Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) lúzer


lúzer
veterán

:o :D :o :D :o :D :o :D :o :o :D :D :D :o :D :D :o :o :D :D :D :o :D
:o :o :D :D :o :D :o :D :o :D :o :D :o :D :o :D :o :D :o :D :o :D :o
:o :D :D :D :o :o :o :D :o :D :o :D :o :D :o :D :o :o :D :D :o :D :o
:o :o :D :D :D :o :D :D :o :o :D :D :o :o :o :D :o :D :o :D :o :o :o
:o :D :o :D :D :o :D :D :o :D :o :D :o :D :o :D :o :o :D :D :o :D :o

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1252) Badman 4ever válasza geprombolo (#1249) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kérésed parancs... :)) ...figyelembő hukk! vöttem, hoooogy te boroooos va'!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1253) geprombolo válasza lúzer (#1251) üzenetére


geprombolo
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez csúcs! Eszembe nem jutott volna szmájlikból kyrabaybeet kirakni :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1254) Hasek válasza Badman 4ever (#1252) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Wáá... "kocsmai őstag, főrészeg". :C

Ez nagyon kész!:DDD

Üdv. H

(#1255) Badman 4ever válasza lúzer (#1251) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Te szmájligyártó, őőőőőőrült!!!! :DDD :C :C Lehetnél kyrabaybee helyettes szmájlikép gyártója...... :D :DD :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1256) rarri válasza Badman 4ever (#1252) üzenetére


rarri
senior tag

Engem kihagytok ????? :O

:D :DD


Bár úgyis mennem kell mindjárt gályázni.... :U

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1257) geprombolo válasza rarri (#1256) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hoppá, rarri kolléga is helyet kér az asztalnál. Húzzunk neki is oda egy széket, Badman pajtás!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1258) Badman 4ever válasza rarri (#1256) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:DDD :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1259) geprombolo válasza Badman 4ever (#1258) üzenetére


geprombolo
senior tag

lúzer mé nem iszik? Nem jutott neki? Vagy ő a csapos? :Y :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1260) Badman 4ever válasza geprombolo (#1259) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mert ő a lúzer... :DDD ...ő már másnapos és kipiheni az előző napot. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1261) lúzer válasza geprombolo (#1259) üzenetére


lúzer
veterán

mé' pont én? :O :O

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1262) geprombolo válasza Badman 4ever (#1260) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az egyetlen, aki előre ivott a medve bőrére. Vagy ő is jóstehetség?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1263) jorden06


jorden06
senior tag

Csá srácok! :)

Na, nézegettem itt a "fórumot", meg kell, hogy mondjam bolondok vagytok :D Követtem itt a nagyobb számokat, hogy ki melyiket kapja el, és én is itt izgultam a gép előtt. Nemsemmik vagytok, emelem kalapom, csak így tovább, a ti szórakoztatásokra, és hogy én is jókat röhögjek :U Csak azt sajnálom, hogy még a kedves fórum indító nem jelentkezett, és nem tapsolt meg ő is Titeket :C

Tengermély tisztelettel: Béla :C

(#1264) Badman 4ever válasza jorden06 (#1263) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Üdv itt jorden06, köszi, hogy bíztatsz minket, így érezzük, hogy nem vagyunk egyedül... :R :R Ha van kedved csatlakozz te is és játsz velünk! Szmájlizz, rajzolj, viccelj vagy amire a kedved tartja! :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1265) Csakénvagyok válasza jorden06 (#1263) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csá béla.

A topiknyitó nem szált újra le közénk, üzeneteit kisebb-nagyobb sikerrel igyekszünk megfejteni.

Üdv, Zsolt

(#1266) lúzer válasza geprombolo (#1259) üzenetére


lúzer
veterán

ajaj!
a csapos jár a legrosszabbul :O

(desperado)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1267) geprombolo válasza jorden06 (#1263) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vakegérke barátunk már kifejtette, hogy eleinte még vártuk, hgoy jelentkezzen, és persze próbáltuk is erre rávenni (mármint ők, mert én még nem voltam itt), de már senki nem bánja, a topik saját életre kelt, van négy-öt eredeti kyrabaybee, persze mind vörös. Valahogy az egész találgatás, a rejtélyesség, ami élteti ezt az egészet, elveszne, ha megjelenne és mutatna magáról egy képet. lehet, hogy elsüllyedne az egész.
Ja, és köszi a kedves szavakat, tényleg bolondok vagyunk. A mai vedelésből (persze csakis virtuálisan) kimaradtál, de lesz még győztes csata... :C :C :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1268) Eastman


Eastman
őstag

<------

Na, szép!

Az öregről meg elfeledkeztek...

