Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) concret_hp


concret_hp
addikt

ez mekkora topic :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#252) Hasek válasza #64791808 (#250) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szájbaverjük pajszerral és féltéglával. - szóval azt mondod, hogy mivel én küldtem az emailt, rám is hasonló sors vár, ha mégse jön?

Keresztes Ildikó, mi? Énekes te meg láttál-e már, fiam?! :W Merhogy hallani nem hallottál... :Y - Az lehet. Az említett nótának az előadóját nem ismertem név szerint, és a google ezt dobta ki elsőre. Ez van. :B

Üdv. H

(#253) Racecam válasza #64791808 (#250) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:DD Név szerint meg lettem említve
:DDD A forrás vagyok, de nem dicsőítve
:(( De mégsem értenek meg engem
:O Hiába taposok el mindenkit egyben
;) Hiszen a végén csak egy maradhat
:C És az én leszek, ajánlom magamat!

u.i.:
:N És sohasem alszom
:K Mindig figyelek
:( De barátra így sosem lelek
:U Úgysem tudnék mit kezdeni vele
;] Eltaposnám őt is, hogy kijöjjön a bele
:P Megváltozni én már nem tudok
:B Csak egy egyszerű, buta "házigazda" vagyok.

:W

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#254) #64791808 válasza Hasek (#252) üzenetére


#64791808
törölt tag

szóval azt mondod, hogy mivel én küldtem az emailt, rám is hasonló sors vár, ha mégse jön?
Dehgoyis!!!

Az lehet. Az említett nótának az előadóját nem ismertem név szerint, és a google ezt dobta ki elsőre. Ez van.

Kicsit felhördtültem, mert ezt a nótát Cserháti jegyzi, éshát... érted.

(#255) Lenry válasza Racecam (#253) üzenetére


Lenry
félisten

és még rímel is!!! :R :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#256) Dany007 válasza Racecam (#253) üzenetére


Dany007
veterán

Hát ez mindent vitt xD Főleg előzményekkel együtt xD :C tapsot is megér :)

[ Szerkesztve ]

(#257) Hasek válasza #64791808 (#254) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Kicsit felhördtültem, mert ezt a nótát Cserháti jegyzi, éshát... érted. - persze, hogy értem. Nem probléma. Nem tudtam(Nem ebben a stílusban, és korszakban nőttem fel), de most már tudom. ;)

Más:

Jelentem kyrabaybee még nem reagált az emailre. :(

Üdv. H

(#258) #64791808 válasza Hasek (#257) üzenetére


#64791808
törölt tag

Jelentem kyrabaybee még nem reagált az emailre.

Nem valószínű, hogy újat mondok, de szerintem nem is fog :D

Egyébként a végén kiderül, hogy Vakegérke regelt be egy új nevet ezért, és itt szivat minket.

[ Szerkesztve ]

(#259) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egyre jobb. Még Racecam atyánk is beszállt, juhhú! :C

Apropó. A házigazda titulus nem teszi kötelezővé, hogy sütivel meg valami piával kínálgassa a társaságot?

"Szájbaverjük pajszerral és féltéglával."
Kicsit megijedtem. Remélem rám nem ez a sors vár.

Szerk: "Egyébként a végén kiderül, hogy Vakegérke regelt be egy új nevet ezért, és itt szivat minket."
Lebuktam volna? Statikus az IP-m... :U

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#260) 7 válasza Vakegérke (#259) üzenetére


7
addikt

Ezeknél a fórumozóknál sose lehessen tudni ;]

(#261) Hasek válasza #64791808 (#258) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem valószínű, hogy újat mondok, de szerintem nem is fog

Pedig olyan szépen fogalmaztam meg. :(
Rövid voltam, és tömör: "Írjá má!", meg odavágtam neki alulra a linket, aztán "szevassz". :D

Na jó nem, ennél azért barátibb volt...

