Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) vaki válasza SirRasor (#9148) üzenetére


vaki
aktív tag

Kameránál szerintem az lehet a gond, hogy én nem találtam ISO beállítást sehol, gondolom beltérben/kevés fénynél nekiáll az egekig emelni a záridő növelése helyett és ezért lesz zajos/mosott a kép...

A felhasználóbarát felhasználó

(#9152) trebrona válasza vaki (#9151) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kézi üzemmódban ISO100-tól ISO800-ig tudod állítani 100-as lépcsőnként.

(#9150) moordavid: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9153) moordavid válasza trebrona (#9152) üzenetére


moordavid
aktív tag

Treborna: Ez megvolt már, de köszi! Szóval akkor a 8-as az nagyjából csak egy facelift?

"Like tears in rain."

(#9154) fuze


fuze
őstag

A second space annyira nem parasztvakitas, már ha valakinek jól jön az ilyesmi. Illetve még ott van a hosszú képernyőmentés ami sok mindenre jó lehet. Persze ezek jutnak eszembe rögtön, ami azért jelentheti azt, hogy más igazán erdemi, új funkció nincsen.

adms.hu | UI Designer

(#9155) Viktor0610 válasza fuze (#9154) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, az Érintési asszisztens volt-e már a 7-esben, de azt pl. nagyon megkedveltem. :)

Samsung Galaxy A54

(#9156) trebrona válasza moordavid (#9153) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért nem egészen. videó

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9157) fuze válasza Viktor0610 (#9155) üzenetére


fuze
őstag

Az is jópofa. :) Én azt nem használnám azért nem maradt meg.

adms.hu | UI Designer

(#9158) Barell válasza trebrona (#9156) üzenetére


Barell
senior tag

Redmi 3-ra ez várhatóan mikor jön? :)

(#9159) Orlin válasza gluke (#8688) üzenetére


Orlin
addikt

Erre a korlátozott karakter használatra rájött már valaki?Tudod nem ír senki 2016-ban sms-t,de nekem az elmúlt napokban többet is kellett.
Tegnap nekem is sikerült most pár nagyon szar képet csinálnom vele kint még világosban és jó időben. :((

Ez mondjuk még egész jó:

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9160) trebrona válasza Barell (#9158) üzenetére


trebrona
nagyúr

:F :F

Ezt a kérdést nagyon nem tudom hova tenni...

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9161) trebrona válasza Orlin (#9159) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem tudom, mit csináltok azzal a kamerával, nekem nem szokott életlen képeket lőni. Párat feltettem onedrive-ra. Mondjuk én mindig HDR-ben fotózok.

Szerk: néha ferdék a képek, az az én bénaságom. :D

(#9162) zzz03:
Nyaralás volt. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9162) zzz03 válasza trebrona (#9161) üzenetére


zzz03
őstag

Neddmar tapolcai malomto. Nyaralas? Vagy ott laksz?

(#9163) gerii válasza trebrona (#9161) üzenetére


gerii
addikt

Ott a vízmérték :D

(#9164) trebrona válasza gerii (#9163) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azt meg mindig elfelejtem bekapcsolni. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9165) Viktor0610 válasza trebrona (#9160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

trebrona:
Stabilban még nincs 8-as, nem?
Legalábbis, mikor a Pro megjött (gyári ROM-mal kértem), a frissítés 7-es MIUI-t tett fel. :)

Orlin:
Kaptál már választ. A balra dőlő ékezetek vagy az alternatív SMS-kezelő használatán kívül nincs megoldás.
Én így SMS-ezem:
ÁRVÍZTŰRŐ TÜKÖRFÚRÓGÉP
ÄRVìZTÜRÖ TÜKÖRFùRòGÉP
árvíztűrő tükörfúrógép
àrvìztürö tükörfùrògép

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9166) Orlin válasza trebrona (#9161) üzenetére


Orlin
addikt

Hát ezek kur**jó képek! :Y

De ez volt a legszarabb tegnap. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9167) PapírVilla


PapírVilla
tag

Sziasztok!
Nálam azt írja, hogy "a hangfelismerés nem elérhető". (Pl. Waze)
Mit kéne feltelepítenem, hogy menjen?

köszi!

(#9168) Viktor0610 válasza Orlin (#9166) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem koszos/zsíros a kamera.

