Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) Pete55555


Pete55555
addikt

Hali!

22-én rendeltem a készüléket SPEmall-ról, (1 arany, egy ezüst) és jelenleg itt tart a dolog:

Order events
No. Status Information Time
1 Shipped 2016-08-23 14:18:56

Másnak is ilyen a követés ??

...Szeretem leracsniztatni...

(#10702) zzz03 válasza Pete55555 (#10701) üzenetére


zzz03
őstag

Nekem 12 munkanap alatt erkezett meg spemalltol. A trekingje viszont kb akkot kezdett elni amikor magyarba kerult ;)

[ Szerkesztve ]

(#10703) peestike válasza Pete55555 (#10701) üzenetére


peestike
senior tag

Milyen postával rendelted? Eu express/dpd kombóval már bőven látszódni kellene...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#10704) UnA válasza kovbandi82 (#10691) üzenetére


UnA
Korrektor

Tényleg. :)

(#10705) achon válasza Milestone2 (#10693) üzenetére


achon
aktív tag

Nagyon ott a "maybe".
Ha januarra ígérik a Nougat akkor lesz belőle március is. :)

Mi5-re a MIUI9 áprilisra lett betervezve. Az is csúszhat júniusra.

A legszebb múzsa a határidô.

(#10706) hedgehog01


hedgehog01
tag

Sziasztok!
Volt már ilyen kérdés, de még nem láttam erre választ:
A Xiaomi készülékek úgy általában, és különösen a Redmi 3 / Pro támogatják az AMR-WB hangszabványt, azaz a HD hangot?
Különböző külföldi oldalakon csak az audio file formats/codecs résznél említik meg. Ha nem támogatja, akkor nem rugózok rajta tovább, csak kicsit idegesít, hogy a korábbi telefonokhoz képest rosszabb lett a beszélgetések hangminősége.

(#10707) fuze válasza achon (#10682) üzenetére


fuze
őstag

Ez marha érdekes. Kimarad egy android verzió és jön rá az N? :D Kíváncsi leszek erre. Lehet így próbálják kárpótolni a 3 és 3 Pro usereket. Vagy csak megint hülyeséget írnak :DDD

adms.hu | UI Designer

(#10708) fuze válasza JoHn123 (#10669) üzenetére


fuze
őstag

Ki lehet kapcsolni, hogy összevonja őket.

Bocsi, dupla. Nem figyeltem

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#10709) sajo13 válasza fuze (#10707) üzenetére


sajo13
senior tag

A címben is ott van, hogy Rumors.... innentől kezdve az egész csak szóbeszéd, találgatás, a valósághoz semmi köze. A MIUI 8 is csak most lett végleges, ki hiszi el, hogy januárban jön a MIUI 9, mert én nem :)

(#10710) vegyszer válasza Wesder (#10689) üzenetére


vegyszer
addikt

Most mégis melyik kínai gyártó gyárt direkt magyar piacra. Mondjuk B20-al?

Akkor minden más csak smafu?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#10711) Pete55555 válasza peestike (#10703) üzenetére


Pete55555
addikt

EU express:

Order No.: 160823433010 Order Status: Shipped
Payment: Paypal Shipping: EU Express
Goods Amount: US$ 336.98(2.20kg) Shipping Amount: US$ 24.44
Coupon: US$ -15.00 Total Amount: US$ 346.42

...Szeretem leracsniztatni...

(#10712) peestike válasza Pete55555 (#10711) üzenetére


peestike
senior tag

szerintem keresd a kollégát privátban, segíteni fog tisztázni a helyzetet: [link]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#10713) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

Barátnőm szeretne új telefont és ár-érték arányban egyértelműen a Redmi 3 Pro lenne a befutó. A kérdés már csak az, hogy egy mezei usernek mennyire jó választás lenne hosszú távra? Egy Galaxy J5 például szerintem sokkal kézenfekvőbb, kevésbé mókolós készülék, már ami például a beállításokat illeti.

Akik már használják, mit gondolnak, reális alternatíva lehet olyannak, aki nem szeret/tud maszekolni a telefonjával? Előre is köszönöm.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#10714) fuze válasza 4ron (#10713) üzenetére


fuze
őstag

Ha felteszed neki a global developer rom-ot, akkor semmi problémája nem lesz vele :) Magyar nyelvű, hibamentes, hivatalos, OTA frissül stb...

adms.hu | UI Designer

(#10715) Surda- válasza fuze (#10714) üzenetére


Surda-
őstag

A sima Redmi 3-ra is ez a leginkább ajánlott rom?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#10716) fuze válasza Surda- (#10715) üzenetére


fuze
őstag

Én csak az itteni tapasztalatokból merítkeztem. Nekem egyelőre 7-es EU van. Mivel jól működik, ezért nem volt vele kedvem babrálni. Illetve én a global stable verzióra várok inkább. Azt meg azért nem tudom nyugodt szívvel ajánlani, mert nem magyar. Pedig lehetne... :(((

adms.hu | UI Designer

(#10717) F.B.I. válasza 4ron (#10713) üzenetére


F.B.I.
veterán

Annyi, hogy a J5 tudja a B20-at, arra figyelj de a Redmi mérföldekkel jobb, a J5 pedig tipikus szelfi masina azt előlapi villanó miatt.

