Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) sityupityu válasza trebrona (#9250) üzenetére


sityupityu
veterán

Tessék.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9252) trassher válasza sityupityu (#9240) üzenetére


trassher
addikt

Nálam 3 nap 9 óra volt eddig a rekord. Így, hogy minden nap játszok, messenger-t használok, youtube videókat nézek esténként, 2 napot bőven elszalad mire 20% körülire merül.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#9253) trebrona válasza sityupityu (#9251) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nincs több kérdés, köszönöm! :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9254) F.B.I. válasza sityupityu (#9251) üzenetére


F.B.I.
veterán

:O

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#9255) sityupityu válasza trebrona (#9253) üzenetére


sityupityu
veterán

Jó, hogy szóltál, hogy nézzem meg. Ezután még meggyőzőbb szerintem. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9256) Wesder válasza sityupityu (#9251) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen fényerőn produkálta? :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9257) sityupityu válasza Wesder (#9256) üzenetére


sityupityu
veterán

3/4

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9258) Wesder válasza sityupityu (#9257) üzenetére


Wesder
félisten

Ez remek hír :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9259) margithid válasza margithid (#9239) üzenetére


margithid
veterán

Erre valaki?

(#9260) kelzsoca válasza margithid (#9259) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fejlesztői global rom, erről szól már napok óta a topic.

https://vertigostore.eu

(#9261) margithid válasza kelzsoca (#9260) üzenetére


margithid
veterán

Ebből előreláthatóan mikorra lesz stabil kiadás? Nekem ez oylan fura, mióta kint van már a teló és nincs egy stabil global Rom...

(#9262) csabi63 válasza sityupityu (#9240) üzenetére


csabi63
senior tag

Nem semmi. Én is megnézem, mit tudok kihozni belőle. Már úgysem lógok rajta állandóan, beálltam vele normál használatra. Az első napokban nyúztam eleget, de már kiismertem (remélem), és fent a global rom is.

(#9263) Milestone2 válasza margithid (#9261) üzenetére


Milestone2
nagyúr

stabil global-okat agusztus közepére tervezte (tervezi) a xiaomi...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9264) margithid válasza Milestone2 (#9263) üzenetére


margithid
veterán

Na arra kiváncsi leszek. Ha ez meglenne, talán nem kellene többet mókolni mindenféle gányolt Rommal.

(#9265) Milestone2 válasza margithid (#9264) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most se kell mókolni. Global developer már magyar és szerintem rendben van (mondjuk én alapjáraton developer párti vagyok).

Mókolni meg sajnos kell továbbra is mert a webshopok nem lesznek szívesek hivatalos rommal küldeni (még ha megígérik, akkor sem)....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9266) eustock válasza Milestone2 (#9265) üzenetére


eustock
tag

Mókolni meg sajnos kell továbbra is mert a webshopok nem lesznek szívesek hivatalos rommal küldeni (még ha megígérik, akkor sem)....

Az eustock a jövőben átállhat a hivatalos gyári szoftverre, amennyiben a global stable kiadás elérhető lesz, illetve ami fontosabb, teljesértékű magyar lokalizációt fog tartalmazni. (jelenleg ~92%-os)
A bootloader nyitás, root, illetve szoftver csere továbbra sem jár garanciavesztéssel, így az eustock szoftver bármikor lecserélhető.

(#9267) Milestone2

Nem vettük magunkra, a felvetés jogos volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#9267) Milestone2 válasza eustock (#9266) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(Most kivételesen nem rátok gondoltam...) Örömteli hallani/olvasni hogy gondolkodtok a hivatalos GLOBAL terjesztésen, szerintem ez lenne a legkorrektebb.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9268) Met válasza sityupityu (#9240) üzenetére


Met
nagyúr

Nálam volt 11 nap is :)
Jó mondjuk keveset beszélek.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9269) Matyi222 válasza Milestone2 (#9267) üzenetére


Matyi222
aktív tag

A bootloader nyitás, root, illetve szoftver csere továbbra sem jár garanciavesztéssel,

Bocsi, de mostani tapasztalat alapján garanciátok egy forintot sem ér.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#9270) Milestone2 válasza Matyi222 (#9269) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] Az enyém??? ;]
Összekeversz valakivel....

