Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Kendek válasza Kalandor (#456) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem az elejével nincs gondom, de a veterán egyszerűen nem jó a titán után. Ha az őstagot erős rang váltja, akkor a végén maradjon is csak az.

...
4000-9999, 5 év, őstag
10000-24999, 8 év, titán
25000-49999, 11 év, félisten
50000-, 15 év, legenda

<-ƘƘ->

(#552) Geri Bátyó válasza nem_tom (#548) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez tetszik! El vannak tolva a határok, de legalább megmarad a szenior után az őstag. Sosem lennék így őstag, de tetszik! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#553) Fred23 válasza nem_tom (#548) üzenetére


Fred23
nagyúr

Teljesen jó ez is! Kicsit furcsa az őstag után a veterán, de nem annyira zavaró, mint korábban gondoltam.

Remélem, hamar véglegesítik a végső megoldást, kezd kicsit hosszúra nyúlni az ötletelés!

[ Szerkesztve ]

(#554) Aryes válasza Geri Bátyó (#549) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egyéni rang már most is van. Nem egy, nem kettő. Nem is kell vele dolgozni, mert már készen van. Pont. A szándék hiányzik, és engem főleg ez bosszant, nem kerül időbe, pénzbe, fáradságba, csak valaki(k) nem akarja(ák). Miért? Azért, mert csak. Eddig is meg lehetett volna tenni, hogy akinek nem tetszik a Jómunkásember, az kérjen egyéni rangot, a moderátorok elbírálják (fejenként úgy 10mp befektetett munkával), egy adminisztrátor beállítja (kb. 25mp munka), és mindenki boldog. De még egy indoklást sem hallottam senkitől, hogy mégis kinek és miért büdös az ötlet(em).
Arra sem kíváncsiak, hogy ki szeretné, hogy maradjon a jelenlegi rendszer. Eldöntötték, hogy változás lesz, megszavaztatják, aztán a 30 beküldött ötlet után kitalálnak egy 31.-et, és az lesz, kész passz, hiába nem hasonlít egyik beküldött ötlethez sem.

(#555) rstwingo


rstwingo
tag

Urak !

Én nem akarok megbántani senkit, de ez a mindjárt 600 Hsz semmit nem ér, megy itt a semmiről a hsz gyűjtögetés

ugyan az a 3 név 1000 féle variációba való megosztása , és másik 3 név valahogy besulykolása a sorba folyik itt folyamatosan
Olyan ez a folyamat, mint a nemzeti konzultáció,megkérdünk mindenkit de úgyse fog számítani, teljesen felesleges szócséplés folyik itt

No meg persze a vizet prédikálunk és bort iszunk is játszik, mert arról is nagybaszóvan hogy a szófosás és a hszvadászás visszaszorítás is lenne a cél

Kérdem én, ha ugy érhetek el egy rangot ami 10 éven keresztül napi 10 Hsz kell nekem ide beírni, akkor ez mire is serkenti azokat a bizonyos fórumlakókat ???
Könyörgöm, nézzétek meg már a számokat amiket itt irkáltok ??

Ha magam veszem alapul, akkor 10 éve itt vagyok és tag vagyok, de ahhoz hogy elérjem a következő szintet újabb 10 év kellene , de mivel itt vannak emberek akik elveszik a másik kedvét a hsz írásról és inkább olvas az ember és mosolyog a sok hülyeségtől amiket irkálnak az elkövetkező 100 évben se fogom elérni a következő rangot és nem vagyok ezzel egyedül

Ez már igazságos elbírálás, csak gratulálni tudok

Bocsánat ha valakit sértene nem annak szántam, de ez kikívánkozott belőlem

[ Szerkesztve ]

(#556) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

Nem értek egyet azzal, hogy a mostanában regelők hosszabb idő után kaphassák meg a rangokat, mint annak idején mi. Ez csak az "öregek" sznobsága miatt merülhetett fel.
2003-ban regeltem. Azóta eltelt kicsit több mint 15 év. Ezért nem tettem semmit, és ellene sem tudtam tenni semmit. Aki 1-2-5-10 éve regisztrált, bármit csináljon is, ezen a téren nem tud megelőzni. Az évek száma nem erény, hanem csak állapot. Nem kellene ezt túllihegni.

Egy átlagos fórumozó 15-20 éves korban regisztrál, aztán 5-10-15 évig aktív, utána a munka és a család miatt már kevesebb időt tölt el itt. Az hogyan nézne ki, hogy aktív korban megírt hozzászólásszám után csak évek múlva kapna rango(ka)t?

Több rangfokozatra lenne szükség, de olyan fokozatokra, amelyek az új fórumozók számára is könnyedén értelmezhetők.

