Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) Hasek válasza Vakegérke (#350) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Háát... egy ilyen "agyament" történetben, ész? :D

No jó, no jó, elég D centrikusra sikerült ez a szám(főként a legutóbbi részek), de majd lesz ez még így sem. ;)

p.s.: Várom már, hogy az egyik amcsi filmstúdió feldolgozza ezt a képregényt is... Az lesz ám az igazi. Az ":L" a mozikban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#352) Vakegérke válasza Hasek (#351) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod, hogy kyrabaybee elképzelhetetlen magasságokba jut társaságunk által?
Jogdíj tuti jár neki, hiszen nélküle nem szaladt volna meg az agyunk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#353) nguru


nguru
tag

Beleolvasgatván a totyikba, elgondolkodtam rajta, hogy átírok valami klasszikus regényt smiley-ra. Gondolkodtam a Háború és béke-n, esetleg szóba jöhet a Csendes don is. Vagy vmi magyar...mondjuk az Egri csillagok, de félszemű török smiley-t még nem találtam!

:W :W :W

(#354) Vakegérke válasza nguru (#353) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már van! :K

Ha már benéztél, nem szállt meg az ihlet? Játszótársunk, mondd, akarsz-e lenni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#355) nguru


nguru
tag

Pl:

(Gyengébbek kedvéért: "Bodri kutyám, Hegyezd füled")

Nem török...nincs turbánja....akár arab emigráns is lehet!!!

[ Szerkesztve ]

(#356) Vakegérke válasza nguru (#355) üzenetére


Vakegérke
veterán

:)

Ez nem igaz! Fehér a szám, de még az állam, nyakam is. Elkövettem azt a hibát, hogy tejet ittam, amikor Olvastalak. :)

Már bocs, újabb lököttet tisztelhetünk körünkben?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#357) nguru válasza Vakegérke (#356) üzenetére


nguru
tag

Egy kicsit...De sztem az ötlet jó: tehát ki mit tud kihozni versből, mondókából, stb...

Akár szavazhatunk is: A legjobb meghívhatja Karajánbébit egy fagyira!!! :C :C

(#358) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nocsak, eddig fel sem tűnt, de megváltozott kyrabaybee email címe. Eddig más volt, vagy legalábbis én nem erre a címre küldtem el az emailt. Viszont bejelentkezve nem volt... :U

Üdv. H

(#359) Csakénvagyok válasza Hasek (#358) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Azt pedig elég nehéz megoldani az automata rendszer megkerülésével. Nem mondom hogy nem változott mar meg e-mail címe valakinek anélkül hogy fellépet volna, kísérletekre még példát is tudok hozni. Ez viszont mások belevonását igényli. Ugyanakkor a hacker-crecker módszerek a téma meglehetősen alacsony jelentősége miatt túl sokk idő s energia belefektetését vonják maguk után. Tehát nem álitom hogy nem utolsó bejelentkezése után váltott email címet, csak arra hívtam fel a figyelmedet hogy erre meglehetősen nehéz, esetleg eléggé nyílvános megoldásokat igényel.

szerk: Elnézést kérek a meglehetősen OFF s a topik témáját még távolról sem karcoló hsz-ért, s most megkövetem magam és elrebegek tíz imát, csakhogy a lelki békém helyreálj :
:DD :DDD :(( :O ;) :C
:DD :DDD :(( :O ;) :C
:DD :DDD :(( :O ;) :C
:DD :DDD :(( :O ;) :C
:DD :DDD :(( :O ;) :C
:DD :DDD :(( :O ;) :C
:DD :DDD :(( :O ;) :C

:DD :DDD :(( :O ;) :C

:DD :DDD :(( :O ;) :C
:DD :DDD :(( :O ;) :C

Ha érzékem nincs is a művészethez, hülye azért még lehetek

[ Szerkesztve ]

(#360) Hasek válasza Csakénvagyok (#359) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én nem arra gondoltam, hogy meghackelte, csak hogy átállította, és vélhetően akkor, amikor utoljára be volt jelentkezve.

Elég furcsa lépésnek tartom. Valószínű azért csinálta, hogy téves helyre küldjük az esetleges emaileket. Ezt onnan gondolom, hogy a Google semmit sem dob ki ezzel a címmel kapcsolatban, így valószínű hogy nem él, vagy csak frissen regisztrált. Viszont azért furcsa, mert ettől az igazi címe nekem még meg van, innentől kezdve meg teljesen értelmetlen.

