Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) Vakegérke válasza geprombolo (#1050) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. :)

Szerintem lúzer barátunk lazán lefordítja a klingon szöveget, csak valamiért nem osztja meg velünk az infotmációt. Lehet, hogy olyasmit tartalmaz az üzenet, amiről jobb, ha nem tudunk.
Ha például előre tudtuk volna, hogy megtámadják a kapitány hajóját, agyon aggódtuk volna magunkat, és ez a munka, vagy tanulás rovására is mehetett volna.
Néha előnyös dolog is lehet a tudatlanság.

Ha viszont más oldalról közelítem meg a dolgot, jogunk van tudni, hogy mit üzent kyrabaybee, hiszen nekünk címezte.

Fejtse meg már valaki! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1052) geprombolo válasza Vakegérke (#1051) üzenetére


geprombolo
senior tag

Aki megfejti, kap egy sört...a csapostól. Rádióamatőr barátaim újabb jelet fogtak, kiderítettem, hogy egy kép, nem pedig szöveg. Íme:

Ő lenne az? Reméljük. Mindenesetre vörös. És nőnek néz ki. És klingon.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1053) Vakegérke válasza geprombolo (#1052) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kétlem, hogy ő lenne. Túl komor, szemében aggodalmat látok.
Kedvencünk tuti optimista, szemében örömtűznek kell égnie, hiszen kódolt üzenetét vettük, igazoltuk a vételt, a klub tagsága egyre csak szaporodik.

Szerk: A személyzet tagja lehet szerintem. Hacsak... Talán beépült kém?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1054) geprombolo válasza Vakegérke (#1053) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lehet, hogy értünk aggódik, ne feledd a jelek késnek, még fénysebességgel is. Lehet, hogy a támadás előtt készült a kép.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1055) Vakegérke válasza geprombolo (#1054) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nemes szívre, önzetlenségre vall, ha értünk aggódik, hiszen nagyobb bajban volt, és talán van is, mint mi.
Nem véletlen szeretjük őt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1056) geprombolo válasza Vakegérke (#1055) üzenetére


geprombolo
senior tag

Log out, megyek teszkóóóóba

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1057) Vakegérke válasza geprombolo (#1056) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kyrabaybee legyen Veled. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1058) geprombolo válasza Vakegérke (#1057) üzenetére


geprombolo
senior tag

Visszajöttem. Megkönnyítettek 14 rugóval. :O :O :O :O :O :O :O :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1059) Csakénvagyok válasza geprombolo (#1056) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

(#1060) Vakegérke válasza geprombolo (#1058) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak annyival? Én közel 19-et fizettem fél órája az Intersparban. Biztos nem tudták, hogy a Kyrabaybee Fan Club tagja vagyok... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1061) geprombolo válasza Vakegérke (#1060) üzenetére


geprombolo
senior tag

Legközelebb vidd magaddal a tagsági kártyádat. Most épp ott tartok az olvasással, de haladok, mert utól akarom érni magamat.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1062) geprombolo válasza Csakénvagyok (#1059) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez nem off to pick, ez itt a KFC, ahol minedn szeretett kyrabaybeenk körül forog. Igen, én is szeretem Őt! Ő az emberiség megmentője, még csatákat is vív értünk. :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1063) Vakegérke válasza geprombolo (#1061) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az ötlet jó. :K

Látod, Neked viszonylag könnyű dolgod van, pusztán ezer hozzászóláson kell átrágni Magad. Képzeld el fél év múlva szegény érdeklődőket, akik már nem négy, hanem öt számjegyűt kell elolvassanak. :)

(#1062)-re: Van, ki ne szeretné őt? Szerintem titokban minden lány kyrabaybee akar lenni. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1064) geprombolo válasza Vakegérke (#1063) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kiegészítettem az aláírásomat. Mit szólsz?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1065) geprombolo


geprombolo
senior tag

Remélem PatríCia ezért nem fog megkövezni... ne szóljon neki senki!
;] ;] ;] ;] ;] ;]

