Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) atosan válasza myself45850 (#30799) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nem fog menni, a lengyel 6.0-ás rom a D855-ös modellekhez van, Tiéd nem olyan.

siita a flottás simed tudja a 4g-t?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#30802) siita válasza atosan (#30801) üzenetére


siita
csendes tag

Nincs egy éve, hogy a régi Westeles sim-et cseréltettük ki új sim kártyára, viszont azt senki nem mondta/kérdezte akkor, hogy tudja-e a 4G-t. Tehát passzolom a kérdést...

Nagy az Isten állatkertje, a kerítés alacsony és nincs benne áram...

(#30803) atosan válasza siita (#30802) üzenetére


atosan
addikt

Elméletileg kéne akkor tudnia, de a Telenor topikban többet tudnának segíteni. Márnint sim és 4g ügyben.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#30804) ezüsthátú válasza Shinjike87 (#30798) üzenetére


ezüsthátú
tag

Telenoros,garis de hova vigyem,telenorba,vagy lg váci út?

(#30805) Zitta válasza myself45850 (#30799) üzenetére


Zitta
őstag

Nem bírod megvárni azt az 1-2 hetet amíg lecsurog nekünk is hivatalosan?

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#30806) siita válasza Zitta (#30805) üzenetére


siita
csendes tag

Inkább egy-két hónapot...

Nagy az Isten állatkertje, a kerítés alacsony és nincs benne áram...

(#30809) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez a repedéses dolog mennyire gyakori és mennyi idő után szokott előfordulni? Kérdeztem a telenorban az ismerősömet, h ilyennel hoztak-e vissza hozzájuk, de azt mondta, h nem.
Még most is úgy vagyok, h tök fölösleges ez a felbontás, ami csak az akksi rovására megy. Bőven elég lett volna a 1080p. Ezért kicsit tartok a felbontáshoz képest sovány üzemidőtől.
Ugyanez a hardver van a Sony Z3C-ben és ott egy 4,6os HD kijelzőt kell meghajtani. Tehát negyed ennyi pixelt... De vmiért nem rajongok a Sony telókért. Meg törik az üveg hátlapjuk.
Viszont ez meg nincs a telenorban.

[ Szerkesztve ]

(#30810) laca.1


laca.1
aktív tag

Mikor lesz már Fulmics 6.0 rom?kb.

(#30811) Balázs1986 válasza SkyLine3000 (#30809) üzenetére


Balázs1986
addikt

Teljesen veletlenszeruen jon elo. Javitjak garanciaban ha akarod, de ha nem zavar akkor varj vele es akkor add le ha a kijelzo is sargulni kezd / vagy garancia vege elott, foleg ha eladast is tervezel (nem fugg ossze a ket hibalehetoseg de ugyanazzal a javitasi muvelettel orvosoljak mert mindket esetben kijelzo+digitizer+keret csere lesz).
En egy fel eves keszuleket vettem hasznaltan, a repedes rajta volt, aztan 1 honap utan sargulni kezdett a kijelzo. Leadtam, megcsinaltak, azota eltelt tobb mint fel ev es semmi baja eddig. De volt akinek ujra elrepedt.

(#30812) NandorHUN válasza laca.1 (#30810) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem most már bármikor jöhet. 5 napja azt írták tovább tart a munka és akkor már 8 tweak portolva volt a 6.0-ra többi hiányzott csak.
Egyenlőre az volt az utolsó visszajelzés a fejlesztők részéről.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#30813) mokus1


mokus1
addikt

Egyik pillanatrol a masikra ha bekapcsolom a mobiladatot nem működik. Ujrainditottam es most mar azt mondja nins is rootolva. 6.0
Volt mar valakinek ilyen problémája?

(#30814) Shinjike87 válasza ezüsthátú (#30804) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Telenor elsősorban gondolom, ők továbbítják. Független telefon esetében tudok nyilatkozni, azt bárhol veszed, 1 évig viheted az LG-hez is. Kötve hiszem, hogy szolg. függő telefon esetén ez máshogy lenne. Amelyik kényelmesebb.

[ Módosította: CoolMan ]

(#30815) SkyLine3000 válasza Balázs1986 (#30811) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Na meg ez a sárgulás. A G2 nyűgje is volt. Hogy ezzel mér nem bírtak vmit csinálni? A G3-nál mennyire jellemző/gyakori hiba?
Ha lesz időm ma rányulok egyre, ha még lesz. Eléggé a G3 felé hajlok (Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Sony Z3C az alternatívák). Engem biztos idegesítene az ilyen sárgulós/repedős hiba. Főleg, ha gari lejárta után lenne.

