Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) xabolcs válasza Matyi222 (#9195) üzenetére


xabolcs
őstag

Ezt az utat en is megjartam, annyi kulonbseggel, hogy nekem a cofface fele TWRP csinalta meg a piszkos munkat. Amihez csak annyi noszogatasra volt szukseg, hogy torolni kellett a TWRP adatait.

Mar csak azt nem tudom, hogy ez hogyan van parban a kinai rom + nyitott bl + gyari root megoldassal. :U

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#9302) skristof


skristof
tag

Sziasztok!

EUStock-ról rendelt telefon normális ROM-mal érkezik?
Szülőnek lenne ajándékba, és nem akarok babrálni vele

Köszönöm

(#9303) Wesder válasza skristof (#9302) üzenetére


Wesder
félisten

Yep

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9304) DemonDani


DemonDani
addikt

Hello!

Nem olvastam vissza, mert nem is igazán tudom, hogyan keressem a dolgot.
Olyan problémám van, hogy csatlakoztatom a telefont egy számítógépre, majd eltávolítom, és mikor újra felteszem, mondjuk 10 perccel később, akkor már nem történik semmi. Nem írja ki, hogy tölti, és nem jelenik meg a gépen, hogy csatlakoztattam a telefont hozzá. A LED az világít, ami a töltést jelölné, de szerintem nem is tölt, nemcsak nem írja ki.

Újraindítás után megjavul, akkor megint egy alkalommal fel tudom tenni a gépre. :U

Valaki tud megoldással szolgálni?
Köszi minden tanácsot! A készülék új, valószínűleg sosem volt "jó".

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#9305) cappa72 válasza skristof (#9302) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én fiamnak vettem onnan (redmi 3pro), és szokásommal ellentétben még nem is root-oltam.
Teljesen használható így is.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9306) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Most komolyan, aki tud segítsen egy válasszal: folyamatosan ébren tart az android rendszer, wakelock ráengedve, a facebook ébreszt olyan 22X alkalommal (szerintem nem sok), de ez természetes, mert az asszony használja, azonban a kijelző csak szakaszosan van jelölve, az ébresztés meg egyfolytában jelen van. Romot nem tudok cserélni, mert ugrik a magyar nyelv, addig meg nem tudja angolul használni, amíg jön egy bootlodaer nyitási engedély (de lehet neki se mernék állni a sok tyúkláb miatt). Már volt többször újraindítás töltés után, sőt teljes kikapcsolás is de nem segít.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#9307) ironbed válasza trebrona (#9284) üzenetére


ironbed
aktív tag

Jaj! :Y

(#9308) vaki válasza trebrona (#9281) üzenetére


vaki
aktív tag

Köszönöm, sikerült. Ez a mappás dolog elég gáz, főleg hogy 10 külön mappám van és egyesével kellett megoldani... A topic meg olyan jól pörög, hogy alig találtam meg a válaszod :D

Közben lett még egy hülye kérdésem: a 7-esben volt zenelejátszó widget, a 8-asban viszont a widget hozzáadásnál nem adja be a zenelejátszót, cserébe valamiért a záróképernyőn ott van. Nem értem. Van-e erre megoldás másik lejátszó telepítése nélkül? (bár lehet hogy marad az a lehetőség)

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#9309) trebrona válasza vaki (#9308) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem van, music néven keresd, ne zenén: kép

(#9306) F.B.I.:
Tedd fel a globalt, az magyar és frissülni is fog. Készenléti időről nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9310) vaki válasza trebrona (#9309) üzenetére


vaki
aktív tag

Lehet hogy amatőr kérdéseim vannak, de annyira láma nem vagyok :)) Egyik néven sincs...
A "gyári" appok közül csak Óra, Időjárás, Névjegyek, Naptár és Jegyzetek widget van,a többi mind a telepítetteké. Jut eszembe Galéria sincs, pedig a 7-nél az is volt, de az nem hiányzik :)

A felhasználóbarát felhasználó

(#9311) tboldi válasza vaki (#9310) üzenetére


tboldi
nagyúr

Érdekes módon nekem sincs, bár engem nem zavar. :))

(#9312) trebrona válasza tboldi (#9311) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem eu dev. van fent, nem global dev.

Ezek szerint ebben eltérnek.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9313) Imurai


Imurai
tag

Öhm.... Raknám fel a Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot-ot, és megállt a flash közepén (hát, végén, a teló újraindult, alul a fehér csík kb 75%-nál, miflashben meg status $pause és a zöld csík végig ment. 12 perce. Flash all except data+storage.
Essek pánikba?