Üdv. H

(#262) Vakegérke válasza 7 (#260) üzenetére


Vakegérke
veterán

Álmomban nem gondoltam volna, hogy mennyien harapnak az ötletre. Lassan azok is rá fognak találni, akik nem figyelik a legfrissebb hozzászólásokat.
Úgy legyen! Előre a 10.000-ért! :K

Hasek: Röviden kedves levélke. Nem létezik, hogy ennyi szándék, kedvesség és akarat ne hozzon sikert. :N

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#263) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hopplállá, kyrabaybee tegnap itt járt. Csak nem írt. :(

Látta milyen tökkel ütött itt mindenki, és inkább elmenekült. :D

Üdv. H

(#264) Vakegérke válasza Hasek (#263) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg. Ez bizony Neked köszönhető, hiszen emileztél egy érzelmeset. Talán a 10.000-diket várja, akkor visszatér. Ez csak rajtunk múlik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#265) Dany007


Dany007
veterán

14 nap alatt 264 hsz érkezett.
Ez azt jelenti, hogy már csak 530 nap kell a 10.000-hez. Viszont a nyitástól számítva folyamatosan csökken az írások gyakorisága. Már csak azt kéne kiszámolni, hogy milyen tendenciával, és abból meg lehetne tudni, hogy mikor éri el a 10.000-et ha eléri egyálltalán : P

Bár szerintem előbb eléri a 10.000 lekérés, arra még látok esélyt :)

(#266) Vakegérke válasza Dany007 (#265) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha közlöd a statisztikát, előrébb járunk.
Mennyi a lekérés?

Szándékosan nem nézem meg, hogy legyen okod válaszolni. Hadd nőjön a hozzászólások száma. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#267) Dany007 válasza Vakegérke (#266) üzenetére


Dany007
veterán

Na ja.
Mostmár 3780-nál járunk. Illetve plusz egy, mert én is megnéztem, és még plusz egy ha ezt olvasod! ;)
Durván 37 nap kell még a 10.000 lekéréshez.

Tényleg nem értem, hogy a Babyke mért nem írt be valamit, ha már járt itt.
Írtak is neki emailt... Itt volt 2x is azóta... Mért nem ír? Mitől fél? Vagy csak túl jelentéktelennek tartja? Lehetséges.
Lehetséges, hogy az email hatására visszanézett 2x-ra is. De jelentéktelennek találta a játékunkat az ő magasztos életviteléhez és gondolkodásmódjához képest.

Viszont! Ha mégegyszer benéz... Na az már kíváncsiságra utal!
Tehát, én már inkább azt várom, hogy mikor néz be legközelebb és nem azt h mikor ír, mert az így már kíváncsiságra utalna :) Vagyis érdeklődésre, vagyis érdekelné, hogy mi is folyik itt!
Persze attól még ugyanúgy szarhat az egészre xD

(#268) Hasek válasza Dany007 (#267) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem hinném, hogy magasztos életvitelének köszönhetjük némaságát. Ha valamilyen magasztos gondolatot szeretett volna közölni velünk, akkor egészen biztos vagyok benne, hogy szólna pár szót.

Az viszont lehetséges, hogy ez, mint ahogy azt sejthetjük is, csak egy "hírtelen felindulásból, és tudatlanságból elkövetett blogbejegyzés", és mikor errejár, csak néz mint hal a szatyorban, hogy mi ez a sok hablaty, amit írkálunk. Aztán csak legyint egyet, hogy "áhh...", és éli tovább az életét.

A harmadik lehetőség az, az amit előbb is mondtam. Meglátta, hogy mennyi tökkel ütött van itt, majd megrémülve kitépte a konnektort a falból, és bebújt a sarokba átgondolni az életét. :D

Üdv. H

(#269) lúzer válasza Hasek (#268) üzenetére


lúzer
veterán

negyedik lehetőség: ez egy teszt

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#270) Vakegérke válasza Dany007 (#267) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod mit? Sikerre vittük balga blogját, és ez nem kis dolog. Részesei vagyunk mindahányan, akik akár egyetlen pillantást is vetettünk erre a magára hagyott területre.