:DD Utána kimentünk a parkba, be a városba. Találkoztunk egy sráccal, barátnőm nagyon jóban van vele... Megszokták ölelni egymást, stb a fiú asszem szerelems is beléé, de a bnőmnek ugye ottvan a barátja,és mondta nem hagyná el...
:DDD Na a lényeg az h fél 8 fele elindultunk, és nagy nehezen haza értünk, közben nagyokat nevettünk minden kis hülyeségen... hát fő a vidámság..(tök jó lehet, amikor egymás foghíját cikizik)
:(( Kiderült, hogy a srác tudott találkozni találkozni egyik haverjával, aki hozzánk képest nem is lakik messze..chöö
Meg kiderült, hogy meglátott minket a parkba,
:O naa aztán kezdődtek a félreértések uhh mik vtak...
de aztán a bnőm írta smsben h csak őt szereti, és ez igaz is. (szem nem marad szárazon, brühühü)
;) Másnap elmentünk a barátjához...adtam neki lelkierőt
:C Én meg addig fennt a tesójával palacsintát ettünk, meg tanultam pár fontos infot önvédelemhez
Úgy örültem, hogy ők ilyen boldogok...

Na, most bizonyítsa be valaki, hogy PatríCia nem azonos kyrabaybeevel!

Ja, készül az Egri csillagok szmájlikkal. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1066) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Először is közölném, hogy kyrabaybee ellenségei blokkolták NET kapcsolatomat. Cirka háromtól idáig nem volt lehetőségem kommunikálni. :(((

Már OK, így végre megszólalhatok. :)

Immár "hivatalosan" is üdvözöllek a lököttek táborában, kedves geprombolo!
Aláírásod bizonyítja elkötelezettséged. :K
Szerintem hamarosan nem csak négyen viseljük büszkén hozzátartozásunkat, de nem ám. :N

Fú, PatríCia szívünk másik csücsköcskéje. Lám, nem véletlen. Valahogy stimmel mondandója a kódolt üzenettel. Megjegyzem ez is kyrabaybee nagyságát bizonyítja, hiszen láttatta pár smiley-ban az ifjúság életének véresen komoly történéseit.

No, kérlek alássan, felhívnám figyelmed az (#1038)-ra.
Ha smiley zsonglőr vagy, segíthetnél, hogy újabb tettet hajtsunk végre kyrabaybee dicsőségére.
Nem könnyű feladat, itt kevés a smiley ahhoz, hogy mondatokat alkossunk belőlük. Márpedig kyrabaybee szándékom szerint beszélne, méghozzá kódoltan, és akivel beszél, az pedig érthetővé tenné a dolgot, hogy egyértelmű legyen a párbeszéd mindenki számára.

Mintamondat.
- Sok univerzumot megjártam, de nem találtam segítségre.

Na, ezt hogy meséled el smiley-val?
Egyáltalán van kedved ehhez a mókához?

Illusztrátor is kéne, szerintem tuti lesz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1067) geprombolo


geprombolo
senior tag

Először jöjjön a beígért regény, aztán megprróbálkozhatunk a párbeszéddel is, mert a regény itt vár:

Gárdonyi Géza: Egri csillagok
Szmájlira fordította: geprombolo
:DD Vicuska, meg Gergő vidáman hancúrozik a vízparton, nem veszik észre, hogy jön Jumurdzsák,
:DDD ráadásul nem egyedül, hanem bajtársával, Ahmeddel, akinek hiányzik két foga (persze őt nem említi az író, de én tudom, hogy így volt)
:(( és ellopták a gyerekeket, meg a lovukat, de jött a felmentő sereg és kiszabadították őket.
:O A törökök megtámadták Eger várát, majnem győztek
;) de a védők kitűzték a Gazsi cigányt a fal legerősebb részére, a török meg persze, hogy oda lőtt, de hiába, a Gazsi is megúszta, mert elhúzódott az ágyúgolyók elől, mint a kezdő késdobáló asszisztense,
:C és még a tüzes kerék sem volt egy utolsó dolog, a török a Földközi-tengerig szaladt előle, ott meg belefulladt mind a vízbe. Happy end.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1068) Vakegérke válasza geprombolo (#1067) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C

A dícséret jogos, csak kötetnyi smiley kéne, hogy a regényt kyrabaybee számára is érthetően lefordítsd. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1069) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ébresztő, klubtagtársak!

Közelg az 1100, nem kell senkinek? Vagy mindenki csak lapít másokra várva?

Hogyha nem kell senkinek, hát az ördög veszi meg...
Na, ezt már nem. Inkább vigye el a cica.

Apropó, nincs is Cica nevű klubtagunk...

