Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) zoleeno1 válasza korpicschess (#31148) üzenetére


zoleeno1
addikt

Apropó Fulmics... Nincs kedvem átbogarászni most xda-t, nem tudja valaki, hogy kb mikorra várható a MM-ra épülő romja? Nekem tőle van fent a 2.7, elégedett vagyok vele, éppen ezért megvárom az Ő főzetét, mielőtt felrakom 6.0-t :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#31152) NandorHUN válasza zoleeno1 (#31151) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is arra várok még mindig 2.0 van fent tőlük :D

Sajnos nincs hír, topicban tegnap ment nagyobb zavargás ETA miatt. Utoljára 9-én írták, hogy dolgoznak rajta. Akkor azt írták nagy része a cuccoknak már át van portolva. Sajnos azóta se írtak más infót ezenkívül.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#31153) korpicschess válasza Tibor7878 (#31150) üzenetére


korpicschess
veterán

Sajnos most hirtelen nem találtam, pedig valahol biztos van.

Zsiráf: xda topikjában azt írják, hogy ne kérdezz hasonlót. ;] szóval majd valamikor. :)

Más:
Aliexpresses üvegfóliákkal van valakinek tapasztalata?

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31154) Carline válasza Tibor7878 (#31150) üzenetére


Carline
őstag

Mielőtt felteszed a TWRP-vel csinálsz egy mentést csak a boot particióról. Akkor pont lesz egy kernel mentésed.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#31155) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Így elsőre 4 óra kijelzőidő jött ki.

(#31156) zoleeno1 válasza NandorHUN (#31152) üzenetére


zoleeno1
addikt

igen, ezt még láttam én is, köszi!

korpi: bkphtd :DDD üveg: én ezt szoktam rendelni úgy fél évente ebay-ről, mert annyi idő alatt annyiszor ejtem el, hogy össze törik :D olcsó, de szerintem teljesen jó: [link]

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#31157) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Este voltam sétálni egy órát. A teló a zsebemben volt. Otthon vettem észre, h stikában mérte a lépéseket, időt, saccolt elégetett kalóriát, stb. :DDD És egészen pontosan tette.

(#31158) Balázs1986 válasza SkyLine3000 (#31157) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én is szoktam nézegetni kb. a telefon megléte óta (bő 1 év). Be kell állítani az adataidat (nem, magasság, tömeg, kor), és edzéstervet is kérhetsz bicikli-futás-gyaloglás vonalon. Bár ez így nyilván kezdetleges, de legalább ösztönöz.

[ Szerkesztve ]

(#31159) SkyLine3000 válasza Balázs1986 (#31158) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ja, beállítottam a szükséges adatokat. Nekem arra elég, h kiváltsa a runtasticot és társait.
Meg ugye kiírta az elméleti elégetett kalóriát és azt is, h legközelebb mennyivel kéne többet elégetnem. Meg szerinte túlsúlyos vagyok.:D Pedig nem.
Eddig meg vagyok elégedve a telóval. Tele van finomságokkal, jópofa dolgokkal. A rendszer is tök sima, nem döcög. Lefuttattam csak úgy kíváncsiságból egy quadrantot. Valami 27ezer körüli eredményt adott. A tesztben még kk volt a telón. Azzal 22e valamennyit. Tehát mérhetően is gyorsult a rendszer már a LP-al is. Szóval nem a kijelző volt a szűk keresztmetszet, mert ennek a socnak ki kell tudnia hajtani ezt a felbontást. Azért kíváncsi leszek egy végleges, nekünk szánt MM-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#31160) myself45850 válasza SkyLine3000 (#31157) üzenetére


myself45850
tag

A kalóriát hogyan kell beállítani, hogy jelezze?

(#31161) Tibor7878 válasza laca.1 (#31147) üzenetére


Tibor7878
tag

Melyik ez a kernel editor pontosan? Nem találtam olyat amiben a kijelzőt lehetne állítgatni. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31162) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Mi a tapasztalat a MM-ról? Ez a külön ablakos alkalmazáspanel él (azaz mint a WP-nél, lefele kell görgetni)? Vagy ugyanolyan, mint a lollin, oldalra lapozós? A gyári időjárás widget is nagyon tetszik 5.0-n, de a 6-osé valahogy furcsa kicsit...