Üdv. H

(#361) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#359) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, halmozod az élvezeteket? Netán arra vagy kíváncsi, hogy mekkora az IQ-nk?
Ekkora üzenet halmazt nem tudok lefordítani, pedig állítólag jól pörögnek a kerekek a fejemben.
2, 4, 6, 8, 10, tucat...
Csípom a Jazz+Az brancsot. De felérnek ők kirabaybee eszmei színvonalával? :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#362) Thunderzolee

wazz... 361 hsz?????? :Y

hát ez... áááááááááá.. ehhez nem lehet szólni..
Na, megyek is olvasni, olyan 100-ig követtem a témát.. elleszek egy darabig. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#363) Vakegérke válasza Thunderzolee (#362) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy tudd, PatriCía is visszatér. Erre ígéretet kaptam. A forrás titkos, nem mondhatok többet. ;)

Ja, és kukkold meg a letöltések számát, majd akkor vágod hanyatt magad. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#364) lúzer válasza nguru (#355) üzenetére


lúzer
veterán

(gyengébbek kedvéért.....) bocs, poén ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#365) Thunderzolee válasza lúzer (#364) üzenetére

:C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#366) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Ejnye... nagyon elhagyatott ez a topic. :(

:L - a képregény

(katt. a képre)

1. szám, 8. oldal

Folyt. Köv.

Az eddig megjelent oldalakat, megtekinthetitek itt: [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#367) lúzer válasza Hasek (#366) üzenetére


lúzer
veterán

:C :C

kár hogy kihalt a topik
vakegérke is elvesztette az érdeklődését, hogy finom legyek

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#368) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nono! Méghogy én elvesztettem az érdeklődésem? :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#369) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Korán nyomtam az OK gombra, szerkesztés, időlimit túllépés. Kezdem előről, elnézést kérek. :R
-------------------------------------------------------------------------------

Nono! Méghogy én elvesztettem az érdeklődésem? :N

Sajnos volt némi felháborodás félém egy komoly topicban, ami eléggé lehangolt. Túltettem magam rajta, legalábbis remélem.

A luxappanos... ja, nem is, hanem faszappanos akármi egész tetszetős, magvas mondanivalója van, és mégcsak nem is moderálható. Ötöst érdemel. :K
A képregény folytatását már vártam, egyre kíváncsibb vagyok, mi sül kibelőle. Gyün az a Karácsony, osztán majd meglássuk. :)

Öreg parasztom szólt, hogy mesélne ő is valamit. Ám legyen...

:DD : Gondútam elmenek a vásárba, osztán veszek egy lovat. Addig se köll az asszonnyal lönni. Majd kibúttam a bőrömbül örömömbe, mán hamarabb is kitanálhattam vóna esztet a váráros dógot.
:DDD : No, téblábolok, nézegetem a lovakat, osztán vót egy, amejjik teccett is, meg nem is. Kérdem a komát, hogyé aggya. Tyű, sokat mondott, mentem vón tovább. A koma nem hagyott, mondott kevesebbet, és az anyósa élettyire esküdözött, hogy ócsóbban nem aggya. Sok az, koma, nem köll. Atta ócsóbban. Paroláztunk, megittuk az áldomást. Gyanupörrel éltem, mer igen vigyorgott a koma, foga kerítése meg hiányos vót.
:(( : No, eccer minden jónak vége szakad. menni köll haza. Húzom a lovat, nem gyün. Tolom, nem megy. Tán legyökerezett ez a dög? No várjá csak, van még pénzem. Vettem erőspaprikát, leharaptam a végit, a többit meg a ló ülepébe gyugtam.
:O : Ment mán rohanvást, néköm meg bajom vót, mer most se pénz, se ló. Igen elszöntyömpörödtem. Netene, nem jó van ez így. Ha mán így tud rohanni ez a dög, akkor én is tudok, csak segíccség kén. Vót még erőspaprika, leharaptam a végit, oszt motoszkátam a gatyámba feszt. Megtanátam a kijáratot, osztán vicsorogva bényomtam tövig.
;) : No, fogni köllött a kalapom, mer levitte vóna a cúg a fejemrül, ojjan gyorsan kapkodtam a lábajim. Még a lovat is lehagytam. Vót egy susnyás, abba egy pocsolya, osztán beléültem, ne égetne mán alulrul az a fránya erős. Hamarost megérkezett a lovam is, osztán mellém huppant. No, mán minden rendbe vagyon, idő múltán indútunk haza. A ló erős félelemmel figyelte a kezem, van-é benne erőspaprika. Amikó nyakaskodott vón, csak meg köllött néki mutatni, mán ojjan is lett, mint a kezes bárány.
:C : Minden szép mán. Nem is néztem a vásárba, csődört vettem. Nékem nincs is gondom véle, az asszony ápolgattya, ő törődik véle. Éngem nem is enged az istállóba, de furállom, hogy az abrakolás erős nyögdécsöléssel jár. Tán nehéz a veder, vagy mi.
A koma meg írt, hogy az asszonykája bánatos néki, mijóta elatta a lovat, osztán visszavenné sokszoros áron.
Nem adom én semmi pénzé. Azóta nyugtom van az asszonytul.

