Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#551) #64791808 válasza Eastman (#550) üzenetére


#64791808
törölt tag

És elírja a nevét, mi? Ezt a sértést!

(#552) Badman 4ever válasza #64791808 (#551) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Magyarosított csak. :D
cizoe: egy kicsit nyers az a rája nem? :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#553) #64791808 válasza Badman 4ever (#552) üzenetére


#64791808
törölt tag

Szarok rája :D

(#554) Vakegérke válasza Eastman (#550) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez montázs, kyrabaybee lejáratása lehet a cél. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy kedvencünk borostás. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#555) Badman 4ever válasza Vakegérke (#554) üzenetére


Badman 4ever
őstag

De lehet, hogy az egyik kínai klón. :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#556) Vakegérke válasza Badman 4ever (#555) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értsem úgy, hogy hamisítják? :DDD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#557) Badman 4ever válasza Vakegérke (#556) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Elárasztják a piacot a tömegtermelt olcsó másolatukkal. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#558) Vakegérke válasza Badman 4ever (#557) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az eredeti a miénk, és a miénk is marad. Nem adjuk! :N

Valaki tervezhetne kyrabaybee lobogót, címert, pólót. De frankón. Ja, meg bögrét. Tényleg vásárolnék belőle. :K

Nem is tudom...
Bizonyára fokozódik a bosszúsága azoknak, akik lenézik ezt a topicot.
Cintányéros cudar világ...
Már megint ez jut az eszembe? :)

Szerk: Kitűző is jöhet!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#559) Badman 4ever válasza Vakegérke (#558) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ha már nagyon bosszúsak, az azt jelenti, hogy sokan vagyunk aki kyrabaybee mellett áll.
Meg logó is kellene. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#560) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Látom a boldog jövőt!
:DDD : Minden kellék együtt lesz, amely kyrabaybee világhíréhez szükséges.
:(( : Bosszankodjanak az irígyeink,
:O : akár sírhatnak is, hogy kimaradnak minden jóból.
;) : Felfigyel majd a sajtó is erre a blogra, topicra, és világgá kiáltja kyrabaybee népszerűségét. Szóvivőnk is lesz, hiszen a TV-ben is nyilatkozni kell, nemzetközi meghívásoknak eleget tenni.
Logo, kitűző, különböző kyrabaybee-s ereklyék elárasztják a nemzetközi piacokat. Új klubok nyílnak, ahol a kyrabaybee rajongók beszélgethetnek kedvencünk érdemeiről.
:C : Valaki majd ír egy regényt is kyrabaybee-ről, amelyet természetesen filmvászonra is visznek.

De szépet álmodtam... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#564) Badman 4ever válasza Vakegérke (#560) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:DD Ez egy nagyon szép álom volt.
:DDD De lehet, hogyha így haladunk nem csak álom lesz.
:(( A média lecsap rá és csinálnak belőle hülye kyrabaybee valóságshowt.
:O Sírok a sok baromságtól, amit a média majd nyomat.
;) Király lesz az egész felhajtás és mi akik először figyeltünk fel a témára híresek leszünk.
:C Vakegérke lesz a szóvívőnk és sorozatban megjelenő képregényünk is lesz Hasek pajtás jóvoltából...

...mit is mondtál? Lehet, hogy elbóbiskoltam. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#565) lúzer


lúzer
veterán

561-563 mi volt hogy eltűnt?
jöhet privibe is

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#566) Eastman válasza Vakegérke (#560) üzenetére


Eastman
őstag

...és közben Edina mit sem sejtve éli mindennapjait...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#567) Csakénvagyok válasza lúzer (#565) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

(#568) lúzer válasza Csakénvagyok (#567) üzenetére


lúzer
veterán

ebből nem tudom, de köszi!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#569) Vakegérke válasza lúzer (#568) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem poén... :N

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#570) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eastman: Továbbra is kételkedem, hogy Edina van a háttérben. Elég idős ahhoz, hogy ilyen butaságot műveljen. Gondolhatnánk, hogy a lánya, őt viszont Alexandrának hívják.

Ha eltöprengek rajta, talán nem is lenne jó, ha jelentkezne a blog tulajdonosa. Megszünne a titokzatosság, elvesztené a zamatát ez a jó kis játék.
Arról nem is beszélve, hogy még képes lenne jogdíjat követelni mindabból a haszonból, amelyet kaszálni fogunk.
Kitűzők, pólók, könyvek, képregények, filmek, bármi.
Na nehogymár. Megvárjuk, míg jól megöregszik, és akkor egy használt protkóval is beéri.