Él a blog? Él. Él a topic? Hát hogy a fenébe ne. Olyan huszáros dolog folyik itt kérem szépen, amit én még sehol máshol nem tapasztaltam.

Akad egy lökött vénember, aki fantáziát lát egy kis "mutogatásban", és nem átall magát kirögtetve adni valamit, amely gyermeteg lelkére utal. Lám, nincs egyedül, és örömmel veszi tudomásul, hogy pajszer, meg féltégla, minden van, hiszen sok pajtás akad, akikkel össze lehet kacsintani, egy jó nagyot játszani.

Brahi a 10.000, ki a francot érdekel?
Ha őszinte akarok lenni, engem igen. Lekérésben is poén, bár sokan kettyintgetnek kíváncsiságból a numero uno-ra.
Ám kezdeti butuska ötletem immár (megcáfolandó előző kijelentésem) határozott kíváncsiságot takar. Meddig lehet húzni egy jelentéktelen, piti, semmitmondó, még egy máltai pincsit sem érdeklő próbablog élettartamát?

Ugyan, lúzer barátom, tényleg úgy gondolod, hogy ez csak egy teszt lenne? Aztán ugyan ki tesztel, és kit, kiket, vagy mit?
Egyszerűen nem létezik, hogy valaki tesztel, és nem közöl eredményt. Van értelme?

Az sem butaság, amit Hasek barátunk mond.
"csak néz mint hal a szatyorban, hogy mi ez a sok hablaty, amit írkálunk. Aztán csak legyint egyet, hogy "áhh...", és éli tovább az életét."
Nos igen. Bizonyára nagyon, de nagyon fiatalka az illető, mégsem tanult meg játszani.
"Meglátta, hogy mennyi tökkel ütött van itt, majd megrémülve kitépte a konnektort a falból, és bebújt a sarokba átgondolni az életét."
Van mit átgondolnia. Teremt valamit, aztán seráfütty, magára hagyja. De legalább értelmeset alkotott volna. Hát nem.

Értelmessé tettük ezt a jelentéktelen, semmibe vesző blogot? Igen!
Játszunk, mert játszani jó. Játszunk, akik ráakadtunk erre a játszótérre, és megláttuk a lehetőséget. Nincs reklám, csak a véletlenen múlik, hogy ki akad még ránk. Az pedig kérdés, hogy ki lesz olyan lökött, hogy beszáll a játékba.

Részemről élvezek minden percet, amelyet ebben a topicban tölthetek. Bizonyára én leszek az, aki utoljára elhagyja a süllyedő hajót.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#271) Dany007 válasza Hasek (#268) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm. Még nem biztos, de ha megint felbukkan akkor az egyértelműen azt jelenti, hogy érdekli a dolog.
Mért is?
01.09.-én regisztrált. 23.-án tette az első bejegyzést. Azóta 2 másik alkalommal lépett is be.
Ha csak nézelődni jön, ahhoz nem kell bejelentkezni. Én is rengetegszer voltam így. Felléptem, nem léptem be, de körbenéztem.
Viszont ahhoz, hogy a saját blogját ill. bejegyzését elérje, ahhoz be kell jelentkeznie. Feltéve ha nem akar kutakodni, illetve keresgélni a millió egy topic között amíg megtalálja a sajátját.
És mivel még egyetlen egy hozzászólása nem volt a PH!-n, se nem írt újabb blogot, ezért nagyon egyértelmű, hogy ez a blog érdekelte...
Illetve az lesz ha mégegyszer bejelentkezik. Így csak nagyon valószínű.

(#272) lúzer


lúzer
veterán

Megdöbbentő felvételek!

csak erős idegzetűeknek, én most is remegek!