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9271) ottoyes válasza Milestone2 (#9270) üzenetére


ottoyes
senior tag

Kérlek,írd le a garanciád részleteit.. ;] :D

Ottoyes

(#9272) Wesder


Wesder
félisten

Egyèbkènt CM vagy RROS Elèrhető Redmi 3/Pro-ra? Tudom Google a barátom, na de azèrt van egy határ ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9273) trebrona válasza Wesder (#9272) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

Egyiket sem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9274) eustock válasza Matyi222 (#9269) üzenetére


eustock
tag

A szerviz szerint az usb csatlakozó fizikailag sérült volt, erre sajnos nem terjed ki a jótállás (más szervizben sem)

[ Szerkesztve ]

(#9275) Viktor0610 válasza eustock (#9274) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sejtettem, hogy csak fröcsögés... :U

Samsung Galaxy A54

(#9276) margithid válasza eustock (#9266) üzenetére


margithid
veterán

Jelenleg ha developerrel rendelem, azt a későbbiekben egyszerűen tudom majd frissíteni stabil rendszerre?
Lehet várok még a telefon vásárlással, ha augusztusban meglesz a stable változat a globalból, és pozitivak a tapasztalatok, kipróbálo kegy redmi 3 prot.

(#9277) Wesder válasza margithid (#9276) üzenetére


Wesder
félisten

szerintem felesleges várnod ezzel, mert nem lesz tőle jobb vagy rosszabb a telefon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9278) vaki


vaki
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap felraktam én is az ide belinkelt MIUI8-as romot BL nyitás nélkül. Eddig nem merül jobban, mint az eustockos 7-es, az ujjlenyomat olvasó zsebben érzékelése továbbra is megmaradt.

Van viszont 3 kérdésem:
1. A korábbi 7-esben volt egy nagyon jó témám, meg hátterem, amit buktam a frissítéssel és nem is találom meg a témák/háttérképek közt. A 8-ashoz ezek szerint mások vannak? Vagy valahogyan mégis vissza tudnám kapni?
2. Amikor megnyitok az asztalon egy mappát, akkor alulra bedob egy ajánlott alkalmazások nevű hablatyot, ezt ki lehet kapcsolni és ha igen,akkor hol?
3. Az automatikus helyesírás-ellenőrzést és javítást hol tudom kikapcsolni? Ez már korábban is nagyon zavart, csak akkor nem kérdeztem rá...

A felhasználóbarát felhasználó

(#9279) Wesder válasza trebrona (#9273) üzenetére


Wesder
félisten

R3Pro-n nem mennek :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9280) Matyi222 válasza Viktor0610 (#9275) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nem feltétlen a ti hibátok, de röhej a szerviz hozzáállása, lehet jobb céget kell keresnetek, ugyanis a kopás is fizikai sérülés és ez normál használattól lett.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#9281) trebrona válasza vaki (#9278) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. 8-assal általában a régebbi témák nem kompatibilisek
2. megnyitod a mappát, ráböksz a nevére, így elméletileg megjelenik az ajánlott alkalmazások kikapcsolása
3. a billentyűzet beállításaiban

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9282) trassher


trassher
addikt

MIUI 7-nél volt külön képernyő elforgatás opció alkamazásonként de ezt a 8-ban már nem találom. Én keresem rossz helyen vagy ez már kikerült a 8-asból? Konkrétan a galéria és a chrome elforgatását keresném. Ezt a két dolgot használom fektetett képernyővel és kicsit idegesítő, hogy előtte mindig be kell kapcsolni a képernyő elforgatást.

Redmi Note 7

(#9283) ghost364 válasza Wesder (#9272) üzenetére


ghost364
senior tag

[link] Ezt használtam egy jó ideig, nem rossz. Talán gyorsabb, mint a gyári, főleg alkalmazásváltásnál. Egyébként eléggé merül standbyban, és a GPS se az igazi. Most a SpaceX-MIUI8-at hasznáom, ez elég jó szerintem, éjszaka 1 százalékot merül, gyors a GPS, meg maga a rendszer is.