:((( :( :(( :O :F :P

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1269) geprombolo válasza lúzer (#1266) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem is olyan biztos, mert a képen te is fexel, úgyhogy a csapos ingyé vedeli a többiek által meghagyott piát. Szerintem ott te vagy a legjobban csacsirészeg. :)) :)) :))

Eastman, Badman kolléga kijavítja a dolgot, ahogy én ismerem, ne búslakodj. :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1270) Eastman válasza geprombolo (#1269) üzenetére


Eastman
őstag

Áááh, megyek inkább iszom egy kis HP-t 3D-ben... :(((

:DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1271) geprombolo válasza Eastman (#1270) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ne má hogy itt hagysz minket... és a vulkáni páleszt ki issza meg, már megrendeltem priviben Rosszembertől...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1272) Puma K válasza lúzer (#200) üzenetére


Puma K
veterán

nem szóltam :B :DDD
nem frissitettem be az oldalt... :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1273) Badman 4ever válasza Eastman (#1268) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ezért maradtál le a buliról és ezért nem ivott lúzer.... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1274) Eastman válasza geprombolo (#1271) üzenetére


Eastman
őstag

Iszok egy kis erdélyi HP-t, teleengedem a kádat forró vízzel és beleájulok. Ha a diszkógömböt is felkapcsolom talán megjelenik a Kaptány és megmossa a hátam...

Szóval AufViderzén und Guttten Sláfen Everivan!

-
-
-
-
-
-

Na, azér'!

...rosszéletűek.

:D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1275) Csakénvagyok válasza Puma K (#1272) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Flood az egész topik ;]

(#1276) geprombolo válasza Puma K (#1272) üzenetére


geprombolo
senior tag

nem gond, itt mindenki dilis valamilyen szinten. és ez dícséret. na meg a flúd is szabad, ha olyan szent cél vezérli, mint a 200-as hsz elérése.
Eastman kutyaharapást szőrével alapon megy és elkerüli a másnaposságot. Aki mindig piás, az nem lesz sose másnapos. Okos :R
lúzer meg úgy látszik ki akar józanodni

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1277) geprombolo válasza Eastman (#1274) üzenetére


geprombolo
senior tag

A legerősebb a szilágysági, ugye tudod? Földhözb@sz seperc alatt, ha nem szoktál hozzá. Jóccakát, nálad már 11 óra. Pizsiosztásidővanna.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1278) Eastman válasza geprombolo (#1277) üzenetére


Eastman
őstag

...most beérem János bácsi páleszével Székelyudvarhelyről. Tud az öreg. Évtizedek tapasztalata van a szeszben. :K

-
-
-
-
-
-
-

Adios májne frendsz!

(már kóstolgatom... ;) )

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1279) geprombolo válasza Eastman (#1278) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem pityókából csinyálta az öreg? A góbék mindent tudnak csinálni a pityókából. Egészségedre!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1280) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Na én is átteszem magam vízszintesbe, legyetek jók ha tudtok, a többi nem számít... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1281) geprombolo válasza Badman 4ever (#1280) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jóccakát mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1282) Eastman válasza geprombolo (#1279) üzenetére


Eastman
őstag

...alma.

Hukk... :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1283) Puma K válasza Csakénvagyok (#1275) üzenetére


Puma K
veterán

:DD - megtaláltam megint a topikot!
:DDD - háh csak kétszázan írtak eddig ide, és a többnyire flood
:(( - félre nyomtam és nem a topik végére rakott
:O - hülyeséget írtam, hülyének fognak nézni
;) - gyorsan javítom, hátha nem veszi senki észre
:C - áh de nem... megint elbasztam valamit

önkritika a fellegekben :B

(#1276) geprombolo: ha tik sem vagytok normális akkor mi beállunk közéd :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1284) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Medve anyám, mi folyik itt? Tudom, hogy pia, költői kérdés volt. :K

Egy napig nem figyelek, erre túlszárnyaltok ökörködés ügyileg. Na szép...

Üdvözöllek, új társak!
Üdvözöllek, jorden06, alias Tengermély Tisztelettel Béla!
Üdvözöllek, Puma K!

Na, egy kis ízelítő a nagy műből, amelyet közösen alkotnánk meg.

Csöndes délután volt. A Napocska, bár tudta, hogy fölösleges dolog sütnie oly nagyon, mégis sütött oly nagyon. Néha féltékenyen rántott maga elé egy felhőt, mert kiszúrta, hogy egy nő pásztázza szépséges szemeivel az eget.
Igen, pásztázás, az volt. Feküdt a nő, de mivel ez korhatár nélküli történet, egyedül tette. Körülötte fű, alatta megtört fű, és egy lyuk. Még mindíg korhatár nélküli, ne örülj.
Érdekes nő volt. Karcsú, törékeny, piros haja belelógott a homlokába.
- Nem tetszenél kiengedni minket? - Kérdezte egy bátortalan hangocska.
A nő vagy nem hallotta, vagy nem érdekelte, hiszen a pásztázás, és az elmélázás volt a legfontosabb számára pillanatnyilag.
- Nem tetszenél kiengedni minket?! - Kérdezte immár határozottabban a hangocska.
- :F
- Igen, jól hallod, ki szeretnénk menni.
- :F
- Van alattad egy lyuk, onnan.
- :B :((
- Nem arra céloztam, a földben van egy lyuk, és azon fekszel.
- :Y

