Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) föccer válasza Kalandor (#205) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyúr helyett, "régi motoros"?

Sorrend szerintem jobb lenne, ha őstag, veterán, nagyúr, titán lenne. A titánok mégiscsak istenek gyermekei voltak, valahogy "nagyobbnak" érzem, mint a többit.

Utolsóra lehetne az, hogy "nagy öreg".

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#702) Oliverda válasza KaitouP (#699) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, a szavazófülkékben, de nem itt. A tulajdonos hozza a szabályokat, amiket aztán vagy betartasz, vagy mehetsz isten hírével. A demokráciának ehhez az égegyadta világon semmi köze, kár idekeverni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#703) Chaser válasza föccer (#701) üzenetére


Chaser
titán

felvetettem, nem lehet, a ri/os már egyszer megkapta:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#704) Somatom válasza bambano (#682) üzenetére


Somatom
veterán

Sz@rt se számít a "rangod". Remélem, hogy én már írhatok ilyen véleményt! :D
Jómunkásembernek sem kell lenni. Símán lehet újraregelni és problem solved (lásd az aláírásomat). :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#705) Aryes válasza Chaser (#700) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kb. 10 ember nem értette, hogy a PH! előtagot nem a PH! dolgozói kapják, erre az a megfejtés, hogy szüntessük meg.
Két gender szakos női fórumozó szóvá tette, hogy a "nagyúr" nem eléggé uniszex, ez inkább nevetséges, mint tiszteletben tartandó, pedig egyáltalán nem vagyok hímsoviniszta, sőt. De elismerem, ez egy érzékeny terület, egy ekkora intézmény nem teheti meg, hogy figyelmen kívül hagyja ezt az új őrületet, de akkor is, két ember miatt változik, ami másik 800000-nek esetleg tetszik.

(#706) bambano válasza KaitouP (#699) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

csak most te afelé mennél, hogy a jómunkásember kérdésben mindenkinek a véleménye számít, kivéve a jómunkásembereket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#707) Chaser válasza Aryes (#705) üzenetére


Chaser
titán

"Kb. 10 ember nem értette, hogy a PH! előtagot nem a PH! dolgozói kapják, erre az a megfejtés, hogy szüntessük meg."
ezt honnan tudod? én eddig nem is hallottam arról, h valaki összefüggésbe hozott így usert a ph-val
ahova 99,9%-ban kanok járnak, és 0,1% a másik nemből, ha van egy részüknek is olyan kérése ami semmilyen komolyabb akadályba nem ütközik, azt részemről én próbálom/tam/nám megoldani
a ph nagyúr úgyis repül, nagyúr magában meg nem ide való...sztem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#708) wwenigma válasza koxx (#690) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most eppen azt teszitek, mar elnezest. :U Par embert zavar es evek ota askalodnak hogy megvaltozzon---hat, gratulalok. Ez a demokracia igaz amikor par ember felvet egy hulyeseget es az ra van eroltetve mindenkire...most johet az hogy de a ph csapatnak se tetszik...akkor nem kellett volna bevezetni anno.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#709) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyugalom.

Emlékeim szerint még sohasem volt kikérve vélemény rang ügyben, be lett állítva és kész. Gondoltam most futok egy kört vele, és volt értelme, mert volt pár jó ötlet vagy legalább megismertem pár véleményt a töröljük a rangoktól kezdve a leszarom mi a rangomon át a törlöm magam ha nem lehetek nagyúrig.

Holnap beszélünk.

