Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem a Jómunkásember helyett legyen SPH!acemarine.

[ Szerkesztve ]

(#52) zeon.hu válasza D1Rect (#51) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vagy SuPH!erman :D

#?*@&!

(#53) AxBattler válasza Kalandor (#49) üzenetére


AxBattler
félisten

Amilyen kevés a Jómunkásember,...ebből gond lenne? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#54) zeon.hu válasza energy4ever (#50) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igaz, azóta is aktív tag.

#?*@&!

(#55) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Basszus, el kellett menjek megnézni egy korábbi hsz-emet hogy én mi vagyok lol

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#56) JasL


JasL
senior tag

nem jó, a régi, kevés hsz-eseket én úgy módositanám, hogy elé fűznék egy szócskát, pl:

"alkalmi őstag"

ajánlott szavak: alkalmi, csendes, tiszteletbeli, látogató...

(#57) KaitouP


KaitouP
veterán

Zero lezsoidő, ez jópofa. :DDD

Nagyon ebbe én sem nyúlnék bele. Ami a felmerült változásokat illeti, kettő pontot kiragadnék:

"- a PH! kezdetű rangoknál ha nem sok sokszor, de ezért visszatérően előfordul, hogy a nagyon újoncok azt hiszik, valami szorosabb közük van a PH-hoz, ezért felmerült ezek kiváltása más rangra"

Szerintem annyira nem érdekes, hogy az újoncok azt gondolják, hogy a PH! előtagú rangok tulajdonosai szorosabb kapcsolatot tudhatnak magukének a PH -val, inkább kattintható, vagy az egér a rang fölévitelével megjelenő magyarázatot lehetne fűzni a ranghoz.

mindenképpen szeretnék pár rangot, amit hsz számtól függetlenül, pusztán az eltelt idő alapján megkapnak a régi, de nem szószátyár felhasználók: 3000 nap után mondjuk ős-újonc lehetne vagy ilyesmi, ezzel azért látszana, hogy nincs sok hsz-e, de mégiscsak régi tag, 2000 nap után senior újonc, 1000 nap után régi újonc; ezt most csak így kitaláltam, az irány remélem érthető

Ezt támogatom, talán ezzel megszűnnek azok a felhasználók (vagy a számuk redukálódik) akik hozzászólási kényszert éreznek magukban, mert az hiszik, hogy ez egy olyan level-up system, mint amit a kedvenc játékukban láttak. Ezzel kapnak azok is rangot, akik nem vagy keveset kommentelnek, és más felhasználók is tudnak következtetni az ittlétük idejére.

(#56) JasL

+1, ez nekem pl. tetszik.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#58) tatu9 válasza Agostino (#9) üzenetére


tatu9
tag

Bennem is ez merült fel, megelőztél. :DD
Vannak itt azért szép számmal "antiszószátyárok", hasonlóan hozzám. A regidőt mindenképpen jó lenne bevenni a rangsorolásba. :C

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#59) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha szabad nekem megosztanom a gondolataimat.

Én értem azt, hogy a rangrendszert motivációnak szánjátok. Teljesen rendben van. DE!
A később regisztrálók, mint például én, más feltételek mellett juthatnak ranghoz, mint a korábban regisztrálók.
A mai rendszerben hozzászólás kényszere van annak, aki rangot szeretne kapni. Ezerrel kell nyomni a teljesen értelmetlen hozzászólásokat az "értékes" helyeken.
Talán nem tűnik fel, de már régóta cinikus az aláírásom.
Kalandor. most kérem hivatalosan a "Fantasztikus tag" címet. Csak nekem és csak most, mert megérdemlem- :))
Köszönet és hála érte.

Javaslatom is van.
A korrekt értékeléshez elkerülhetetlen az adott hozzászólás minősítése. A hasznos gomb mellé, ezt inkább nem kellett volna gomb nagy segítséget nyújtana a felhasználó tevékenységének jutalmazásához. Némi felügyelet mellett mércéje lehetne a jelenlét hasznosságának.
A +1, nekem is tetszik, WTF?, és hasomló megjegyzések illetve a nyilvánvalóan személyeskedések összes minősítése csak negatív hatású lehet.

