Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) hevizms válasza Wesder (#9499) üzenetére


hevizms
addikt

Az nem jelent semmit ha 1-2 szer megnézted.
Nálam pld nem mindig jelen lévő probléma.

(#9502) Dinter


Dinter
addikt

Azt a fehér matricát le lehet szedni, ami a hangszóró felett van? Mert nekem úgy tűnik, mintha ott akarna maradni, akkor meg már inkább legyen ott, mint matricadarabok. :)

(#9503) vegyszer válasza Dinter (#9502) üzenetére


vegyszer
addikt

Le lehet. Max egy kis Clin Citrus kell utána.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9504) Wesder válasza hevizms (#9501) üzenetére


Wesder
félisten

5x teszteltem, nem produkàlta a jelenséget.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9505) trebrona válasza csabi63 (#9500) üzenetére


trebrona
nagyúr

Beállítások=>Akkumulátor és teljesítmény
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9506) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Virtual Reality függőknek itt a MiVR...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9507) csabi63 válasza trebrona (#9505) üzenetére


csabi63
senior tag

Köszönöm szépen. :R

(#9508) Wesder válasza Milestone2 (#9506) üzenetére


Wesder
félisten

4k vagy 8k? kijelző nélkül élvezhetetlen lesz szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9509) #Elvira# válasza sbe561 (#8651) üzenetére


#Elvira#
csendes tag

Szia!

Érdeklődnék, hogy sikerült megoldani a problémát? Én kedden kaptam meg a telefont, és tegnap este óta nekem is ezt írja ki. Nem tudom mit jelenthet....

(#9510) toompa válasza #Elvira# (#9509) üzenetére


toompa
őstag

Nekem nem volt ilyen problémám,de talán így?

8652hsz

[ Szerkesztve ]

(#9511) trebrona válasza toompa (#9510) üzenetére


trebrona
nagyúr

Amire szükség lenne az a proximity (közelség) szenzor kalibrálás, arra viszont még nem találtunk módot.

(#9509) #Elvira#: Tesztelni viszont lehet, hogy egyáltalán működik-e?
Tárcsázóba *#*#6484#*#*
majd [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9512) furob válasza trebrona (#9511) üzenetére


furob
tag

Nincs már proximity sensor almenü a Hardware testnél? Csak guglizom, bocs...

(#9513) furob válasza furob (#9512) üzenetére


furob
tag

már meg is válaszoltad...

(#9514) #Elvira# válasza toompa (#9510) üzenetére


#Elvira#
csendes tag

sbe561-nek a hsz-ére írtam :) De köszönöm azért, sikerült megoldanom a problémát közben :)

(#9515) #Elvira# válasza trebrona (#9511) üzenetére


#Elvira#
csendes tag

Köszi, közben a férjem találta meg a megoldást :D

A beállításokban valami olyasmi volt bekapcsolva, hogy a zsebben történő feloldás megakadályozása. Ezért kért több billentyű lenyomását egyszerre.

(#9516) trebrona válasza #Elvira# (#9515) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt meg sem mertem kérdezni, hogy nincs-e bekapcsolva. :)
Lényeg, hogy rendben működik.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9517) #Elvira# válasza trebrona (#9516) üzenetére


#Elvira#
csendes tag

Köszi :D

Igazából sajna kedd óta még nem nem volt időm ránézni sem a telefonra...nem hogy ilyen "bonyolult" dolgokat megoldani :D Még szoknom kell a menüt a Huawei után... :)

(#9518) ajapi válasza trebrona (#9487) üzenetére


ajapi
tag

köszönöm, működik.

(#9519) LeviTee


LeviTee
csendes tag

Sziasztok!

Megtetszett a telefon, lehet hogy veszek egyet a PRO verzióból. Egy, max két hónappal a vásárlás után tuti nyitni szeretném majd a bootloadert, meg romot cserélni, de a leírások alapján nem lehetetlen a feladat.
Akinek van affinitása, leírná a telefon számára legnagyobb előnyét (a nagy akku és a 3GB ram után) és hátrányát (kínaiság után)?

