Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

1200.......... :C :C :C ... Haseké :DDD Gratula!

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1202) Csakénvagyok válasza Hasek (#1200) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Fuck, ez nem jött össze

szerk: Grat Hasek

Mindig RoszEmber: Grat neked is, jók a szerkeztéseid.

[ Szerkesztve ]

(#1203) geprombolo


geprombolo
senior tag

Megint másodperceken múlt
Haseknek gratula, tökéletes hajrá volt. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1204) Vakegérke válasza Hasek (#1193) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idő nem probléma. Vagyis igen, hiszen három műszakban dolgozom.

Még nincs történetem, csak ötletem van. Ám ha kapok egy kicsi löketet, és lesz aki kyrabaybee mondatait smiley-kra átpörgesse, akkor akár címlapos írás is lehet a dologból. Ez tuti, ha megfelelőképp írom meg, erről biztosítékot kaptam prominens személyiségtől.

Túl komplikált, a fene egye meg!
Nyomatnám a történetet, de képtelen vagyok smiley-kba ültetni kyrabaybee mondatait.
Aki(k) képes(ek lennének) rá, talán kishitű(ek), avagy nem ér(nek) rá, nem vállalkoz(nak)ik a feladatra.

Tudom, hogy szívvel-lélekkel itt vagy, értékelem is. De frankón. Azonban képtelen vagyok úgy írni ilyen komplikált dologban, hogy nincs támogatásom.

Látom, meghaladtuk az 1.200-at. Gratula, Hasek! :R

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1205) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Danke schön! :DDD

Üdv. H

(#1206) geprombolo


geprombolo
senior tag

Az igazi 1200-as: Acer Ferrari 1200

Ez a vigaszdíj nekem magamtól

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1207) lúzer


lúzer
veterán

a kapitány kezd berágni!!
az objektumnak hol lesz már vége? :O :O

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1208) Badman 4ever válasza lúzer (#1207) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Segítsünk neki...vágjuk szét ezt a monstrumot és akkor csak két végtelen hosszú objektum lesz. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1209) Ice!? válasza Vakegérke (#1204) üzenetére


Ice!?
őstag

Én is megpróbálhatok Hasek-nek besegíteni, ha gondoljátok. Úgy se szeretek tanulni. ;]
Ha már itt tartunk, gratula az ezerkéccázasho'! :C

lúzer: A fő, hogy nem érheti semmi baj, amíg itt van Ice, a testőre!

Nagy práblem lenne, ha az 1300. hsz az enyém lenne? :)

[ Szerkesztve ]

(#1210) geprombolo


geprombolo
senior tag

29811 lekérés

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1211) Badman 4ever válasza Ice!? (#1209) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én se szeretek tanulni, de muszály, most kezdem a törit tanulni, közbe ide írkálok és msn-ezek...kétműszakban tanulok: du 4-ig suli, aztán este11-ig házi feladatok. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1212) cizoe válasza Badman 4ever (#1211) üzenetére


cizoe
őstag

Ne is mondd, holnap zh délben, de má' nem állok neki átnézni a számolásokat. :N Lesza*om, majs lesz valami, úgyis gépen írjuk, max lemásolom a szerverről valaki másét, és átírom a nevet az enyémre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1213) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

72 nap, majd 30.000 látogató és több, mint 1200 hsz....ez az amit kyrabaybee alkotott, amivel összehozta ezt a jókedvű kis bagázst...nekünk a feladatunk, hogy fenntartsuk a fórum e zugában a vidámságot! :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1214) lúzer válasza Badman 4ever (#1213) üzenetére


lúzer
veterán

30k
csináljuk már meg :O

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1215) geprombolo


geprombolo
senior tag

Hol is kell a lekérés számát megnézni? A laptopon rajta van, de az asszony rajta ül.

