Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) Badman 4ever válasza lúzer (#1800) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az enyiméét vagy a tehénéét? :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1802) Badman 4ever válasza lúzer (#1800) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Amúgy gratula az 1800-hoz, ha nem vetted volna észre elvitted! :))
:C :C :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1803) lúzer válasza Badman 4ever (#1802) üzenetére


lúzer
veterán

tenk MMMÚÚÚÚÚ

tényleg nem vettem észre... :O :K :B :C :Y :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1804) niti válasza lúzer (#1800) üzenetére


niti
aktív tag

Hulye kocsog pottyos labda! Fognyúvócske manócska!

(#1805) Badman 4ever válasza lúzer (#1803) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Legszebb öröm...az amit utólag veszünk észre... :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1806) Eastman


Eastman
őstag

Pintyőkéim!

Péntekre pontosítottunk pohár parádét. Punnyadástól péntek pirkadatig pedig privát pofázmányotokban pompázzatok!!!

Peace-t-man

:D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1807) Badman 4ever válasza Eastman (#1806) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Vettük az adást parancsnok! :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1808) Vakegérke


Vakegérke
veterán

niti: Látom beadtad a derekad, és felszarvazott lettél. ;)

Eastman: Úgy biza, péntek a pohárnok nap, és ilyenek leszünk: Bárányhimlős dínók. :K

Azért én hadd mondjak (nem saját kútfejemből származó) pohárköszöntőt előre.
Szervusz pohár! :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1809) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azannyaaaaa... 35.697 letöltés.
Déltől közel 700 új.

Híresülünk, híresülünk. Ne múúúúújdonság. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1810) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#1809) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Múúúúúúúúúúúúúúúú

[OFF] szerk: Hajrá MAGYAROK

UI: A románok kikaptak a sógoroktól [/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#1811) lúzer válasza Vakegérke (#1808) üzenetére


lúzer
veterán

rendőr kérdez:
- Vezetékneve?
- Kábel...

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1812) Eastman válasza lúzer (#1811) üzenetére


Eastman
őstag

- Keresztneve?
- Feszület.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1813) Vakegérke válasza Eastman (#1812) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lánykori keresztneve meg Amper? Szép bemúúúúúúútatkozás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1814) pohár válasza Vakegérke (#1808) üzenetére


pohár
félisten

Már komolyan zavarban vagyok, olyan szépeket írsz rólam itt, mint még senki :DDD :B :DDD :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1815) lúzer válasza Eastman (#1812) üzenetére


lúzer
veterán

:K :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1816) lúzer


lúzer
veterán

ez most jutott eszembe:

ha nálunk keresztnév van, Izraelben csillagnév? :U
törököknél félholdnév? :U

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1817) Dany007


Dany007
veterán

Naa most akkor mivan? fél órá és ezt a képet kéne használni ma ., nem ? : P

(#1818) Eastman válasza lúzer (#1816) üzenetére


Eastman
őstag

Dávid und Háfmun (Half Moon) :DDD

...én nem akarok PHénteken pohárnak öltözniii. Inkább lennék Főkukac! ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1819) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD Viszonylag jól kezdődött a nap a dolgozóban.
:DDD Fejtágítás. Pontos munka, fegyelem, előljárók tisztelete, vér, veríték, könnyek.
:(( Miután elkezdtem melózni, más feladatot adott a góré.
:O Adott a norma, az idő nekem is idő. Rajtam spórolja meg saját fáradságát?
;) Amit az engem váltó, más műszakban lévő kolléga nem mer megtenni, azt én megtettem.
:C Műszak végén lejelentettem a normánál alacsonyabb teljesítményt, + ugye az extra meló.

No ez úgy működik, hogy a múúúúúúúúú... akarom mondani a műszakvezető szava parancs. Semmi gond, zokszó nélkül teszem amit mond. Ám azt nem várhatják el tőlem, hogy szétbarmoljam a gépet csak azért, mert rám lőcsöl más melót is.
Amennyiben papíron minden rendben, extra meló is elvégezve, akkor természetessé válna, hogy meg lehet csinálni a +1 órás melót is a norma mellett.
Na meg a kiskutya fülét!
A kolléga ezt nem érti meg, és inkább megszakad, hogy elnyerje műszakvezetője... Mijét is? A kegyeit nem. Elismerését? Szóval nem meri nem megtenni, amit megkövetelnek tőle.
Kirugdalások voltak a cégnél, kolléga betojt. Csillog, virít, nehogy lapátra kerüljön. Érdekes szitu, hiszen ketten vagyunk köszörűsök, és ha úgy nézzük, az én rovásomra szorgoskodik.
Fölöslegesen teszi, a favorit én vagyok. Engem még nem láttak ücsörögni, teszem a dolgom, ésszel osztom be az időm, amit a kezemből kiadok, az gond nélkül eladható.
Bocs az OFF-ért, ezt jól esett kidumálni magamból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1820) lúzer


lúzer
veterán

lassan felhúzom a lúzer álarcot, múúúúúú
addig is:

:) :) :) :) :) :o :) :) :) :o :) :) :) :) :) :) :) :)
:) :o :) :) :o :o :) :) :o :o :o :) :) :o :) :o :o :o
:) :o :) :o :) :) :o :) :o :) :) :) :) :o :) :) :o :)
:) :o :) :o :) :) :o :) :o :o :) :) :) :o :) :) :o :)
:) :o :) :o :) :) :o :) :o :) :) :) :) :o :) :) :o :)
:o :) :) :) :o :o :) :) :o :o :o :) :o :) :) :) :o :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1821) Vakegérke


Vakegérke
veterán

pohár: Arra ne számíts, hogy holdas éjszakán szerelmes szavakat suttogok a füledbe... :N

Dany007: Neeeeeeeem. Holnap önmagad leszel, pénteken pöttyösözünk.

