Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) updog


updog
senior tag

Még a boltos példát meg is érteném, régen én is puffogtam, hogy rohaggyanakmeghogymostálltakbeasorbaénmegmármiótavárok, de szerencsére megtanultam a Lol Idgaf-ról ( ;] ) (svéd pszichológus, aki a lesz*arom tablettát kifeljesztette) elnevezett I.D.G.A.F módszert. Kb. ugyanannyiszor előfordul hogy pont én tudok átállni az új sorba, mint ahányszor már pont nem tudok átállni oda. Csak nyilván ezt az emberek már nem értékelik.

A mozgólépcsőn meg: mindig lesz, aki bevág eléd, mindig lesz, aki a jobbra álló tömeg mellé egymagában beáll balra, mindig lesz, aki átfurakodik rajtuk, és mindig lesz, akit a fentiek bármelyike zavar. Emiatt nem érdemes felverni a vérnyomásod.

(#4) 66zio amikor a teli metró kiürül akkor ne próbáljunk már egyes sorba állni. dehát ki is van írva hogy így kell!!44!négy ;] Akkor minek gondolkozni?

(#6) FF23 Mióta van ez a jobbra kell állni izé? szerintem elég régóta, Bp.-n mióta az eszemet tudom ki van írva, de nemzetközileg is eléggé elvárt dolog hogy sztendrájt. Pont ezért van millió cikk róla a neten, hogy mennyivel hatékonyabb (lenne) ha két oszlopban állnak az emberek és úgy mennek fel, minthogy egy oszlop áll jobb oldalt, 1-2 sietős elmegy bal oldalt, a lépcső alján meg tobzódik mindenki mert nem halad a tömeg.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.