(#30816) levisboy válasza mokus1 (#30813) üzenetére


levisboy
tag

Nekem is elment ma reggelre a mobilnetem. Csak spontán, többszörös újra indítás sem oldotta meg. Más is tapasztalja ezt?

[ Szerkesztve ]

(#30817) Viktor0610 válasza levisboy (#30816) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, telekomos vagy.

Nem az újraindítás oldotta meg, hanem az, hogy a szolgáltató elhárította a hibát. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#30818) mokus1 válasza Viktor0610 (#30817) üzenetére


mokus1
addikt

Telekom igen, a kicsengésnél is igen érdekes hangokat ad a telo.

Rootra valami?

(#30819) dkovizoli válasza ezüsthátú (#30804) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én Váci útra vinném. Főleg ha meg tudod oldani.

(#30820) Chevalier válasza levisboy (#30816) üzenetére


Chevalier
tag

Index irja, telekom szarakszik

[ Szerkesztve ]

einhorn az finkle

(#30821) macii97 válasza SkyLine3000 (#30815) üzenetére


macii97
senior tag

Az enyém nem sárgult, vagy nem látom! Ez egyébként nem LG betegség, szinte minden gyártónál előfordul.

(#30822) levisboy válasza Viktor0610 (#30817) üzenetére


levisboy
tag

Még nem oldódott meg. Én kis naiv a romra gyanakodtam :D

(#30823) la_cc


la_cc
addikt

A telót egy Parrot bluetooth-os kihangosítóval szeretném párosítani, de az istenért se találom, hogy hol lehet megnézni a telón az aktív vagy látható kékfogas kapcsolatokat.

Egy Parrot mki92000-ről van szó egyénként. Mindehol azt olvasom, hogy kompatibilis a 2 együtt.

Valamit ötlet? :)

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#30824) Balázs1986 válasza SkyLine3000 (#30815) üzenetére


Balázs1986
addikt

Erről elég nehéz lenne bármit mondani. Csak annyit látok hogy itt a fórumban vagyunk páran. De nyilván vannak akiknek még besárgult, csak ide nem járnak, illetve akiknek nem sárgult be, de szintén nem járnak ide. Szóval a fórum tapasztalat kevés egy ilyet megmondani, itt leginkább csak az fordul meg, akinek gondja van :)
Viszont igaza van macii97-nek, más gyártónál is fordul elő ilyen, Samsung-nál láttam saját szemmel, iPhone-nál csak mesélték. A többi gyártó passz, de nem lennék meglepve, főleg hogy az említett két gyártó máshova is szállít be kijelzőt.

(#30825) myself45850 válasza atosan (#30801) üzenetére


myself45850
tag

Bocsánat 855 ez is. Félreütöttem.
De már sikerült is felrakni. Köszi

(#30826) la_cc válasza la_cc (#30823) üzenetére


la_cc
addikt

Vegyétek figyelmen kívűl a hsz-t. User error volt... :W :B

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#30827) ezüsthátú válasza dkovizoli (#30819) üzenetére


ezüsthátú
tag

Miért?(az a gáz hogy lehet pár nappal hamarabb megcsinálják,de nem adnak cseretelefont)?.

(#30828) korpicschess válasza ezüsthátú (#30827) üzenetére


korpicschess
veterán

Ha szerencséd van, és van szabad kapacitás, illetve alkatrész, akkor akár aznap megcsinálják, esetleg érdeklődj utána, hívd fel őket.
Telenoron keresztül macerásabb, mert a küldözgetés is csomó idő, meg ki tudja, hogy mennyire vigyáznak a telefonodra...

Telenortól engem a hideg kiráz, most is olyan ügyintézővel sikerült telefonálnom, aki totál hülyének nézett... Nem tudom mit gondolnak ezek.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30829) SkyLine3000 válasza korpicschess (#30828) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem már többször volt garis dolgom a telenorral, de ált. 1 hét alatt megvolt és nem bszták össze a telót.
Szerencse, h a helyi telenoros jó ismerősöm.

(#30830) macii97 válasza Balázs1986 (#30824) üzenetére


macii97
senior tag

Sony-nál is előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#30831) Old Gyfland válasza levisboy (#30816) üzenetére


Old Gyfland
tag

Én is így jártam ma délelőtt, de mostanra vissza jött. Újra indítás nélkül.

(#30832) NandorHUN válasza levisboy (#30816) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én nem mobilneteztem, de állandóan jött valami hiba értesítés szolgáltatótól. Valószínűleg akkor ugyanez volt az oka.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#30833) Karcsi1964 válasza SkyLine3000 (#30809) üzenetére


Karcsi1964
tag

Reped kb. fél év múlva. Nekem egyszer már cserélték az egész elejét emiatt, de fél év múlva elrepedt újra. Most nem alul, hanem felül. Még mindig garis, kicseréltetem újra. Egy csúcskategóriás készüléktől ez szerintem szégyen. Hiába monndják, hogy ez a használhatóságot nem befolyásolja. Akkor is szégyen az LG-re nézve, és a magyarázkodásaik szánalmasak.