(#9314) Imurai


Imurai
tag

Help!

(#9315) hevizms válasza Imurai (#9313) üzenetére


hevizms
addikt

Ne.Türelem.Akár 20 perc is lehet mire végez.Nyugi.Menj gyujts rá ha dohányzol :)

[ Szerkesztve ]

(#9316) Dinter


Dinter
addikt

Üdv!

Új telefont tervezek venni szolgáltatóváltás miatt, ehhez kéne segítség. Először a Vernee Thor-t néztem ki, de aztán láttam a topikjában, hogy vannak vele gondok. Ezután jött a Redmi 3 és a Redmi 3 Pro. A 3-mal az a bajom, hogy csak 2GB RAM van benne, és félek, hogy kevés lesz (mint a mostaniban az 1GB) később. Szerintetek megéri a felárat, vagy a sima 3-mas is elég lesz? Illetve honnan a legolcsóbb megrendelni?

(#9317) nobiand


nobiand
aktív tag

Segítség! :)
Download módba raktam a telót, haloványan világít. Rákötöm usb-vel a de a miflash nem látja. Mit lehetne tenni? Egyáltalán bekapcsolni hogy lehet? Köszönöm.

(#9318) borsodika válasza Imurai (#9314) üzenetére


borsodika
őstag

A 3 gombos kombinációval (hang le, fel, power) tedd download módba és indítsd el újra a frissítést.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#9319) Imurai válasza nobiand (#9317) üzenetére


Imurai
tag

Nekem sem látta, de a saját kábelével már látta.

(#9315) hevizms és valóban! Kösz :)
Bár a probléma továbbra is fennáll, de innen már tudok bl-nyitást kérni!

(#9320) nobiand válasza nobiand (#9317) üzenetére


nobiand
aktív tag

Már ott tartok, hogy megnyomtam a három gombot, zizzent és a képernyőn egy telefont látok, ami arra mutat hogy dugjam rá az usb-t. Most hol járok? :D

Imurai Saját kábelét használom.

[ Szerkesztve ]

(#9321) trebrona válasza nobiand (#9320) üzenetére


trebrona
nagyúr

Most nem jó helyen jársz, ismételd meg!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9322) nobiand válasza trebrona (#9321) üzenetére


nobiand
aktív tag

Megtörtént, de a készüléket nem ismeri fel. Nem tudom mi lehet vele. Feltelepítettem mindent amit megkövetel.

(#9323) tboldi válasza nobiand (#9320) üzenetére


tboldi
nagyúr

Csak egy felvetés: lehet, hogy neked sem megy download módban? Nekem csak fastboot módban (hang le + bekapcs) volt hajlandó kommunikálni a MiFlash a telefonnal, pedig akkor még nem is volt nyitva (ráadásul eustockos, nem egy kínai webshopból rendeltem, ilyen-olyan rommal). Így simán, gond nélkül végigment a telepítés (saját hülyeségem miatt többször is). :)

Amúgy ha valamelyik módban vagy, akkor nem lehet rendesen kikapcsolni, a bekapcs gomb nyomvatartására újraindul. Ha nem a megfelelő helyen jársz, célszerű egyből a helyes gombkombinációt nyomvatartani és abban a módban fog újraindulni >10 mp múlva.

[ Szerkesztve ]

(#9324) toompa válasza nobiand (#9322) üzenetére


toompa
őstag

Azért nem ismeri fel a miflash,mert nem download vagy edl módban vagy.
Gondolom én...

(#9325) nobiand válasza tboldi (#9323) üzenetére


nobiand
aktív tag

Köszönöm szépen. És a fastboot móddal is telepíthetem minden gond nélkül?

toompa Hangerő fel + bekapcs gombbal elérek egy menüt, (sok téglalap + kínai jelek) ott kiválasztom a download gombot és utána elsötétül a telefon. Ilyenkor csatlakoztatom és a windows is pittyeg, de a program nem látja.