5.624 :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#370) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Elképesztő hogy 6 meg nem válogatott klikkel + 2 karakterrel ekkora népszerűséget csinál magának egy user...
Persze nem mindegy hogy milyet :D ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#371) Vakegérke válasza Apollyon (#370) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ő csinálja? Mi csináljuk.
Légy a társunk a szórakozásban.
Emeljük a csillagos égig kirabaybee népszerűségét!

Gyere, játssz velünk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#372) Apollyon válasza Vakegérke (#371) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Most nézem csak a képregényt:D
Betegek :D
Na ezért is szeretem a PH!-t mert még 6 smileyt is így feldobtok :)

Dobott már vki neki egy mélt hogy nézzen be a blogjába, mit szóltak hozzá? :))

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#373) Vakegérke válasza Apollyon (#372) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olvasgasd végig a topicot, barátom. Hidd el, megéri. Feltéve, hogy szereted a humort, könnyed szórakozást. Csak ne egyél, igyál közben, mert torkodra szaladhat az ital, torkodon akadhat a falat.

Igen, kapott emilt. Minden másra fény derül, ha olvasgatsz, bibibibi, nem árulom el. :N

Eléggé lökött vagy, ott a szívedben a gyerek?
Gyere, játssz velünk. 10.000 a cél, amelyet el kell érnünk. Olvasgass, és rájösz, hogy mi az a 10.000, és miért kell elérni. :K

5.647! :C

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#374) Apollyon válasza Vakegérke (#373) üzenetére


Apollyon
Korrektor

OK, de ez már csak marad holnapra...

5647? Az mi? Feltörtétek az accountját? :DDD Jó nem, látom 5-én lépett be utoljára...

Szabad nagyon gonosznak lenni? :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#375) Vakegérke válasza Apollyon (#374) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már 5.669 a bűvös szám, és senki nem tört fel semmit. Ez a letöltések pillanatnyi száma. Itt megnézhető.

Légy gonosz, hallgatlak. :K

Csak ne bántsd ötletadónkat, nélküle nem létezne ez a topic.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#376) #64791808 válasza Vakegérke (#369) üzenetére


#64791808
törölt tag

Bhaasszki, MEKKORA SZTORI!!! :C :C :C KÖnnyezem a röhögéstől!

(#377) Vakegérke válasza #64791808 (#376) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bizonyára olvastad kedvenc öreg parasztom meséit. Tud valamit, amit mi nem.
Egyébként tudod mi a tréfás? Akárhányszor olvasom a meséket, mindíg röhögnöm kell. Én írtam, és mégis. Ebből is látható, hogy önálló életet él az öreg. Ő mesél, én meg leírom. Jól elvagyunk ketten. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#378) brownus válasza Vakegérke (#369) üzenetére


brownus
veterán

ez jó :D

(#379) #64791808 válasza Vakegérke (#377) üzenetére


#64791808
törölt tag

Aham, és azt megosztod velünk, hogy ehhez mit "fogyasztasz"? :DD

Juteszembe te hol laksz, inni kék egyszer egy pofa veresbort, vagymiaszösz!

(#380) #64791808 válasza brownus (#378) üzenetére


#64791808
törölt tag

Veled is! :K

(#381) Vakegérke válasza #64791808 (#379) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kéne valamit fogyasztani az agymenéshez?
Már gyerek koromban is állandóan átültettek az osztályban, mert körülöttem mindenki röhögött. Legvégső megoldásként az eminens mellett kaptam helyet, pár nap múlva válszhattam, de mellette nem maradhattam. Lezüllött a szintemre. Mindezzel együtt minden suliban ötös, példás volt a magatartásom.
Felnőtt koromra meg gyereknek tartanak. Volt olyan, hogy mikor szabiról visszamentem a dolgozóba, azt mondták, hogy lökött vagy, de már hiányoztál.

Egyébként a félédes vörösbort szeretem.

