Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) trouble válasza trebrona (#9747) üzenetére


trouble
senior tag

Beregisztráltam végül és meg van a legfrissebb MiFlash (20160401)
Továbbra is ez a gond(a szóköz törlést még nem próbáltam ennél a MiFlash verziónál):

(#9752) Milestone2 válasza trouble (#9751) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pedig a hibaüzenet alapján vagy hosszú az elérési útvonal vagy hibás (pl szóköz vagy nem engedett karakter)

Egyébként a legfrissebb MiFlash a beta, s csak utána jön az áprilisi...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9753) trebrona válasza trouble (#9751) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az jó, csak én nem ezt írtam és valóban nem árt, ha a C meghajtó gyökerébe van kitömörítve.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9754) toompa válasza trebrona (#9749) üzenetére


toompa
őstag

Nekem az image mappáig betallózva sem ilyen hosszú.
Miért kell ennyire túl bonyolítani?
Fastboot rom letölt. .tar végződést át szoktam nevezni .tgz-re.
Utána kicsomagolni. Miflash-be pedig a teljes mappát betallózni.
Nekem így még nem volt gondom.

(#9755) trouble válasza Milestone2 (#9752) üzenetére


trouble
senior tag

A beta a többi képeken látható hibaüzeneteket írta!

(#9756) trouble


trouble
senior tag

Figyelembe veszem az összes jó tanácsot és este újra próbálom :K

(#9758) trebrona válasza trouble (#9756) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ugye kitömörítetted, nem a winrar-ból másoltad az elérési útvonalat?

Kipróbáltam nekem ez lett kitömörítve: C:\ido_xhdpi_global_images_6.8.4_20160725.0000.28_5.1_global\images

Nálad hogy lett olyan hosszú?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9759) Milestone2 válasza trouble (#9755) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt tudom. Csak azt írtad, regisztráltál, majd letöltötted a legfrissebb miflash-t. Marha vagyok, nem tudtam megállni hogy ne javítsam ki, hogy nem az a legfrissebb.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9760) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Sziasztok! Ma reggel szépen frissült a romom, munka után tekertem egy karikát. Direkt 2 telón indítottak ugyan azt a sport trackert, mert már jártak pórul a pro- val. Szépen talál jelet a GPS, de mikor megyek nem tudom mit csinál, de a táv két lég távolabbi pontját köti össze légvonalban. Ez rettenetesen zavaró, mert aktívan kellene a GPS. A második rom amivel produkálja. Ötlet, esetleg másnak is okozott már gondot a GPS sport trackert el?!

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9761) gerii válasza kisbarack (#9760) üzenetére


gerii
addikt

Akkumulátor> akkuhasználat kezelése>Válasszon alkalmazást a korlátozáshoz>sporttracker (vagy akármi)>Egyéni>Maradjon csatlakozva (gps-hez nem kell) + helymeghatározás Engedélyez

[ Szerkesztve ]

(#9762) Viktor0610 válasza kisbarack (#9760) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt kell megtedd. :)

Elaludtam. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9763) gabe_ válasza kisbarack (#9760) üzenetére


gabe_
őstag

Hali
A biztonság ikon alatt találsz akkumulátor kímélő dolgokat, azt ki kell kapcsolni az alkalmazásra, mert ha lezár a kijelző, kilövi a gps-t. Utána ha távolabb valahol feloldod, újra bekapcsol, de az útvonalat nem rögzíti.
Nekem is így volt a futáshoz használt Mapmyrun-al.

Csak 3. Lettem... 😊

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9764) trebrona válasza kisbarack (#9760) üzenetére


trebrona
nagyúr

4.-ként képet is mutatok: [link] :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9765) kisbarack válasza trebrona (#9764) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm. Végre is hajtották a dolgot, remélem holnap már nem viccez még, mert szombaton Balatoni kör kezdődik és szeretném mérni! XD ezen már nem fog múlni. Köszi még egyszer mind a 4őtöknek. :-)

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9766) gabe_ válasza kisbarack (#9765) üzenetére


gabe_
őstag

Szivesen
És az autocorrect is dolgozik rendesen... 😁

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9767) Lesliegold


Lesliegold
tag

Sziasztok!
Biztosan volt téma, csak mondjátok a hsz számát. mkv lejátszást, hogy oldjátok meg? KM Player megeszi, de a hang terén nem mukszik...Köszi!