[ Szerkesztve ]

(#30834) macii97 válasza Karcsi1964 (#30833) üzenetére


macii97
senior tag

Ez a műanyag. Reped, ahogy oly sok más telefon is, csak itt valamiért fel lett fújva. A furatnál gyenge lett, ez van, el fog repedni. Sok samsung is pl ugyanígy reped, de egy szóval se mondja senki. Ha zavar, vegyél rá tokot, bumpert! :)
Nekem is el van repedve alul felül.

(#30835) laca.1 válasza NandorHUN (#30812) üzenetére


laca.1
aktív tag

köszönöm a tájékoztatást.

(#30836) atosan válasza macii97 (#30834) üzenetére


atosan
addikt

Így van, saját samunál meg egy ismerősnél meg az akksi puposodott, az szerintem nagyobb gáz.

Maine coon

(#30837) dkovizoli válasza ezüsthátú (#30827) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen , én is a gyorsaság miatt mondtam. Nekem is pár óra alatt kész lett. Ezért le a kalappal előttük.

(#30838) ezüsthátú válasza dkovizoli (#30837) üzenetére


ezüsthátú
tag

Telenorba beugrottam,de mondták hogy nincs csere telefon,viszont az Lg átköltözött a westendel szembe,oda viszem holnap.

(#30839) Aryon87 válasza ezüsthátú (#30838) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor mar nincsenek a Dozsa gyorgy metroallomas kornyeken?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30840) ezüsthátú válasza Aryon87 (#30839) üzenetére


ezüsthátú
tag

Én is csodálkozva kérdeztem.De aztmondták a telenorban hogy már nincs.

(#30841) Aryon87 válasza ezüsthátú (#30840) üzenetére


Aryon87
félisten

Kosz az infot, megosztom a G4-esekkel is. :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30842) Armi5 válasza ezüsthátú (#30840) üzenetére


Armi5
tag

Jelentem itt is hogy pont ma voltam ott vásárolni és költözésnek nem volt jele.. (Dózsa, Váci út)
lehet új márkabolt inkább...

[ Szerkesztve ]

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#30843) korpicschess válasza ezüsthátú (#30840) üzenetére


korpicschess
veterán

1 hete még ott voltak... Meg a honlapon sincs még változás írva: [link], Váci út 33.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30844) leslien válasza ezüsthátú (#30838) üzenetére


leslien
nagyúr

te voltál is ott ?vagy te is egy idiótával beszéltél és össze keverte szezont a f.. mal.. mármint Samsung szervizre gondolt... pls máskor nézz utána mielőtt elindítasz egy lavinát...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30845) ezüsthátú válasza leslien (#30844) üzenetére


ezüsthátú
tag

Nem indítottam semmit,csak elmondtam mit mondott NEKEM a madár az (árkád) telenor üzletben.

(#30846) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Nekünk ilyenünk nincs, G4c-ben igen. Nincs valami alternatíva vagy portolva nem rootolt készülékhez? Vagy ez kernel szintű alkalmazás?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#30847) myself45850


myself45850
tag

Sziasztok
A google szinkronizálása működik mindenkinél normálisan? 6.0 van rajta. A gmail is késve érkezik és a személyes adatokat egyáltalán nem akarja szinkronizálni.

(#30848) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

Segítsetek légyszi :)
Telefon akarok venni, és ez a G3 szimpi (fontos nekem a gyorsan elkészített szép fotó, video), de nem tudom az 1.hsz-ban említett problémák mindegyik telefonra érvényesek?: pl: hogy kijelző üvege a műanyag kerettől elemelkedik 1-2 tized mm-t felfele, térerő probléma, megreped a ház.
Majdnem vettem ma egyet, de szólt, hogy a szoftverfrissítés óta a kijelző lassan reagál, ezt szervízbe megmutattam de nem tudtak mit kezdeni vele. Így megvehetem szerintetek, és root, majd új rom segít rajta?

Várom a válaszokat..

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#30849) Aryon87


Aryon87
félisten

Erre van valakinek valami otlete, hogy mi alapjan ertesit? Uj ez nekem, sose talalkoztam vele. G4-emen se kaptam ilyet soha. Es hogy lehet kikapcsolni? V30b van fent.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30850) DJ. Ru$y válasza Aryon87 (#30849) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez Smart Notice nem? Fogd meg és lődd ki az alkalmazást (Smart Notice-t).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.