Samsung Galaxy A54

(#9169) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
Egy barátom vett a R3- Pro-t az eustock-tól. Nagyon megtetszett neki a 8-as MIUI. Az lenne a kérdése, hogy hogyan tehetné fel úgy, hogy "tök "hülye" hozzá, Őt idézem. :)
Amióta megvan neki, csak kivette a dobozból, és használja.
Az összefoglalóból kiderül? Látom, hogy már volt egy párszor a kérdés, de mindig elakadt valahol. (lehet sok az info)
Köszönöm a nevében is. :R

(#9170) Viktor0610 válasza nobiand (#9169) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, összefoglaló. :)

Samsung Galaxy A54

(#9171) trebrona válasza PapírVilla (#9167) üzenetére


trebrona
nagyúr

Google alkalmazás kell, semmi más. Hangalapú google keresés működik? Valószínűleg engedély hiányzik engedélykezelőben.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9172) #70516736


#70516736
törölt tag

Hi
Az eustocktól lehet rendelni már a miui8-cal?
Ha nem akkpr melyik rommal rendeljem ami tartalmaz magyar nyelvet?
Tudom összefoglaló
Csk nyaralok és mobil ról vagyok kevés nettel :)

(#9173) ottoyes válasza trebrona (#9161) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nálam 80%-ban ferdék a képek.Általában balra lejtenek..😎😣😊
Juteszembe:megint nem..jahh..Note 3 topicba kell firkálnom..😁

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#9174) nobiand válasza nobiand (#9169) üzenetére


nobiand
aktív tag

Elhatároztuk, hogy felrakjuk a 8-at az eustock-os redmi 3 pro-ra.
Fastboot-al vágnánk neki.
Kérdésem az lenne, hogy ha valami nem sikerül ( tartunk tőle :) ) attól még használható lesz a készülék vagy kuka?

(#9175) janesart


janesart
tag

Az eustock bol vettem a redmi 3 pro telot de az ujlenyomat gyakran nem old fel csak a mintaval tudom! Ez rom hiba?

(#9176) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Teljes megelégedettséggel használok egy Note 3 pro-t. Feleségemnek szeretnék rendelni egy Redmi 3 pro-t. Mivel én jól megjártam amikor a Note 3-mat vettem, igy most jobban utána szeretnék járni honnan rendelem. Eustockon kívül mik az ajánlott boltok? Esetleg Aliexpresses is érdekel, aki két lépcsőben postáz és garantálja a vámmentességet.

szerk: most olvatam el a topic összefoglalóját és meglepett, hogy 3 féle verzió létezik. A 811-es (redmi probol ha jól látom ez a 817) verzió ismeri a B20-as frekvenciát? Mert ha igen akkor olyan üzletet ajánljatok ami ilyet küld.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9177) gerii válasza janesart (#9175) üzenetére


gerii
addikt

Igen, valószínű, főleg értesítéseknél jön elő nálam. Illetve a fényerőszabályzó sem túl hatékony. Az olvasó mód hogy működik, mert látszólag semmit nem csinál?

[ Szerkesztve ]

(#9178) zzz03 válasza janesart (#9175) üzenetére


zzz03
őstag

Nekem gyari kinai/angol rom van azzal tokeletesen mukodik 100bol 1et hibazik kb.

(#9179) Wesder


Wesder
félisten

Sziasztok. Hètfőtől én is R3P tulaj leszek ès ha jól értem a tegnapi global miui 8 ROM download módban feltehető az Eusztákos ROM-ra BL nyitás nélkül?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9180) XenonuS válasza nobiand (#9174) üzenetére


XenonuS
csendes tag

Kb 30 perc az egesz muvelet... Redmi 3 pro-m van, eustockos volt. Fastboot romot letoltod es kicsomagolod. Miflash-et fel kell rakni + a drivereket. Miflashben kivalasztani az images mappat a kicsomagolt rombol.Telo kikapcs, aztan hangero fel es bekapcs gombot megnyomni. Download-ot megnyomni a telon. Radugni a telot, refresh miflash-ben, kivalasztani a flash all-t (osszes adat le lesz torolve, sd kartyat azert vedd ki), aztan flash gombot megnyomni. Ha kiirja operation successfull, akkor kabel ki, telo be. Az elso boot kb 20 perc, nem kell panikolni... Kesz!

(#9181) janesart válasza gerii (#9177) üzenetére


janesart
tag

Ja akkor nem telo hiba. Van hogy egymas utan 10 bol 10* jo de van hogy egyaltalan nem sorozatosan. Az eustock os telora erdemes felrakni a developen 8 as miuit? Illetve hogy kell? Lehet bootloader nyitas nelkul is?

(#9182) JoHn123 válasza janesart (#9181) üzenetére


JoHn123
tag

Érdemes, szerintem sokkal gyorsabb, használhatóbb. pár kommentel feljebb írták hogyan, mehet bootloader nyitás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#9183) nobiand válasza JoHn123 (#9182) üzenetére


nobiand
aktív tag

Köszönöm. :R
Két kérdésem lenne, akkor ugye nem kell kérni semmilyen nyitást a telefonhoz?
Jobbnak érzed a 8-as az előzőhöz képest?