Eustocknál venném, mire számíthatok? A rom berhelhető?
Köszi!

(#9520) Wesder


Wesder
félisten

Egy olyan kérdésem lenne, hogy:
A MIUI8 Global Dev. verzió rootolható anélkül hogy az OTA frissítéseket bukjuk?
igazából ez az első telefon, amit nincs kedvem rootolni, mert eddig is appok maitt, meg Gravitybox miatt volt.
kicsit félek felrakni, mert az xposed hajlamos a bootloopra. egy dolog hiányzik, az pedig a zene léptetés hangerő gombokkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9521) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Ma érkezett meg feleségem telefonja. Nem tudom aktiválni a Mi fiókban. Azt írja, hogy SMS elküldése sikertelen. Ha weben keresztül probálnám az aktiváló sms-t elküldetni a telefonra, akkor meg nem kapja meg.
eustockról jött. Valami saját rom lehet,mert nem akar frissítést keresni.
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9522) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!
Redmi3 pro eustock-os, ma egy érdekes dolgot tapasztaltam.
15%-on volt az akku, kocsiban bedugtam szivargyújtóba mivel navigációt használtam, felment 25%-ra, majd hazaértem. Otthon később konnektorba dugtam tölteni, kb. 15 órakor, és most 20,15-kor még mindig csak 70%-on tart, és csodák csodájára alig langyos a töltőfej, pedig korábban rendesen melegedett.
Nem emlékszem, mert nem mértem, de emlékein szerint a 2A-es töltővel kb. 3 óra alatt fel szokott menni 100%-ra, most már 5 órája tölt és még 70-nél tart.
Találkozott valaki ilyennel? (ma volt az első autós töltésem) ...lehet, hogy valami "elállítódott a töltési rendszerben"??? :Y

(#9523) paulkaresz válasza madmike (#9521) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Az enyémet angol nyelvre kellett állítani,akkor ment az aktiváló sms. A rom amid van nem frissül,de nincs komolyabb hibája.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#9524) madmike válasza paulkaresz (#9523) üzenetére


madmike
őstag

Köszi a tippet, működik. :R

Van értelme feltenni egy Global stable-t vagy valamit ami frissül? Aszzonykámnak igazából tök mindegy csak jól működjön a telefon és magyar legyen.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9525) Wesder válasza madmike (#9524) üzenetére


Wesder
félisten

MIUI 8 Global Dev. van nekem, nem rosszabb mint az Eusztàkos, és elvileg hetente "frissül" mert dev rom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9526) madmike válasza madmike (#9524) üzenetére


madmike
őstag

Tegnap kaptam tippeket tokra és temperált üvegre, de kezdem belátni, hogy itthon nem lehet emberi áron beszerezni.
Valami eu raktáros céget tudtok, akiknél van és pár nap alatt megérkezik?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9527) gerii válasza fireman123 (#9522) üzenetére


gerii
addikt

Lehet hogy félredugtad a csatit, én egyszer oldalazva dugtam be, és baromi lassan töltött, utána ki-be majd töltött rendesen.

(#9528) Barell válasza madmike (#9526) üzenetére


Barell
senior tag

Aquaból ma rendeltem üveget+Ipaky-t 3k-ért. :)

(#9529) madmike válasza Barell (#9528) üzenetére


madmike
őstag

pro-hoz nincs... :(
illetve csak az arany verzió jöhet számításba.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9530) fireman123 válasza gerii (#9527) üzenetére


fireman123
őstag

Ezt többször is ellenőriztem. Újraindítottam a telót és egyből gyorsabban töltött, és elkezdett a töltő is melegedni :) .

[ Szerkesztve ]

(#9531) Wesder válasza Barell (#9528) üzenetére


Wesder
félisten

Pro-hoz kb lehetetlen, ezért vettem Ebay-ről

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9532) Barell válasza Wesder (#9531) üzenetére


Barell
senior tag

Jólvan, bocsánat, csak nem a Pro fórumában vagyunk, ne mtudhattam. :)

(#9533) Barell válasza Wesder (#9531) üzenetére


Barell
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#9534) Dinter


Dinter
addikt

Ha Messengerben be vannak kapcsolva a chat fejek, akkor miért nem jelennek meg?