Természetesen a "fűzzük össze a szavakat" típusú témák kizárólag a szórakozást szolgálják ezekben a hozzászólások számolása és értékelése értelmetlen.

További rang finomítás lehetne, a hozzászólás típusok alapján kiosztott rang. Ha valaki csak GAMEPOD témákban aktív, akkor a témára jellemző rangot kapjon. Ha több témában aktív, természetesen a legaktívabb témának megfelelően.
Thank you very much

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#60) wwenigma válasza Meggyi001 (#38) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nagyon, nagyon gáz rangok....

Jomunkasember-t nem engedem el csak mert páran nem tudják mit is jelent.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#61) Dr. Romano válasza wwenigma (#60) üzenetére


Dr. Romano
veterán

PH Isten, és ha rákattintasz a profiljára akkor a jó öreg UT szinkron játszódik le. :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#62) Kalandor válasza energy4ever (#21) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én hajlok arra, hogy a rangkórságot és a hsz-gyűjtögetést visszaszorítsuk kevesebb ranggal, így talán nem a rang lesz az elsődleges meghatározó és átláthatóbbá válna a rendszer. A hsz számokat csak kicsit tolnám fel (kivétel lelkes újonc, ott csökkenteném is), de az elérési időt sokkal:

0-9, 0 nap, újonc
10-99, 2 hét, lelkes újonc
100-199, 2 hó junior tag
200-599, 6 hó, tag
600-999, 1 év, fanatikus tag
1000-1999, 2 év, senior tag
2000-3999, 4 év, őstag
4000-9999, 5 év, nagyúr
10000-24999, 8 év, veterán
25000-, 8 év, titán

30, 3 év, csendes tag

A regisztráció után, újonc-lelkes újonc: szeretném, ha minden újoncnak hamar esélye nyílna a feljebb jutásra egy lépcsővel, egyrészt hogy akinek fontos, az motivált maradjon, meglegyen az előrejutás érzése (újoncnak lenni senki se szeret, sokan egyenesek gyűlölik) másrészt hogy ne kelljen szemetelnie sok hsz-t az előrejutásért, ha már írt 10 hsz-t, lelkes lehet.

Ezt követően viszont nehezítenék az előrejutásban, egyrészt hogy lássák, kerítés nem kolbászból van, másrészt hogy a hardveraprón is az újoncok legalább egy negyedévig maradjanak maximum lelkes újoncok.
A kvázi tagot megszüntetném és helyette a junior tagot vezetném be, amihez 100 hsz és negyed év kellene. A junior modern, jól passzol a seniorhoz, másrészt a kvázi tagságot volt aki degradálónak érezte, és egy picit tényleg furcsa a fülnek.

A tag státuszt az eddigi 60 nap helyett csak 6 hó után adnám, de a 200 hsz is elegendő hozzá, ehhez nem kell szófosónak lenni.

Fanatikus tag röviddel később jöhet, csak 1 év, de a hsz-t itt emelném egy nagyobb számmal 600-ra.

Innentől már nagyobbak a lépések: senior tag 1000 hsz és 2 év, az őstag 2000 hsz és 4 év, ez utóbbi így már jobban kifejezi a rangot.

A PH!-s tagnevek közül a nagyúrt megtartanám, 4000 hsz és 5 év már jelent valamit.

Veterán vagy titán (thx Meggyi001) 8 év után lehet bárki és csak a hsz számban van különbség.

30 hsz-nél 3 év után adnék csendes tag rangot, ez jól kifejezi őket, thx JasL!

[ Szerkesztve ]

(#63) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A jómunkásember rang mindenképpen vesszen!