Badman 4ever: Én legyek a szóvivő? Ám legyen, de akkor ingyen utazás, gyalog egy lépést sem. Szupi öltözködés szintén valamely szponzortól: a szóvivő ruháját... Na itt kell egy jattmanus, aki nyakon vágja a bemondót, kiírni sem engedi az információt. Nyista reklám, örüljön mindenki, aki bármit tehet kyrabaybee felvirágoztatásának érdekében.

Kéne egy manager is. Meg protokoll főnök, meg lambériás inas, aki a hódoló államfőket fogadja.
Biztonsági emberekről szándékosan nem beszélek. Nem hiszem, hogy volna olyan elvetemült ember a világon, aki megtámadná kyrabaybee feltétlen híveit.

Eléééééééég! Orvost!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#571) #64791808 válasza Vakegérke (#570) üzenetére


#64791808
törölt tag

Orvost, mi? 20 éves, szöszi hosszú combú szép arcú ápolónénit neked :D

(#572) rarri válasza Vakegérke (#570) üzenetére


rarri
senior tag

Tényleg csak egy lehetőség, hogy Edina az. :K De tudod Vakegérke én mennyi idős vagyok, és ennél gyerekesebb dolgot is csináltam, csinálok. :D És ha jól belegondolok, benned is látom azt a gyereket aki nagy örömömre itt ezen a fórumon megjelent.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#573) Badman 4ever válasza rarri (#572) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A hülyeség nem korfüggő.... :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#574) rarri válasza Badman 4ever (#573) üzenetére


rarri
senior tag

Szerencsére.. :D :)) :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#575) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Már egészen kicsi koromban megszülettem,
:DDD : és úgy döntöttem, hogy soha nem leszek normális.
:(( : Elég csúnyán néztek rám a felnőttek,
:O : néha kaptam is a fenekemre valamely jól sikerült buta stiklim után.
;) : Ma már nem bánt senki, mondhatnám inkább irígyelnek, hiszen meg tudtam tartani gyermeki lelkem, játékosságom.
:C : Mindenki csak legyint, nekem szinte mindent szabad. Hülyének lenni jóóóóóóóó!

Ui.: Ezt a topicot viszont komolyan veszem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#576) Badman 4ever válasza Vakegérke (#575) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Komolyan viccelődsz :)) .

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#577) Vakegérke válasza Badman 4ever (#576) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én így vagyok komoly. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#578) rarri


rarri
senior tag

:DD : Kitaláltam kurva leszek, lesz egy csomó pénzem !
:DDD : Azt mondják, sok fog nem kell a melóhoz....
:(( : De a konkurencia meg akar verni.
:O : És a stricik is megkörnyékeztek !
;) : Kitaláltam , hogy a neten hirdetem magam !
:C : Ez Bejött! Dől a lé !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#579) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

KYRABAYBEE 4EVER lesz az új mottónk :)) .

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#580) lúzer válasza Badman 4ever (#579) üzenetére


lúzer
veterán

Vagy legalább 4 president

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#581) Eastman válasza Vakegérke (#554) üzenetére


Eastman
őstag

:DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#582) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : No, uramöcsém, ugorgyá mán le a vonatrul. Úgy ni. Mán ne ugrájjá, még rám fröcskölöd a tehéntrottyot.
:DDD : Írta apád, hogy vigyázzak véled, mer gonosz vagyol, ez láccik a vigyorodon is.
:(( : Mennyünk a gazon körösztül, ne gyalogójjunk mán sokat. Most min mérgelődöl? Nem én zavartalak a csalánba, te siettél előre, penig én ismerem az utat. No, meg is érkeztünk. Annyuk, hozzad asztat az étket, nyápicka ez a legény.
:O : No mi van, mán az erőspaprikát se bírod? Gyönge béled van néked. Ne ríjjá, itten van egy másik féle paprika, rágjad eztet, osztán rögvest elfeleded az előzőt. Úgy ni. Montam, hogy elfeleded, ugyi? Persze, ez sokkal erősebb, de az előzőt mán is nem érzed, mer ez elnyomja.
;) : Annyuk, pájinkát ide. Igyá, uramöcsém, ez az emberes dolog, nem a serital. Itten van e szíjnivaló is, én sodortam jó kis kapadohánybul.
:C : Némá, annyuk, hogy rohan a legényke át a csalánon. Bizton eléri a vonatot. No, az utolsó rokont is letuttuk, nem gyün mán ránk élősködni egy se.

rarri: Csóró kyrabaybee, ha ezt látná...