Véleményem szerint az "őstag" rangig maradjon meg minden, de a megnevezések változzanak meg így újonc, lelkes újonc, junior tag, tag, aktív tag,lelkes tag, senior tag.
A Moderátoroknak kellene eldönteni, hogy mennyi hsz és idő kell a "lelkes újonc" ranghoz, azaz mikortól legyen topicnyitási joguk.
Utána pedig 1*-os tag, 2*-os tag, 15*-os tag megnevezések lehetnének. Minden csillaghoz 1 év és 6000 hsz kellene.
Ez a módszer elég rugalmas, hogy a PH! 100-adik születésnapjáig is kitartson.

15év és min. 2000 hsz után választható legyen a Visszajáró lélek, a PH! Fórum első két évében regisztráltaknak pedig az Őstag rang. (Vagy a Veterán) Ez utóbbiak nagy kezdőbetűsek, a megbecsülés jeleként, de nem jár velük automatikus moderátori jog.
Aki már ritkábban Fórumozik, az választhassa a Visszajáró lélek rangot, aki pedig még aktív, az gyűjtse a csillagokat.

[ Szerkesztve ]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#557) Geri Bátyó válasza Aryes (#554) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lezsó6-ot leszámítva aki VARÁZSLÓ, mutass egyéni rangot. Csak egyet. Kérlek!
A többit meg hagyjuk.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#558) Winner_hun válasza Kalandor (#429) üzenetére


Winner_hun
félisten

Legyen helyette Brüsszel. Vagy Soros.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#559) DS39 válasza Geri Bátyó (#557) üzenetére


DS39
nagyúr

Arcképgyáros, Korrektor, Webcaritas, stb. vannak ilyenek.

(#560) Aryes válasza Geri Bátyó (#557) üzenetére


Aryes
nagyúr

Házigazda, Közösségépítő + DS39 által írottak. Ez helyből csak 5 egyéni rang.

Tényleg jó lenne, ha most már csendben maradnál...

(#561) koxx válasza rstwingo (#555) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem mi tehetunk arrol, hogy 10 ev alatt 300 hsz-t tudtal osszehozni. Valoszinuleg nem vagy elegge aktiv, ha meg csak olvasgatsz akkor nem tokmindegy mi van a nicked alatt?

(#562) Geri Bátyó válasza mr_ricsi (#556) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lassan nekem fáj felhívni a nagyurak figyelmét arra, hogy a változtatások nem erről szólnak! El kellene olvasni a bejegyzést,mert ott van minden,de ha az nem tiszta akkor a hsz-ek segítenek! :(((

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#563) Geri Bátyó válasza DS39 (#559) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az Arcképgyáros és a Korrektor nem egyéni rang, a Webcaritas pedig már megszűnt! :K

(#560) aryes A közösségépítő talán még megvan, de AZT ÁRUD EL NEKEM,HOGY A HÁZIGAZDA MIÓTA EGYÉNI RANG!? :F

Ekkora khöm. után inkább te...

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#565) Geri Bátyó válasza Aryes (#564) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

PH! Kedvence létedre tényleg nem tudod, hogy mit jelent a HÁZIGAZDA? :F
Arcképgyáros és Korrektor lehetsz, ha meg van hozzá a tudásod. De ezek nem egyéni rangok! Kapíse?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#566) Aryes válasza Geri Bátyó (#565) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezzel az egyéni ranggal különböztetik meg a házigazdákat a többi moderátortól . Jól válaszoltam? :D

(#568) Aryes válasza s1999xx (#567) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezek szerint mégis van, aki felfogta, amit írok. :R

(#569) mr_ricsi válasza Geri Bátyó (#562) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A bejegyzést elolvastam, viszont a jelek szerint Neked csak a hsz-om első mondatát sikerült. :)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#570) Geri Bátyó válasza s1999xx (#567) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem egyedi, mert nem a felhasználóhoz, hanem egy adott "funkcióhoz" kötöttek, ami nem egy, hanem több ember. Így semmilyen értelemben nem egyéni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#571) Geri Bátyó válasza mr_ricsi (#569) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az egészet elolvastam. Ezért írtam,amit.
Csak a jelenlegi rendszer szerint lehet, módosítva. Amit te írtál az túlmutat ezen. Az meg nem játszik.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#572) DS39 válasza Geri Bátyó (#563) üzenetére


DS39
nagyúr

a lényeg hogy technikailag megoldható hogy xy kapjon standardtől eltérő rangot.
Ez volt az egész vita indítója köztetek.

