Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) GRaul


GRaul
őstag

Nem tudja veletlenul valaki, hogy a lengyel 6.0as rendszert felrakva, miert inaktiv a smart lock funkcio?
Szurke a kiiras es nem tudom hasznalni. Pedig az okosoram pont jo ilyenre, mert ceges a telom es a levelezeshez muszaj kod. Mivel mash nem is engedi.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#30602) gidue


gidue
csendes tag

Hali!
A telenornál 2 nap alatt elkopott a készlet...
Pedig akartam még egyet...

Üdv.

(#30603) ZephX válasza gidue (#30602) üzenetére


ZephX
senior tag

Hello! Hol nézted?

(#30604) gixxergabi válasza GRaul (#30601) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Előbb be kell állítsd valamelyik képernyő zárat...

(#30605) gidue válasza ZephX (#30603) üzenetére


gidue
csendes tag

A webshopban az online nem rendelhető, kérj visszahívást felirat fogad...
Ez azt jelzi, hogy már csak kint az üzletekben van néhány példány.

(#30606) Zitta válasza Tibor7878 (#30588) üzenetére


Zitta
őstag

+1 :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#30607) GRaul válasza gixxergabi (#30604) üzenetére


GRaul
őstag

Mar be van allitva. Nem veletlenul irtam le, h az exchange fiok miatt kell jelszoval vedenem. Igy ezek utan?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#30608) gixxergabi válasza GRaul (#30607) üzenetére


gixxergabi
senior tag

passz... nekem is inaktív, de ha felette átállítom a képernyőzárat húzásról pin kódra, akkor aktív lesz...
(nincs még valami biztonsági progi ami közbe avatkozik?)

(#30609) ZephX válasza gidue (#30605) üzenetére


ZephX
senior tag

Hát igen. Elég jó áron mérik most, főleg vállalatiban. :D

(#30610) GRaul válasza gixxergabi (#30608) üzenetére


GRaul
őstag

Ha kitorlom az exchange fiokot akkor betudom allitani. Viszont ha hozzaadom akkor utana mar nem okes:/
Vmi tipped van esetleg?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#30611) korpicschess válasza gidue (#30605) üzenetére


korpicschess
veterán

Lehet, hogy lesz még, nem?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#30612) gidue válasza korpicschess (#30611) üzenetére


gidue
csendes tag

Talán...de gyanús, hogy kikopott...

[ Szerkesztve ]

(#30613) GRaul válasza gixxergabi (#30608) üzenetére


GRaul
őstag

ugy nez ki, a beepitett lg mail cuccos kavart be. most mar az outlook van belove es igy muxik a smart lock :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#30614) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Felraktam még amikor kijött az első KDZ fájl, a 6.0-t, szépen javult az akku-üzemidő, de most durván visszaromlott, nem használom a telefont és egy éjszaka merül 10%-ot :F
Ennek mi lehet az oka? Akku használatnál semmi különös appot nem ír, csak a szokásosak, Phone idle, Cell Standby meg az alkalmazások.
Elgondolkoztam, hogy felrakom újra a 6.0-át, de akkor másik KDZ-vel. Ebbe na hsz-ben: (#30043) cr33p lett linkelve pár KDZ fájl, itt másik van, mint ami nekem lett feltéve (nekem ez van: D85530B_00_1217). Viszont nagyon lassan jön innen, máshova nincs feltöltve?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#30615) ofgm válasza DokiBaxxi (#30614) üzenetére


ofgm
tag

Szerintem, lassan érkezni fog a FULMICS is 6.0-án, én a helyedben megvárnám, szépen összefésült ROM verziókat szokott kreálni.

(#30616) DJ. Ru$y válasza DokiBaxxi (#30614) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Eddig nem jött ki másik KDZ, amit töltesz ugyanaz, mint amit feltettél.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30617) NandorHUN válasza ofgm (#30615) üzenetére


NandorHUN
addikt

Sajnos nem adtak semmi infot arról, hogy mikor jön, csak hogy dolgoznak rajta.

"ok, as a lot of people want to know the progress on marshmallow, here you go.

first, marshmallow has changed A LOT, more than I expected, and the work will take longer. what I can tell you for sure is that until now these tweaks have been ported over:
- all "status bar" tab tweaks
- notification led tweaks
- heads up/volume delay tweaks
- longpress back tweaks
- lockscreen tweaks
- advanced power menu

about last one there will be a new tweak to change power menu style (classic or lg). only the classic style have advanced options though (at least on the first update), as you can see in screenshot below.

all other tweaks have still to be ported and most of them need to be completely re-wrote. remember, there is no source code of lg stock rom that means all those mods have to be written by reversing framework/apps, which takes longer than writing normal java.

p.s: added Netflix fix into HUB-Fixes."

