Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Wesder válasza fischi (#9850) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel nincs B20 a telóban, így vidéken, meg úgy kb sok helyen ahol 800mhz-n szolgàltatjàk a 4G-t max 2G-d lesz. Vodànàl jó a 3G lefedetség, így az kompenzàlhatja a 4G hiànyàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9852) trebrona válasza Wesder (#9851) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem nem B20 gondnak tűnik:

Ahol a moto g-m még vidáman 3g-n van, ez már rég átváltott edge-re

(#9850) fischi:
Milyen verziószámú a telefonod? Vagy a telefon hátulján, vagy a dobozon lévő matricán tudod megnézni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9853) Viktor0610 válasza Wesder (#9851) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt!
Neki a 3G-vel van baja, az nem B20-függő. ;)
Viszont előfordulhat, hogy a kütyü bizonyos 3G-frekvenciákat sem támogat. Lásd összefoglaló. ;)

Samsung Galaxy A54

(#9854) Wesder válasza Viktor0610 (#9853) üzenetére


Wesder
félisten

+ trebrona

Igazatok van, elnéztem :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9855) vizslakutya válasza fischi (#9850) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nekem Eustockos romom van és ugyanezt csinálja,ha jövök be Szlovénia felől , csak a Balatont elérve lesz stabil jelem.(köszönjük neked telekom)

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#9856) juve600


juve600
nagyúr

üdv

Custom recovery (TWRP) flashelése már nyitott bootloaderrel (thx Karavik és Viktor0610)

ezt végigcsináltam a leirtak szerint
utánna hangerő fel+bekapcs kombóval ujrainditás
bead egy félig angol-félig kinai lapot
ott mire kell bökni ?, a recovy feliratra bökés után a telo ujraindul és a kijelzön a telo kicsinyitett képe látszik,ha lehuzom az usb kábelt akkor meg ujraindul a telo

(#9857) juve600


juve600
nagyúr

MultiTool -al is próbáltam mivel global 6.8.4 beta van rajta igy az ott ajánlott twrp-el
de ott meg ugy azt irja hogy másoljam a program mellé,na az nem akar sikerülni

- Saját Recovery telepítése
ez után irja
mit-hova másoljak ?

[ Szerkesztve ]

(#9858) juve600


juve600
nagyúr

na megcsináltam a multitool-al is

kiirja hogy végzett a flash-el
utánna recovery modban inditás-megint angol-kinai szöveg,ott recovery,ujraindul,megin ez a telefon ikon a kijelzön

(#9859) fischi válasza trebrona (#9852) üzenetére


fischi
tag

811-es a verzió, tehát elvileg az amit szeretünk, és a tinydeales rom verziószámra egyezik az eustock-kal.
Amúgy telenor (és persze a másik teló is ugyanazon a hálózaton lógott.:))

(#9860) juve600


juve600
nagyúr

ez a angol-kinai amit bead

(#9861) Wesder válasza juve600 (#9860) üzenetére


Wesder
félisten

Fastboot módban tudod flash-elni. A "fastboot boot filename.img" parancs csak ideiglenesen flash-eli fel a TWRP-t.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9862) kristof123 válasza trassher (#9807) üzenetére


kristof123
őstag

"ujjlenyomatos feloldás miatt nem is nagyon lenne értelme"
Én abban a hitben éltem, h ez nem megy majd "csak úgy", de nagyon jól működik, köszi! :DDD

Üdv,
K.

(#9863) juve600 válasza Wesder (#9861) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor amikor ezt az ablakot beadja mire bökjek ????

(#9864) tboldi válasza kristof123 (#9862) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mondjuk én örülnék a duplatapis feloldásnak. Ha pl. az asztalon van a telefon és meg szeretnék nézni valamit, kényelmesebb lenne. :)

A MIUI Tweaks nevű Xposed modullal aktiválni lehet, hogy megjelenjen a beállításokban ez az opció, de sajnos nem működik, valószínűleg a kernel nem támogatja.