No most, kérem tisztelettel, nem épültem fel még a gyászomból, bármennyire is élő a sajátos humorom. Pillanatnyilag nem kívánok PH!-s társsal találkozni. Nem mintha nem szeretnélek titeket, csak gyenge vagyok még, nem vagyok képes új személyes kapcsolatot kialakítani.
Valaki már feltűnt a színen, talán jó társam lesz, és bearanyozza az életem. Ha ez így lesz, akkor már lesz akkora érzelmi töltésem, hogy felhőtlenül kvaterkázzunk egyet.

Rajta vagyok a tértkéPH!-en, de csssst... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#382) Vakegérke


Vakegérke
veterán

6.019-nél tartunk. Ez a nem semmi a semmiből teremtve. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#383) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#375) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Helyesbitenék, nem ott hanem itt lehet megnézni a lekérések számát.
Most: 6 056
Te az összes LOGUOTos írást linkelted

[ Szerkesztve ]

(#384) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#383) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igaz, igaz, mintha magam mondtam volna. Már a linkek sem a régiek...
Köszi a javítást. :)

Legyen új történet? Legyen.

:DD : Hú, de jó kedvem van! Madarat viszont nem fogok. Hogy kinőtt előttem ez a fa...
:DDD : No, akkor másszunk, magasban még úgyse voltam. Onnan majd jól leköpködöm a többieket.
:(( : Francba már, hát nem beszorultam? Azt hittem, hogy átférek ezen a résen. Engedj már el!
:O : Ahogy dörgöl a fa, egyre jobban dagad az oldalam, és már fáj, nagyon fáááááááj...
;) : Hoppá, te harkály, kopácsolj már ki innen, jó? Légy oly bátyám...
:C : Tisztelt erdőlakók!
Nagyon sajnálom, de egész nap csuklottam. Kiszabadítottam a férget a csapdából, és óvatosan a csőrömbe fogtam, hogy levigyem a földre. Csuklanom kellett, ettől szegény a torkomba került, én pedig reflexből nyeltem egyet.
1., Megvolt a vacsorám.
2., Nincs több ordibálás.
Üdvözlettel: Harkály

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#385) Ice!?


Ice!?
őstag

Alig várom a többi részét is a képregénynek. :)

Az én változatom:

:DD : Jeeee, kiránduláááás! Alig vártam. Induljunk!

:DDD : Imádok hegyet mászni. Főleg ilyen jó társaságban. Ne vesztegessük az időt.

:(( : Ahogyan egyre magasabban leszünk, kezd fogyni az oxigén, és kezd egyre veszélyesebb lenni a meredek fal. Szerintem menjünk haza!

:O : FÉLEK!

;) : Ne féljetek amíg engem láttok. Csak egy kacsintás és otthon is vagyunk. Nah, gyerünk tovább!

:C : Ezaz P! Előre, már nincs sok hátra a csúcsig.

(#386) Vakegérke válasza Ice!? (#385) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tetszetős történet. :K

Na nézzük, mi telik ma tőlem...

:DD : Öregem, felcsíptem azt a jó kis nőcit. Tudod, a múltkor megmutattam. És képzeld, ma felmegyek hozzá! Majd mesélek, most szia.
:DDD : Hú, mi lesz itt megfizetve... Csoki, virág, meglepi nálam van, lehet becsöngetni.
:(( : Ez a robusztus állat meg kicsoda? Mi lenne, ha nem lökdösnél? Figyelj, haver, nem hozzád jöttem, és ha okoskodsz, akkor leverlek, mint az úttörő a sátorvasat!
:O : Kicsit ég a jobb arcom, a bal pedig nagyon. Nem ijedt meg, és ezt érezhetően bizonyította is.
;) : Na várj csak, nyuszimókus. Este van, de hogy reggelig nem alszol, az tuti. Hányadik emelet, hányas lakás? Megvan, irány a kaputelefon!
:C : Elcsesztem. Máshova csöngettem be. Na akkor irány a frankó cím. De jó, hogy jöttem, meg ilyenek, na vedd már el tőlem ezeket, aztán irány a hancúr.
Te haver, hogy milyen mámoros éjszakám volt, ne tudd meg. Kicsit hangoskodós a nőci, de legalább irígykedhet az az állat. A felesége biztos lestrapálta...

