Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kételkedem


kételkedem
addikt

Az utolsó mondaton a hangsúly, tényleg az! Kellemetlen...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Most jól értem, hogy az a kellemetlen, hogy a srácoknak várni kell a zöldre? :)

(#3) NoLF válasza Foglalt név (#2) üzenetére


NoLF
addikt

az mindig kellemetlen...

;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4) elmoraan (r) válasza Foglalt név (#2) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem egészen. Az volt a kellemetlen, hogy velem együtt kellett a zöldre várniuk. :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#5) Bubu79 válasza elmoraan (r) (#4) üzenetére


Bubu79
addikt

Osztom a dolgot, én sem szeretnék egy gorillával együtt a zöldre várni ;] :DDD

Jó kis írás, hozza a dolog hangulatát - öröm belegondolni, hogy kikre hagyjuk majd a világot :D

NoLF: Ne folytasd, épp elég ebbe is belegondolni...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6) NoLF válasza Bubu79 (#5) üzenetére


NoLF
addikt

de hogy ők kire fogják, bele sem merek gondolni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7) elmoraan (r) válasza NoLF (#6) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Elég ennyi is egy napra. "One day - one room." :K

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#8) Siera


Siera
senior tag

no comment.én is 15 vagyok de sztem normális :D
azért durva,hogy mennyi manapság az ilyen elvont gyerek

(#9) Thunderzolee

Remélem én 15 évesen nem voltam ilyen kellemetlen.. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) hcl válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Engem egyszer egy rendőr (nem helyi volt, csak redőrautóval ment valahova 2 város között) megállított (15 éves voltam) hogy miért biciklizek az út szélén.
Valszeg nem gondolta komolyan hogy megvág, mert aztán nem jött semmilyen bünti. :D :D Meg aztán mire.

De az akkor még nem "kellemetlen" volt hanem alig mertem hazamenni. (Na és persze nem iskolaidőben mászkáltam az utcán.)

Ezeknek meg kellemetlen ha a rendőrök megkérdezik hova járnak... Nem ám hogy eltranszportálnák őket haza vagy az iskolába...

A rendőri tekintélyt leginkább a rendőrök rombolják, ez igaz, de az is hogy 0 eszköz van a kezükben.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) Thunderzolee válasza hcl (#10) üzenetére

Hát... amikor olyan sz×rságért elkezdenek büntetni, h lejárt a zöldkártya, meg nem villog az index, ott helyben álljak neki kicserélni... Vagy mér' nem tartottam be egy t×k üres útszakaszon a sebességkorlátozást.. Ezzel tényleg csak a békésen autózókat haragítják magukra, nem csoda, ha utálom a rendőröket.
Segíteni meg nem tudnak, mert vagy nincs a kezükben megfelelő eszköz, ahogy Te is fogalmaztad, vagy nem akarnak, mert autósokat büntetni könnyebb, mint bebörtönözni egy notorius tolvajt, aki csak 20ezer alatti értékeket lopkod. :(((
Jó, ne börtönözzék be, de verjék el jól, ne nyúljon más holmijához.. Ha már én nem verhetem meg.. különben is, a végén rasszista leszek..

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) hcl válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"h lejárt a zöldkártya, meg nem villog az index, ott helyben álljak neki kicserélni..."
Azon kívül hogy a zöldkártya mennyire "hasznos", gondolkodjunk el azon is hogy az index mennyire fontos a közlekedésben... Anélkül azért nem lehet közlekedni a KRESZ szerint. (És veszélyes is.)

Mindenesetre azt támogatnám hogy a rendőrök dolgozzanak, és nem úgy hogy traffiznak, hanem úgy hogy bűnözőket kapnak el. Vagy ha már autósokat büntetgetnek akkor büntessék meg a 8MFt fölötti dögöket is.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#13) Csemike válasza Bubu79 (#5) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hofi szavaival élve: ez lenne a jövő záloga? Dögöljek meg, ha kiváltom. :DDD

(#14) Thunderzolee válasza hcl (#12) üzenetére

Megbüntetik.. nekem elhiheted..
Hogy száradna le a keze az összes traffipaxos rendőrnek.. :(((

És megelégednék annyival is, ha a lejárt zöldkártyára figyelmeztetnek, h meg kell újítanom, és 2 héten belül be kell mutatnom egy előre megbeszélt rendőrkapitányságon, mert ez lenne a korrekt, pláne egy 20 millás kocsinál, aminek azért tutira nem azért nincs zöldkártyája, mert esetleg nem menne át a vizsgán..