Badman 4ever: Neked még nincs aláírásod. Poén lenne, ha ott szerepelne a mottó.

lúzer: Neked sincs aláírásod...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#583) ABE


ABE
őstag

:DD - Ma este megint megyünk inni!
:DDD - Jááájjj, de be fogok rúgni...
:(( - De előtte még be kell mennem a konzulenshez.
:O - Múltkor is olyanokat kérdezett, hogy csak lestem.
:) - Mára viszont tanultam rendesen!
:C - Ááá, tojok én az egyetemre, el nem veszi a mai jókedvem.

(#584) #64791808 válasza Vakegérke (#582) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ne ríjjá, itten van egy másik féle paprika, rágjad eztet, osztán rögvest elfeleded az előzőt. Úgy ni. Montam, hogy elfeleded, ugyi? Persze, ez sokkal erősebb

LOOOOOOOOOOOOOL :W :R :C :DD

(#585) kételkedem válasza Vakegérke (#582) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez az "Indul a bakterház" stílus is nagyon jó! :D

rarri: ;] :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#586) Zolaash


Zolaash
aktív tag

:DD -Végre elkészült a saját háztartási csillagkapum
:DDD -Elugrok az Abydos-ra, ott a CSK1, megpiszkálom Samantha-t
:(( -Valaki dörömböl az ajtón. Ki lehet az?
:O -Rámtaláltak az átkozott Goa'uld-ok! A francba!
;) -Mit tökölök itt, amikor bárhová eljuthatok? Nosza, rajta!
:C -Itt is vagyok Sam bébi, pattanj csak az ölembe!

Rip and tear

(#587) rarri válasza Vakegérke (#582) üzenetére


rarri
senior tag

Néha kell ilyen stílusban is nyomni ! :D :DD :DDD

Nagyon ott van a mostani szösszeneted ! :C

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#588) Badman 4ever válasza Vakegérke (#582) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Azt a jóistenjit, de jó vót ez a szöveg... :DDD
Amúgy von aláírása mindkettőnknök, nem tudom mé' nem látud hinnye... :DD :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#589) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Ide nézzél, Lujza, mit mutatok néked,
:DDD : ha ezt beléd nyomom, akkor neked véged.
:(( : Tényleg erre vágsz fel? Ne bosszants már, Ricsi!
:O : Sajnállak, és nagyon sírok, hiszen olyan kicsi...
;) : Csodát láthatsz, Lujza, húzzál rajta négyet!
:C : Vagy ha most nem akarsz... akkor negyvennégyet!

Ezer bocsánat, nem bírtam ki. :N

Reggel egyébként nem látszottak az aláírások. Lehet, hogy a hiba az én készülékemben volt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#590) Eastman válasza Vakegérke (#589) üzenetére


Eastman
őstag

Itt a tavasz, dagadnak a erek. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#591) Vakegérke válasza Eastman (#590) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tavasszal minden kizöldül. Lehet, hogy Lujza meg fog lepődni? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#592) rarri válasza Vakegérke (#591) üzenetére


rarri
senior tag

Huncut vagy.... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#593) rarri


rarri
senior tag

Ha már tavasz : [Ákos :Örvény] :D :)) :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#594) Vakegérke válasza rarri (#593) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ákos szép, ákos jó, szeretem mindazt, amit csinál. Remélem kyrabaybee is. Arra kíváncsi lennék, hogyan örvénylik a teste... :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#595) rarri válasza Vakegérke (#594) üzenetére


rarri
senior tag

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy mit válaszolna a harmadik mondatodra ! :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#596) Vakegérke válasza rarri (#595) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit szólna? Kifejeztem egy kívánságot, amely legyezgeti a hiúságát. :)

Na, mára ennyi volt, készülnöm kell a dolgozóba. Valaki vigye el azt a 600-ast egészséggel. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#597) Badman 4ever válasza Eastman (#590) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Más is dagad ottan. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#598) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Új hírek érkeztek a Kapitányról!
Most vendégeskedik a Zorg nevű bolygón, ahol az :L együttes tartott koncertet űrhajójából!
Exkluzív képek csak itt, csak most:

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#599) lúzer


lúzer
veterán

mindjárt....

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#600) lúzer


lúzer
veterán

600 és levadásztam! :))

:DD :DDD ma fizetésnap volt!
:(( :O de nem kaptunk fizetést
;) :C akkor én is hitelbe iszok

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.