A senior tag elérése előtt legyen egy nagyobb szakadék, és az őstag rangnál is. Szerintem amúgy ezek a legjobb rangok. A PH! rangok se rosszak, ezekből legyen több, nyilván itt is egyre nagyobb szakadékokkal, hogy lehessen több lépcső. Látom ez már meg is dőlt :D

Illetve, a jómunkásember rang kiváltására legyen valami szinte elérhetetlen rang is, ilyen százötven vagy kétszázezer szintű hsz. számra gondolok, figyelembe véve ezt az írást, meg hát, miért ne? :)

Szerk:

(#62) Kalandor: "Én hajlok arra, hogy a rangkórságot és a hsz-gyűjtögetést visszaszorítsuk kevesebb ranggal, így talán nem a rang lesz az elsődleges meghatározó és átláthatóbbá válna a rendszer."

Láttam már rangra menőket, de ez tényleg probléma még manapság is egyébként?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#64) Milka 78 válasza zeon.hu (#41) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én veled vagyok +1 :D

(#62) Kalandor : Ez elsőre így nem is rossz. Azon a véleményen vagyok, hogy a h.sz-ek számát egyensúlyba kéne tenni az eltöltött idővel.
Volt olyan h.sz huszár akinek 3 értelmes mondata nem volt de össze "flamekedett" egy PH Addikt rangot :U

[ Szerkesztve ]

(#65) Lauda válasza Geller72 (#37) üzenetére


Lauda
félisten

a hsz.-alapú, vagyis számú rangokat totál el lehetne törölni. Teljesen felesleges. Ráadásul egy rakás emberke van, aki csak azért kommenteli tele a topikokat, hogy növelje a kommentjei számát, szimplán a rangok miatt.

+1

(#41) zeon.hu

Azt írta, hogy sok esetben, tehát nem minden esetben.

(#66) Apollyon válasza Kalandor (#62) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez jó koncept végülis, viszont páran vannak, akik 2 év múlva már betöltik a 20 éves regisztrációt és ma is aktív tagok. Nekik is ki kellene találni valamit. Pl. ő: [link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#67) Algieba válasza Kalandor (#62) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

6589 hozzászólással és idén 14. évemmel se lennék nagyúr. :O

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#68) Kalandor válasza Algieba (#67) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos nem, mert a hsz alatt kombinált hozzászólásszámot értünk, aminek a képlete:
kombinált hozzászólásszám = (1 * szakmai) + (0.25 * közösségi) + (0.1 * piac)

(#69) draco31 válasza Kalandor (#62) üzenetére


draco31
veterán

Nekem tetszenek így az elnevezések, de a titán valahogyan nem illik nekem bele.
Az lehetne félisten, számomra az nagyobb rendűnek tűnik mint a titán megnevezés.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#70) Chaser válasza Algieba (#67) üzenetére


Chaser
titán

átadok 10k hsz-t az enyémből, lehecc' nagyúr, én meg visszalépek, mindenki jól jár
deal?:)

szerk:
#62
ha lehet a jómunkásember' szekciónál csak az szavazhasson aki már ott van...:) részemről sokkal inkább titán, mint az

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71) Kalandor válasza Geller72 (#37) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Például, aki a procikon belül otthon van, lehetne CpuBoss, vagy lapoknál AlapLapMester, HelóTeló, VGAti, vagy akármi.
Volt ilyen kísérletünk a Szakértő ranggal, rosszul sült el.

A Topikgazda szerintem felesleges, főleg hogy sok esetben nyoma nincs a munkásságának
Mindenhol nem kell, hogy nyoma legyen, mert csak a topikjában látszik a rangja, ott meg az összefoglalóban látszik a munkássága és a hsz-eit is le tudod szrni a topikban.

Lehetnének szimplán Topikmoderátorok
A Topikgazdák semmi szín alatt sem lehetnek Topikmoderátorok, így is van aki félreérti, de ők nem moderátorok. Nem is akarnám ezt a terhet a vállukra tenni. És pont nemrég szüntettünk be egy halom egyéb nagybetűs rangot, és lett mindenki moderátor inkább, hogy egyértelmű legyen.