(#9865) Wesder válasza juve600 (#9863) üzenetére


Wesder
félisten

Hangerő le + bekapcs gombbal juthatsz fastboot módba. A többit megtalálod az összefoglalóban. Ne haragudj hogy nem írom le step by step, de úton vagyok :/

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9867) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Tudna valaki ajanlani jó ár/érték arányú üvegfóliát, lehet ali is, tudok várni, ez az eustockos nem vált be, az egyik sarkánál nem tapadt be, de ahogy olvastam több ember járt igy, olyan kellene ami már bevált és nem cop vele az ember. Linket pls.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9868) moordavid válasza ReFleXx (#9867) üzenetére


moordavid
aktív tag

Én anno MSV tempered glass-t rendeltem 3db-ot. Felraktam egyett, ami hiba nélkül tapadt mindenhova. Bitang jó üveg, mert melóban ráejtettem egy objektívet a telefon kijelzőjére. A glass ripityára pókhálósodott, de a kijelző sértetlen maradt. Viszont utána a másik kettőnél ugyanez jött elő mint amit írtál, a bal alsó saroknál az istennek se akart odacuppanni.

SzVSz márka független lehet ez a nem tapadás és szerintem ez a bend-gate miatt van. Viszont most nagyon betyár bátran eldöntöttem, hogy nem rakok rá semmi védelmet, legalább kipróbálom, hogy tényleg dragontrail van rajta vagy sem :))

"Like tears in rain."

(#9869) Wesder válasza moordavid (#9868) üzenetére


Wesder
félisten

Ezen sztem sima GG van.

Akinek van hozzà Ipaky-tokja, az lefotóznà hogy milyen a telón? Mennyivel lesz vastagabb?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9870) juve600 válasza Wesder (#9865) üzenetére


juve600
nagyúr

összefoglaló szerint csinálom de nem jó

(#9871) Wesder válasza juve600 (#9870) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen parancsot adsz meg fastbootban?
Illetve rebbot-ot nyomsz TWRP-ben, ott megkérdezi hogy visszategye e a gyàrit. Ott válaszd hogy maradjon a TWRP.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9872) juve600 válasza Wesder (#9871) üzenetére


juve600
nagyúr

fasboot-ban inditom a telot
-fastboot devices
-fastboot flash recovery twrp_rm3.img

utánna hangerő plusz+bekapcs kombó

utánna adja be azt a képet amit belinkeltem

(#9873) ReFleXx válasza Wesder (#9869) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nekem ipaky van, most nem tudom lefotozni, vastagabb a telo tole de szerintem nem olyan vészes, merem ajánlani.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9874) trassher válasza ReFleXx (#9867) üzenetére


trassher
addikt

Én ezt használom teljes megelégedéssel. 16 nap alatt ért ide. Nillkin Amazing H Anti-Explosion Tempered Glass

Redmi Note 7

(#9875) moordavid válasza Wesder (#9869) üzenetére


moordavid
aktív tag

Én sem tudom most lefotózni, de pont olyan mint ezen a kiguglizott képen.

Vastagabb tőle, viszont a fogása is kényelmesebb. Nem lötyög benne, fasza.

"Like tears in rain."

(#9876) Wesder válasza juve600 (#9872) üzenetére


Wesder
félisten

Hang +- meg bekapccsal próbáld, hàtha jó. Összefoglalóban is ez van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9877) Wesder válasza ReFleXx (#9873) üzenetére


Wesder
félisten

+ moordavid

Köszönöm, nekem hétfőn érkezik. Ezek szerint jól választottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9878) juve600 válasza Wesder (#9876) üzenetére


juve600
nagyúr

próbáltam
beadja ezt a képet amit linkletem
ott a recovery-re bökök
telo ujraindul és a képernyön egy telefonikon látszik,ennyi

ha kihuzom az usb-t akkor eltünik a telefonikon és ujraindul a telo és betölt a miui

[ Szerkesztve ]

(#9879) trebrona válasza juve600 (#9878) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az összefoglaló végén ez is ott van:

Redmi3 Pro készüléknél, ha esetleg nem sikerülne a végleges flash, Williamgrant megoldása:
Ideiglenes recovery módszer, majd a bebootolt kínainál alul a csúszka elhúzása, majd angolra állítás (jobbról alulról második menü, majd földgömbre bökés és angol választás). Utána reboot menü, majd megkérdezi hogy blokkolja-e a gyári recovery visszaállítását, csúszka elhúzás. Restart után is marad a TWRP. Update menüből is tisztán működik.