[ Szerkesztve ]

(#9326) trebrona válasza Dinter (#9316) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem ugyan Redmi 3-am van és nem a PRO, tökéletesen elvagyok a 2GB rammal, de ha több van, az sosem baj. :)
Valamint a Pro-ban ott van még az ujjlenyomat-olvasó, illetve dupla akkora háttértár is pluszban. Vernee-hez képest hátrány a B20 hiánya, ha az nem létszükség, akkor sokkal inkább valamelyik Redmi. Beszerzési forrásokkal most nem vagyok képben.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9327) tboldi válasza nobiand (#9325) üzenetére


tboldi
nagyúr

Bár nem ez az első androidos telefonom, amit romolgatok, azért Xiaomiból még kezdő vagyok. A nálam tapasztaltabbak a download módot mondják, de nekem azzal nem ment, úgyhogy próba-cseresznye alapon kipróbáltam a fastboot módot, és működött. Ennyi. :)

(#9328) nobiand válasza tboldi (#9327) üzenetére


nobiand
aktív tag

Köszönöm válaszod! De nem tudom, hogy merjem így feltenni. :)

(#9329) trebrona válasza nobiand (#9325) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eszközkezelő ilyenkor mit mutat?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9330) Wesder


Wesder
félisten

Vègre kèzhez kaptam *-* Az megoldható hogy a taskváltóban ne ikonokat lássák?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9331) nobiand válasza trebrona (#9329) üzenetére


nobiand
aktív tag


Eddig nem is néztem ezt. Mit tegyek vele?

(#9332) skristof válasza Wesder (#9330) üzenetére


skristof
tag

igen, kétujjas touch-csal húzd szét az ikont két irányba

(#9333) ottoyes válasza Wesder (#9330) üzenetére


ottoyes
senior tag

Persze!Jobb felső sarok négyzetrács..klikk.ill.onnan nézve 2 vonal.

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#9334) trebrona válasza nobiand (#9331) üzenetére


trebrona
nagyúr

Manuálisan tedd fel a drivert a a sárga felkiáltójeles eszközhöz:
Win 64 bit C: \ Program Files (x86) \ Xiaomi \ MiPhone \ Qualcomm \ Driver
Win 32 bit C: \ Program Files \ Xiaomi \ MiPhone \ Qualcomm \ Driver

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9335) Wesder válasza skristof (#9332) üzenetére


Wesder
félisten

+ ottoyes
Köszönöm így szerintem jobb :D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9336) moordavid


moordavid
aktív tag

Hülye kérdés: próbálta már valaki gravíroztatni a telefonja hátulját?

"Like tears in rain."

(#9337) xigris


xigris
őstag

Sziasztok ez normális? :R

Már most az időszámláló megy, oldalt nem mutatja hogy mit ír. Csík nem változott

[ Szerkesztve ]

(#9338) Wesder válasza moordavid (#9336) üzenetére


Wesder
félisten

Még nem de lenne ötletem :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9339) nobiand válasza trebrona (#9334) üzenetére


nobiand
aktív tag

Köszönöm!!! :R :C Ez volt a gond, már a a miui 8 beállításokban vagyok :)

(#9340) Wesder


Wesder
félisten

Itthon csak hárman mondták, hogy nekik is kellene Redmi 3 Pro :C + Nem hitték el hogy nem használtan 55 ezredes :DD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9341) trebrona válasza nobiand (#9339) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szívesen. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9342) kelzsoca válasza DemonDani (#9304) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Jelenleg milyen szoftver van rajta, gyári beállítások visszaállítását próbáltad -e, másik PC-vel megnézted esetleg?

https://vertigostore.eu

(#9343) moordavid válasza Wesder (#9338) üzenetére


moordavid
aktív tag

:DD Én CO2-s lézerrel gravíroztatnék, nem kell annál erősebben mint a gyémánt minta a hátlapon.

Na itt is egy videó. Elsőre mondanám, hogy CO2-vel gravíroznak, bár ahhoz túl kicsike a gép.... Viszont telefont nem látok rajta.

[ Szerkesztve ]

"Like tears in rain."

(#9344) xigris válasza xigris (#9337) üzenetére


xigris
őstag

bootloop lépett fel a fastboot a megoldás?

(#9345) xigris válasza xigris (#9344) üzenetére


xigris
őstag

Azt írja a fastboot módnál nincs nyitva ilyenkor mi a teendő?

(#9346) ottoyes válasza Wesder (#9335) üzenetére


ottoyes
senior tag

Én az ikonokat használtam,mert csak az volt..aztán egyszercsak látom a lapokat..úgy is hagytam,mert tetszik.

Ottoyes

(#9347) trebrona válasza xigris (#9345) üzenetére


trebrona
nagyúr

3 gombos download mód.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#9348) xigris válasza xigris (#9345) üzenetére


xigris
őstag

Próbálom a 3 gombost de egy telefont rak ki hogy csatlakoztassam,ami megtörténik de a miflash nem ismeri meg

[ Szerkesztve ]

(#9349) janesart


janesart
tag

Nektek gyorsan felold az ujlenyomat olvasoval? Nekem kb 1 masodpercet var mire kiold.

(#9350) trebrona válasza xigris (#9348) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.