A topikmoderátorok meg mondjuk a kategóriamodikkal beszélnék meg a problémákat, azaz game, mobil, IT, Logout, etc témák esetén.
A Topikgazdák jelenleg is állandóan megbeszélnek mindent a moderátorokkal, akár azokkal akik régen nagybetűs topikgazdák voltak, akár a többi moderátorral.

(#72) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jómunkásember, félisten kuka, ezek sose tetszettek. Majd ötletelek. A 8 év nem túl sok, lassan 20 éves a lapcsalád, lehetne feljebb is valami.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#73) Fagyi válasza JasL (#56) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Én szerintem negatív rekord vagyok! :Y Kérem legyek "Relatív újonc"
szakmai 649 közösség 28 piaci 34 blogok, lokál 228

Regisztrált 2006-07-12 18:16, azaz 4628 napja - fanatikus tag (12 év meg egy pici)

Azért ha valaki read only és nem szószátyár, mint Én, rosszul jön ki most is. Pedig a topikomban 2,5 éve dolgozom, tg ként jóval kevesebb ideje. Az alsó zónát emelném a felsőt inkább nem. Az hozzászólás számot is növelni kellene vagy a szorzót csökkenteni alsó szinten. Ne tudja egy szószátyár gyorsan összeszedni a magasabb ranghoz kellő hozzászólást.Vagy, vagy alapon Aki hűségesen itt van évek óta, azt hátrányosan érinti az idő emelése. Egyébként nem ez jelenti a rangot.
A PH! "előtag" egy kicsit áthallásos, mintha helyi kedvenc lenne, nem érdemen, tagsági idő után járna.
A "fizetősöknek", meg simán Prémium előtag, vagy valamilyen jelzés.

Az az igazság, hogy az elért érdemek aránya nem kifejezhető és leírható semmilyen képlettel, scripttel.
Így örök lehetetlen kihívás elé állít, a rangbeli kifejezése. A sima időarányos mellet tenném le a szavazatomat, max. a hozzászólások minimális szorzóval emelhetnék a rangot. Pl.: 5 év tagság X rang = 4 év tagság + 500 súlyozott hozzászólás.

A jómunkásember ranggal semmi bajom, a magyar netkultúra része, tehát érthető. Ha valakinek nem tetszik annyi. A megjelenítését viszont ha van rá lehetőség X év után, vagy prémium tagnak hasonlóan rejthetővé lehessen tenni. Így mindenkinek jó lenne.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#74) Chaser válasza Winner_hun (#72) üzenetére


Chaser
titán

minkmán' ötleteltünk páran

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#75) #81524480 válasza elfelejtette (#47) üzenetére


#81524480
törölt tag

Az újonc szerintem maradjon, ahogy van. Legalábbis engem sokszor hátráltat, ezért pl. a saját logoszférás blogom se tudom írni. :(

Én amúgy fanatikust akarok nagyon. :D Junior nem tetszik, a kvázi szerintem jobb.

[ Szerkesztve ]

(#76) Kalandor válasza Chaser (#7) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

no de, a jómunkásember megszüntetése remek ötlet, valamikor két éve talán megígérted h ősszel előszeditek a témát, azt nem mondtad melyik ősszel ((( :
Azt mondtam, hogy maximum ősszel lehet róla szó, vagyis legkorábban ősszel.

(#77) d@vee


d@vee
őstag

Az őstag lehetne a legnagyobb rang, inkább oda illik.
Illetve régebb óta itt lévő, de nem hozzászólogatóknak pl. öreg figyelő, ilyesmi.
Lehetne még szószátyár/ szófosó rang is ;] Azoknak kellene, akik minden hírhez odabiggyesztenek 1-2 szavas kommenteket, hogy növeljék azok számait.

Ja

(#78) vince válasza Hieronymus (#59) üzenetére


vince
őstag

"A később regisztrálók, mint például én, más feltételek mellett juthatnak ranghoz, mint a korábban regisztrálók."