(#711) Chaser válasza wwenigma (#708) üzenetére


Chaser
titán

csináltam egy blogot kb 3 éve, az érintettek szavazhattak is, persze max igényfelmérés volt, kalandor megígérte ha lesz rá kapacitás előveszi, azóta sztem senki nem foglalkozott a dologgal
szted ha ez áskálódás, nem tudok rá mit mondani
elég egyértelműen ki lett fejtve, csak azért lett ez a megnevezés, mert nem gondolták h egyszer valaki neve alatt aktuális lesz
csinálj egy vállalkozást, aztán 15 év múlva, a még működő vállalkozás kapcsán tedd fel magadnak a kérdést, az elején csináltál-e olyat, amit esetleg később radikálisan megváltoztattál?...:)
egyébként, ha neked ennyire szívügyed, felőlem maradhatna is, mivel az "áskálódásom" óta már 3 év eltelt, pontlesz@rom ha olyan is van a nevem alatt ami nem tetszik:) de ezt már a főnök dönti el

szerk:
nesiess' ( : majd később, mikor már nem zavar a világ zaja, csinálok még pár táblázatot, hátha lesz ami használható

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#712) csƵ válasza s1999xx (#710) üzenetére


csƵ
őstag

Igen, az úgy külön vicces lenne, hogy Darth Vader nick alatt a nagyúr rang. Az Obi Wan alatt még viccesebb.
Önmagában PH! nélkül tényleg gáz ez a rang.

(#713) Somatom válasza Chaser (#711) üzenetére


Somatom
veterán

"de ezt már a főnök dönti el"

Tévedés. Ezt Te döntöd el.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#714) Aryes válasza Chaser (#707) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezek szerint nem olvastad el a témaindító blogbejegyzést, aminek kb az 5. mondata ez:
"a PH! kezdetű rangoknál ha nem sok sokszor, de ezért visszatérően előfordul, hogy a nagyon újoncok azt hiszik, valami szorosabb közük van a PH-hoz, ezért felmerült ezek kiváltása más rangra"

(#715) TM.


TM.
kezdő

Szerintem egyes tervezett rangoknál (lelkes újonc, aktív tag, csendes tag) szerencsésebb lenne pl. hsz/idő arányt nézni, mivel az elnevezés is valami ilyesmit sugall.
A szerzett rangokat meg opt-in rögzítsétek annak, aki akarja, azt boldogság.
Egyébként meg ez az egész rang reform egy gumicsirke, inkább implementáljatok egy megbízható közösségi pontrendszert, hogy ki lehessen szűrni a sok kretént. Majd ha lesz lezso-idő nyilván.

(#716) Chaser válasza Aryes (#714) üzenetére


Chaser
titán

kedves uram, de, elolvastam, értelmezni is kellene néha, mondottam volt _eddig_ nem hallottam róla
ott viszont én nem láttam feltüntetve, az általad 10-nek elkönyvelt számot, akikre ez vonatkozott, és ismételten érdeklődnék, honnan van ez az adat?

Somatom
ha törlöm magam, nem jövök vissza, ahhoz én már öreg vagyok ( : ez a nick is a sokadik volt, mert lánykoromban' csak nagyon ritkán néztem fel, aztán v nicket v jelszót elfelejtettem mire legközelebb beléptem volna, ez maradt - ha törlés után tudnám is újra ezt regelni, az már nem lenne ugyanaz, pl nem lenne az adatlapon titkos lábjegyzetein a sok modi osztás meg ilyenek (((( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#717) somogyib válasza bambano (#682) üzenetére


somogyib
őstag

Tehát aki csak olvas az kevesebb oldalletöltést produkál, mint aki koptatja a billentyűzetet? :)

[ Szerkesztve ]

(#718) Somatom válasza Chaser (#716) üzenetére


Somatom
veterán

Símán vissza tudsz regelni ugyanazzal. Én is így tettem és hidd el, a megszokott topikokban senki sem tévesztett össze mással azért, mert Jómunkásember helyett, hirtelen Újonc lett a nevem alatt. Persze, volt néhány ugratás, de hát tréfa nélkül nem ér semmit a fórumozás. Ha meg valakitől szakmai segítséget kapsz, akkor téged sem érdekel az illető rangja.
Attól se félj, hogy a nagybetűsöktől nem öröklöd automatikusan az összes korábbi tiltásodat! :) Az meg legyen az ő bajuk, hogy 25 ezer hsz. elé az került, hogy "#79335424 törölt tag". Egyedül a fontos priviket kell menteni. Nem nagy ügy ez az újraregelősdi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#719) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azok aki azt hiszik h több szakmai hsz miatt a kevesebb szakmaival rendelkezők felett állnak, ugyan olyan hipokriták mint akik azt feltételezik hogy egy oldalon ami privát tulajdon bármi demokratikusan dől el.