1×ZOOM
3×ZOOM
8×ZOOM

:DD :DDD :(( :O ;) :C

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#273) Vakegérke válasza lúzer (#272) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már bocs, de cseszd meg... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#274) #72042496 válasza lúzer (#272) üzenetére


#72042496
törölt tag

Anyám borogass! :DDD

szerk.: Ebben nincs elég smiley, ezért off. :)

[ Szerkesztve ]

(#275) Vakegérke válasza #72042496 (#274) üzenetére


Vakegérke
veterán

Játszótársunk mondd, akarsz-e lenni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#276) Dany007 válasza Vakegérke (#270) üzenetére


Dany007
veterán

Így van, és ez a te fantáziádnak volt köszönhető!
Én egy poént próbáltam meg írni aminek semmi hatása nem lett. Még a 2. hsz asszem. Persze én azért röhögtem rajta, de más nem :)
Aztán jöttél te és kitaláltad :) És gőzerővel halad felfelé. Nem biztos, hogy megáll a 10.000-ig. Bár nagy szám lenne.
Főleg, ha tudjuk tartani ezt az értelmes formát, nem pedig spammelve lesz.

Te vénember? inkább hihetetlen ember :)
Kíváncsi voltam és megsasoltalak. Hirtelen egy sorozatgyilkos jutott az eszembe :)
Aztán másodszorra összevegyítve a hsz-ekklel már más kép alakult ki. Másodszorra már kezdett összeállni a kép, és az írás(ok). És ez nemsemmi! :)
Mármint eleinte nem tudtam összeegyeztetni a kettőt, de 2x-ra már hozzá tudtam képzelni az arcodhoz, a mozdulataidhoz, a beszédedhez az írásokat! És már egy teljesen más képet látok! Pedig valójában még sose láttalak és nem is hallottalak! :)
De mindenképpen örülök, h megismertelek (legalább ilyen szinten), és mindennek semmi köze sincs a korodhoz.
ehhe a lényeget leírhattam volna 2 mondatban is, akkor talán érteni is lehetett volna mire gondolok =/ na mostmár mind1.

(#277) #72042496 válasza Vakegérke (#275) üzenetére


#72042496
törölt tag

Köszönöm, de nem érzem magamban az erőt. Inkább csak olvasok, s jókat nevetek. :)

(#278) Egorov válasza lúzer (#272) üzenetére


Egorov
aktív tag

muhahhah :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#279) Vakegérke válasza Dany007 (#276) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valaki azt mondta, hogy sötét mellékutcán sötétben kérés nélkül átadná nekem a brifkóját.
Keményen megtört az élet, muszáj volt keménnyé válnom. De aki képes látni, az felfedezni szemeimben az elpusztíthatatlan optimizmust, mindenki szeretetét.
Én mindenkit szeretek, amíg csalódnom nem kell.

Bolond voltam, vagyok, és leszek halálomig. Máskülönben miért akasztottam volna körmeim ebbe a blogba? Megtettem, holott kiszolgáltattam magam, akár egy legyintéssel átléphetett volna rajtam bárki. Érdekelt? Nem. Talán sokak szemében lejárattam magam, de nagyon, hú de nagyon nem érdekel.
Játszom, mert játszani jó. Ennyi. Játszom halálomig.

Kapitány hiányában kiadom a verdiktet, mondhatnám virtuális lobogónkra tűzöm a jelmondatot: 10.000!
Nincs megállás, és ez csak rajtatok múlik, játszani szerető emberkéken.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#280) Hasek válasza Vakegérke (#270) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nos igen. Bizonyára nagyon, de nagyon fiatalka az illető, mégsem tanult meg játszani. - Hát ha fiatal, akkor lehet hogy csak nem érti a felnőttek játékát. Vagy az is lehetséges, hogy nem rég kötötték be nála a netet. A belépés időpontjából leszűrhető, hogy valószínűleg otthoni gépről lépett be. Emlékszem amikor nálunk bekötötték a netet, azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák. No jó azért volt róla sejtelmem, meg számtech órán volt alkalmam kipróbálni, de azért az mégis más. Lehet, hogy most is csak egy kis szárny próbálgatásnak lehetünk tanui. :K