Az új rangrendszer mindenkire érvényes lesz, nem felmenő rendszerben, x. időpont után regisztrálókra lesz érvényes. A bevezetésekor mindenkinek az új rendszerhez igazítják a rangját. Szerintem.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#79) Chaser válasza Kalandor (#76) üzenetére


Chaser
titán

némi irónia volt benne, ha esetleg nem érzékelted volna én kérek elnézést...:)
részemről azért díjaznám, ha vmilyen formában a "ph" benne lenne az új megnevezésben, ha nem is a szó elején, régebbi ötletből pl:
pH!rkász
de a titán is jó, csak írájtok át a kódot és enter, köszipuszi' ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#80) 8th válasza Kalandor (#62) üzenetére


8th
addikt

Ez nem hangzik rosszul így legalább értelmet nyerne a Senior és Őstag elnevezés. Csak egy ötlet de vannak fórumozók akikről tudjuk, hogy már nincsenek köztünk. Róluk is illene valahogyan megemlékezni. Örökös tag, égi tag, égi fórumozó vagy valami hasonló ranggal.

(#81) Meggyi001 válasza Kalandor (#62) üzenetére

(Én köszönöm)

Ez a lista számomra jónak tűnik. De ez szubjektív. 90%-os

"A PH!-s tagnevek közül a nagyúrt megtartanám, 4000 hsz és 5 év már jelent valamit."

Jó ötlet. A PH!-s előnevek bennem amúgy is mindig tiszteletet váltottak ki, mikor hozzájuk szóltam/írtam.

"30 hsz-nél 3 év után adnék csendes tag rangot, ez jól kifejezi őket, thx JasL!"

Hú, igen, ilyet párat én is ismerek :)

https://gamergep.hu/

(#82) csƵ


csƵ
őstag

Pedig jó lenne, ha lehetne + vagy - jelekkel értékelni a hsz-eket. A hozzászólásszám és ezeknek a +/- értékeknek az arányában osztogatni a rangokat/titulusokat, regisztráció után eltelt idő szerint természetesen.
Örülnék egy fenti értékelés alapján rendezett topiknak is, hogy ne csak időrendben lehessen látni.
Persze ez már nem 0 lezsoidő.
Az nem pálya, hogy valaki úgy szerez nagyobb rangot, hogy naponta több tucat szakmai topikba beír egyszavas hsz-eket, más az offtopicokba wall of text-tel sincs a közelében sem. Az offba tett hsz-eket szintén 0,1-es szorzóval kellene számítani. Leírt karakter alapján is lehetne számítani a rangot, nem csak feltétlenül hsz-eket figyelembe véve.

[ Szerkesztve ]

(#83) d@vee válasza Kalandor (#62) üzenetére


d@vee
őstag

Nagyon jónak tűnik. A hsz-ek számát nem kellene emelni semmiképp, a hsz-gyűjtőket ki lehetne rostálni azzal, hogy jól feltoljátok az elérési évet. Vagy mondjuk az 1-2 szavas, illetve szintén 1-2 szmájliból álló kommentek ne számítsanak bele.
Hsz értékelés szintén jó ötlet, ha valaki mondjuk felmerülő hardveres problémára bedobja a megmentő hsz-t, az kaphatná a plusszokat.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#84) Chaser válasza 8th (#80) üzenetére


Chaser
titán

ez jó ötlet :R szerencsére nem sok embert érint, nem sok plusz meló
sajnos a kistigris' sincs már köztünk évek óta, akár egy kis keresztet is lehetne tenni az avatarjuk mellé

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#85) oriic válasza d@vee (#77) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Köszi tesztet"

:O

;]

Amúgy ha nagyon zavar valakit a Jómunkásember, akkor akár üres rang is lehetne helyette, hogy ne farmolják a népek ezt a titulust. :D (De a Titan is tetszik)

Live-Die-Respawn

(#86) Kalandor válasza 8th (#80) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mi nem tehetünk oda semmit, csak az "örökösök" rendelkezhetnek vele.

