417 válasza GuruZone (#677) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Nekem nincs

(#679) Szakiii válasza Aryon87 (#676) üzenetére


Szakiii
addikt

igen azért mondtam :R

(#680) Aryon87 válasza Szakiii (#679) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#681) babosmiki válasza GuruZone (#677) üzenetére


babosmiki
addikt

Nekem is tökéletes!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#682) David3 válasza GuruZone (#677) üzenetére


David3
őstag

Nekem sincs bajom vele.

(#683) pit450


pit450
aktív tag

Vett már valaki a Telekomtol? Független?

(#684) szlaci888 válasza GuruZone (#677) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem is jól működik!

[ Szerkesztve ]

(#685) tzsolesz válasza pit450 (#683) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Van olyan hogy független Samsung, LG szolgáltatónál?

(#686) Ateszpapa válasza tzsolesz (#685) üzenetére


Ateszpapa
addikt

S8 függetlenek a Telekomnál

(#687) tomboy0013 válasza Ateszpapa (#686) üzenetére


tomboy0013
veterán

G6 is.

(#688) Ateszpapa válasza tomboy0013 (#687) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekomos dolgozó írta, hogy direkt azok.
Kivi vagyok meddig tartják ezt az új, de jó szokásukat meg.

(#689) barmar


barmar
aktív tag

Gyári launcheren meg lehet csinálni hogy legyen alkalmazás menü? Ha igen hol? Nem találom.
Köszi

(#690) GuruZone válasza szlaci888 (#684) üzenetére


GuruZone
őstag

Köszönöm, városon kívül is nyúzzátok?

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#691) TODI1111 válasza barmar (#689) üzenetére


TODI1111
addikt

Külön lehet letölteni. Beállítások - A telefonról - Frissítési/App központ - alkalmazás frissítés.

(#692) nagylaci6417 válasza barmar (#689) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

1 Beállitások
2 Kijelző
3 Kezdőképernyő
4 Kezdőlap kiválasztása

(#693) stemplar07


stemplar07
őstag

bestmarkt
Szinte minden , nillkin tokok üveg fólia G6- S8 mindenhez , nem is kell már ebay-ozni :-) meglepő .

(#694) barmar válasza TODI1111 (#691) üzenetére


barmar
aktív tag

Köszi!

(#695) dodicsaba válasza julius75 (#667) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Köszi. 165 ezerért feltöltő kártyásan a Vodánál a G6 .Ez egy jo ár 2 év garival.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry Passport

(#696) stemplar07


stemplar07
őstag

LG G6 ---64/4 dual sim quad dac
Partnero 171 ezer :-) alakul a DAP-om :-)

(#697) julius75 válasza stemplar07 (#696) üzenetére


julius75
aktív tag

Szerintem ez áfa nélküli ár. Persze aki nem tudja költségelni, annak lehet jó, de én 130+áfa áron vettem (voda), hivatalos 2 év garival.
Azért nekem ez barátibb volt.

[ Szerkesztve ]

(#698) OPiiPO válasza stemplar07 (#696) üzenetére


OPiiPO
addikt

A V20 meg 119eFt ugyanott, eddig úgy tünt egyértelműen V20 lesz, de a G6 ha ilyen arányban olcsósodik tovább akkor szintén szóba jöhet.

.

DAC/AMP szinte tudja valaki mi a különbség a koreai belpiacos G6 és a V20 közt?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#699) gidion90 válasza OPiiPO (#698) üzenetére


gidion90
tag

Kompaktsaga miatt lesz inkabb g6 Neked vagy az új egyedi jegyek miatt? Milyen pro kontra erveid vannak ? :D én is hasonlo helyzetben vagyok, v20 g6... :F :F :F

(#700) OPiiPO válasza gidion90 (#699) üzenetére


OPiiPO
addikt

még semmi konkrétumom nincs, csak most kezdtem el rajta gondolkodni, hogy ennyit zuhant a G6 ára, nálam nagyon fontos a DAC és a fényképezés minősége mellett az üzemidő ( is )

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.