Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) fecs


fecs
senior tag

8-as EU 6.7.21 fejlesztői változat van a mobilomon. Nem ajánl fel frissítést és keresésre sem talál újabb ROM-ot. Várjak, vagy szedjem le manuálisan?

Pixel 6a

(#9902) Wesder válasza fecs (#9901) üzenetére


Wesder
félisten

Ha gond van a rommal, akkor igen, ha működik rendesen, akkor nem szükséges szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9903) fecs válasza Wesder (#9902) üzenetére


fecs
senior tag

Valami meríti az akkut, illetve ujjlenyomatot nem tudok hozzáadni. Ezek miatt kerestem frissítést.

Pixel 6a

(#9904) Wesder válasza fecs (#9903) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor a 6.7.29 globalt javaslom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9905) trebrona válasza Wesder (#9904) üzenetére


trebrona
nagyúr

Miért pont azt?

Szerk: Akkor már miért nem a 6.8.4-et?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9906) Wesder válasza trebrona (#9905) üzenetére


Wesder
félisten

Mert a 6.8.4-esben nem megy az értesítési led. Az 6.7.29.-ben meg nem talàlkoztam hibàval.

Szerk. Én hülye kikapcsoltam, azért nem ment :DD Akkor a 6.8.4-es mehet fel.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9907) trebrona válasza Wesder (#9906) üzenetére


trebrona
nagyúr

Beállítások -> Értesítések és állapotsor -> Alkalmazás értesítések -> {Alkalmazás} -> Értesítési fény

Alkalmazásonként lehet kapcsolni.

Szerk: RN3P topikból: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9908) juve600 válasza trebrona (#9907) üzenetére


juve600
nagyúr

nálam is 6.8.4 beta megy és van értesitési led

(#9909) csabi63 válasza juve600 (#9908) üzenetére


csabi63
senior tag

Szintén zenész. :K

(#9910) Lil21


Lil21
csendes tag

Szeretnék a Redmi 3 klubjába tartozni, de mire lett pénzem rá, addig az Eustock eléggé kifulladt beszerzés-ügyileg, és a közeljövőben passz, mikor lesz nekik. Van egyéb hely, ahonnét érdemes rendelni "ilyen áron"? Mert ezenkívül csak azok az oldalak vannak (smart.com, marketword), ahol 54 ezertől lehet az enyém. :U
Vagy inkább várjak, amíg nem történik az Eustocknál csoda? :F
Mert spec a feketénél, ez szerepel: "Termék várható beérkezése: Készlethiány, beérkezés bizonytalan". :(((

(#9911) Wesder válasza Lil21 (#9910) üzenetére


Wesder
félisten

Pro nem játszik? Én azt vettem és nem bántam meg :)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9912) fecs


fecs
senior tag

Jól lehet beállítani, hogy a speckó karakterek miatt ne több üzenetben küldje az SMS-t a készülék?

Pixel 6a

(#9913) juve600 válasza Lil21 (#9910) üzenetére


juve600
nagyúr

ment privi

(#9914) Viktor0610 válasza fecs (#9912) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A gyári SMS-kezelőben nem lehet -ez már többször felmerült kérdésként.
Én más irányba dőlő ékezetekkel oldom meg, de az is megoldás, ha letöltöd pl. a Handcens SMS-t, abban beállítható. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9915) juve600


juve600
nagyúr

igy 2 nap használat-belakás után nagyon jónak tünik a telo,föleg a lumia után :)
egy dolog hiányzik csak hogy elég sokat használom lenémitva a telot és a rezgés erösségével nem vagyok kibékülve,sokszor nem veszem észre hogy hivnak,a lumiával nem volt ilyen gondom

(#9916) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Ha szeretném nyitni a bootloaderet a MI fiókom kitöltéséhez email címre is szükség van gondolom, de amikor szeretném még adni, azt írja, hogy egy másik fiókhoz már csatolva van az email címen. Ilyenkor ezt hogyan tudom kideríteni? Évekkel ez előtt Defy-s koromban használgattam miuit, wiuit... lehet akkor volt ilyesmi, de elég rég volt már és nem tudom hogy tudnám ezt kideríteni... tudom nem ide tartozik, de a nyitás miatt kellene pls

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9917) juve600 válasza kisbarack (#9916) üzenetére


juve600
nagyúr

sztem kérjél jelszó emlékeztetőt

(#9918) Milestone2 válasza kisbarack (#9916) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem hamarabb kreálsz egy új mailcímet.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9919) Lil21 válasza Wesder (#9911) üzenetére