(#31163) Balázs1986 válasza SkyLine3000 (#31159) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na igen, testzsírt-testvizet nem mér :D Mindegy, hogy az ember 180cm-je mellé mondjuk 90kg zsír vagy izom társul, az neki túlsúly :D Ezért is mondtam, hogy ez kezdetleges :) Szinte látom magam előtt, hogy ha a G5-höz nem is, a G6-hoz már lesz ilyen kiegészítő :D
Nekem "normál súly" jelenik meg (ha kötekedni akarnék mondanám, hogy a súly az Newton, ő meg kg-ot ír :D ).
Quadrant-ot ezen a telón nem futtattam még, AnTuTu volt párszor, főleg thermal mod teszt miatt.
A 6.0 már érzetre is sokkal gyorsabb, minden azonnal megjelenik. Viszont nem merül nálam kevésbé, mint az 5.0, hiába az új akksi-kezelés. Így is kibír egy-másfél napot az én használatommal, de azért reménykedtem a 2 napban :)

(#31164) Clander válasza Balázs1986 (#31149) üzenetére


Clander
tag

Miután leírtam, vettem észre..:D. Én kérek elnézést ;)

(#31165) SkyLine3000 válasza myself45850 (#31160) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azt hiszem, azt nem kell külön beállítani.

(#31166) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

V21a lolli egy töltéssel 3nap 3 éjszaka, meg egy kis délelőtt...
de a lényeg hogy így is 5 óra kijelző idő!
persze ez visszafogott használat volt :DDD (egy teszt, hogy mit tudok kihozni, bár 3dik nap végén nagyon untam hogy még mindig 10% és nem tehetem töltőre)
éjszaka persze repülő módban, chrome-facebook-viber használattal (talán 1-2 youtube videó), ha tudtam hogy nem fogom használni akkor leállítottam a folyamatokat, egy kis telefonálás volt, auto fényerőn, minden kikapcsolva csak a wifi ment állandóan.
alvás közben nem kajált, csak mikor visszacsatlakozott hálózatra-wifire stb. akkor ugrott le 1%-ot.
ami meglepett hogy a chrome többet evett mint face, talán a gyári böngésző kevesebbet eszik...videó

(#31167) atosan válasza gixxergabi (#31166) üzenetére


atosan
addikt

Szép teljesítmény. Egyébként én a chromet le szoktam tiltani és a betát használom, így a greenify ki tudja ütni. Szerintem az kevesebbet fogyaszt, mint a sima chrome.

Maine coon

(#31168) storm3


storm3
senior tag

Mivel lehet elerni azt, hogy a home kepernyo sose toltson ujra? Engem ez rohadtul zavar es szinte alig van meg program a telefonon. N+N 1.6,de XenonHD kivetelevel minden romnal ujratoltott neha.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#31169) gixxergabi válasza storm3 (#31168) üzenetére


gixxergabi
senior tag

elsőnek megnézném app limitet build prop-ban bár nem gondolnám egy custom romról, hogy ezt ne módosították volna benne
és az LMK-t

(#31170) korpicschess


korpicschess
veterán

Használja valaki fHD-ra leskálázva a kijelzőjét? :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31171) atosan válasza korpicschess (#31170) üzenetére


atosan
addikt

Hmm, érdekes. Egyelőre még nem rootolok, meg ez valamelyik custom rom ha jól látom.

Maine coon

(#31172) Kirrr válasza atosan (#31171) üzenetére


Kirrr
aktív tag

CM alapú rom a feltétele a videó szerint. Top komment jó! :)

(#31173) korpicschess válasza atosan (#31171) üzenetére


korpicschess
veterán

Terminálban átírtam, jó is lett, aztán Fulmics appban be akartam állítani még a DPI-t, ugyanarra, mint amit terminalban megadtam, de sajnos meghülyült a telefon, bootolás után nem jelent meg a főképernyő, de a kijelző lezárás feloldás működött...
Asszem este kipróbálom a 6.0-át, ha már ROMolni kell. Addig meg irány korizni, jó a jég! :))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31174) Fulár


Fulár
senior tag

Szevasztok hölgyek-Urak!
Tegnap óta lettem a tulaja egy ilyen ketyerének.Szolgáltatói.(Telenor)
Szívem szerint egyből nekiállnék mókolgatni de így,hogy az összefoglalóban meg van jegyezve,hogy a Telemax visszadobta a javítás annak ellenére,hogy Full visszállítással lett beadva hozzájuk a teló nem merek nekiállni.Még a Rootolásnak sem.Én minden telóm főképernyőjére szoktam dobni egy Widgetet amivel egy mozdulattal lehet ki-be kapcsolgatni a netet.Szomorúan tapasztaltam,hogy egyik sem működik 4.4-től felfelé.Amit Lolin is menne ahhoz pedig kell a Root....