Na de ne hagyjuk itt abba a "kódfejtést", jó buli ez.
Másik irányból közelítve. A számok világa:

Ha a hozzászólás írásakor megjelenő smileyhoz, a sorban elfoglalt helyük szerint hozzárendeljük az annak megfelelő számot, akkor az írásban feltüntett smiley-k, a következőket takarják:
:DD - 4
:DDD - 5
:(( - 8
:O - 11
;) - 14
:C - 18

Ha ezeket összeadjuk, akkor pontosan 60-at kapunk. Furcsa véletlen. :D
Valamint ha a 60-at elosztjuk a felhasznált smiley-k számával, azaz 6-tal, akkor átlag értékként a 10-et kapjuk, ami vagy a 10.000-es határra utal, vagy megint egy sorszám, és akkor ezt kapjuk: :o

Én eddig jutottam. :B

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#281) Lenry válasza Vakegérke (#279) üzenetére


Lenry
félisten

bolond? fenéket

inkább mint egy nagypapa, aki képes négykézláb mászkálni, hogy az unokái a hátán lovagolhassanak. aztán feláll, ölbe veszi az unokáit és mesél nekik és tanítja őket.

sokaknak (köztük nekem is) nagyon sok mindent adtál, tanítottál ezen a fórumon. aki ismer, az tisztel, és az ő szemükben semmivel sem lettél kisebb, csak mert játszani kezdtél... sőt! megismerhettük egy új oldaladat, ami legalább olyan barátságos (ha nem barátságosabb) mint a mesélős Vakegérke

:R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#282) Vakegérke válasza #72042496 (#277) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erő? Az meg minek? Tudsz játszani? Az éppen elég.
Ha nevetni tudsz, az jó jel. Él szívedben a gyerek. Hagyd, hogy megszólaljon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#283) lúzer válasza Lenry (#281) üzenetére


lúzer
veterán

szívemből szóltál :R :R

vakegérke respect :B

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#284) Hasek válasza Lenry (#281) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én is csak bólogatni tudok! :K

Vakegérke - :R

Üdv. H

(#285) lúzer válasza Hasek (#280) üzenetére


lúzer
veterán

grat, szerintem átmentél a 1. szintű sewdruon teszten!
a kapitány biztos elégedett lesz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#286) Hasek válasza lúzer (#285) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ja hogy ezt már megfejtetted. Szíves elnézést, figyelmetlen voltam. :B

mod: vagy az csak kezdeményezés volt? Na. Jó már így is katasztrófa volt a napom, tessék elnézni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#287) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hasek: Matekból országos versenyen voltam, de eszembe sem jutott, hogy itt számolgassak. Szóval meglesz a 10.000, megnyugtató.

Lenry, és egyben lúzer: Tanítani? Ezt életemben először mondta nekem valaki. Tanítani? Ez akkora felelősség, amelyet nem tudok vállalni.
Élek, teszem amit teszek, játszom. Többen néznek csökött bolondnak, mint okító embernek. Véleményetek megtisztelő, kicsit meg is hatódtam.
Köszönöm! :R

Na jó, témára. Ez is eggyel közelebb hoz a tizes határhoz, bár nem ez volt a fő szempont.

Segítség, drága fórumtársak, ne hagyjunk rejtett lehetőséget a bőbeszédő smiley-kban. Nyomassuk ezt az izét, érjük el a tízezret! Nem a topicnyitó sikere lenne, hanem a miénk, a közösségé. Ha elérjük, elégedetten dőlök hátra, ami nem azt jelenti, hogy saját sikeremnek tudom be az egészet.