Ja, és odaértem, nagy itt a csata, kapitányunk azt mondta rádión, hogy nagyobb bajban is volt már, de kis aggódást hallottam a hangjában. A kis vadászgépemmel nem sokat érek a monstrumok ellen, de majd az Erő vezeti a kezemet célzáskor.....igggeeeennnnn, egyet kilőttem, kettétört, mint a ropi, nagy durranás lesz mindjárt. Kilépek, mert koncentrálnom kell. Addig is az Erő, meg kyrabaybee veletek!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1216) lúzer válasza geprombolo (#1215) üzenetére


lúzer
veterán

http://logout.hu/temak/off-topic_logout/listaz.php

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1217) geprombolo válasza lúzer (#1216) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi, meglesz a 30000 perceken bekül. Már csak 13 kell.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1218) lúzer válasza geprombolo (#1217) üzenetére


lúzer
veterán

éééééésss jesssz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1219) geprombolo


geprombolo
senior tag

30000

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1220) Dany007


Dany007
veterán

Uh, ahogy látom lemaradtam az 1000.-ről =/
Amikor legutóbb itt jártam akkor még a 900-asért ment a harc... A fene.

Amúgy egérkétől többet vártunk volna az 1000. hsznél ;) Remélem majd a 10.000.-nél kreatívabb tósztot mond majd ; )

(#1221) lúzer válasza geprombolo (#1219) üzenetére


lúzer
veterán

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1222) Hasek válasza lúzer (#1221) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát, igazad volt: [link] :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#1223) Csakénvagyok válasza lúzer (#1214) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

1024*30=30720, Twolah-ot idézve.

Igen, csináljuk meg. ;]

szerk:

szerk: 1.000.000 lekérés összejön???

[ Szerkesztve ]

(#1224) rarri válasza Csakénvagyok (#1223) üzenetére


rarri
senior tag

Simán összejön ! :D :)) :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1225) Ice!? válasza Csakénvagyok (#1223) üzenetére


Ice!?
őstag

Nem kérdés. :)

Ha senkinek nem probléma, az 1500. hsz-t szeretném lefoglalni. :R Csak kyrabaybee veheti el tőlem. :D

(#1226) Csakénvagyok válasza Ice!? (#1225) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Minden különleges számu hsz-ért harc folyik, ahoz hogy valamit is átengedjenek, mutatnod kell valamit.

PS: Kösz a meghívót, amúgy.

(#1227) geprombolo


geprombolo
senior tag

Korh'taq admirális (a Klingon flotta főparancsnoka, képet nem mutatok róla, mert ilyen ronda klingont még a föld a hátán nem hordott) személyesen tüntette ki kapitányunkat a csatában bizonyított hősiességéért :C :C :C . A győzelem a mienk,a támadók elkullogtak, ha valakit érdekelnek a részletek, mesélek is. Hőn szeretett kapitányunk még életveszélyes helyzetben is volt, de megmentettem. :B
Itt a Klingon bázison mindenki örül, még az űrhajópatkányok is részegek...

...meg én is, mint állat...

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1228) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Itt is vagyok. ;)

:L - a képregény

(katt. a képre)

Sztárvendég: Vakegérke

2. szám, 4. oldal

Folyt. Köv.

Az eddig megjelent oldalakat, megtekinthetitek itt: [link]

Üdv. H

(#1229) geprombolo válasza Hasek (#1228) üzenetére


geprombolo
senior tag

Várjuk a következőt :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1230) Ice!? válasza Csakénvagyok (#1226) üzenetére


Ice!?
őstag

:D :D Nincs mit. :)

Hasek: Alig várom a többit. :C

(#1231) Ice!?


Ice!?
őstag

Továbbra is terjed a kyrabaybee-láz. [link]

(#1232) Badman 4ever válasza Hasek (#1228) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Várom a folytatást.... :C :C :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1233) Badman 4ever válasza Ice!? (#1231) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Olcsó hamisítvány szmájlirakás....kyrabaybee az igazi és egyetlen szmájlimester....