Surda- : feleségemnek azt tettem rá hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#10718) Surda- válasza F.B.I. (#10717) üzenetére


Surda-
őstag

Ehhez nyitni kell vagy fatboot romok közt lévő "Redmi 3/Prime Latest Global Developer Version Fastboot" is ugyanez?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#10719) 4ron válasza fuze (#10714) üzenetére


4ron
senior tag

Húgomnak Meizu m2 mini van, neki jók a tapasztalatai vele, szóval ezért merült fel a Xiaomi készüléke, mint valós opció. Ha tényleg ilyen egyszerű a dolog, akkor már nem szól ellene semmi, köszi.

(#10717) F.B.I.: a 800-as freki hiánya jelen esetben nem probléma, ugyanis Szerbiában az LTE még nagyon gyerekcipőben jár, sőt, néhol még a 3G sem elérhető. A J5 egy tucattelefon, de számoltam azért vele. Felmerült még a Huawei P8 Lite, de ezektől a Redmi 3 Pro sokkal jobbnak tűnik.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#10720) tibcsi0407 válasza Pete55555 (#10701) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez a priviben ment volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#10721) Surda-


Surda-
őstag

Azt hol tudom beállítani,hogy egy rom csere előtt mentsen mindent SD-re?
Eustockos rom, sima redmi 3

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#10722) calamites


calamites
őstag

Tegnapi napon sikerült bootloadert nyitnom (kb 2 nap alatt megjött az engedély) és azőta nagy megelégedéssel használom az EU-s romot.

Hatalmas Köszönet xabolcs fórumtársnak a kitartásért, a támogatásért, és a segítségért.

(#10723) Wesder válasza vegyszer (#10710) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csak itt van B20

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10724) D4ni válasza 4ron (#10713) üzenetére


D4ni
őstag

Nézz szét aliexpressen, mert ott van EU verzió ami támogatja a B20-at. Bár csak aranyban 3/32 gb pro verzió

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10725) 4ron válasza D4ni (#10724) üzenetére


4ron
senior tag

Mivel barátnőnek lesz, fontos a magyarországi garancia, így ez nem opció. Egyébként meg arra céloztam, hogy nem fontos a B20.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#10726) D4ni válasza 4ron (#10725) üzenetére


D4ni
őstag

Rendben, csak egy esetleges lehetőségnek írtam .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#10727) Blamazs


Blamazs
senior tag

Nem ma kellett volna jonni frissitesnek china stable romra miui8-bol? Nekem eredeti spemalltol rendelt telom van, de csak nem akar ota-n miui 8-ra frissulni.

(#10728) Surda- válasza 4ron (#10725) üzenetére


Surda-
őstag

Eustock

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#10729) 4ron válasza Surda- (#10728) üzenetére


4ron
senior tag

Valószínűleg tőlük lesz beszerezve, de az Extreme Digital sincs még kizárva.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#10730) raulicio


raulicio
senior tag

Vettem egy Redmi 3S-t, B20-al tök fasza minden, de azt nem tudja vki, hogy kell beállítani, hogy futás közben amikor endomondo-t használok ne menjen deep sleep-be vagy legalábbis ne kapcsolja le a gps-t? Hol kell hozzáadni a kivételekhez. a GPS beállításainál sehol sem találom.

Nincs beállítva semmi akku spóroló dolog vagy ilyesmi. Minden defaulton van.

[ Szerkesztve ]

(#10731) trebrona válasza raulicio (#10730) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

Többit ide, köszi!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10732) raulicio válasza trebrona (#10731) üzenetére


raulicio
senior tag

köszi szépen és bocs nem tudtam, hogy a 3S-nek van külön topikja.

(#10733) trebrona válasza raulicio (#10732) üzenetére


trebrona
nagyúr

Semmi gond, csak az ottani tulajok is képben legyenek, azért linkeltem, illetve elég sok minden történt már "odaát" is. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10734) raulicio


raulicio
senior tag

Nem tartott sokáig a dolog...
Még egyszer elnézést de nem annyira modell specifikus a probléma és itt talán többen vagytok.

Van valakinek tapasztalata szervizeléssel?
A gond az, hogy elkezdett kicsit villogni a kijelző, mintha a fényérzékelő rosszalkodott volna, aztán ma reggelre meghalt a kijelző teljesen. A telefon működik, csak a képernyő "süket". 3S, global stable rommal, de szinte biztos, hogy nem szoftver gond.

