Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Masodik napja azt veszem eszre, h veletlen rebootol a telom. Csak ugy, semmi ok nelkul.
Semmi valtoztatas nem esett rajta, uj progr sem kerult fel hetek ota.

Merjem frissiteni, nem lesz bootloop es adatvesztes?

6.6.18 --> 6.8.11

(#10102) trassher válasza CoolBoy323 (#10101) üzenetére


trassher
addikt

Nálam semmilyen adatvesztés nem történt 6.8.11-re frissítésnél.

Redmi Note 7

(#10103) CoolBoy323 válasza trassher (#10102) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem volt 6.6.11rol 18ra anno, es azota nem frissitettem. A telo epsege erdekeben :D

(#10104) coolabácsi


coolabácsi
tag

xiaomiforsale-ről lett rendelve a telefon a gyereknek.
Akkor ezt lehet frissíteni manuálisan xiaomi.eu stabilra, hogy tudjon magyarul ?( ez azt jelenti hogy rámásolom img-et és kitallózom ? )
Jó lenne ha tudna magyarul, nem utolsó szempont hogy ne b@ssz@m el a telót, bootloop és társai.
Nem kell root , csak átlag felhasználásra kell.

(#10105) Barell válasza trebrona (#10100) üzenetére


Barell
senior tag

Ne haragudj, telorol vagyok, merre talalom? :)

(#10106) trebrona válasza Barell (#10105) üzenetére


trebrona
nagyúr

GYIK

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10107) trassher válasza CoolBoy323 (#10103) üzenetére


trassher
addikt

Előtte mentettem mindent felhőbe, minden maradt a régiben. :)

Van egy olyan kérdésem, hogy ez a OBackup törölhető? TWRP-ben csináltam egy backup-ot frissítés előtt.

Másik kérdésem, hogy ez a Hitelesítő micsoda? Hiába lépek be az account.xiaomi.com-ra, ott sehol sincs QR kód amit beolvashatnék a telefonnal. :F

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#10108) zolipapa74


zolipapa74
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap rendeltem Spemall-ról redmi 3 pro-t, ha jól gondolom kb. 2 hét alatt érkezik meg.
Ha szeretném,hogy magyar legyen akkor zárt Bl-el is megoldható?
Ha nem akkor már most érdemes nyítást kezdeményeznem? Mert ha jól értem az úgy is eltart 1 ideig.
Már nekiálltam a nyitás kérelemhez,de azért előtte rákérdeznék. http://en.miui.com/forum.php
itt mit jelent a 100%-os kitöltése pl. tel.szám stb megadása?.A nyitó oldalon Unlock Your Mi Device

gondolom a fórum nicknevet kell megadni+ telefonszám(telenoros) és mit kell írni indoknak?Gondolom angolul kel írni.
Bocs hogy hosszú voltam,de már 2 napja olvasgatom a fórumokat megnyitva kb.10 oldal és kisebb zavar.

Köszi a válaszokat!

(#10109) trebrona válasza zolipapa74 (#10108) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. Összefoglaló
2. Zárt bootloderrel és nem hivatalos rommal rendelkező készülékre fastboot romok tehetőek fel download módban, lásd fentebb.
3. Global developer: hivatalos, hetente frissülő rom, (OTA), nem tartalmaz kínai alkalmazásokat, google szolgáltatások integrálva. Multi, magyar nyelvet tartalmaz.
4. Fastboot: Developer és Stable, Global Developer: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10110) peestike válasza zolipapa74 (#10108) üzenetére


peestike
senior tag

Szerintem, ha nem kérted külön, hogy gyári rom legyen a telón, akkor a spemall a saját romjával fogja küldeni. Abban meg van magyar, olyan amilyen, de akár még elég is lehet. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#10111) zolipapa74


zolipapa74
csendes tag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a gyors választ!
Akkor megvárom a telefont és utána kiderül,kell-e további lépéseket csinálnom.

Köszi!

(#10112) Barell


Barell
senior tag

Ezt látta valaki? Ahogy elnézem nagyon örülnek neki. Magyart gondolom nem tud?

(#10113) juve600 válasza Barell (#10112) üzenetére


juve600
nagyúr

ezt pl hogy megy fel a 6.8.11-re ?

(#10114) trebrona válasza Barell (#10112) üzenetére


trebrona
nagyúr

Global stable: hivatalos, havonta, vagy ritkábban frissülő rom, (OTA), nem tartalmaz kínai alkalmazásokat, google szolgáltatások integrálva. Multi, magyar nyelvet nem tartalmaz.

Belinkelem még egyszer, hátha végre el is olvasnád...