Ezt néhány napja írták. Azért ha a héten kijönne annak nagyon örülnék.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#30618) viccaa


viccaa
csendes tag

Viszont még lenne egy kis infóra szükség!
Csináltam pár képet vele és nekem nem tűnik egyáltalán annyira tű élesnek élethűnek fantasztikusnak mint a teszteken. Az mitől van? persze full Hd tv-n megszólal de telefonon nekem sokkal rosszabb.Nem tudom hogy én vagyok hülye vagy az külön progi kell hozzá és még fel van turbózva...? :DD

(#30619) gixxergabi válasza viccaa (#30618) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ha még lollin vagy akkor összefoglalóban van egy mod ami "felturbózza" ;)

Marco camera mod... Bár azt írja újabb lollipop alatt nem működik, de nálam működött mindegyiken v21-ig
(tessék javítani összefoglalót ;))

[ Szerkesztve ]

(#30620) flexxx2


flexxx2
őstag

G3 tulaj lettem, még garis. A burkolat repedést érdemes javíttatni, az új nem fog repedni?

Akku: készenléti idő jó, de a kijelző zabálja az akksit, 4 percenként 1% 45%os fényerőn, wifi on, FB nincs, nem piszkálom, csak egy böngésző van nyitva, amin fut egy javascript, ami adatokat frissít.

(#30621) Zitta válasza flexxx2 (#30620) üzenetére


Zitta
őstag

Ameddig garis én csináltatnám, mert kb 1 percig nem bírnék együtt élni a jelenséggel.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#30622) Fitzgerald válasza viccaa (#30618) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Attól hogy azok nyári napsütésben lettek lőve, kedvezőbb fényviszonyok között. Most meg tél van.
A belső helyszíneken, mesterséges fénynél készült képek meg sosem lesznek olyan jók, mint a természetes fényben lőtt fotók.

(#30623) storm3


storm3
senior tag

Offtopik,de hátha valaki itt tud rá megoldást:
Vibert használok + messengert szeretnék, létezik-e olyan app ami a kettőt 'egybefűzi',mint anno az ebuddy volt az msn-nel,AIM-mel stb.?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#30624) atosan válasza flexxx2 (#30620) üzenetére


atosan
addikt

Akksihoz annyit, hogy nekem 3 napja van meg, az első teljes töltést (ha lehetőségem van rá, mindig éjjel töltöm) követően 4 óra kijelzőidőt produkált aktív használattal, fb, messenger, chrome, meg persze az ismerkedés a beállításokban. 23%-al tettem fel este töltőre.

Maine coon

(#30625) NandorHUN válasza storm3 (#30623) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem létezik ilyen. Még facebookra vannak megoldások Viberre nincs.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#30626) ofgm válasza NandorHUN (#30617) üzenetére


ofgm
tag

...de ha elkészül, az egyik legjobb lesz - szóval csak türelem.

(#30627) V.Dave


V.Dave
senior tag

6.0 ban eléggé lebutitottak a galériát mert sorba rendezni meg elrejteni se lehet fajlokat míg lollin ez megvolt. Más is észre vette?

Xiaomi mi 8 6/128

(#30628) gixxergabi válasza V.Dave (#30627) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nálam működik az "elrejtés", zárolás címszó alatt...

(#30629) DJ. Ru$y válasza gixxergabi (#30619) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Előtted a lehetőség. Ne pattogj már. Hányszor írjuk be, hogy KÉSZÜL.

#30628
Elrejtés nem egyenlő a zárolással. A zárolás eddig is volt, és volt mellette elrejtés is. Elrejtésnél nem kért jelszót, nem kellett lezárni, a zárolásnak pont az a lényege, hogy jelszó védi.
Elrejtést egy pöttyintéssel lehetett deaktiválni, zárolásnál, mire felold mondjuk egy 200 képes mappát... Stb.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30630) gixxergabi válasza DJ. Ru$y (#30629) üzenetére


gixxergabi
senior tag

egy sor törlésére tettem javaslatot, mert nem állja meg a helyét, ha ez pattogás akkor befejeztem...

(#30631) DJ. Ru$y válasza gixxergabi (#30630) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem itt szerkesztjük a téma összefoglalót, kicsit máshogy fog kinézni, így ebbe már nem nyúlunk bele, és más meg pont azt írta, hogy neki nem működik, ezért lett beleírva az a fél sor. :K

Átírtam, remélem most már neked is megfelel. Aztán az újból elvileg FreaK már kivette, szóval nem lesz ilyen probléma.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30632) mediumgecso


mediumgecso
őstag

F****sz kivan, adjatok már egy linket 30B KDZ-hez mert LG linkről folyton megszakad :( :W
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#30633) V.Dave


V.Dave
senior tag

Valaki meg nézné 6.0 verziót a koppintasra rezgés működik neki mert nálam valami zavar van már újra indítottam 3x. A navigációs gombokra lennék kíváncsi köszi

Xiaomi mi 8 6/128

(#30634) atosan válasza mediumgecso (#30632) üzenetére


atosan
addikt

Én innen szoktam az L5 ii-höz és az F60 telómhos is leszedni a KDZ-t. Egyikkel sem volt gond. Tegnap a v30-at én is letöltöttem (felrakással még várok), 10 megás nettel fél óra alatt lejött.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#30635) ofgm válasza mediumgecso (#30632) üzenetére


ofgm
tag

Letöltés

szerk, ja, most látom már más is ezt linkelte

[ Szerkesztve ]

(#30636) mediumgecso válasza atosan (#30634) üzenetére


mediumgecso
őstag

atosan és ofgm

Köszönöm :-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#30637) DJ. Ru$y válasza atosan (#30634) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

+ ofgm
Ezek ugyanúgy az LG oldalára mutató linkeket tartalmaznak. Csak sima gyűjtemény, ami átirányít és egy hirdetőoldal közbeiktatásával pénzt hoz.