(#9535) Matyi222 válasza Dinter (#9534) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Engedélykezelőben a messengernél kapcsold be a felugró ablakos értesitést.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#9536) madmike válasza Wesder (#9531) üzenetére


madmike
őstag

Ezt én is megtettem, de mire ideér addig százszor összekarcolja. De úgy néz ki megoldódik a probléma. Egyik topictárs felajánlotta az övét. :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9537) csabi63 válasza madmike (#9536) üzenetére


csabi63
senior tag

Ma berendeltem én is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#9538) liskov


liskov
tag

Global DEV ROM csak nekem nem hozott ma reggelre OTA update-t?

(#9539) Viktor0610 válasza liskov (#9538) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A heti EU dev. meg csiga lassan jön le, mert az Androidfilehost oldala nem működik. :(((
Tényleg! Másnál sem megy? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9540) Maximum1 válasza Viktor0610 (#9539) üzenetére


Maximum1
őstag

Nálam sem megy az oldal.

OTA nekem még soha nem jött 4hónap alatt, valakinek jött már egyáltalán?

(#9541) Viktor0610 válasza Maximum1 (#9540) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már OK. Jön is a frissítés. :)
Azt írta korábban, hogy havi egy OTA-frissítést "vállal", mert a kínai szerverek nagyon lassúak. Szerintem az a havi egy sem jött neki össze. :D

Samsung Galaxy A54

(#9542) liskov válasza Maximum1 (#9540) üzenetére


liskov
tag

Global dev 1 hete van, szóval szerintem te Xiaomi EU-sról beszélsz. :)

(#9543) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A Global dev-re hetente jön majd frissítés a stablira majd ritkábban?Kb úgy mint a böngészőknél?Melyiket éri meg jobban feltenni?A Global Dev-ben lehetnek majd nagyobb hibák amik jelentkezhetnek?

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9544) csabi63


csabi63
senior tag

Megjött a frissítés a 6.7.29 Global-ra is.[link] Majdnem 1GB. :Y

(#9545) Milestone2 válasza csabi63 (#9544) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen, mert nem frissítés, hanem teljes ROM. Szoktak ilyet csinálni. Még ha a felhasználónak nem is mindig ez a legtökéletesebb.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9546) Wesder válasza csabi63 (#9544) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hiszem hogy erre updatelek, majd a jövőhetire :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9547) Rob222


Rob222
csendes újonc

Sziasztok!
messenger, whatsapp, youtube, háttérben gmail, viber, időjárás app, böngészés, Gps (Navigon vagy Igo), Skype, néha zene halgatás bluetuth hangszoron használatra elég a 2 GB-os változat? :)

(#9548) kisbarack válasza Barell (#9532) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Köhömm, van direkt pro fórum? Mert én azt nem igazán találom...
Az érdekelne, hogy a webshopok romnka van e valami hard reset-je a menűn kívül? Lg F6on hang-,bekapcs kombóval jött elő. Itt ez ugye a bootloader, vagy mi, de ott semmi, hang+, bekapcsra ugye bejön a menűn ahol lehet választani a recovery-t is de az be ad egy ablakot telefon plusz usb kábeles képpel.
Az a gondom, hogy használtam vettem a redmi 3 pro-mat. A srác csinált mebűből gyári vissza állítást a szemem láttára, még is maradt benne infó, képek amik kicsit bele is épültek másik alkalmazásokban. Ezért kellene egy olyan hard reset ami tényleg mindent visz.

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9549) trebrona válasza kisbarack (#9548) üzenetére


trebrona
nagyúr

Van igen, [link], de "összeolvadt" már, lévén ugyanaz a romverzió kell rá. Kivéve a beta CM-eket, azok nem futnak Pro-n, vagy csak hiányosan.

Ezért is tettem be az összefoglalóba ezt a mondatot:

Ezután következő információk és leírások érvényesek a Redmi 3Pro készülékre is

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9550) kisbarack válasza trebrona (#9549) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Köszönöm szépen a választ, nézem is! :-)

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.