(#9184) vaki válasza janesart (#9175) üzenetére


vaki
aktív tag

Nem lehet, hogy nálad is az van, amit korábban írtam? Időnként érzem a zsebemben hogy kicsit rezeg, gondolom azért mert az ujjlenyomatolvasó érzékel, csak mivel a zsebedet érzi és nem az ujjad, ezért utána ujjal nem tudod feloldani, mert elérte a max próbálkozásszámot.

geri: a fényerő állítás nálam is fos, sokat javul, ha úgy csinálod, hogy állítasz fényerőt, majd készenlétbe rakod(ezt nem tudom hogy mondják), azaz megnyomod a bekapcs gombot, kijelző elsötétül, vársz kb fél-1 percet, feloldod és akkor már az átállított fényerő fogad. Este nekem is nagyon zavaró volt, hogy állandóan majd megvakultam, ezt sikerült rá kitalálnom.

A felhasználóbarát felhasználó

(#9185) trebrona válasza madmike (#9176) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egyik Xiaomi telefon sem támogatja a B20-as frekvenciát.

Van ugyan hír egy R3Note Pro variánsról, de olyat még élő ember nem látott. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9186) janesart válasza JoHn123 (#9182) üzenetére


janesart
tag

A flashboot rom is eredeti es hetente frissul? A milash pc- s programot honnan tudom leszedni? Tudnal privatban segiteni?

Vaki: kizart hogy a zsebben ruhan keresztul erzekelne a romot! Kiprobaltam polon keresztul meg se nyikkan!

(#9187) Viktor0610 válasza janesart (#9186) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig jól mondja.
Most kipróbáltam, ingen keresztül is érzékelné az ujjat. ;)
(Szerintem az anyag vastagsága, milyensége sem mindegy. :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9188) PapírVilla válasza trebrona (#9171) üzenetére


PapírVilla
tag

Kösz, most már megy.

(#9189) trassher


trassher
addikt

A nillkin tok és üvegfólia ma jól vizsgázott. Térkőre esett le a telefon a kezemből, semmilyen sérülés nincs. Se a telefonon se a tokon se a fólián.

Redmi Note 7

(#9190) Viktor0610 válasza trassher (#9189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nillkin Frosted Shield v. valami szililon? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9191) trassher válasza Viktor0610 (#9190) üzenetére


trassher
addikt

Ilyen frosted shield + amazing h tempered glass. :K Ali-ról együtt 4000 forint körül volt a nillkin shop-ból. :) Úgy emlékszem te is onnan vásároltál.

Redmi Note 7

(#9192) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
A pénteken megjelent Global Rom már elég nagy százalékban magyar, igaz?
Próbálta valaki? Milyen tapasztalatok vannak ezzel?
Ha erre a Romra jön majd MIUI, vagy esetleg android verzió frissítés, akkor azt OTA-n keresztül meg lehet csinálni? Fontos lenne, hogy ne kelljen Romolni, csak igy egyszerűen frissíteni, mindig az aktuális stabil verzióra.

(#9193) Barell válasza trebrona (#9160) üzenetére


Barell
senior tag

Úgy értem a MIUI 8 mikor lesz elérhető a Redmi 3-ra? Ekkora hülyeséget kérdeztem? :)

(#9194) trebrona válasza Barell (#9193) üzenetére


trebrona
nagyúr

MIUI8 már június óta elérhető, persze csak fejlesztői változatban. china dev, xiaomi.eu dev., illetve tegnap óta global dev. is.
A global és az eu romok tudnak magyarul.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9195) Matyi222 válasza margithid (#9192) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Én az éjjel felraktam, eddig gond nélkül megy, de nyugtával dicsérjük a napot. Root az nehéz ügy volt. TWRP az gond nélkül felment, aztán a supersu is és onnan csak bootloop volt. Aztán flashaltam egy EU multi boot.img-t akkor elindult. De ez legalább 3-4 óra próbálkozás után jutott eszembe.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#9196) JoHn123 válasza nobiand (#9183) üzenetére


JoHn123
tag

Igen, gyorsabb, okosabb, szerintem mindenképp megéri frissíteni. igen eredeti, és frissülni fog.
Talán csak a gyári mail programja nem magyar, miden más igen.Nem kell nyitni a bootloadert.
Leszeded a fastboot verziót: [link]
kicsomagolod, és követed ezt a leirást: [link] Leginkább a Rom telepítés Zárt Bootloaderrel rész érdekes neked.

[ Szerkesztve ]

(#9197) achon


achon
aktív tag

Melyik Rom jobb?
Global vagy Eu-s?
Nekem most eu-s van fent és 6-7 oras SOT-tal nincs gondom R3-al,csak furdall a kíváncsiság. ;)

A legszebb múzsa a határidô.

(#9198) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Fejjel lefele is beveszi az ujjnyomatom :)) :DD

(#9199) Viktor0610 válasza CoolBoy323 (#9198) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert köralakú az érzékelő? :P :))

Samsung Galaxy A54

(#9200) albandy


albandy
tag

Üdv:
Valaki használ másik lauchert a miui alap helyett?
Beállítom alapértelmezettnek az új lauchert, de ha home gombot nyomok mindig visszavált az eredetire...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.