Érdemes megnézni a "Forrás:" sort.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30638) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Tudom, már sokan kérdezték de én megfogom még1x :D :

KDZ-vel felteszem a 6.0-t és még rootolom is, akkor később ha érvényesíteni kellene a garanciát, vissza tudok állni úgy hogy gariztatni tudjam???
Köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#30639) mediumgecso válasza DJ. Ru$y (#30637) üzenetére


mediumgecso
őstag

De valahogy mégsem tudok közvetlenül az LG oldaláról letölteni, innen meg megy.....mindjárt lent van :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#30640) DJ. Ru$y válasza mediumgecso (#30638) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Le van írva a téma összefoglalóba, hogy le tudod tölteni a gyári szoftvert IMEI alapján és KDZ-vel fel lehet rakni.

Valószínűleg az amit előbb próbáltál leszedni, az a közismertebb és többen töltik, vagy pont, hogy az nem LG-től jön, és amit most szedsz az jön a hivatalos szerverekről.
Megkérlek használd a szerkesztést, ha 5 percen belül, szeretnél hozzászólni!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30641) mediumgecso válasza DJ. Ru$y (#30640) üzenetére


mediumgecso
őstag

Való igaz, elolvashattam volna figyelmesebben is :R
Szerkesztés gomb....ok :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#30642) atosan válasza DJ. Ru$y (#30637) üzenetére


atosan
addikt

Valóban.

Maine coon

(#30643) KGellért


KGellért
Műholdas

Sziasztok! Most gondolkozom egy 32GB-os verzió megvételén, amelynek ugyebár 3GB RAM-ja van. Érdemes még megvenni ezt a telefont 100.000 forint körüli áron? Igazából legalább két évig nem szeretnék telefont váltani, de nem tudom, hogy elégedett leszek-e vele. Eddig még nem volt ilyen drága telefonom (most épp egy Motorola Moto G2-t nyúzok), úgyhogy nagyon meg kell gondolnom, hogy mire adom ki a pénzem. :)

(#30644) Zitta válasza KGellért (#30643) üzenetére


Zitta
őstag

100 korul siman! Moccanj ra! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#30645) Zsmester89


Zsmester89
őstag

A páromnak arany szinű G3 van, a keret fent és lent (jacknél) meg van repedve. Egy éves a készülék, T-nál vásároltuk. Ha jól tudom, ez garanciális (gyári hiba) probléma?

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#30646) Sefneni


Sefneni
őstag

Sziasztok!
Kicsit off, viszont örülnék ha tudnátok segíteni. Olyan gondom van, hogy a kocsim rádiójához csak AUX kábellel tudom hozzákötni a telefonomat, de mikor feldugom a készüléket az random elkezdi indítgatni a Google hangfelismerőjét. Ezt a funkciót lehetne valahol tiltani, törölni?
Elég idegesítő, hogy egy zenét nem lehet normálisan végighallgatni, mert ez a sz@r mindig belerondít :(( :)
Előre is köszönöm a választ!

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#30647) mediumgecso


mediumgecso
őstag

6.0 telepítés ok, most roottal próbálkozom.....
Ami gond:
◆4: Töltsük le, másoljuk fel a telefonunkra, telepítsük és futtassuk az Autorec Marshmallow verzióját.
XDA Topic: [link]
- Első futtatáskor a program root engedélyt fog kérni, ezt adjuk meg neki, majd után automatikusan lementi a meglévő recoveryt, utána nyomjunk rá középen a nagy M gombra a TWRP telepítéséhez.
- Előfordulhat hogy elsőre nem működik rendesen a program, esetleg leáll, ekkor lépjünk ki belőle és indítsuk újra

Na most nem kér root engedélyt, csak kiírja wait amíg elkészül a backup.....meddig kell várni kb??
Már csak ennyi választ el a boldogságtól.....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#30648) ZephX


ZephX
senior tag

Akkor én is csatlakozom a fórumhoz egy Telenoros Silver példánnyal. :))

[ Szerkesztve ]

(#30649) viccaa


viccaa
csendes tag

Valaki megmondaná hogy miert fordulhat elő az hogy a g2-nek 100x szebb a színe???_
A piros az tényleg piros a fehér az tényleg fehér. A g3 nak igen élesebb de borzasztóan fako a g2höz Képest

[ Szerkesztve ]

(#30650) mediumgecso válasza mediumgecso (#30647) üzenetére


mediumgecso
őstag

Már tudom mi a gond....kingroot nem tudja rootolni a telót! DE MIÉRT???

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.