;]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10115) Barell válasza trebrona (#10114) üzenetére


Barell
senior tag

Köszönöm, és tényleg elnézést, csak annyira szokatlan még ez a dolog. Kádba esett A5 helyet kellett egy SOS telefon, ez lett belőle. Gondoltam tök jó lesz, biztos lesz rajta egy szokásos csupasz android, megy tovább az élet ahogy eddig erre tanulhatom újra a rendszert... De legalább nem egy unalmas telefon. :D És végigolvasom!

[ Szerkesztve ]

(#10116) trebrona válasza Barell (#10115) üzenetére


trebrona
nagyúr

Semmi gond, rossz MIUI fórumot olvasgatsz (Redmi 3/3S/3X Sub-forum Management Team), már 5-én vagy lehet, hogy még korábban (én akkor fedeztem fel és tettem be az összefoglalóba) fent volt a hivatalos letöltőoldalon, kicsit el vannak maradva a srácok. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10117) CoolBoy323 válasza CoolBoy323 (#10103) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

megmondtam :D

ez a szutyok megmerevedett mint a f...om

fél óra gombnyomkodás után bejött a recovery, és vissza tudtam rakni a mentést... azon kívül semmit nem volt hajlandó csinálni... deutálom!!!!!!!!!!!!

(#10118) trassher válasza CoolBoy323 (#10117) üzenetére


trassher
addikt

Mert mit csináltál vele? Letöltöttem a hozzá való dev romot, bemásoltam a zip-et a gyökérbe. Updater-ben betallóztam, a telefon újraindult TWRP-ben. Ott már indította is, kérdezte maradjon e read only a telefon. Elhúztam jobbra a csúszkát, ráböktem, hogy Backup. Megcsinálta, utána ráböktem az Install-ra. Kiválasztottam a zip-et és megcsinálta. A végén mondta, hogy úgy tűnik nincs a telefon root-olva, szeretném root-olni? Igen, végigfutott, újraindult. Boot-olt kb 15-20 percig és bejött a rendszer, minden adatom, app-om maradt ahol volt. :)

Redmi Note 7

(#10119) CoolBoy323 válasza trassher (#10118) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

OTA frissitest akartam feltenni. Sehogy nem ment, csak bootloop.

Nem is erdekel, jo ez igy. Ha nem indulj ujra megegyszer, tuleli :)

Pedig mar nem is akartam eladni, erre kezdi a szarakodast... De ha felcsesz, nem is adom el, hanem falhozvagom :U weheheheeee

(#10120) Met


Met
nagyúr

Vettem még régebben egy ilyen töltőt.
Mondjuk ez a kábel passzol hozzá?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10121) trassher válasza CoolBoy323 (#10119) üzenetére


trassher
addikt

Arról nem tudok nyilatkozni, eddig mindkét alkalommal letöltöttem a romot és azt raktam fel.

Redmi Note 7

(#10122) CoolBoy323 válasza trassher (#10121) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ugyan annak kene lennie :U

(#10123) fecs válasza Met (#10120) üzenetére


fecs
senior tag

Tölt, szinkronizál, védett vezeték. Jó lesz hozzá!

Pixel 6a

(#10124) trebrona válasza CoolBoy323 (#10122) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gyári rom (gyanítom arra jött OTA) és twrp páros nem szerencsés, lásd előzmények.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10125) CoolBoy323 válasza trebrona (#10124) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Akkor toltok le az en.miui.com-rol, es meglatjuk az mivel lesz jobb :))

(#10126) trebrona válasza CoolBoy323 (#10125) üzenetére


trebrona
nagyúr

Miért nem használsz multit?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10127) trassher válasza CoolBoy323 (#10125) üzenetére


trassher
addikt

Próbáld meg ezt, nekem is ez van fent.

Redmi Note 7

(#10128) CoolBoy323 válasza trebrona (#10126) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ööö nem tudom :D

Azt kéne? :)

(#10129) trebrona válasza CoolBoy323 (#10128) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azt használsz amit akarsz, de ha nem akarod magad szívatni, szvsz jobban jársz vele. :)

Feletted a link, ha kipróbálnád, twrp full wipe, aláírásodból ítélve van időd újra belakni. :D

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10130) CoolBoy323 válasza trebrona (#10129) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jelenlegi rendszeremre fel megy mindenfele okoskodas nelkul? FR-t se szivesen tolnek :U

Nem vagyok PC kozelben...