Ja, hogy egyetlen smiley sem volt? Hát tessék.
:( ;] :D :N :(( ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1070) Vakegérke válasza Vakegérke (#1069) üzenetére


Vakegérke
veterán

A(z 10)69 sem rosz pozíció, hogy mit ne mondjak, én kis huncut. :D

Elvittem! :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1071) Badman 4ever válasza Vakegérke (#1069) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:DD Na visszatértem 3 napos száműzetésemből a netnélküli világból....
:DDD Gyaloglásom közben itt Szeged cityben, megtaláltam a rajongóid feliratát egy kukán Vakegérke, amit meg is örökítettem mobilommal, mert te ugrottál be rögtön... :))

:(( Hú de hosszú volt ez a 3 nap...
:O Tönkrement a füllhallgatóm is...
;) Üdv a KFC-ben geprombolo, remélem te is az örökös vidámság forrása leszel.
:C De jó, hogy újra itt vagyok...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1072) Vakegérke válasza Badman 4ever (#1071) üzenetére


Vakegérke
veterán

Istenke hozott (vissza)! :K

Nálam pár órás volt a NET kihagyás, de betege lettem. Függő lennék? Hát persze. Ártok vele valakinek?
Jó veletek, passz.

Úgy néz ki, hogy nem csak kyrabaybee-nek vannak rajongói, hanem nekem is akad pár. Jó lenne ebben a tudatban élni, csak éppen a feliratok nem rólam szóltak, hiányzott a "ke" végződés. Ettől független köszönöm kedvességed. :R

Valami nagyon zavar. Miért kell másodlagosnak lennünk a Kentucky Fried Chicken cég mögött? Miért nem lehet saját betűszavunk?
Gondoljunk a jövőre is. Kinőheti magát ez a mozgalom beláthatatlan nagyságokig. Képregényünk már van, de talán lesz regény is, meg film, világhír. A csajok homlokba eresztett piros hajjal utánozzák kyrabaybee-t.
Nem lehet, hogy a KFC kétséges lehessen, mint egy zabálda, vagy a klubunk betűszava.
Úgy gondolom, hogy az sem lenne ildomos, ha elhomályosítanánk a Chicken kulináris élvezeteit.

Volna egy javaslatom, KBK. Kyrabaybee Baráti Kör.
Nemzetközileg nem igazán értelmezhető, de magyarok vagyunk, ugyebár. Ahogy mi ismerjük az angol betűszavakat, mint zabáltató gépezet(ek), a világ is hamar meg fogja tanulni mozgalmunk lényegét, és betűszavunk jelentését.
Egyébként is, a magyar világnyelv. :K

Van más javaslat is? Sorakoztassuk őket, és tetszés szerint kiválasztjuk a legjobb ötletet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1073) Badman 4ever válasza Vakegérke (#1072) üzenetére


Badman 4ever
őstag

KBK, ez lesz a jelszó, mely vezetni fog minket! Sőt! KVM, Kyrabaybee Vidámság Mozgalom, lesz filmünk, zenénk, könyvünk, irodánk, kis kyrabaybee rajongói cuccokat gyártó üzemünk, hozzá kereskedés, saját TV csatorna... :DD hmm, lehet, hogy bolond vagyok.... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1074) Vakegérke válasza Badman 4ever (#1073) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam nem bolondabb. Megtartom magamnak a legbolondabb címet, ha nem haragszol.

Két betűszó van pillanatnyilag versenyben.
KBK, mint Kyrabaybee Baráti Kör.
KVM, mint Kyrabaybee Vidámság Mozgalom.

Akinek van ötlete, csak nyomassa a nagyközönség elé, aztán majd megegyezünk a végleges betűszóban.
Nem ám elröhincsélni, ez bizony fontos lehet a jövőbe tekintve. Tessék szépen úgy gondolkodni, hogy akár világhálózat megteremtői is lehetünk, hiszen miért ne?
Ötleteket, barátaim kyrabaybee-ben!

Szerk: Te, óriási ötletet adtál, csak sajnos nem vagyok zenész.
Írna valaki kyrabaybee-vel kapcsolatos zenét, esetleg indulót?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1075) Badman 4ever válasza Vakegérke (#1074) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Honlap, szmájlifejtő blog, mit szólsz hozzá? Valami nagytudású honlapkészítő tök pofásra megcsinálja. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1076) Vakegérke válasza Badman 4ever (#1075) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idáig azt hittem, hogy én vagyok a világon a legszebb, legerősebb, legokosabb. Ez most romba dőlt.