A szajkózás semmi mást nem generál csak rangot - itt lenne az ideje a MODIKnak hsz gyűjtés miatt egy kis vérengzést rendezni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#720) petipetya válasza bitpork (#719) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt hittem jól átsütve szereted, és nem véresen

"nincs rá lezsóidő"

(#721) bambano válasza bitpork (#719) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

úgy érted, a modik gyűjtsenek hozzászólást a miért moderáltuk topicban? :P

szerk: egyébként logoutos, blogoszférás a topic, tehát mennyi rangot generál egy hsz?

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#722) somogyib válasza bitpork (#719) üzenetére


somogyib
őstag

"itt lenne az ideje a MODIKnak hsz gyűjtés miatt egy kis vérengzést rendezni."

Kezdhetnék is a #719-el. ;]

Vagy inkább a #722-vel? :D

[ Szerkesztve ]

(#723) bambano válasza somogyib (#717) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

igen, mert ha valaki ír egy jó szakmaiságú választ, akkor egyrészt lesz, aki azért a konkrét válaszért jön csak, meg lesz olyan is, akinek az oldalról alkotott általános véleménye javul, és ezért jön vissza.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#724) Gebriel


Gebriel
veterán

Jómunkásember titulust nem tudom hány user használja, vagy ki van a közelébe akit ez érint.
De, hogy olyan ember akarjak ez a titulust megvaltoztatni akik fényévekre vannak tőle, miközben akik használják 10-bol úgy látom 9 szereti, talán meg kene hagyni nekik a lehetőséget, hogy ők döntsenek erről.

(#725) somogyib válasza bambano (#723) üzenetére


somogyib
őstag

Aki a válaszért jön az a kérdező lesz, aki meg idetéved az nem a kérdés miatt jön.

(#724) Gebriel a Jómunkásemberek is fényévekre vannak az újonc rangtól. Ilyen alapon mindenkinek meghagyhatnád a választási lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#726) Somatom válasza somogyib (#725) üzenetére


Somatom
veterán

Egy Jómunkásember pontosan három napnyira van az újonc rangtól. Fordítva viszont ez már nem igaz. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#727) TM. válasza somogyib (#725) üzenetére


TM.
kezdő

Gondolom a fórumok úgy működnek, hogy a sok zéró tudással és hülye kérdésekkel ellátott user összegyűlik és problémákat old meg, igaz?
Egy közösséggel nem történhet rosszabb dolog, mint amikor a hardcore tagokkal basznak ki, mert jött ezer másik és ők "többen vannak".
Ha bambano itthagyná ezt a platformot, mert mondjuk az a rang a személyes perverziója, a fórum lényegesen jobban érezné, mintha 1000 hozzám hasonló súlytalan nick takarodna el.
Vagy mi lenne, ha arról beszélnénk inkább, hogy nem kellenek egyedi avatarok. Én, és a 48689841425819 stock avataros társamnak nem tetszik, hogy valakiknek itten lehet egyéniségük.

(#728) Gebriel válasza somogyib (#725) üzenetére


Gebriel
veterán

Én speciel nem is változtatnak a neveken. Max az alapelvekbe bele raknám, hogy nincs kapcsolat a üzemeltető és a PH titulus között.

Mert ha már mindenkinek ugyan annyit számít a véleménye és ugyan annyi joga van akkor nem mindegy hogy a 5 éve regisztrált és 20 hsz-es usernek neve alá mi van írva? Hogy az őstag hány naptól őstag?