Így első nekifutásra ami nagy csalódás az az üzemidő.Sejtettem,hogy valami hasonló lesz de még a vártnál is jobban merül.(szerintem)A gyári Launcher nekem nem nagyon tetszik.Szinte mindig Go Launchert használok de ezen a telón a Go valahogy nem az igazi.Magam sem tudom,hogy miért.Az előzetes általam végig nézett vagy olvasott tesztek nagyon dícsérték a hangszórót de azon kívül,hogy piszok hangos nem brillírozik.Az előző telóm(Alcatel Idol 2s)hangszórója nyomokban még mély hangokat is tartalmazott de ez csak"cincog".Nem beszélve arról,hogy a már ötszáz ezer éves Nokia N8-asom hangosabb.A Qhd kijelző szerintem teljesen fölösleges volt.Szerintem ez sok baj okozója.Túl sok erőforrást emészt fel és szerintem semmi értelme.A másik problémám vele,hogy nekem sajnos nem a legjobbak a szemeim.Minél nagyobb kijelző felbontású telóm volt eddig a böngészőkben amiket szeretek(Opera,Opera mini,Uc Browser)egyre kisebbek a betűk olvasáskor.Ennél már majd kifolyik a szemem :( Sajnálatos az is,hogy a gyári kamera app ennyire purítán.
Ezek voltak azok a dolgok amik így másfél nap távlatából nekem feltüntek.Szerencsére a pozítívumokat hosszabb lenne felsorolni! :) Remélem sok örömöm lesz ebben a telóban és annál kevesebb bosszúságom.Bocs ha hosszú lett és köszönöm ha végigolvastátok!

(#31175) DonLaca@ válasza korpicschess (#31170) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Én leskálázva használom de nem fHD-ra V21 alapú romot. Sajnos MM 528 dpi alatt használhatatlan mert nem csak az LG appok állnak le hanem a rendszer programok is.

(#31176) atosan válasza Fulár (#31174) üzenetére


atosan
addikt

Nekem a 4 óra mundug meg volt, tegnap este 38 százalékon tettem fel, 3 óra 49 percel, pedig fb, messenger, viber us van, igaz greenifyvel jegelem a fész, chrome betát, persze root nélkül. Két hete a teló.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#31177) #13110016


#13110016
törölt tag

Azt hol lehet beállítani, hogy a készített képeken ott legyen a hely is? Pl Budapest, XV. kerület stb.

(#31178) Fulár válasza #13110016 (#31177) üzenetére


Fulár
senior tag

Nem a Kamera appon belül hanem Beállítások-Hely-Kamera.

[ Szerkesztve ]

(#31179) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Quick circle tokhoz van vmi facebook messenger app?
Mert en nem találok, de jo lenne ha jelezné vhogy ha üzenetet kapok.

(#31180) ofgm válasza #13110016 (#31177) üzenetére


ofgm
tag

GPS beállításban, pipa be, a Helymeghatározás Szolgáltatásoknál van a Kamera.

[ Szerkesztve ]

(#31181) hanics válasza lionshamlet (#31179) üzenetére


hanics
aktív tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=zsoltmester.qcn

---Nem leszel modder attól, hogy ki tudod cserélni a kész romban a háttérképet, a forráskód a lényeg! --- PS3 ID : hanics1985

(#31182) #13110016


#13110016
törölt tag

Köszönöm Nektek!

(#31183) lionshamlet válasza hanics (#31181) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Köszi, eddig jó.

Azt tudja vki hogy 6.0 kameraMOD hogy áll?
Már ideje lenne lassan...