Lil21
csendes tag

Hetek óta problémázom rajta, de a párom esélyesebb rá.
Úgy voltam vele - ahogy nézegettem az összehasonlításokat - hogy azért kb. egy szinten van a két cucc, nekem bőven elég a szimpla Redmi 3. :R

(#9920) Wesder válasza Lil21 (#9919) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben az esetben van még EU raktàras rendelés, de ott nincs garancia :/

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9921) furob


furob
tag

A global dev. és nyitás után leálltam, pedig szerettem volna twrp-t felrakni és rootolni,
de volt olyan hsz, hogy a kövi. heti frissitésnél bootloop lett a dologból.
Biztonságos most akkor felrakni twrp-t meg unroot-ot, menni fog a heti frissités global dev.-nél?
Melyik fajta twrp kell?
köszönöm

(#9922) juve600 válasza Wesder (#9920) üzenetére


juve600
nagyúr

vagy valamelyik forumtárs

(#9923) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Mit lehet írni indolklásnak, illetve gondolom angolul kellene amit meg nem tudok... XD

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9924) Wesder válasza juve600 (#9922) üzenetére


Wesder
félisten

Igen esetleg az is szóbajöhet :)
Vagy beàldozza a fekete színt. Én màr tettem így, bizonyos telefon esetében.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9925) juve600 válasza Wesder (#9924) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem a fekete-szürke verzió van,de fekete tokban :D

(#9926) Wesder válasza kisbarack (#9923) üzenetére


Wesder
félisten

Én ezt írtam: (Lehet helytelen lesz mert megkopott az angolom) "I would like to ask permission to unlock my phone's bootloader, because I would like to try out another firmwares".

Elfogadtàk :)

Juve600
Én még mindig az Ipaky tokot meg üveget vàrom, ami jövőhéten jön meg, addig csupasz a készülék :/

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9927) kisbarack válasza Wesder (#9926) üzenetére


kisbarack
aktív tag

És lopható a szöveg?

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9928) Wesder válasza kisbarack (#9927) üzenetére


Wesder
félisten

Segítségnek szàntam, valószínűleg nem én voltam az egyetlen, aki ezzel az indokkal nyitott. Kb 2-3 nap alatt jött az SMS hogy nyithatok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9929) Milestone2 válasza kisbarack (#9927) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lopható, de privátban is írtam egy változatot. De volt haverom aki csak annyi írt -adjátok meg az engedélyt, mert akarom - és ő is megkapta...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9930) toompa válasza kisbarack (#9927) üzenetére


toompa
őstag

Ezt is lophatod:
我的手机是砖砌在启动循环模式。 vagy 请批准我的请求开锁
" Röviden azt jelenti, hogy bootloopot kaptam, ezért téglásítottam a telefonom vagy Kérem fogadják el a nyitási kérelmem.
Én ezzel kértem és kaptam engedélyt.

[ Szerkesztve ]

(#9931) juve600 válasza toompa (#9930) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor rosszul tudod
ez ezt jelenti :

két kutya rendel-occo-nem kutya-cirke

:D

(#9932) Milestone2 válasza juve600 (#9931) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindegy is, csak nem ezt írd: 毛泽东是个疯子。 ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9933) Wesder válasza Milestone2 (#9932) üzenetére


Wesder
félisten

万岁共产党的同志们!Ezzel meg még letelepedési engedélyt is adnak ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9934) Viktor0610 válasza Wesder (#9928) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is hasonló szöveggel nyitottam. :)

A fórumtársak által ajánlott kínai szövegeket fenntartással kezelném, ki tudja, mit rejtettek bele... ;] ;]

(Csak vicc, NEM komolyan venni! ;) )

Samsung Galaxy A54

(#9935) copaca


copaca
csendes tag

A feltöltött képen látható üzenet jelenik meg magától random módon a telefonon:
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/160811/received_1270039066339472_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/160811/received_1270039066339472_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/url]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[/url]

Mi lenne ez? A MIUI fiókom hozzá van adva a telefonhoz..

8-as 6.7.14 developer xiaomi.eu rom van rajta.
Egy plusz kérdés, hogy ha a rendszerfrissítésre kattintok, akkor vár kb 2mp-et és visszalép a beállítások menübe. Miért nem frissül vajon?

(#9936) chucky80 válasza fecs (#9901) üzenetére


chucky80
csendes tag

Nekem 6.7.7 eu van, de ez sem akar frissülni. Szerintem már nem is fog. De amúgy minden rendben vele.

