Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Argos válasza koxx (#245) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Szerintem meg nem. :)
Bár, én nagy kedvelője vagyok a szójátékoknak.

A Jómunkásember-től szerintem, bármelyik/bármi jobb.. :P
Na, nem mintha fenyegetne az elkövetkező 10-20 évben, hogy ezen kelljen aggódnom. Az őstag rangommal maximálisan meg vagyok elégedve.

(#248) Chaser:
Valóban. Ez a baj a demokráciával, bonyolult. :P A diktatúra sokkal egyszerűbb műfaj.

Legyen egyszerűen csak Kolléga.

...elmúlik...

(#252) Kendek válasza #77646080 (#250) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem írtam és nem is csak az esetleges diszkriminációra gondoltam. Több tényező is van ezzel kapcsolatban (pl. adatkezelés), és biztosabb ha nemileg semlegesek a rangok. Ha valaki jelezni szeretné, hogy hölgy, akkor arra most is van lehetősége.

<-ƘƘ->

(#253) bambano válasza Sanyi.mTs (#249) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hosszabb idő után eljuthatnál egy rendesebb melltartó-kosárméretig...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#254) Oliverda válasza Kalandor (#205) üzenetére


Oliverda
félisten

"50000/15év felett nincs rang"

Vagy az arcképhez hasonlóan lehetne egyedi rang elbírálás alapján. Elég kevés tagot érint ahhoz, hogy számottevő plusz feladatot adjon.

A több szerintem alapvetően jó, csak a csendeseket piszkálnám meg picit valahogy így:

50, 3 év, csendes tag
500, 5 év, csendes őstag

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#255) Vladi válasza wwenigma (#60) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szeirntem a jómunkásember most is jó poén, aki érti az megkaphattya. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#256) draco31 válasza Kalandor (#205) üzenetére


draco31
veterán

A nincs rang helyett őskövület?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#257) #77646080 válasza draco31 (#256) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez jó. :D

(#258) #81556480


#81556480
törölt tag

a végtag nálam az etalon, hangosan röhögtem rajta :C

(#259) Hieronymus válasza Kendek (#243) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"A nemi megkülönböztetés nem éppen jó ötlet, akkor sem ha valaki önként vállalja."

Miért lenne nemi megkülönböztetés?
Nem arról szól a történet, hogy egy rang eléréséhez mást kell teljesíteni.
Azon az alapon ahogyan te gondolod, az is nemi megkülönböztetés, hogy vannak nemre jellemző utónevek. "Tilcsuk be."
Micsoda szegregáció, hogy külön illemhelyek vannak a hölgyek és urak számára. Sőt a most épülő német iskolák egy részében már három fajta van. Egy férfi, egy női és egy azoknak akik nem tudják, hogy hova tartoznak vagy nem akarnak egyikhez sem tartozni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#260) Csabroncka válasza Kalandor (#205) üzenetére


Csabroncka
addikt

Kalandor ha megszeretnétek reformálni, szerintem alapjaiban pár dolgot érdemes lenne megtenni ami az időt érinti és nem feltétlen kellene ennyi féle.

Én a veteránt úgy tenném, hogy még pár évig a legkorábban reggelt tagok se érjék el, momentán 10 éves regisztrációval szerintem az őstag is elegendő lenne...

saját véleményem szerint kevesebb,de nehezebben elérhető (elsősorban időben, és persze a hsz-ek) rangok értéke sokkal nagyobb lenne....

"in medias res"

(#261) Agostino válasza Kalandor (#205) üzenetére


Agostino
addikt

a frissen regisztráltak könnyen lépkednek felfelé, a régebbi tagokat meg visszalöki az oldal és lefokozza? mi lenne e mögött a logika? mert biztos van csak én nem értem. vagy ha eléri valaki a beírt évet automatice rangot vált?

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#262) csƵ válasza Agostino (#261) üzenetére


csƵ
őstag

Főleg úgy, hogy a PH! már rég túlnőtt azon, hogy a felhasználókat a minél többszöri kommentelésre biztassa. Az oldal első éveiben még érthető is volt ez az ösztönzés, de ennyi taggal már oly felesleges...