Eastman: Szerintem pohár barátunk megérdemli, hogy viseljük az arcozmányát egy napig. Az ő bárányhimlője szimpatikusabb szerintem, mint fokukac-é.

lúzer: De fura lettél... Szép álmokat, kyrabaybee vigyázzon Rád, ahogy ránk is!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1822) Eastman válasza Vakegérke (#1821) üzenetére


Eastman
őstag

Így legyen! ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1823) geprombolo válasza Eastman (#1822) üzenetére


geprombolo
senior tag

Pingvinnek lenni de jó, hulla hó. Megállt, mert aszontam nekije hogy hó.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1824) Vakegérke


Vakegérke
veterán

De fura saját bőrömben...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1825) pohár válasza Vakegérke (#1821) üzenetére


pohár
félisten

Azért én se gondoltam hogy suttogj bármint is a fülembe :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1826) lúzer válasza pohár (#1825) üzenetére


lúzer
veterán

pohárba suttogni?

Maaargit! nooooormális? ;)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1827) talmida


talmida
Közösségépítő

IN GOD WE TRUST!

(#1828) lúzer válasza talmida (#1827) üzenetére


lúzer
veterán

neked is :C :C

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1829) Eastman


Eastman
őstag

Szép napot Cimborák! ...megyek fogdokihoz. :U

Jók legyetek!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1830) geprombolo válasza Eastman (#1829) üzenetére


geprombolo
senior tag

Fogtündérhez jobb járni, nem? Hátha lehet más kívánságod is... ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1831) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Üdvözletem, klubtársak. :)

lúzer: Ha még nem suttogtál vödörbe, próbáld ki. Belehajolsz, suttogsz, meglepődsz. Szerintem pohárral is eljátszható, csak nehezíti a dolgot az, hogy a fülednek is benne kell lennie.

talmida: Tetszik ez az avatar mozaik.

Eastman: Remélem jó szórakozás volt. :DDD

geprombolo: Nem érdekel, tündérke, a kívánság kívánság. Na dőlj be szépen...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1832) Superman


Superman
nagyúr

Érdekes topik, így végigolvasva. Biztosan van valami mélyenszántó pszichológiai háttere, hogy a topikban ennyi hozzászólás született egy olyan "szerző" logout-os művére, aki február 5-e óta nem volt jelen a PH-n és egy hozzászólása sincs. :D

(#1833) Vakegérke válasza Superman (#1832) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lényeg az, hogy megalakult a Kyrabaybee Baráti Kör, és mi tartjuk életben a topicot kyrabaybee egyre csak növekvő dicsőségére. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1834) Csakénvagyok válasza Superman (#1832) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ezt neked sikerült végégolvasni :DDD

(#1835) Badman 4ever válasza Csakénvagyok (#1834) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az lenne a csoda, ha nem röhögött volna közben. :DDD
Újra Tokosodtam..akarom mondani Tuxosodtam... :DD
Superman: A mélyen szántó pszichológiai háttér, az maga a humor, hülyülés és a KBK... Tehát mi filozofálva hülyülünk... :))
Amúgy nem kell offolni egy off topikban. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1836) Badman 4ever válasza Eastman (#1829) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Remélem utána még ki mered nyitni a szád... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1837) talmida válasza Badman 4ever (#1835) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Na, ez a feje a szögnek... :DDD vagyis, hogy ez egy olyan OFF TOPIC, ahol minden ON !
Ide mindenki kikapcsolódni -szavaiddal élve hülyülni- jár. És, hát az ábra szerint (lekérések számát tekintve) sokan ezt teszik a leggyakrabban ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#1838) Csakénvagyok válasza talmida (#1837) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondom hogy NEM

(#1839) talmida válasza Csakénvagyok (#1838) üzenetére


talmida
Közösségépítő

OK, OK ... :DD :DDD :(( :O ;) :C

IN GOD WE TRUST!

(#1840) talmida


talmida
Közösségépítő

1840 :))

IN GOD WE TRUST!

(#1841) Badman 4ever válasza talmida (#1840) üzenetére


Badman 4ever
őstag

És az miért nevezetes? :U :))
Ha Eastman találkozása a fogorvossal nem sikerült, akkor ez lesz:
:D -> :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1842) Eastman válasza Badman 4ever (#1841) üzenetére


Eastman
őstag

Sikerült! :D

Üdv a népnek! ...megyek masszálok is egyet...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1843) Csakénvagyok válasza Eastman (#1842) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hogy mit? Én nem beszéltem így veled

(#1844) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ma nem tanultam, mert megellett az anyatehén, megszülettek a kisfókái, és vajjal kellett őket kenegetni.

OFF ezért nem vagyok jelen túl sokat OFF

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1845) Eastman válasza Csakénvagyok (#1843) üzenetére


Eastman
őstag

Mit mondol? Áj dont endörsztend...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1846) hoffman_ válasza Eastman (#1845) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ne masszáld, mert nem értékeli! :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1847) Csakénvagyok válasza Eastman (#1845) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

én maszálok
te maszálsz
ő maszál
mi maszálunk
ti maszáltok
ők maszálnak

(#1848) Badman 4ever válasza Csakénvagyok (#1847) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ma de kötözködős a hangulatod, hallod-e. :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1849) Eastman válasza Csakénvagyok (#1847) üzenetére


Eastman
őstag

Nemtom' hogy Te ma szállsz-e, de én max masszálok...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1850) cizoe válasza Badman 4ever (#1848) üzenetére


cizoe
őstag

Ilyen ziccert, mint az 1848 kihagyni.... :U ;]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.