Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Met


Met
nagyúr

Valaki használja a Cib bank mobil alkalmazást okos értesítéssel?
Nem jelenik meg nekem az értesítési sávban az értesítés, engedélyezve van a cib.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9952) Wesder válasza Met (#9951) üzenetére


Wesder
félisten

OTP-s vagyok így sajna nem tudom megnézni :/

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9953) Gabócza válasza Met (#9951) üzenetére


Gabócza
senior tag

Én se kapom meg az értesítést, csak ha benne vagyok az alkalmazásban. Úgy viszont nincs sok értelme. Sajnos nem jöttem rá, hogy mit hol lehetne/kellene engedélyezni a push üzenetekhez. Pedig nagyon tetszene, mert meg lehetne spórolni az sms értesítéseket...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#9954) Kovala válasza fecs (#9903) üzenetére


Kovala
újonc

Akkuhasználatot nézd meg, nekem a google play szolgáltatások merítették.
Ujjlenyomat beállításhoz próbáld meg angolra átváltani, az enyémen csak akkor jelenik meg az a menürészlet.

(#9955) Viktor0610 válasza Gabócza (#9953) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Engedélyezzétek az automata indulást meg adjátok meg a programnak a háttérben futás lehetőségét.
Akkor szerintem nem lesz gond. :)

Samsung Galaxy A54

(#9956) xxxjjjkkk válasza trebrona (#9941) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Szia

Láttam vettél MVII vagy milyen, fém tokot.
Hogy bírja? Más valamiért nem nagyon írt róla eddig.

Illetve más, 3S pro (3gb)os antutut talált már vki? kiváncsi lennék mivel jobb, mint a 3 pro.

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#9957) Gabócza válasza Viktor0610 (#9955) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi. :) Pont ezeket gugliztam ki az előbb és állítottam be, csak azóta még nem jött semmi, hogy kiderüljön hogy működik-e...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#9958) sanyci válasza xxxjjjkkk (#9956) üzenetére


sanyci
senior tag

Abban nem lassabb a proci?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#9959) Viktor0610 válasza sanyci (#9958) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem a Redmi 3 Pro 25-27 ezer pontot hozott.
Bár nem tűnik lassúnak. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9960) csabi63 válasza xxxjjjkkk (#9956) üzenetére


csabi63
senior tag

Nekem éppen ma délelőtt érkezett, gold színben. Önmagában egy könnyű, de piszok erős tok. A keretet max satuban lehetne meghajlítani. Összeállítva picit kövérebb, picit nehezebb lett a teló. Hamar meg fogom szokni. Viszont jól néz ki, és nagyon kompakt, stabil érzetet ad. Gombok a helyükön, lyukak tized milliméterre ott ahol kell, sorja, éles szélek sehol. Nem egy tákolmány. Mondjuk 2100 forintért ezt el is vártam. :)
Adtak mellé egy képernyővédőt, de már rendeltem egy (talán) jobbat. Bár nem tudom, érdemes-e feltenni. Az iPhone 5-ön valamilyen GG van, és 3 év után egy karcot nem látok rajta. Ezen viszont fogalmam sincs, milyen üveg van.

(#9961) Met válasza Viktor0610 (#9955) üzenetére


Met
nagyúr

Ezt mindig elfelejtem, ez az új (nekem új) android "újdonságai" vagy a MIUI sajátossága?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9962) Wesder válasza Met (#9961) üzenetére


Wesder
félisten

MIUI sajàtossàg, mert ez 6.0-tól jött az Androidba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9963) peestike válasza xxxjjjkkk (#9956) üzenetére


peestike
senior tag

Nekem feketében van ilyen tok. Szerintem is nagyon minőséginek tűnik, én is azt gondolom hogy ennyiért lehet is. :)
Térerő, wifi tökéletes, nem zavar be. Hátlap műanyag. Annyi kis negatív dolgot tudnék említeni, hogy azért kissé csúszik. Nem is haszálom pont ezért, csak áll a dobozában. :)
Telefont letéve van, hogy egy 2,5 éves gyerkőc felkapja, szalad vele, aztán ő hamarabb elejti, mint én...