(#10131) Wesder válasza Barell (#10115) üzenetére


Wesder
félisten

Az A5 sem éppen stock ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10132) trebrona válasza CoolBoy323 (#10130) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pedig, ha váltani szeretnél, kell a FR.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10133) CoolBoy323 válasza trebrona (#10132) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Multival lenne a legtisztabb feltenni... No akkor marad a jelenlegi, es ha megint rebootol, akkor lesz nagy badabummm :))

(#10134) peestike válasza Met (#10120) üzenetére


peestike
senior tag

Nekem van 2 ugreen kábelem, egy darab fél és egy darab kettő méteres, különböző töltővel használom, mindkettő tökéletes.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#10135) Viktor0610 válasza CoolBoy323 (#10133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szeretni kell a telefont, nem eladni akarni. :P
És akkor ő is szeretni fog téged! :D

(Csak vicc, nem komolyan venni! :) )

Samsung Galaxy A54

(#10136) Wesder válasza Viktor0610 (#10135) üzenetére


Wesder
félisten

De van benne igazsàg ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10137) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Sziasztok,

ha minden igaz, akkor jövő héten érkezik az új Redmi 3-mam. Jól látom, hogy nem látom, hogy ehhez a telefonhoz nem lehet kapni Nillkin szilikon tokot? Eddig minden telefonomon ez volt, és nagyon szerettem.
Milyen tok ajánlott?
Páromnak Ipaky tokja van, de 1 hónap alatt elkezdett kopni a sarkainál.
Tempered glasst honnan érdemes?

Segítséget előre is köszönöm! :R

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#10138) Gabócza válasza MenőManó03 (#10137) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szilikon tok nem tudom hogy van-e nillkin, de kemény tok biztosan. Keress rá a nillkin szóra itt a fórumban. Nekem egyébként ipaky tokom van kb. 1-2 hónapja és nem kopik a sarka sehol...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#10139) MenőManó03 válasza Gabócza (#10138) üzenetére


MenőManó03
csendes tag

Nillkin kemény tok tudom, hogy van, de inkább szilikont szeretnék, mert olyan szép a telefon hátulja, kár lenne eltakarni. :)

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#10140) Gabócza válasza MenőManó03 (#10139) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nem tudom honnan rendelted, spemall adott hozzá nekem egy teljesen átlátszó tokot ajándékba, szerintem az is teljesen vállalható ha szereted a szilikon tokot. Abban tényleg tökéletesen látszik a készülék. Így néz ki.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#10141) sityupityu válasza MenőManó03 (#10139) üzenetére


sityupityu
veterán

Itthon innen tudsz rendelni.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10142) Wesder válasza sityupityu (#10141) üzenetére


Wesder
félisten

Azért durva hogy 7x-es àrral dolgoznak :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10143) sityupityu válasza Wesder (#10142) üzenetére


sityupityu
veterán

Valóban, de akkor sem fogok egy szilikontokot külföldről megrendelni.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10144) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Bocs a duplázásért előr e is, de hátha van olyan tag aki nem olvassa a Note 3 topicot.
A Xiaomi telókat hogy lehet HD hívásra bírni?
Akiket eddig tudtam alma 5s telefonnal Tmobil hálózaton belül hívni HD hanggal, azokat nem tudom csak
a hagyományos GSM codec-el hívni mióta megvan a Xiaomi teló..

(#10145) Wesder válasza hgabor19 (#10144) üzenetére


Wesder
félisten

Az enyém csak VoLTE-t tud.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10146) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék egy redmi 3 pro telót, de érdekelne, hogy mennyire lehet használni voip telefonálásra Budapesten. Azt tudom, hogy B20 nincs benne, így a voda felejtős, de a telenor 4G-je elvileg működőképes kellene hogy legyen. Használ valaki voip-t, van valakinek tapasztalata?

(#10147) LeviTee válasza nOvOp (#10146) üzenetére


LeviTee
csendes tag

Szia!
Habár én telekomos vagyok, de gond nélkül megy a Viber.

(#10148) sanyci


sanyci
senior tag

Talált valaki működő profilváltót?
A myProfile, amit a korábbi telóimon használtam, R3pro-n nem tudja átállítani a hangerőt... :(

[ Szerkesztve ]

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#10149) liskov válasza nOvOp (#10146) üzenetére


liskov
tag

Voda és Telenor hálózatán is 3G-ről netezem. Nem nagyon tudok panaszkodni a Viber hangminőségére.

(#10150) Maist


Maist
senior tag

Úgy tűnik mégiscsak eljön az a fránya B20. Ma reggel landolt a postaládámban az ibuygou reklám levele, mely ezt az oldalt ajánlotta: [link]

Külön kiemelném ezt a részt:

Redmi3, Note3, Mi5 készülékeket hirdetnek B20-al.
Note3-ból itt is árulnak már egyébként: [link]

Reméljük az eustock is tud majd ezekből szerezni!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.