(#729) Somatom válasza TM. (#727) üzenetére


Somatom
veterán

Mitől érezné meg jobban a fórum? Az a rang csak azt jelenti, hogy egy Jómunkásember eddig legalább 25 ezer hsz. -t írt. Azt nem, hogy akár egy értékes is volt közötte. Tehát, a rang alapján símán lehet súlytalanabb nálad, ha neked már van legaláb egy értékes hozzászólásod. Az egyéni avatar pont ugyanennyit jelent.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#730) #33253120 válasza Gebriel (#724) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez olyan mint maga az internet, csak kicsiben.
Egy telefon topicjában nem azt látod, hogy milyen telefon, hanem x-y mennyiségű ember tapasztalatát. Na most azért rengetegen használnak egy készüléket, de sokaknak eszébe nem jut fórumozni, maximum ha valami baja van. És akkor is csak a baj idejére. De addig sok esetben hangosak. És manapság nem az a vélemény számít ami értékes, hanem ami hangos.
:(

Amúgy én is szeretem olvasni a Jómunkásember rangot. Koromból adódóan még ktuálisan jutott el hozzám a Szalacsy féle videó.
És emiatt én támogatom azokat akik meg akarják tartani.
A többi pedig az aláírásomban van. :)

(#731) #33253120 válasza Somatom (#729) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hehe...
Láttam már a fórumon egy nicket, aki hozzászólásgyűjtögetéssel gyanúsított meg, mondatonként 1 hozzászólásban.
Majd láttam őt máshol is, pl a lakásfelújítósban ahol 3 hozzászólásban tett fel kérdést, és utána a negyedikben megkérdeze, hogy "Szerintetek?" :)
Természetesen ő is Jómunkásember. :)

(#732) Gebriel válasza Somatom (#729) üzenetére


Gebriel
veterán

Törölve... Sorry

[ Szerkesztve ]

(#733) TM. válasza Somatom (#729) üzenetére


TM.
kezdő

Világos, de én nem is erről beszéltem. Lehet, hogy neked nem számít a rang, nyilván én is leszarom, de másoknak fontos, mondjuk mert a befektetett idejük utáni szerény elismerést látják benne.
Amire reagáltam, az a primitív, más javaival könnyű kézzel gazdálkodó hozzáállás volt. Pláne úgy, hogy azokat akarja megakasztani, akik eddig hozzátettek a fórum működéséhez.
Az egy teljesen más kérdés, hogy ki mennyire hasznos hsz-eket ír, de közösségépítés szempontjából sajnos még az idióták is hasznosak.

(#734) Chaser


Chaser
titán

nem csinálok új tabellát', viszont eszembe jutott valami
5 csillag, üresen
aztán idő/hsz függvényében első csillag átvált ezüst, bronz, majd aranyra, aztán következik a második csillag is
tehát 5x3=15 fokozat
nincs "lealacsonyítás", nincs "felfokozás", nincs unisex/nem unisex, mindenkinek ugyanannyi karakter van a neve alatt, nincs "military v mitológiai" besorolás, nincs nagybetű, kisbetű
szép, letisztult megoldás, modik, hg-k, stb megtartja a régi elnevezést, elég egyértelműen elkülönöl a userektől
de a csillagok alá éppen lehet titulus is, minden usernek egyforma, pl ph! tag, v simán tag, v bármi egyéb
így belegondolva elég sokszor tapasztaltam "újoncozást", jómunkásember köpködést, és kb minden titulussal kapcsolatos negatív felhangú megnyilvánulást, ezzel a rendszerrel ez - is - megszűnne

innentől kiszálltam, várom a végeredményt...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#735) Somatom válasza #33253120 (#730) üzenetére


Somatom
veterán

Én is láttam azt a videót. De, a koromból adódóan ez a kifejezés engem kicsit korábbi időkre emlékeztet. Olyan dolgokra, amikre nem szívesen emlékezem. Ezért mondtam, hogy engem nem érdekel, hogy mit gondolnak arról a helyi istenek, hogy ez itt a legmagasabb rang. Az én nevem alatt ez nem lesz és pont. Szóval, nem igazán értem, hogy mit kell ezen műsorozni. Aki nem akarja, annak nem muszáj használnia és ennyi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#736) Gebriel válasza Chaser (#734) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem pont ettől IS különleges a PH, hogy vannak ez a rang elnevezések.