(#263) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Szerintem elég lenne kevesebb rang, és esetleg azokat kicsit jobban eltolni egymástól; újonc, lelkes újonc, tag, fanatikus tag, őstag, veterán. Vagy valami ilyesmi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#264) tkesy válasza Kalandor (#205) üzenetére


tkesy
őstag

Személy szerint a "nincs rang" helyett én a "pioneer"-t (esetleg a magyar megfelelőjét) használnám...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#265) Kendek válasza Hieronymus (#259) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azonos feltételekkel megszerezhető, azonos értékű, de nemtől függő rangokról beszélünk, ez lenne benne a megkülönböztetés. Ennek az alapfeltétele a nem ismerete, ami adatkezelési aggályokat vet fel, és igen visszás ha valaki nem akarja megadni. Nem tudom, hogy ezen mit nem lehet megérteni és miért kell más dolgokat beleképzelni...

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#266) Hieronymus válasza Kendek (#265) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Van/volt itt néhány hölgy, aki nőies nevet választott magának. Nőies képet választott. Nekik bizonyosan nem sértés a női rang.

Egyébként elég egy kérdés. Akarsz női rangot magadnak?
Ez már nem személyes adat, mivel nem a nemét kérdezted meg, hanem az akaratát. Ennyi.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#267) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nekem eddig nem volt semmi bajom a rangokkal, de ha új lesz, azzal sem lesz semmi bajom. Sőt, talán jó lesz egy kis változatosság.

Annak viszont örülnék, ha rangokhoz tartoznának "kiváltságok". Nem kell itt nagy dolgokra gondolni. Valami pipa lehetőség, valami jelképes, esetleg a max ranghoz tetszőleges avatár beállítási lehetőség - bár ezt tuti nem támogatjátok az oldal arculata miatt, pedig egy csöcs fotót úúúgy betennék. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#268) bitpork válasza V.Stryker (#267) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mire gondoltál kiváltságnál? Pl havi 1alkalommal banhammer nélkül visszaszólsz a modiknak? ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#269) V.Stryker válasza bitpork (#268) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mondom,hogy csöcsös képet raknék ki! :DDD

Nem tudom, csak a rang mellé valami kis eccerű bármi. Mint a való életben is, hogy nagyobb rang mellé kiváltság jár. Végülis az oldalhoz való hűség. :P

Meg talán lehet csak nekem tűnik fel, de mintha kicsit öregedne a felhasználói bázis..vagy csak én forgok olyan topikokban, ahol öreg rókák vannak. De vagy újonccal találkozom vagy az utolsó 4 PH! rang valamelyikével többnyire. A közép rész mintha tűl vékony lenne.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#270) wwenigma válasza Vladi (#255) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sajnalatos hogy eltunik mart par ember ágál ellene. :((

Hieronymus: eleg szanalmas hogy itt tartunk hogy szembemegyunk a biologiaval.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#271) Chaser válasza wwenigma (#270) üzenetére


Chaser
titán

sajnálatos lenne, ha maradna, mert pár embernek tetszik... ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#273) wwenigma válasza Chaser (#271) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem többen vannak mellette mint ellene... :U En javaslok egy szavazas kiirast a megtartására, a megegyezo rangnál lehessen valtani erre.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#274) Kendek válasza Hieronymus (#266) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy nőnek a női rang nyilván nem sértés, viszont semleges rangoknál hülyén hangzik ha hozzájuk tesszük a végződést. Ha pedig csak nemre utalóak lesznek, akkor az egy meghatározó adat amit meg kellene adni, hogy megfelelő rangot kapjon a felhasználó.
De amúgy miért olyan fontos, hogy nemileg meg legyenek különböztetve a rangok (és ezzel együtt a regisztrált felhasználók)? Ha mindegyik semleges, akkor az is mindenkinek jó, és sokkal egyszerűbb.
És itt javasolnám a titán rang mellőzését is, mert az kifejezetten férfi, hiszen annak a női párja a titanisz.