Így próbáld meg!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9880) Wesder válasza trebrona (#9879) üzenetére


Wesder
félisten

Utaltam erre is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9881) juve600 válasza trebrona (#9879) üzenetére


juve600
nagyúr

köszi
próba

(#9882) trebrona válasza Wesder (#9880) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valóban, afelett átsiklottam. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9883) ReFleXx válasza trassher (#9874) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez biztos jo, de megmondom öszintem hogy ennyit nem szeretnek fizetni erte, kapasbol 2 darabot szeretnek rendelni, ez mar igy 15 dollar lenne.

moordavid, errol az MSVrol tudnal dobni 1 linket, nem talaltam meg.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9884) juve600 válasza trebrona (#9879) üzenetére


juve600
nagyúr

ezt irja

(#9885) Wesder válasza juve600 (#9884) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs nyitva a bootloader... + ideiglenes flash-t akarsz hasznàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9886) juve600 válasza Wesder (#9885) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#9887) ReFleXx válasza juve600 (#9884) üzenetére


ReFleXx
addikt

a popsitörlő mappában mik vannak? :C :C :C

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9888) trassher válasza ReFleXx (#9883) üzenetére


trassher
addikt

Akkor még van ez a lehetőség is. Feddback-ek alapján ez is jó minőség és a nillkin árából 3 ilyen kijön. :)

Redmi Note 7

(#9889) juve600 válasza ReFleXx (#9887) üzenetére


juve600
nagyúr

egy nagyker ahonnét árut rendelek

(#9890) Kovala


Kovala
újonc

Sziasztok!
Nekem a minideal-ről érkezett múlt héten a pro telefonom, ajándék védőüveggel és szilikon tokkal (pedig ezt nem is jelezték). Az első napokban a Google Play szolgáltatások szívta az akkumat (32-36%), leállítottam, azóta a Gabócza által is jelzett problémák vannak (ő ügyesen megoldotta), nincs szinkronizálás, Gmailba, Google Playba nem tudok belépni, más minden működik, az akku is tökéletes azóta. MIUI Global 7.3 Stabil 7.3.2.0.0 (LHPCNDD), Android 5.1.1 LMY 47V. A magyarítás ~70%. Eddig tetszik a készülék, de szeretném ha teljesebb lenne a magyarítása és a felmerült Google Play probléma megszűnne. Nagyon jó leírások vannak a fórumban, de az én hozzáértésemmel nem állnék neki barkácsolni, ha egyszer elakadok, nem akarok nagyobb problémát okozni. Ahogy olvasom, nem mindenkinek megy elsőre, probléma nélkül. Sopronban, vagy környékén van valaki, aki segítene ebben? Előre is köszönöm.

(#9891) Wesder válasza Kovala (#9890) üzenetére


Wesder
félisten

Nem olyan nehéz, Global 8-ast simàn fel tudod tenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9892) moordavid válasza ReFleXx (#9887) üzenetére


moordavid
aktív tag

The internet has ruined you :DD :DD :DD :DD

"Like tears in rain."

(#9893) ReFleXx válasza trassher (#9888) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez jonak tunik koszi :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#9894) jmakk válasza Wesder (#9891) üzenetére


jmakk
őstag

Nekem is ugyanez a problémám. Ez Global 8-as, amit írsz, Developer verzió? Mert fastboot-ból én csak olyat látok az oldalon.

(#9895) Wesder válasza jmakk (#9894) üzenetére


Wesder
félisten

Igen Dev. Verzió.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9896) janesart


janesart
tag

Gondolom a minideal es mas kulfoldi webshopokbol rendelt teloknak nincs magyar ugyfelszolgalata es magyarorszagi szervizhattere sem?

Masik kerdesem hogy nekem a pro nal az automata fenyerzekelo eleg hulyen valtogatja a fenyerosseget akkor is ha nincs kulso fenyero valtozas hanem sotet szobaban nyomkodom! Ez mitol lehet?

(#9897) Wesder válasza janesart (#9896) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs nekik, ez a hàtrànya ha kintről veszed. Valószínűleg a tàkolt rom lehet az oka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9898) janesart válasza Wesder (#9897) üzenetére


janesart
tag

Akkor hiaba olcsobb egy 10 essel, jobb az eustock os nem? Mert Pesti szervizhatter van. Ha jol tudom a Wayteq

(#9899) Wesder válasza janesart (#9898) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ennyiben jobb.
Kérj nyitàsi engedélyt a telóra, és tedd fel a MIUI 8-as Global developer verziót, az segíthet.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9900) janesart válasza Wesder (#9899) üzenetére


janesart
tag

Nyitas nelkul feltettem es mult het csutortokon mar a heti friitest lefrissitettem. Az ujabb frissitesek felulirjak az elozoeket vagy mindig kb 900 MB al novelik az elfoglalt teruletet a belso tarhelyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.