(#9937) Wesder válasza copaca (#9935) üzenetére


Wesder
félisten

Ha visszalép, akk nem fog frissülni soha, mint az Eusztàkos ROM sem. A képfeltöltés linkek meg nem mennek. (Legalàbbis nekem)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9938) trebrona válasza Wesder (#9937) üzenetére


trebrona
nagyúr

(#9935) copaca:
Ahogy wesder is írta, moddolt rom, nem "eredeti" eu multi.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9939) Viktor0610 válasza Wesder (#9937) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kép linkje helyesen.
Nem találkoztam ilyen üzenettel. :F

Samsung Galaxy A54

(#9940) copaca válasza trebrona (#9938) üzenetére


copaca
csendes tag

(Köszönöm a kép link javítást.)
Amikor "romolgattam" pont azért tettem föl ezt, mert frissül - akár hetente. Valamit benéztem? Milyen romot kellene föltennem?

(#9941) trebrona válasza copaca (#9940) üzenetére


trebrona
nagyúr

Honnan töltötted le? Ha tényleg eu-s rom és van TWRP a telefonon, akkor kezdetnek egy wipe cache/dalvik cache-el próbálkoznék.

Bár, ha van TWRP, akkor ezt inkább: xiaomi.eu_multi_HM3_6.8.4_v8-5.1.zip, igaz holnap jön a következő.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9942) juve600 válasza Viktor0610 (#9934) üzenetére


juve600
nagyúr

egy-két milliós darabszámú redmi 3 rendelést ??, nem akadnának fenn rajta

(#9943) ReFleXx válasza toompa (#9930) üzenetére


ReFleXx
addikt

szerintem ha azt irod nekik hogy "szék szék asztal szék" akkor arra is megadjak az engedélyt :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9944) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Alkottam új email címet, regeltem, indítványoztam ugye a nyitás kérelmet, írtam amit írtam, továbblépéshez kaptam a szöveget, hogy ellenőrző kódot küldtek a telefonomra, azt be kellene írnom, de nem kaptam semmit...

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9945) juve600 válasza kisbarack (#9944) üzenetére


juve600
nagyúr

a nyitási engedélyt nem 2-3hét után küldik ??

(#9946) juve600 válasza trebrona (#9941) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem 6.8.4 van ,azt érdemes frissiteni ? ja meg hogyan kell ?
:R

(#9947) moordavid válasza Lil21 (#9910) üzenetére


moordavid
aktív tag

Én a xiaomiforsale.com-ról rendeltem. Szlovák raktárról dolgoznak ők is, jó áron. Futár pár nap alatt ideért vele. Egy hátránya van, nincs rajta magyar nyelv. Legalábbis azon a xiaomi.eu-s romon amivel kaptam (áprilisi vásárlás) nem volt, azóta állítólag már van magyar nyelv. A google play rajta vala. BL zárt, de mivel minden működik rajta letettem a ROM cseréről. Kivettem a dobozból és használom azóta is nagy megelégedettséggel.

"Like tears in rain."

(#9948) xabolcs válasza copaca (#9940) üzenetére


xabolcs
őstag

Ezt a bejelentkezos dolgot en eloszor a Redmi 1s-hez keszult MUIHU-ban lattam. A MIUIHU-s fiuk meg nem tudtak kiszedni a Redmi 1s-bol.
Konnyen elofordulhat, hogy az eredeti xiaomi.eu-s is ezt csinalja (marmint a Redmi 3-hoz tartozo).
Ahogy olvastam ez valami beta teszteloknek szolo dolog. Konnyen elkepzelheto, hogy a kinaiak rontottak el valamit! ;)

Ha hasznalod a root funkciokat, akkor fozott romot erdemes hasznalnod: xiaomi.eu, miui.su. Az elobbi nem frissul OTA, az utobbi csak angolul tud a kinai mellett.

Ha nem hasznalod a root funkciokat, akkor a global developer romot erdemes hasznalnod: tud magyarul, erkezik ra OTA frissites. Ellenben nagyon kenyes a root, TWRP jelenletere. Lehet root-olni, csak mindig dolgod lesz frissiteskor vele!

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#9949) trassher


trassher
addikt

Én nem igazán bonyolítottam túl. I would like to try another firmwares. Sok értelme nincs ennek a "Miért kéred a nyitást?" dolognak de a lényeg, hogy működik.

juve600: Nekem nem egész 2 nap volt mire küldték az sms-t, hogy nyithatom a telefont.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#9950) Wesder válasza juve600 (#9946) üzenetére


Wesder
félisten

Arra még nem jött sajna frissítés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.