[ Szerkesztve ]

(#573) Geri Bátyó válasza DS39 (#572) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az elején le lett írva, hogy korábban voltak egyéni rangok, de nagyon nem vált be, ezért már nincs és nem is lesz! Ez a lényeg és pont! Minden ezzel kapcsolatos hsz. totál fölösleges!
Az Arképgyáros, Korrektor, Közösségépítő (ha még van), MODERÁTOR, HÁZIGAZDA. Nem egyéni rang!

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#574) DS39 válasza Geri Bátyó (#570) üzenetére


DS39
nagyúr

akkor egyfős "funkciós" rang lesz kiosztva. a lényeg hogy nem kellene semmilyen fejlesztés ehhez.

De nem lesz ilyen szóval felesleges az egész...

#573: ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#575) Chaser válasza s1999xx (#567) üzenetére


Chaser
titán

a ph-val kapcsolatos szerepet jelölik, amire felkérték az illetőt, mint pl a moderátor, nem kell hozzá doktori, egyáltalán nem függ a reg. időtől és hsz-ek számától, illetve nincs megadva limit, ha tulaj vagy akkor leszel házigazda, vagy a ph-nak dolgozol, ha avatart rajzolsz akkor arcképgyáros, ha javítasz akkor korrektor, stb, lezso programozik, kitalálta magának, h akkor ő lesz a varázsló - vagy valaki a ph tulajok közül - ennyi

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#576) SyMbioTe válasza King Unique (#530) üzenetére

+1, nekem is nagyon bejönnek a PH! előtagú rangok.
Amúgy azzal, hogy megvariálják nincs gondom, nem árt néha egy kis frissítés. De pl. a magasabb "tag" nélküli rangoknál én meghagynám a PH! nevet.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#577) Aryes válasza Geri Bátyó (#573) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem. Korábban az lett leírva, hogy volt "szakértő" rang, de nem vált be, visszafelé sült el, ezért megszüntették. Apropó, szerinted 1db szakértő volt, vagy több? Mert ha több volt, akkor nem lehetett egyéni rang. Vagy mégis? Oh, wait... ;]
Nem egészen ugyanaz, ha a fórum garanciát ad az egyik fórumozó szakértelmére a "szakértő" ranggal, mintha a "jómunkásember" rang helyett beállítanak egy "PH!a$zomtudjamiótaittfórumozok" egyéni rangot.
Láthatóan nem akarod megérteni, amiről beszélek, úgyhogy én itt kiszálltam.

[ Szerkesztve ]

(#578) TTomax válasza Geri Bátyó (#573) üzenetére


TTomax
nagyúr

dupla..

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#579) TTomax válasza Geri Bátyó (#573) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pont annyira mint a jelenlegi rangok átirkálása,aki eddig meg tudott írni 10éven keresztül 10hozzászólást naponta az 15öt is meg tud,aki meg 10 év alatt irt 300at az a duplájával sem lesz előrébb.A hozzászólásosk nagy része pedig arról szól,hogy éppen az adott illető akkor miért vagy miért nem de hogy a közösségnek mi lenne a jó..na mindegy...Valahol a nyitóban azt kellett volna leírni,hogy nem változtatni csak kozmetikázni akarunk,illetve le van csak burkoltan.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#580) Geri Bátyó válasza Aryes (#577) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Folyamatosan azt mondom, hogy az olyanok, mint a a szekértő is volt és most például a Korrektor az nem egyéni rang! Te magyarázol mindenfélét bele ebbe.
További kellemes estét!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#581) rstwingo válasza koxx (#561) üzenetére


rstwingo
tag

De pedig igen, ha hiszed hanem nem közvetlen, de közvetve igen
Ha olyannak adtok hatalmat, aki szakmailag mondjuk sehol nincs és az vissza is él vele töröl neki nem tetsző hsz-ket és még lehetne sorolni, oda az ilyen eset után nem szívesen írok és ezzel nem vagyok egyedül

Lehet hogy az én 300 hsz-m többet ér mint másoknak a 2000 hsz-e
Akkor szerinted az a jó fórumlakó, aki napi 10 baromságot ide beír, na ezért tartunk itt ahol

és tényleg nem érdekel ez a rangosodás[, de vélemény és ötlet lett kérdezve nem ?? akkor vélemény nem lehet ?/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#582) Geri Bátyó válasza TTomax (#579) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én is egyetértek azzal, hogy az értelmetlen hozzászólásokat nem kellene számolni. Ez viszont nem megoldható. Ez van. Abból főzünk, ami van. Lehet hőzöngeni, csak fölösleges. Inkább hozzuk ki a legjobbat abból, ami van!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#583) Aryes válasza rstwingo (#581) üzenetére