(#9284) trebrona


trebrona
nagyúr

Erős idegzetűeknek: Xiaomi Redmi 3 Pro - Bend test, Scratch test, Burn test - Durability yt videó

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9285) Viktor0610 válasza trebrona (#9284) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért az durva, hogy miket kibír a telónk. :Y

És hogy nem tudta elhajlítással eltörni, mint azt a másik MI-készüléket... :C
Kell a fenének méregdrága "harmonika", ha a bendgate-es készülékünk ilyen strapabíró. :D

Samsung Galaxy A54

(#9286) trebrona válasza Viktor0610 (#9285) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen és a kijelző is elég jól vizsgázott a karcteszten, ami sokak parája. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9287) Met


Met
nagyúr

Már akartam kérdezni hogy mi ez a para a bekapcsoló gombbal?
Hogy át lehet rakni a hangerő szabályzó gombra a kijelző ébresztést.

Hamarabb tönkre megy vagy mi a probléma?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9288) moordavid válasza trebrona (#9286) üzenetére


moordavid
aktív tag

Én a tokban tartásról le is szoktam. Viszont a kijelzőt nem merem kockáztatni, inkább ráraktam egy tempered glass-t. Lassan két hónapja toktalan vagyok, és hurcibálom magammal mindenhova a telót, eddig igen jól bírja :-D

[ Szerkesztve ]

"Like tears in rain."

(#9289) Viktor0610 válasza Met (#9287) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én azért akarom kerülni/kiváltani a bekapcsoló gombot, mert a korábbi ZTE V5 készülékemen is az ment tönkre, meg már több készüléknél is hallottam/láttam ilyen gondokat. :)
És igen, a hangerő gombokkal való ébresztés is be van kapcsolva. :DD

Samsung Galaxy A54

(#9290) trebrona válasza Viktor0610 (#9289) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így van, ami kímélve van kisebb eséllyel fog meghibásodni. Nekem egyébként jobban kézre is esik a hangerő gomb.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9291) gabe_ válasza Viktor0610 (#9289) üzenetére


gabe_
őstag

Ennyi erővel kiveszem a motort a kocsiból és kötök elé egy lovat, mert az előzőben tönkrement, és már hallottam hogy másnak is ment már tönkre motor az autójában...
(Irónia off) ::)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9292) hevizms


hevizms
addikt

Akkor én most bassz...m földhöz a telefont???
:W

(#9293) Viktor0610 válasza gabe_ (#9291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te nem tudod, hogy én hányszor nyomom meg a ki-bekapcsoló gombot egy nap. :D

Samsung Galaxy A54

(#9294) Met válasza Viktor0610 (#9289) üzenetére


Met
nagyúr

Értem, zenelejátszás közben nekem hosszan nyomva tracket ugrik, ilyenkor vajon bekapcsolja a kijelzőt vagy tracket lép?:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9295) Milestone2 válasza trebrona (#9284) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jól teljesített... :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9296) Wesder válasza hevizms (#9292) üzenetére


Wesder
félisten

Mi ezzel a baj? elég sokat volt ébren ahogy látom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9297) sityupityu válasza Met (#9268) üzenetére


sityupityu
veterán

Elhiszem. Ha tényleg keveset használod akkor biztosan ki li lehet hozni belőle annyit is.
Az én 7 napom mellett azért volt öt és fél óra kijelzőidő is ami a 7 naphoz mérve nem kevés.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9298) Imurai


Imurai
tag

Sziasztok!
Az AliExpress-ről rendelem egy Pro-t, a múlt héten jött meg, elégedett is volnék vele, de néha meghülyül és nem enged be a Google fiókjaimba, ennek mi lehet az oka?
7.3.2 Global Stable

(#9299) trebrona válasza Imurai (#9298) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kérdezd Milestone2-t. ;]

Viccet félretéve, nem eredeti rom van a telefonodon.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9300) hevizms válasza Wesder (#9296) üzenetére


hevizms
addikt

Hát ahhoz képest hogy más meg 7 napig nyuzza kb ennyi képernyőidővel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.