Nem igazán szeretném visszaküldeni Kínába, így a kérdésem, hogy van-e Bp- olyan szerviz, ahol megnézik egyáltalán anélkül, hogy lenne magyar garancia. Ne adj isten rendelkeznek pótalkatrésszel is.

Képernyő nélkül, hogy tudok factory resetet csinálni?

Vagy mit javasolnátok?

Bocs még egyszer az off-ért.

[ Szerkesztve ]

(#10735) TomX


TomX
tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy A Redmi 3 Pro,hogy melegszik és hol ilyen játékoknál,mint
pl. a Real Racing 3, Asphalt 8 és társai.

(#10736) Milestone2 válasza raulicio (#10734) üzenetére


Milestone2
nagyúr

info@miuiszerviz.hu / Digojr "kollega" / http://miui.hu/forum/viewtopic.php?f=37&t=923

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#10737) JoHn123 válasza TomX (#10735) üzenetére


JoHn123
tag

Nem jellemző. Több órás navi sem melegíti.

(#10738) csabi63 válasza raulicio (#10734) üzenetére


csabi63
senior tag

WayteQ szerviz, vagy itt.

[ Szerkesztve ]

(#10739) gabe_ válasza JoHn123 (#10737) üzenetére


gabe_
őstag

Azért nekem egy fél óra waze navi után elég forró volt a telefon... (A miui jelezte is, hogy melegedés van, felajánlott egy lehűtés opciót, ami a legprociterhelőbb, futó alkalmazások bezárását takarja)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#10740) Maist válasza raulicio (#10734) üzenetére


Maist
senior tag

Lehet, hogy csak a háttérvilágítás ment el, világos helyen jól meg kellene nézni a kijelzőt, lehet látszik még rajta valami. Ha regisztráltál már rá xiaomi fiókot, akkor neten belépve elvileg van olyan opció, hogy reseteld a készüléket. Egyébként honnan rendelted, melyik webshop-ból? Mennyi idő alatt ért ide, kellett-e fizetned áfát?

(#10741) JoHn123 válasza gabe_ (#10739) üzenetére


JoHn123
tag

Szintén waze 3-3,5 órán at, melegben, klíma nélküli autóban, langyos volt maximum.
Viszont autó könyöklőjén hagyott telefon 5 perc múlva kiírta amit neked is. Pusztán sütötte a nap a fekete kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#10742) gabe_ válasza JoHn123 (#10741) üzenetére


gabe_
őstag

Énis csodálkoztam rajta, hogy ennyire felhevült, előtte is használtam már a waze-el, és csak langyos volt.
De igazából annyira nem zavar, teszi a dolgát az a lényeg. Persze hogy meleg lesz ha kihajtja a procit meg a gpu-t. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#10743) Wesder válasza raulicio (#10734) üzenetére


Wesder
félisten

A kijelzővillogàsra azt tudom mondani, hogy a beàlítàsokban és a statusbar-on is ki kell kapcsolni az Auto fényerőt. Megszűnik a villogàs és vilàgosabb lesz a kijelző is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10744) hevizms


hevizms
addikt

A Sygic nekem is túlmelegitette a telót.
Nekem is hűtést javasolt a Miui

(#10745) juve600


juve600
nagyúr

üdv

teljes formázás,wipe ,stb

TWRP alól global 6.8.25 telepités,utánna a twrp-ben amit kell telepités,rendszer újrainditás

mennyi idő kell amig felál az új rendszer ??

mi logo van a képernyőn alul a powered android és az felett a három kis fehér pont világit

:R

(#10746) Logitech


Logitech
aktív tag

Hogy lehet eltüntetni, hogy soha ne jelenjen meg a képernyő alján ez a mobilbarát nézetté alakító sáv? Régebben nem jelent meg. Chrome, és itt a ph-n vettem észre.
[kép]

(#10747) hevizms válasza juve600 (#10745) üzenetére


hevizms
addikt

15-20 perc is akár
Ha a 3 kis pötty mocorog,akkor semmi gond. :)

(#10748) juve600 válasza hevizms (#10747) üzenetére


juve600
nagyúr

már elindult :R

(#10749) ORCA58 válasza raulicio (#10730) üzenetére


ORCA58
addikt

Remélem nem nagy a gond vele.
Éppen most akartam kérdezni, hogy le is lett tesztelve, a B20?

(#10750) raulicio válasza ORCA58 (#10749) üzenetére


raulicio
senior tag

Igen, a B20 működik, bár sokáig nem tudtam élvezni :)

(#10743) wesder:

köszi de próbáltam már és nem az a hiba, meg azóta be is halt a kijelző :/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.