<-ƘƘ->

(#275) Aryes válasza Kendek (#274) üzenetére


Aryes
nagyúr

Inkább a titánia. :)

(#276) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az erős rangok egyikének még az jutott szembe, hogy pro illetve hirtelenjében a legenda.

[ Szerkesztve ]

(#277) Chaser válasza wwenigma (#273) üzenetére


Chaser
titán

felőlem nyugodtan:)

Kalandornekem meg hw, szóval akkor legyen prohw? ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#278) Kendek válasza Kalandor (#276) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igazából a nagyúr és a titán is kilóg, mert a többivel ellentétben nem utalnak a tagságra. Szóval inkább olyan rangok kellenének amik erre vonatkoznak, pl.:

...
2000-3999, 4 év, őstag
4000-9999, 6 év, tapasztalt
10000-24999, 8 év, öregharcos
25000-49999, 11 év, veterán
50000-, 15 év, tiszteletes

És ugye így ezek nem is sugallnak vélt vagy valós tudást sem, a pro jelző viszont félreérthető.

<-ƘƘ->

(#279) Chaser válasza Kendek (#278) üzenetére


Chaser
titán

alakul, a tiszteletest kihúznám, de titán és nagyúr tényleg kilóg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#280) koxx válasza Kalandor (#276) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A pro sztem nem annyira jo viszont a legenda mint legmagasabb fokozat tetszik.

(#281) Kendek válasza koxx (#280) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tényleg jobban hangzik mint a tiszteletes. :)

<-ƘƘ->

(#282) Geri Bátyó válasza Kendek (#278) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A tapasztalt sem az igazi. Az őstag után inkább visszalépésnek hat. Az öregharcos viszont tetszik.
A tiszteletest én sem erőltetném, annak kicsit vallási beütése van.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#283) Chaser


Chaser
titán

0-9, 0 nap, újonc
10-99, 2 hét, lelkes újonc
100-199, 2 hó junior tag
200-499, 9 hó, tag
500-999, 1 év, aktív tag
1000-1999, 2 év, senior tag
2000-3999, 4 év, őstag
4000-9999, 6 év, oszlopos tag
10000-24999, 8 év, régi motoros - talán ez volt is már, vmelyik rios elnevezésnél -
25000-, 11 év, veterán

utolsó lépcsőt én ki is hagynám, de ha mindenképp kell, nekik járjon ki a ph-ból valami, pl
pHantasztikus!

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#284) Kalandor válasza Chaser (#283) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az oszlopos tag akár jó is, de a senior és az ős közé. A régi motoros el lett lőve, azt ne használjuk.

[ Szerkesztve ]

(#285) Geri Bátyó válasza Kalandor (#284) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azért nem jó a szenior és az ős közé, mert így sok őstag hirtelen nem őstag lesz és abból sok lesz a morcogás! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#286) Meggyi001 válasza wwenigma (#273) üzenetére

A változás, még ha nem is mindig jó, szükségszerű. Az a civilizáció amelyik nem képes a változásra, kihalásra van ítélve. Ez levetíthető az egyénre is.

A szavazás igazságosnak tűnik/tűnhet, jó ötlet.

https://gamergep.hu/

(#287) Chaser válasza Kalandor (#284) üzenetére


Chaser
titán

0-9, 0 nap, újonc
10-99, 2 hét, lelkes újonc
100-199, 2 hó junior tag
200-499, 9 hó, tag
500-999, 1 év, aktív tag
1000-1999, 2 év, senior tag
2000-3999, 4 év, oszlopos tag
4000-9999, 6 év, őstag
10000-24999, 8 év, veterán
25000-, 11 év, legenda (?)
25k+/15 év, pHantasztikus!