Off: asszonynak kellene teló, nem nagy igényű appok terén, 2 giga ram elégnek tűnik. nem játszik, de viber, messenger, net, facebook az kell. Nem tudok dönteni, 3s, remélem lesz egyszer csak magyar rom, vagy mi4? Spemall-on kb egy ár. Vannak itt xiaomi szakértők. Szerintetek? Köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#9964) Met válasza peestike (#9963) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem is feketében van pár napja, annyi zavaró hogy a powergombnak nem érzem a "kattanását".
De amúgy jó, jobb fogása van tőle a telefonnak, nem érzem úgy hogy kicsúszik a kezemből.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9965) Drever


Drever
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom felmerült e már a fórumon, hogy ahogy a Redmi Note 3-nál lehetőség van a camera2 api aktiválása, úgy itt is még lehet e ezt oldani ezen leírás alapján : http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/how-to/guide-how-to-enable-camera2-api-t3419579

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#9966) Viktor0610 válasza Drever (#9965) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nem működik, most kipróbáltam. :(
Legfrissebb eu dev. ROM, Redmi 3 Pro

(Vagy hikomat vagyok. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9967) Drever válasza Viktor0610 (#9966) üzenetére


Drever
csendes tag

Köszi hogy megnézted :) Reménykedtem hogy így meg tudnám növelni a záridőt éjszakai felvételekhez, de ezek szerint ez nem fog összejönni :/

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#9968) Viktor0610 válasza Drever (#9967) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért várjunk meg másokat is, hátha én voltam béna, vagy valamelyik egyéb Redmi 3 variáns esetében működik. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9969) Wesder válasza Viktor0610 (#9968) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs root, nem tudom megnézni :/

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9970) trebrona válasza peestike (#9963) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kérdezd meg itt: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9971) tboldi válasza Viktor0610 (#9968) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam sem működik (6.7.29 Global Developer). :N

(#9972) peestike válasza trebrona (#9970) üzenetére


peestike
senior tag

köszönöm szépen!
ennek a létezéséről nem tudtam. :)
eddig!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#9973) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Hello !

A legújjabb global romot szeretném feltenni a telefonra. Jelenleg eustockos magyar verzó van ami nem frissül. Elég ez alapján feltennem ? : [link]

Vagy az összefoglalóban lévő leírás alapján kell eljárnom? A telefon nem tudom nyitott e vagy zárt vásárlás óta nem lett semilyen szinten hozzányúlva. Előre is köszönöm

(#9974) ghost364 válasza Viktor0610 (#9968) üzenetére


ghost364
senior tag

Sima Redmi 3, CM13, ezen sem jó.

(#9975) Wesder


Wesder
félisten

Elérhető a 6.8.11 OTA :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9976) Wesder válasza Bigmasterl (#9973) üzenetére


Wesder
félisten

A teló zàrt, nyitni kell, a linkelt leíràs segít majd a telepítésben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9977) Bigmasterl válasza Wesder (#9976) üzenetére


Bigmasterl
tag

KÖszi :)

(#9978) juve600 válasza Wesder (#9975) üzenetére


juve600
nagyúr

6.8.4 beta-ra azt hogy tudom feltenni ?
:R

(#9979) Wesder válasza juve600 (#9978) üzenetére


Wesder
félisten

Keress egy frissítések ikont a kezdőképernyőn :)
Vagy Beàllítàsok -> A telefonról és legalull lesz egy frissítések menüpont.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9980) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Elhagytam valahol a gyári USB kábelem,azt már tapasztaltam,hogy nem mindegyik kábel jó hozzá.(van amelyikkel nem tölt,van olyan amivel nem látja a PC )
Tudna valaki segíteni ,hogy milyen paraméterek kellenek a vásárláshoz?
Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#9981) juve600 válasza Wesder (#9979) üzenetére


juve600
nagyúr

megvan
letölt
frissit
ennyi ?

megmarad minden beállitásom ?