Aryes
nagyúr

Te tökre félreérted ezt a fórumozósdit, azt hiszed attól vagy bölcs, mert nem szólsz hozzá? Meg aki ír, az biztos csak kérdez, vagy hsz-t gyűjt. Hát kérlek, van, akinek azért van sok hozzászólása, mert sok ember sok kérdésére válaszol. Te meg szimplán lusta vagy másoknak segíteni, csak ezt próbálod utólag megideologizálni. :DDD

(#584) rstwingo válasza TTomax (#579) üzenetére


rstwingo
tag

Pont erről beszéltem én is, a számok növelésével nem lesz megoldva a hszvadászok visszatartása, csak jobban beizgulnak és még több ostobaságot és felesleges dolgokat fognak irkálni, ellentétes hatás fog kiváltani

(#585) koxx válasza rstwingo (#584) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A hsz vadászokat eddig se néztük jó szemmel és ezután sem fogjuk.

(#586) Chaser


Chaser
titán

ezt a sok hülyeséget látva, tényleg jobb lenne kitörölni a nick alatti részt, elég a modi, hg, stb, úgy sem jelent semmit:)
zárható ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#587) somogyib válasza Winner_hun (#558) üzenetére


somogyib
őstag

Vagy inkább sörös. :D

(#588) nem_tom válasza Geri Bátyó (#552) üzenetére


nem_tom
őstag

Ahogy én se fogok nagyon feljebb lépni. :D

---

Szerintem tul van fujva ez az egész. 8-9 éve értem el az östag rangot, azota már mikor ujra értékelték a hozzzászolások értékét egyszer visszaestem senior tagra is. Ez van. Amennyiben az a verzio lépne érvénybe amit legutobb irtam, még sokáig az is maradok. Ha valaki inkább olvas, mint sem hozzászol akkor számoljon azzal, hogy nem nagyon fog rangot lépni. Az elmult jo pár évben én is sokkal többet olvasok mint hozzászolok, régen a blogouton voltam aktiv, rövid idö alatt több ezer hozzászolást irtam, de megszüntek azok a közösségek ahová jártam és ennek vége lett. Szakmai hozzászolásokat meg nem tudok sokat írni, tekintve, hogy annyira nem értek a müszaki dolgokhoz, a foglalkozásom is teljesen más kategoria. De ez igy rendben is van számomra.
És szerintem az okostelefonok és közösségi médiák uralta világban az ember mindig tud szánni idöt pár hozzászolásra ha akar. Én is most a buszrol irok. :)

Plusz nem lehet csupán az eltelt idö alapján "értékelni" a felhasználokat.

[ Szerkesztve ]

(#589) Yutani válasza Chaser (#586) üzenetére


Yutani
nagyúr

Majd ki lesz találva valami okos dolog. A fórumozók pedig ugyanúgy fórumoznak tovább.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#590) janeszgol válasza nem_tom (#588) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Én is őstag leszek az új rendszerben, de engem nem érdekel. Onnan sose fogok már elmozdulni, mert leginkább csak a napi hírekhez írok. Néha fórumozok, inkább csak ugyan ott (WP, Lumiák, most az A7 2018). De megértem azokat is, akiknek fontos ez a rangosdi. Engem a HA értékelések jobban izgatnak, mint a rangom. Az egyéni rang érdekel egyedül.

Viszont Kalandor igyekezetét elfogadom. Egy őstag az már méltó arra, hogy megjegyezzük, és ne csak ugródeszkának tekintsük. Aki nagyon akar lépkedni, az ezután is megteheti.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#591) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem mindegy hogy mi van a nevem alatt. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#592) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kérdem én
Miért nincs szavazás róla? Egyszerűbb lenne :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#593) Viktor0610 válasza rstwingo (#581) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mártírság level ∞. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#594) petipetya válasza rstwingo (#581) üzenetére


petipetya
nagyúr

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#595) #81524480


#81524480
törölt tag

Javaslatom:

0-9, 0 nap, újonc
10-99, 2 hét, lelkes újonc
100-199, 2 hó fanatikus tag
200-499, 6 hó, tag
500-999, 1 év, aktív tag
1000-2999, 2 év, senior tag
3000-7999, 5 év, őstag
8000-19999, 8 év, veterán
20000-49999, 11 év, titán
50000-, 15 év, legenda

Csak egy picit átalakítottam, de a többi kb. maradt.:)

[ Szerkesztve ]

(#596) enginev3.0 válasza #81524480 (#595) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem inkább így
Tag
Aktív tag
Fanatikus tag

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#597) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#598) somogyib válasza B-L-A-C-K (#597) üzenetére


somogyib
őstag

:C

(#599) Meggyi001 válasza B-L-A-C-K (#597) üzenetére

Lol

https://gamergep.hu/

(#600) Geri Bátyó válasza B-L-A-C-K (#597) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez igen! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.