(#31184) korpicschess


korpicschess
veterán

MM-ből melyik a javasolt? Nem akarnék külön roottal és hasonlókkal szórakozni. TWRP ha egyszer fel van telepítve akkor egy KDZ-s installnál elveszik ugye? Akkor érdemesebb lenne abból feltelepítenem?

Köszi előre is.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31185) Probert75 válasza lionshamlet (#31183) üzenetére


Probert75
addikt

Már van rá, ha minden igaz. De nem próbált!

[ Szerkesztve ]

(#31186) dunc válasza korpicschess (#31184) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem kdz vel csináld.

(#31187) korpicschess válasza dunc (#31186) üzenetére


korpicschess
veterán

Oké, lehet jobb úgy, főleg mert főverzió frissítés.

Most xda-n van egy az LGUP szoftver, felraktam a drivereket, elvileg ezzel is lehet KDZ-t felrakni, ez az újabb.
Ezek után meg simán adb-vel fel tudok rakni egy twrp-t ugye? Gondolom ami a kdz frissítéshez elég driver, az ahhoz is elég.

Kamera modot még én sem látok, mennyire jelent ez sokat?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31188) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Használ vki Greenifyt 6.0 alatt?? Melyik verza működőképes?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#31189) atosan válasza mediumgecso (#31188) üzenetére


atosan
addikt

Rootolatlanul használom, legújabb verzió, mert a 6.0 felrakás után mindent újratelepítettem playről, nem mentésből.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#31190) lionshamlet válasza Probert75 (#31185) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Kipróbáltam, a 2 fajlt felulirtam a system>etc mappaban, de a kamera alkalmazas leallt.
Szoval nem indul el.

A két eredeti fajlt be fel tudod tölteni vhova?

(#31191) Probert75 válasza lionshamlet (#31190) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor SRY!
Előtte menteni kellett volna az eredetiket, nem egyből felülírni! Nincs rootolva a telóm, csak olvastam és kerestem helyetted.

[ Szerkesztve ]

(#31192) Probert75 válasza lionshamlet (#31190) üzenetére


Probert75
addikt

Most jut eszembe, megadtad neki a jogokat és újra indítottad a telót?

(#31193) gixxergabi válasza lionshamlet (#31190) üzenetére


gixxergabi
senior tag

ne már srácok...
twrp-ből installálni, az első zip a módosított, a második (ahogy a fájlnevében is benne van) a gyárit visszaállító... :U
itt a topic

(#31195) laca.1 válasza Tibor7878 (#31161) üzenetére


laca.1
aktív tag

Kernel adiutor (root)
Playon ha beírod hogy kernel editor az első lesz.

(#31196) lionshamlet válasza gixxergabi (#31193) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Olvastam hogy a masodik a stock, de nem nem csinált semmit.

(#31197) gixxergabi válasza lionshamlet (#31196) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ha a 2 fájlnál amit felülír a permission rw-r-r és úgy se jó, akkor próbálj meg egy cache+wipe törlést...

(#31198) gapap


gapap
csendes tag

Sziasztok!
Múlt hét óta nekem is G3 van, Telenor függő. L90-ről váltottam (azon még 4.4.2 volt, soha nem módosítottam) és van néhány dolog amit nem tudtam megoldani. Ott ha bedugtam a fülest, akkor megjelentek ikonok és egyből elértem a rádiót, ezt itt elő lehet hozni valahogy? Vagy ki lehet tenni az ikonját a lezáró képernyőre? A másik, hogy ott hogy lehet az alsó sorban lévő alkalmazásokat és ezt a rettenetes fehér hátterű piros füstképet cserélni?

(#31199) korpicschess


korpicschess
veterán

Egy ilyen KDZ-s frissítés mennyi ideig tart normális esetben?
Gépen 12%-on (4%, 11% majd 12%, így jött sorban) van a "S/W Upgrade", telón a csík 2%, de már kb 15 perce megy.

Telefon elég melegnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#31200) aTe014 válasza korpicschess (#31199) üzenetére


aTe014
aktív tag

5 perc kb.
Bármilyen felugró ablakot dob a gépen, NE ok-ézd le, ne x-eld ki, hagyd úgy!! :)
A telefon újra fog indulni magától (meg optimalizálja az alkalmazásokat) és be fog jönni az üdvözlő képernyő, ha sikeres :)

i14Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.