(#87) oriic válasza d@vee (#77) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

del, dupla

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88) #81524480 válasza Kalandor (#86) üzenetére


#81524480
törölt tag

Junior helyett nem lehetne esetleg más?
Más ötletem sajnos erre nincs, de mostani változatában nekem nem annyira tetszik, de ez szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#89) Meggyi001 válasza Chaser (#84) üzenetére

8th és neked: +1, nagyon szép jó gondolat :R

(#86) Kalandor : uh, ezt nem tudtuk.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#90) csƵ válasza csƵ (#82) üzenetére


csƵ
őstag

Eszembe jutott még valami: van egyáltalán értelme a rangoknak? Ez a PH! értelme, hogy másszunk egyre feljebb a ranglétrán hasznos vagy haszontalan hsz-ekkel?
Azokkal mi van (pl. én), aki 2007-ben regisztrált, de "valami furcsa oknál fogva" újabb regisztrációt kellett létrehoznia évekkel később? 2007 óta vagy aktív tag itt, de ez a nick-em csak 2011-ben lett ideregisztrálva.

(#91) koxx válasza csƵ (#82) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jaj csak ezt a plusz minusz hulyeseget ne. Nem latom ertelmet.

(#92) Lauda válasza csƵ (#82) üzenetére


Lauda
félisten

Max arra lenne jó szerintem, hogy az összetartó csoportok tagjai háborúzzanak a másik összetartó csoport tagjaival, hogy egymást mínuszolják.

(#93) Chaser válasza Kalandor (#86) üzenetére


Chaser
titán

mármint nem írhatjátok át a titulust? hiszen épp arra készültök "mindenkinél" :) és az avatar mellé is szoktatok néha adni "kiegészítést", pl moddereknél valami hasonló rémlik
itt annyi különbség lenne, ők nem hsz-ek alapján kapják, hanem mert már fentebb fórumoznak mint mi
a kicsi padavan egészen biztosan örülne neki, anno nevet is akart változtatni, csak akkor még nem lehetett

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#94) Kalandor válasza csƵ (#82) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A szándék jó, de a valóságban ebből sok lenne a csoportos lemínuszoltatás vagy azon lamentálás hogy akik lemínuszolták, azok biztosan X haverjai. De lezsoidő amúgy sem lenne megcsinálni.

(#95) twollah1976


twollah1976
őstag

Meg kene szuntetni a rangokat es a hozzaszolasok szamanak a kijelzeset.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#96) koxx válasza twollah1976 (#95) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez nem tul valoszinu.

(#97) Kalandor válasza Chaser (#93) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy ki él vagy sem, nem feltétlen nyilvános információ. Ha a hozzátartozók kérik, töröljük vagy bármi, de automatikusan semmit se teszünk.

(#98) Picco válasza Fred23 (#39) üzenetére


Picco
addikt

Jo kezdemenyezes.
Nem lehetne a regido/hsz szamot kette osztani es redukalni a rangok szamat? Igaz nem ertek hozza de ez is kozel 0 lezsoido
Ido:
0-3ev junior
3-5 senior
5-10 veteran
10+ ős

Rangok:
0-100 n00b
101-1000 tag
1-3k nagyur
3k-10k cyborg
10k-20k felisten
20k: spambot :DDD

Nem fektettem tul sok energiat az elnevezesekbe, csak magat a rendszert szerettem volna felvazolni. Trehanysagomert mobilrol valo potyogest okolom.

Mod: jobban belegondolva ez lehet rontana is a jelenlegi helyzeten :O

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#99) Möhe


Möhe
addikt

Én a meglévő rendszerbe piszkálnék bele: az eltöltött időt és a hozzászólást kombinálnám egy szorzóval, de azt is egy bizonyos szám felett. A reg óta min 6 év és min 3-4000 hsz kellene hogy számítana. Aztán lehetne ennek több lépcsője is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.