Xiaomi Redmi 3

(#9768) trouble


trouble
senior tag

Rendben, sikerült felrakni a global devet, köszönöm azoknak akik segítettek :C :R
Most majd jönnek az őrjítő kérdések a beállításokkal :)) kapcsolatban

(#9769) trebrona válasza Lesliegold (#9767) üzenetére


trebrona
nagyúr

vlc
több hangsáv, felirat, minden megy.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9770) Barell válasza trouble (#9768) üzenetére


Barell
senior tag

Jó neked. Én nem merek nekiállni... :D

(#9771) trebrona válasza trouble (#9768) üzenetére


trebrona
nagyúr

Remek, azért másoknak okulásként leírhatnád, mi volt az esetleges hiba, miért nem sikerültek a kezdeti próbálkozások. :R

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9772) razzorr


razzorr
őstag

Szevasztok. Gondoltam beköszönök, ha már tagja lettem a klubnak egy R3Proval.
Eustockos a kütyü,eddig minden jó. Nem érzem hogy romolnom kellene vagy ilyesmi,de lehet a jövőben más lesz :)
Rendeltem hozzá tokot,meg üveget is. Remélem szeretni fogjuk egymást. Eddig a wp után felüdülés, az akku is most 69% és tegnap este óta nyomom. Eddig ennyi, köszi hogy hozzászólhattam :)

(#9773) Lesliegold válasza trebrona (#9769) üzenetére


Lesliegold
tag

Thx..

Xiaomi Redmi 3

(#9774) trebrona válasza razzorr (#9772) üzenetére


trebrona
nagyúr

Üdv,
sokan használjuk megelégedéssel, leld benne sok örömöd te is! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9775) razzorr válasza trebrona (#9774) üzenetére


razzorr
őstag

Köszönöm,igyekszem :)

(#9776) trouble válasza trebrona (#9771) üzenetére


trouble
senior tag

A ti tanácsaitokra így nézet ki a recept:

- 2016 - os MiFlash
- Ugyanazon a meghajtón a rom, és a miFlash (sőt egy mappában)
- Én kiszedtem a szóközöket

Ami meglepett, maga a flash kb. 3 perc volt.
Viszont az első boot vagy 15 perc.

[ Szerkesztve ]

(#9777) kisbarack válasza trouble (#9776) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Ez bizony így szokott kinézni, nem hosszú feladat és hosszú első boot. Gratula!
Tanulság az én szenvedésemből amit szombaton szenvedtem el eme drágaság mellett, nekem win7 32biten nem telepítette az új robot. Egyik verziót sem, de miután 64 bites verzióra váltottam, első pillanatra dolgozott a gép...

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#9778) trassher válasza razzorr (#9772) üzenetére


trassher
addikt

Üdv a csapatban, én átérzem az örömöd. :)

Redmi Note 7

(#9779) LeviTee


LeviTee
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap megérkezett az R3 Pro Eustocktól, Xperia SP után megváltás az akadásmentesség, tökre tetszik.
Viszont amikor pl ébresztési csengőhangot szeretnék változtatni, akkor nem mindig dobja fel azt, hogy "helyi" forrásból válasszam ki, hanem bedob egy teljesen kínai oldalt, ahonnan letölteni lehet hangokat. Van valami ötletetek, hogy azt hogy lehet onnan kipucolni?

[ Szerkesztve ]

(#9780) Met


Met
nagyúr

Tegnap megérkezett ez a tok, kaptam hozzá fóliát is amit egyelőre nem rakok fel.
Vaskosabb lett tőle a telefon, így biztosabb kézzel veszem fel az asztalról és a kezemben tartva is érzem hogy van benne valami. Viszont nem nagyon érzem a gombokon hogy mikor "kattan", majd megszokom.

A hátlapon van egy luk az ujjlenyomat érzékelőnek, pedig a sima 3-hoz kértem. Mindegy majd ragasztok oda egy alma matricát :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9781) juve600


juve600
nagyúr

üdv

ma nekem is megjött a redmi 3 pro

(#9782) Wesder


Wesder
félisten

Sziasztok. 6.8.4 alatt nektek sem megy az értesítési LED?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9783) Prinz Eugen válasza Wesder (#9782) üzenetére


Prinz Eugen
tag

China dev-nél tegnap még ment, most globalon mintha nekem se lenne az igazi :DDD

(#9784) chucky80


chucky80
csendes tag

Miui 8 6.7.7 xiaomi.eu
RDS valamiért nem jön le az FM adóknál. Vagy nincs is az app-ban RDS támogatás?

[ Szerkesztve ]

(#9785) kristof123


kristof123
őstag

Üdv Urak/Hölgyek!