Nem értem, mire gondolsz. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1077) geprombolo válasza Vakegérke (#1068) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kiderítettem, hogy a B'rel (Bird of Prey, ragadozó madár) típus egy kísérőhajó, általában a földi vadászgépek szerepét tölti be, gyors, könnyen manőverezhető, álcázó módban meg rém veszélyes, hátába kerül az ellenségnek. Ha kyrabaybee egy ilyennek a kapitánya, nem lennék az ellensége. Feltételezhető, hogy nincs egyedül, sőt, nagyobb csatacirkálók is vannak a közelében, mint a Vor'cha, vagy a Negh'var.
Ez a hsz kb 3 órámat vette igénybe

KBK, KVM, jóóóóóóó!
És a KÉT? Kyrabaybeet Éltető Társaság?

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1078) Vakegérke válasza geprombolo (#1077) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értékes három óra volt, ne sajnáld az időt. :)

Szerettünket nem érheti csapás, hiszen vág az esze, és rendíthetetlen támogatói is vannak a klubtagság személyeiben.

Jó a KÉT, nekem tetszik. :K
Majd dönt a többség. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1079) geprombolo válasza Vakegérke (#1078) üzenetére


geprombolo
senior tag

Meglett volna pár perc alatt, ha nem rohangáltam volna ki a konyhába.
:DD :DDD :(( :O ;) :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1080) geprombolo


geprombolo
senior tag

Most látom, a 932-3-as hsz-ekben emlegetve vagyok. Híres letteeeeemmmmm!!!!!!!!!! :DD :DDD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1081) geprombolo válasza Hasek (#956) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én is szerepelni akarok a képregényedben, mint őrült Tux, amint rombol valami gépet. Persze csak ha lehet. Plizzzzzzzzzzzzz! :R :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1082) geprombolo


geprombolo
senior tag

És végigértem a hsz-ek tengerén! Yippeeee!!!!!!! :DD :C :DD :C :DD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1083) Badman 4ever válasza geprombolo (#1080) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Híres lettél, mert olvastad az aláírásom és idekukkantottál. :DD :DDD :(( :O ;) :C
Amúgy nem te vagy az egyedüli tux aki a képregénybe tör.... :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1084) geprombolo válasza Badman 4ever (#1083) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor lesz egy egész rész, a Tuxok Háborúja, lézerkarddal, meg minden :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1085) Badman 4ever válasza geprombolo (#1084) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:DDD :DDD :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1086) Vakegérke


Vakegérke
veterán

És a két Tux rájön, hogy céljuk azonos, így félredobják lézerkardjukat, és kéz a kézben rombolnak tovább kyrabaybee dicsőségére... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1087) lúzer válasza Badman 4ever (#1085) üzenetére


lúzer
veterán

ez az, üssétek egymást!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1088) geprombolo válasza Badman 4ever (#1085) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jujjjj, ezen fetrengtem :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1089) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Barátaim kyrabaybee-ben, közel a százas! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1090) geprombolo válasza Vakegérke (#1089) üzenetére


geprombolo
senior tag

én a négy egyesre utazom. Szabaaaad?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1091) lúzer válasza geprombolo (#1090) üzenetére


lúzer
veterán

ha elkapod igen!
;)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1092) Vakegérke válasza geprombolo (#1090) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sztán mitérdekel éngemet? Vigyed, ha tudod. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1093) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy megtaláltam kyrabaybee földi alteregoját?
[link]

Két link az érdekes, ez, meg ez.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1094) geprombolo válasza Vakegérke (#1093) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez szőkeeeeeee. Bleeeeeee!!!!!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1095) Vakegérke válasza geprombolo (#1094) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt mondtam, hogy alterego. Ugye képtelenség, hogy szép legyen, mint kyrabaybee? Ő sem csúnya, csak hát...

Még az is lehet, hogy ő is imádó, és ő is kyrabaybee akar lenni, ezért vette fel a nevét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1096) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#1089) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Megtesszük amit lehet, én az 1111re utazom :D

(#1097) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#1096) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tartok tőle, hogy geprombolo barátunk (is) kemény ellenfél lesz. :K

Én kimaradok a küzdelemből. Engem csak a tízezres érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1098) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kíváncsi lennék, vajon cizoe barátunk figyel-e...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1099) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#1098) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem

Persze, csak ha most figyeli valaki a linket, akkor érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#1100) Csakénvagyok válasza Csakénvagyok (#1096) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Megvan :DD

szerk: Csaltam :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.