6.148, már nem kell sok.
Barátaim, játszótársaim, tartsunk ki. Ígéretünk van rá, hogy kyrabaybee megjelenik körünkben, ha feltétele teljesül.
Hogy mi a feltétel? Tessék megkeresni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#387) concret_hp válasza Vakegérke (#386) üzenetére


concret_hp
addikt

:DD jó kis topic
:DDD de mi értelme van ?
:(( bazeee' ennek semmi értelme
:O áááhhh újabb iq blaster topic
;) nade majd 10 000-neljön a megvilágosodás
:C vagy 100 000-nél vagy 1 000 000-nál. vagy...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#388) Vakegérke válasza concret_hp (#387) üzenetére


Vakegérke
veterán

1 000 000-nál! Ne kicsinyeskedjünk, kérem. ;)

Hoppá, a megvilágosodás 10.000 ezernél következik be. De új célt tűztél ki, ing ujj feltűrve. Szóval irány az egy milkó! :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#389) lúzer


lúzer
veterán

tegnap nem írt senki
:O

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#390) Thunderzolee válasza lúzer (#389) üzenetére

Juuujjj... majd ezentúl figyelem, ha más nem, én teszek az ügy érdekében. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#391) #64791808


#64791808
törölt tag

:DD Juhéj, ma sokáig fürdök!
:DDD Utána levágom a körmeimet is!
:(( Megcsúszott az olló!
:O Másnap már üvöltök!
;) Nembaj, egy kis lidokain érkezik!
:C Így már bizsereg az egész ujjam!

Ne röhögjetek bammeg, elmúlt a lidokain hatása és úgy fáj, hogy sem gépelni, sem harmonikázni nem tudok...

(#392) Ice!?


Ice!?
őstag

:DD : De jó volt sokáig aludni.

:DDD : Ahogy mondod D! Kár, hogy egy héten csak kétszer van ilyen nap.

:(( : A lusta formátokat! Nem hogy örülnétek, hogy egy héten ilyen sokat lehet tanulni, dogozni.. Csak a pihenés és a pihenés.. Majd megmutatom én nektek, hogy mi is az a munka! Csak figyeljetek.

:O : FÉLEK!

;) : Ne aggódj O! Nem eshet semmi bajod.

:C : Így van. Élvezzétek a hétvégét! Nemsokára újra suli van.

(#393) Vakegérke válasza #64791808 (#391) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha belegondolunk, kyrabaybee jóstehetség. Lám, még a Te ügyetlenségedet is milyen szépen jelezte előre. :)

lúzer: Egyéb elfoglaltságaim miatt hanyagoltam el tegnap a topicot. Hogy őszinte legyek, nagyon fogom sajnálni, ha egyszer közönybe fullad.

Thunderzolee: Úgy legyen. :K

Ice!?: Nem sokan tapsikolnak, ha kezdődik a suli... :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#394) #64791808 válasza Vakegérke (#393) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ha belegondolunk, kyrabaybee jóstehetség. Lám, még a Te ügyetlenségedet is milyen szépen jelezte előre.

Nos, ha ez így van, akkor ha meglátom, úgy baszom orrba, amennyire most fáj a kisujjam... :K

(#395) Vakegérke válasza #64791808 (#394) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nanemá...
Ne bántsd, ő megmondta előre, csak nem figyeltél jóslatára.
Akkor ki is a hibás?

Szeressük őt, hiszen sokmindent megmondott előre, és frankó kis játszóteret adott nekünk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#396) #64791808 válasza Vakegérke (#395) üzenetére


#64791808
törölt tag

Hát ez a bajom, ugyanaz, mint a valással: most akkor megmondja a dolgot, vagy csak szívózik velem?! :D

(#397) Vakegérke válasza #64791808 (#396) üzenetére


Vakegérke
veterán

Játszott csupán. De mint láthatod, még jóslatnak is beválik ez a pár véletlenül kattintgatott smiley.
Elejtett egy kulcsot, és mi kinyitottunk egy olyan varázsos birodalmat, amelyben mindannyian megtaláljuk múltunk, jelenünk, jövőnk, álomvilágunk.
Ha úgy akarod, és engeded, hogy gyermeki éned élhesse világát, ebben a pár smiley-ban benne van a múltad, jelened, jövőd.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#398) #64791808 válasza Vakegérke (#397) üzenetére


#64791808
törölt tag

Jóvan nem bánom, ha jól néz ki, megússza nemi erőszakkal! :C

(#399) Vakegérke válasza #64791808 (#398) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bocs, nem bírom ki. ;)

:DD : Én, "első" kyrabaybee, nagyon jó kis blogot csináltam. Tetszik, na.
:DDD : Butáskodtok? Csináljátok csak, az én topicomat gazdagítjátok.
:(( : Van ám olyan beszólás is, ami nagyon nem tetszik...
:O : Meghatót is olvastam, hüpp...
;) : Na, most pedig Cerebellum meg akar erőszakolni.
:C : Na bumm, lesz egy jó napom.

6.372. Már közel a cél. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#400) lúzer


lúzer
veterán

20²

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.