Teremtés, barátaim, teremtés. Játsszunk, teremtsünk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#288) lúzer válasza Hasek (#286) üzenetére


lúzer
veterán

nincs mit elnézni, jó vót

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#289) Dany007 válasza Vakegérke (#279) üzenetére


Dany007
veterán

Minden Tiszteletem! :) :R

(#290) #72042496 válasza Vakegérke (#282) üzenetére


#72042496
törölt tag

Persze, hogy él, de a gyermek most másra van rákattanva: szabadidejében kirakózik. Nem régen készült el egy 2000-es kép, ma pedig a levezetésnek (és persze falidísznek) szánt 500-ast hoztam haza. :)

Időm viszont erre is alig van, a 2000-es is két hónap alatt állt össze, pedig gyakran a fórum, a kocsma és a számvitel helyett is inkább azt nyomtam. :))

[ Szerkesztve ]

(#291) Vakegérke válasza #72042496 (#290) üzenetére


Vakegérke
veterán

:DD : Játszani akarok, így vettem egy puzel... pozzle... pázli... szóval kirakós játékot.
:DDD : 16 darabból áll, és nem dicsekvésből mondom, de az elsőt nagyon hamar ki tudtam rakni.
:(( : A fenébe, nem illik a sötétzöld a rózsaszínhez. Ráadásul derékszögű sarka is van. Tényleg szivat a gyártó?
:O : Na, kibuktam, nem bírom zokogás nélkül. A kutyám felkapta, és elvitte az egyik darabot.
;) : Sebaj, kirakom a többit, aztán a hiány helyére rajzolok valamit.
:C : Szép az élet. A kutyám megérezhette a szagomat a darabon, így undorodva kiköpte. Megtaláltam, együtt a kollekció. Na most nem azért mondom, de nem kellett hozzá még fél év sem, hogy kirakjam ezt a puzel... pozzle... pázli... Szóval kiraktam!

Bocs, Balika911, nem bírtam kihagyni. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#292) Hasek


Hasek
Közösségépítő

:L

Most már képregényben is!

Keresse a újságárusoknál, illetve itt!


:L - 001

(katt a képre)

Az első szám, első oldala.

Folyt köv!

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#293) lúzer válasza Hasek (#292) üzenetére


lúzer
veterán

:C :C

ui:

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#294) Csakénvagyok válasza Hasek (#292) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Grat :DD :DDD :(( :O ;) :C
UFF A Lúzeré mír nem nyílik?? /UFF

(#295) lúzer válasza Csakénvagyok (#294) üzenetére


lúzer
veterán

he?

más:
titkos NASA felvétel:
valami tükröződik.....

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#296) Vakegérke


Vakegérke
veterán

4.139 lekérés idáig! Álmomban sem mertem volna remélni. Meglesz az a tizes, emmán tutkó. :DD
Szerk: 4.149!

Hasek: Jó kezdeményezés, fényezi a topicot, gratula. Kicsit nehézkesen jött be nekem, de megérte várni. :K
Ugye lesz folytatás? :F

Csakénvagyok: No, ha már itt vagyol, nincs kedved játszadozni? Rajta, mit veszthetsz? :)

lúzer: Gondolkodóba estem. :U
Lehet, hogy mi csak gondolati szolgái vagyunk kyrabaybee kapitánynak? :F

Megjegyzendő eléggé roggyant állapotban van az asztronauta. No most vagy ennyire megrettent a látványtól, vagy túl van valamin, ami lefárasztotta. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#297) Hasek válasza Vakegérke (#296) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát persze hogy lesz folytatása! ;)

Örülök hogy tetszik nektek. :R

Üdv. H

(#298) Vakegérke válasza Hasek (#297) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már hogy a fenébe ne tetszene?
Kéretik nem üres dícséretnek venni, valóban ötletes a képregény, és a történet is tetszik. :K

Előre a kyrabaybee-i úton!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#299) cizoe válasza Hasek (#292) üzenetére


cizoe
őstag

Ez nagyon jóóó! Folytatást! :R :R

(#300) Hasek válasza Vakegérke (#298) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

No akkor megigérhetem, hogy hamarosan, talán még ma, újabb oldallal jelentkezem. ;)

cizoe: :R

mod: 300 :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.