Na, valahogy így menne a dolog. Az itteni smiley készlettel nem lehet árnyaltan kifejezni mondatokat, én pedig képtelen vagyok arra, hogy keresgéljek a NET-en, és kismillió linket beillesszek.
Én megírnám, mondjuk így:
- Nem tetszenél kiengedni minket?! - Kérdezte immár határozottabban a hangocska.
- (Szólt valaki, vagy csak képzelem?)
- Igen, jól hallod, ki szeretnénk menni.
- (És hol vagytok?)
- Van alattad egy lyuk, onnan.
- (Ez nem volt szép, egészen zavarba hoztál. Egyébként nem vagyok állapotos!)
- Nem arra céloztam, a földben van egy lyuk, és azon fekszel.
- (Ezer bocsánat, nem figyeltem, amikor leheveredtem.)

A zárójeles lenne a feldolgozandó. Persze ha mást is belelátok a smiley-kba, és jónak látom, átírom az eredeti szöveget.
Nem ígérem, hogy sitty-sutty meglesz, de ha akad partner, megíheljük a történetet kyrabaybee dicsőségére.
No most azt mondanám, hogy ez a nyúlfarknyi részlet legyen a teszt. Akinek van ingerenciája, az smiley-zza merészen, aztán a többség dönt, hogy melyik pályázó lesz az, akivel priviben lerendezzük a dolgot. A privi azért fontos, mert olvasatlan anyagként kell kikerülnie a címlapra.
Még mindig nincs vége.
Illusztrátor is kellene. Amikor kész a történet, megkapná a kész anyagot, és jól kitehetne magáért, értünk, és persze elsősorban kyrabaybee-ért.

No, akkó gondókoggyunk... :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1285) Badman 4ever válasza Vakegérke (#1284) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az ötlet jó, ha lesz erőm beszmájlizáshoz és lesz készletem is hozzá, akkor megcsinálom, de ezt most nem vállalnám...viszont az illusztrátori szerepkörben egy kicsit segíthetnék... :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1286) Dany007


Dany007
veterán

Jé nálam ez így néz ki --> click :U

(#1287) Ice!? válasza Dany007 (#1286) üzenetére


Ice!?
őstag

Ez nem más, mint egy látomás. Égi jel. Kyrabaybee rejtett üzenete. Rövid időn belül be fog következni.

(#1288) geprombolo válasza Ice!? (#1287) üzenetére


geprombolo
senior tag

És jön az ezerháromszáz és szédülök, mert Gábor nap van és a kollégák hoztak piát a melóba. Vittek, mert már itthon vagyok. Közel az ágy, ez jooo

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1289) Badman 4ever válasza geprombolo (#1288) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Új cél a láthatáron! :DD Közeledik az 1300, mindenki a rajthoz...éééés indulááás! :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1290) geprombolo válasza Badman 4ever (#1289) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát igen, ha nem szólok, senki észre se veszi... :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1291) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Újra itt. ;)

:L - a képregény

(katt. a képre)

Sztárvendég: Vakegérke

2. szám 5.oldal.

Folyt. köv.

Üdv. H

(#1292) geprombolo válasza Hasek (#1291) üzenetére


geprombolo
senior tag

Remek, iszunk a zzzegésségedre pajti! :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1293) Hasek válasza geprombolo (#1292) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Danke schön! :R

Hupsz, lemaradt:

Az eddig megjelent oldalakat, megtekinthetitek itt: [link]

Üdv. H

(#1294) Vakegérke válasza Hasek (#1291) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyre jobb. Kíváncsi vagyok, hogy ez a galád Vakegérke miben ármánykodik. :K

Már csak 6!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1295) Ice!? válasza Hasek (#1291) üzenetére


Ice!?
őstag

Még egy remekmű. :C

szerk: maneger --> manager azt hiszem.
Csak, hogy az amúgy is szinte tökéletes képet tökéletessé tegyük. :)

szerk2: Nem is igaz Vakegérke, mert 5! :D

[ Szerkesztve ]

(#1296) Vakegérke válasza Ice!? (#1295) üzenetére


Vakegérke
veterán

4, hogy egyikünknek se legyen igaza. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1297) Ice!? válasza Vakegérke (#1296) üzenetére


Ice!?
őstag

:)

Mindenki lapul. Ez nekem gyanús. Csak nem készültök valamire? :F

(#1298) geprombolo válasza Ice!? (#1295) üzenetére


geprombolo
senior tag

magyarul menedzser

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1299) cizoe


cizoe
őstag

sorry ;]

[ Szerkesztve ]

(#1300) cizoe


cizoe
őstag

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.