Nemrégiben kaptam egy Redmi 3 Pro telefont és lenne egy-két kérdésem vele kapcsolatban. Szeretnék hozzá kijelzővédőt és tokot venni, TG-t ilyet találtam hozzá, tokot pedig ilyet, de azért mindenképpen kérnék egy bólintást, h jó lesz-e, esetleg tudtok jobbat?

A hátán volt két matrica az egyiket könnyen le lehetett szedni a másikat nem tudtam még (hangszóró felett fehér). A kérdés a következő: érdemes őket elrakni, mert ha a fehéret nem akkor nem törekszem arra, h szépen szedjem le. : D

Gyári töltő nem győzött meg, azt nem fogom használni, de a kábel nem tűnik rossznak. Érdemes használni, vagy az is felejtős?

Van-e olyan opció a beállításokban (vagy bárhol), hogy a képernyőt felébreszti pl.: ha többször hozzáérsz?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#9786) Wesder válasza kristof123 (#9785) üzenetére


Wesder
félisten

A gyàri töltőt érdemes hasznàlni, ugyan is gyorstöltő.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9787) chucky80 válasza Wesder (#9786) üzenetére


chucky80
csendes tag

Gyári töltő? Nekem csak valami "szűk nyomtávos" villásdugó volt a dobozban...

(#9788) trassher válasza Wesder (#9786) üzenetére


trassher
addikt

Attól függ milyen töltővel kapta. Párunknak volt fehér töltőfeje ami szépen elfüstölt, nekem például már a harmadik töltésnél. Eustock már tronsmart fejet ad vele, az tutira jó.

Redmi Note 7

(#9789) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. A közeljövőben telefont szeretnék vásárolni, és kinéztem a Xiaomi Redmi 3 pro nevű készüléket az eustock oldalán.

A készülék paraméterei, és az ára nagyon tetszik, de a segítségeteket szeretném kérni, mert csak felszínesek az ismereteim, és nem nagyon van időm végigolvasni két pici gyerek mellett a hozzászólásokat.

Azt szeretném kérdezni, hogy miben jelent nekem hátrányt átlag felhasználónak a zárt bootloader, milyen telefont fogok kapni az eustock-ról, mikre figyeljek stb....

Mennyire éri meg az árkülönbözetet a Redmi 3 és a Pro verzió. Nekem a fényképezés, és a GPS a fontos, + e-mail, egyéb pici appok, böngészés, játék egyáltalán nem!!!!

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#9790) dontpanic válasza Wesder (#9782) üzenetére


dontpanic
tag

Nálam se jó. Korábbi verzióban még működött.Mellett én LightManager-t használok, de azzal sem tudom az értesítési ledet életre kelteni . A led test alapból működik (cit), csak a külső alkalmazások kezelésével lehet a gond szerintem.

(#9791) Wesder válasza chucky80 (#9787) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem ilyen jó vaskos van, 2 óra alatt feltölt :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9792) Wesder válasza gatesz (#9789) üzenetére


Wesder
félisten

Eusztàkos rommal simàn hasznàlható, a zàrt bootloader nem hàtràny, csak ha cserélni akarsz szoftvert. Ha Vodàs vagy, nem nagyon lesz 4G.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9793) Dinter


Dinter
addikt

Most először van mobilnetem, mit állítsak, hogy véletlen se szívja le semmi?

(#9794) csabi63


csabi63
senior tag

Asszem megérdemli, hogy megetessem:
[link]
[link]

(#9795) Wesder válasza csabi63 (#9794) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen ROM van fent?

Egyébként gratula :C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9796) Met válasza Dinter (#9793) üzenetére


Met
nagyúr

Szinkronizálás ki, play áruházban automatikus frissítés ki vagy csak wifin.
Ha app-ban is van frissítés akkor ott is ki, vagy csak wifin.
De ha túlléped az adatmennyiséget akkor lassítanak vagy számláznak?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9797) csabi63 válasza Wesder (#9795) üzenetére


csabi63
senior tag

(#9798) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Gyári kamera alkalmazásnál be lehet valahol állítani, hogy mindig Manual módban induljon el?
lletve a HDR On/Off feliratot el lehet tüntetni? Becsukni az elsütő gombos 1/4 rész területet, mert oda most nem lehet fókuszálni?

(#9799) Dinter válasza Met (#9796) üzenetére


Dinter
addikt

Lassítanak.

(#9800) Wesder válasza csabi63 (#9797) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is ez van, bíztató :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.