[ Szerkesztve ]

(#9982) Wesder válasza juve600 (#9981) üzenetére


Wesder
félisten

Igen megmarad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9983) juve600 válasza Wesder (#9982) üzenetére


juve600
nagyúr

már megy is
köszi

(#9984) toompa válasza vizslakutya (#9980) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Micro usb kábel kell,ami 5V2A-os,a gyorsabb töltés miatt.
Én ilyet rendeltem,nem tudom mennyire sos:
[link]

(#9985) juve600 válasza Wesder (#9982) üzenetére


juve600
nagyúr

meg is van

köszi

(#9986) vizslakutya válasza toompa (#9984) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszi,nem annyira sürgős,megrendelem innen. :K

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#9987) chucky80 válasza Wesder (#9975) üzenetére


chucky80
csendes tag

Melyik rom? xiaomieu?
Nekem 6.7.7-re továbbra is azt írja, hogy nincs elérhető frissítés.:(

(#9988) Wesder válasza chucky80 (#9987) üzenetére


Wesder
félisten

Global Beta MIUI8

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9989) Raruh


Raruh
tag

Sziasztok! Még mindig itt vagyok, de út közben egyre rosszabbul megy a rendszer(eustockos, 3 hónapja laktam be), a wifi már nagyon nehezen csatlakozik, néha újra is kell indítani, mert nem hajlandó. Tegnap kritikus szinten becrashelt egy alkalmazás, majd újraindult a teló(ilyet soha nem csinált még). Viszont az akksi még mindig 9-10 óra kijelzőidőt hoz. Ezt szeretném megtartani, viszont mivel az eustock rom nem publikus, visszatérni nem tudok rá.. Melyik most az a rom, amelyikben már van magyar nyelv, működik minden, gapps is, és csak havonta-félévente frissül, akkor is stabil rom? Ha esetleg van olyan megoldás, ahol nem kell BL-t nyitni, az lenne az etalon, egyébként RN2-n már cseréltem romot, de bl-t még nem nyitottam. Ha valakinek lenne szabadideje segíteni, azt megköszönném.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#9990) trassher válasza chucky80 (#9987) üzenetére


trassher
addikt

Nekem az eu 6.6.30 weekly-re semmilyen ota nem jött még. :))

Redmi Note 7

(#9991) tboldi


tboldi
nagyúr

Egyelőre tökéletesen megfelel nekem a 6.7.29, nem szeretnék frissíteni, viszont az értesítések kb. 2 naponta jönnek az új verzióról. Meg lehet ezektől valahogy szabadulni?

(#9992) juve600 válasza Wesder (#9988) üzenetére


juve600
nagyúr

6.8.11 fenn is van
milyen jó zár hangot tettek bele :D

(#9993) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Nekem ez jött ma, fel is ment!

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9994) Wesder válasza kisbarack (#9993) üzenetére


Wesder
félisten

Ennél frissebb nem lesz egy hétig :D Szines lett a beàllítàsok, az tetszetős :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9995) achon válasza juve600 (#9992) üzenetére


achon
aktív tag

Kár, hogy nincs rendes részletes changelog, min javítottak.
Ami van az inkabb a bullsh*t marketing log

A legszebb múzsa a határidô.

(#9996) vampire17 válasza Raruh (#9989) üzenetére


vampire17
addikt

En a Global developert ajanlom. Ha nem gaz, h tiszta telepites kell, akkor fol tudod rakni a fastboot ROM-ot "Download" modszerrel. (lasd itt) Zart bootloaderre is.

Viszont ez hetente frissul. Stabilbol nem lesz meg egy darabig magyar....

[ Szerkesztve ]

(#9997) juve600 válasza kisbarack (#9993) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem is ez van

(#9998) Raruh válasza vampire17 (#9996) üzenetére


Raruh
tag

A tiszta telepítés nem gáz, minden a felhőben van, meg ugye mi fiókon. Az sem gond, ha hetente frissül, max nem frissítem le..:D Az viszont fontos lenne, hogy most a legújabb verzióban minden használható és a sot is jó-e? Ha a sot nem hoz 9-10 órát lehet inkább wipe-olom a mostanit, hogy tiszta legyen.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#9999) vampire17 válasza Raruh (#9998) üzenetére


vampire17
addikt

Ebben nem tok nyilatkozni, nekem nincs sajna Redmi 3-am :)

(#10000) kisbarack válasza Wesder (#9994) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Az jó mert nekem nem! XD lehet hogy valamit majd állítani kell majd, én nekem ma csak egy 50pár megás frissítés jött, mert hétfőn jött egy 950 mega körüli

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.