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1234) talmida


talmida
Közösségépítő

Egy, kettő, három, négy :DD
1234 :DDD
;)
Szép teamwork :)
30222 :C

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#1235) Badman 4ever válasza geprombolo (#1227) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Lool, patkány-pia, részegedés, haverok, buli, fanta..... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1236) geprombolo válasza Badman 4ever (#1235) üzenetére


geprombolo
senior tag

A győzelmet meg kell ünnepelni, hát neeem? :)) :DDD :)) :DDD :)) :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1237) Csakénvagyok válasza Hasek (#1228) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Furcsa hogy csak most először voltam az oldaladon, talán mert direkt innen nyitottam ki. Amúgy grat az eddigi munkádhoz, türelmetlenül várjuk a fojatást.

Talmida Elvitted, pedig kusban magamnak akartam. :O

[ Szerkesztve ]

(#1238) Badman 4ever válasza geprombolo (#1236) üzenetére


Badman 4ever
őstag


...valahogy, így gondoltad? :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1239) Badman 4ever válasza talmida (#1234) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Grat neked is a team nevében.... :C :C
1234 szmájlikkal:
:)
:) :)
:) :) :)
:) :) :) :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1240) geprombolo válasza Badman 4ever (#1238) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csúcs vagy, igen, erre gondoltam! Igyunk kirájbébi egészseggére! :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1241) talmida válasza Badman 4ever (#1239) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi! :DD Nagyon 5letes a szmájlikódod. :R

IN GOD WE TRUST!

(#1242) geprombolo


geprombolo
senior tag

Ez is 1234
:)
:D :D
:DD :DD :DD
:C :C :C :C

A szmájlis 5letet loptam, de megbocsájtom magamnak, mert itt mindenki veder. öööööööö vedel, persze kyrabaybee egészségére!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1243) Badman 4ever válasza geprombolo (#1242) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Miaz, már nem bírsz írni se, hatott a sok sör vagy pálesz? :DD
...ennye és asszony tud erről? :DDD
Kivárhattad volna a 30.300-dik látogatást is. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1244) geprombolo válasza Badman 4ever (#1243) üzenetére


geprombolo
senior tag

Addigra már 1235 lett. Hukk! Hukk! Bocsesz :DDD
Amúgy borprá boprprá borpátri namégegyszer: szeretem a borot. Hukk! A klingon bor az jooo. Odavág
Majnem elfelejtettem, kaptam egy hologrampuszit szeretett kapitányunktól. Élőbe nem találkoztunk, mert javíttatja a hajóját. Ő nem vedelik velünkkel. :O

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1245) talmida válasza geprombolo (#1244) üzenetére


talmida
Közösségépítő

velünkkel :O :K ;) :P ;] :C :Y :R :W :)) :) :DD :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#1246) geprombolo válasza talmida (#1245) üzenetére


geprombolo
senior tag

Naná hogy! Mindenki részese a győzelemnek. :) :)) :)) :D :DD :DDD ;] :P ;) :B :K :C :R :K :B :P ;] :DDD :D :N :Y :C :K :K :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1247) Hasek válasza Badman 4ever (#1238) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Kocsmai tag... :C

Ilyen rangot Én is kérek! :DDD

Üdv. H

(#1248) Badman 4ever válasza geprombolo (#1242) üzenetére


Badman 4ever
őstag

10 év múlva....

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1249) geprombolo válasza Hasek (#1247) üzenetére


geprombolo
senior tag

Örökké Rosszember barátunktól kérd, hogy rajzoljon téged is bele a képbe és neked is lesz ilyen rangod. Ja, persze bírnod kell a klingon bort meg sört. Vagy legalábbis az egyiket. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1250) geprombolo válasza Badman 4ever (#1248) üzenetére


geprombolo
senior tag

Látnok van köztünk.... :C :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.