így az utolsó 3 titulus:) már elkülönülne a többitől, és talán unisex is minden, és egységes, letisztult, az utolsó fokozat meg egészen eltérne a többitől, a "ph" is megbújhatna benne, és megkapná a !-et a végére, mint a ph is, ezzel "tisztelegve" azok előtt akik nem normálisak( : "ősidők" óta itt vannak aktívan

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#288) Meggyi001 válasza Kalandor (#276) üzenetére

A legenda is zsír. A titánomat nehogymárkiszedjétek ;] :P

https://gamergep.hu/

(#289) SyMbioTe válasza Chaser (#287) üzenetére

A #205-ös hsz.-ben lévő, meg ez sezrintem elég jók.
Oszlopos tag helyére raknám én inkább a titánt, nekem előbbi nem annyira jön be. Legenda, PH!antasztikus! nagyon jók. Lehetőség a max rangra még: PH!enomenális!

50k / 15évnél (Kalandor verziója) szerintem mehetne akár egyedi rang is, normális keretek között. (ha jól rémlik volt is javasolva)
Ez már olyan mennyiség, ami szerintem jelenleg is eléggé kevés van.

Mondjuk az eddigi best a legmagasabb rangra az a "végtag" :DDD

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#290) Chaser válasza Meggyi001 (#288) üzenetére


Chaser
titán

az a baj kilóg, egyébként nekem is tetszene
meg ugye más vonatkozásban sem a legjobb, ahogy ezt már szóvá is tették páran

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#291) Vladi válasza s1999xx (#272) üzenetére


Vladi
nagyúr

bebe, begépeli a gúgölbe. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#292) Geri Bátyó válasza Chaser (#290) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez hogy tetszene?

0-9, 0 nap, újonc
10-99, 2 hét, lelkes újonc
100-199, 2 hó junior tag
200-499, 9 hó, tag
500-999, 1 év, aktív tag
1000-1999, 2 év, senior tag
2000-3999, 4 év, őstag
4000-9999, 6 év, megbecsült tag
10000-24999, 8 év, öregharcos
25000-49999, 11 év, veterán
50000-, 15 év, legenda

Így az őstag maradna a helyén és abból nem lenne durci.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#293) Meggyi001 válasza Chaser (#290) üzenetére

De csak kicsit :)

Amúgy így estére én már kb 2000 hozzászólást vártam volna a témához.

https://gamergep.hu/

(#294) Kendek válasza SyMbioTe (#289) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Újonc -> előtag -> féltag -> tag -> tagolt -> rendestag -> főtag -> tagadhatatlan -> végtag :DDD

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#295) KaitouP válasza Kendek (#294) üzenetére


KaitouP
veterán

A trollkodóknak meg flame-előknek meg hímtag? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#296) Chaser válasza Geri Bátyó (#292) üzenetére


Chaser
titán

sztem a megbecsült tag nem a legjobb, helyére oszlopos tag - talán az meg kalandornak nem tetszik sorrendben -, öreg harcost én kihagynám,a veteránnal "rokonok"
úgy látom a tabella' első fele már nem kíván átbeszélést, másodikon még törpölni kell, de olyan verzió úgy sem lesz ami mindenkinek tetszeni fog

Meggyi001
de ne lógjon, meg ne legyen olyan ami egyesekben negatív asszociációt vált ki - jajdeszépenmondtam' ( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#297) oriic válasza Kendek (#294) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És hol a tagbeszedett tag? :DDD

Live-Die-Respawn

(#298) Geri Bátyó válasza KaitouP (#295) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Őket kiemelnénk PH! ranggal, hogy mindenki jól lássa: PH!allos ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#299) KaitouP válasza Geri Bátyó (#298) üzenetére


KaitouP
veterán

:C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#300) Geri Bátyó válasza Chaser (#296) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valamit ki kellett találnom, mert én az őstagot nem tolnám "hátrébb" a sorban és a megbecsült tag még a legjobb volt, ami eszembe jutott. Az öreg harcos meg szerintem pont jó, mert rokonok ugyan a veteránnal, de meg van köztük a fokozatosság. Meg amúgy tetszik is.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.