Vagy jó lenne, ha békénhagynának a lesötétített üvegek miatt.
Zárt furgonnak sincsenek ablakai. Erre verik magukat a rendőrök? Ha már a tolvajok ellen nem tudnak tenni semmit, legalább ne csóválják a fejüket, ha nem látnak be az előbb említett tolvajok az ablakon, és nem tudnak körülnézni, érdemes-e feltörni a kocsit..
Érdekes, kormányzati autók natívan sötét üveggel rendelkeznek.
Nekem meg papírokat kell magamnál tartani, h engedélyem vana sötét üvegre, és még ekkor is fejcsóválást látok csak a közegnél.. :((

A KRESZ a bizalmi elvre épült eredetileg, ezt vágom én is.
De az indexet rengetegen akkor sem használják, ha működik.
Sose bízok másokban, nem éri meg.
A fedélzeti szg. meg úgyis jelez, ha ki van égve, logból meg visszakereshető, h mikor kezdett el jelezni, lett volna-e ideje rá a tulajdonosnak kicserél(tet)ni, vagy valóban hanyag módon közlekedett. De egyből azzal indítani, h 10ezer egy kiégett lámpa miatt.. :((( Aztán csodálkoznak, ha gyűlölik a rendőröket az emberek.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) Mcray


Mcray
senior tag

Jó írás! Öröm volt olvasni. Látni hogy nem vagyok egyedül a kellemetlen érzésemmel és a költői kérdéssel: Én is ilyen voltam?

Igaz cigi meg drog kimaradt, de a pia sajnos töményen jött...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#16) hcl válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Megbüntetik? Én folyton csak azt hallom hogy Pesten valahogy nem, meg Pécsett tapasztalom hogy szintén nem túl erősen büntetik az ilyesmiket :(

"Érdekes, kormányzati autók natívan sötét üveggel rendelkeznek."
Na EZ a f*szság. Bár azokról biztos van műbizonylat.
Meg ha azt megállítja a redőr, helyben kivégzik sztem :/

"egy 20 millás kocsinál, aminek azért tutira nem azért nincs zöldkártyája, mert esetleg nem menne át a vizsgán"
A törvény arra is vonatkozik. Pont.
Amúgy sokan kiszedik a katalizátort egy pár plusz lóerőért, akkor viszont tuti nem megy át.

"A fedélzeti szg. meg úgyis jelez, ha ki van égve"
Nincs minden autóban. A legtöbben még nem jelez. A rendőr meg nem tudhatja melyik autóban mi van. Amúgy meg ezektől ne várj el csúcstechnikát... :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) Thunderzolee válasza hcl (#16) üzenetére

Jól van na, nem morgok..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) whiz válasza hcl (#12) üzenetére


whiz
aktív tag

"az index mennyire fontos a közlekedésben... Anélkül azért nem lehet közlekedni a KRESZ szerint"

Ömm... nekem 4 éve van jogsim, de én még úgy tanultam, hogy nem baj az, ha megnyakkant az index AKKOR HA jól láthatóan tudod jelezni az irányváltási szándékodat (mondjuk Bp közepén... hát sztem a sok őrült közt sehogy), ÉS első dolgod elhúzni vásárolni izzót, ha épp kifogytál. Na most más kérdés, hogy ettől függetlenül mit lehet ilyenkor magyarázni, meg a másik oldalról büntetni...

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#19) hcl válasza whiz (#18) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, én nem indulnék el sehova index nélkül. Bár mondjuk az autósok jó része azt hiszi hogy csak dísznek van... :/ De ha beléd megy valaki mert nem villogott akkor aztán tuti hogy téged hoznak ki hibásnak.

@thunderzolee : Mondjuk a zöldkártya miatti morgás az valahol jogos, mert a legtöbb autót úgysem mérik le hanem csak megírják neki... Szóval ebben a formájában sz*rt sem ér :(

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.