(#737) mr_ricsi válasza Geri Bátyó (#571) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Csak a jelenlegi rendszer szerint lehet, módosítva. Amit te írtál az túlmutat ezen. "
Csak a 15+ évesek választható rangja mutat túl a jelenlegi renden. Ezt megoldja, ha 15 év után egy fix rang lenne, nem választható.

Valamint a csillagos rendszer sem lesz soha bevezetve, mert azt más fórumok is alkalmazzák. De helyette lehetne kvarc, gránit, márvány, ólom, vas, aluminium, bronz, ezüst, arany, platina, gyémánt tag például.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#738) Amazonas válasza mr_ricsi (#737) üzenetére


Amazonas
senior tag

Alapvetően nem rossz ötlet ez sem (nekem a csillagos is tetszene), de sajnos ezen elnevezések nagy részének eléggé MLM-utóíze lenne, szóval szerintem biztosan nem fogják bevállalni.

(#739) MasterMark


MasterMark
titán

Tulajdonképpen mi is a baj a Jómunkásemberrel?

Switch Tax

(#740) janeszgol válasza bitpork (#719) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem, itt a kevesebb szakmaival rendelkezők hiszik azt, hogy a többiek felett állnak. Mint az élet bármely területén azok, akik kisebbségnek hiszik magukat vagy emiatt eltérnek a trendektől.
Az itteni hozzászólások meg (még) nem számítanak bele a rangba, az új rendszerben viszont nagyobbak lesznek a határok (időben is, ez fontosabb!), amiben már bele fognak számítani.

(#741) janeszgol válasza MasterMark (#739) üzenetére


janeszgol
félisten

Hogy vannak. :R

(#742) DigitXT válasza janeszgol (#741) üzenetére


DigitXT
félisten

Azt ugye vágjátok, hogy lassan 10 éve vannak.:) Ha eddig kibírták és őket nem
zavarja
nem fura, hogy azokat zavarja, akik soha nem akarnak azok lenni, habár
valójában közel sincsenek hozzá? Ha jól láttam, 1 vki írta, hogy emiatt újraregelt.

Most mondjam azt, hogy én aztán nem akarok titán lenni, azaz "ticcsákbe"?:DD

[ Szerkesztve ]

(#743) janeszgol válasza DigitXT (#742) üzenetére


janeszgol
félisten

Én vágom. A smájlit nem véletlen tettem ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#744) koxx válasza Chaser (#734) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem ez eleg hulyen nezne ki.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#745) Chaser válasza koxx (#744) üzenetére


Chaser
titán

nem feltétlen, és nem lenne ez tetszik, az tetszik, meg a stb amit felsoroltam
egy ötlet volt, ha már megnevezések, akkor viszont olyanok, amik egymással összhangban vannak - és unisex hangzásúak -
eznemjóaznemjó' az sokaktól jön...ötlet kevesebb ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#746) koxx válasza Chaser (#745) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A legutolso verzio teljesen unisex, pl nagyur nincs benne.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#747) Chaser válasza koxx (#746) üzenetére


Chaser
titán

az indítóban 3 lista van kiemelve, mindben van nagyúr is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#748) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

2 ok miatt szeretném a Jómunkásembert mint rangot megszüntetni:
- a legkevésbé szeretett rang nem reprezentatív kutatások szerint
- 20 éve én is jót röhögtem Sándoron, de aztán rájöttem, hogy egy nyomorult sorsú, demens alkoholistán, aki megölte a feleségét, inkább ne röhögjünk

(#749) wwenigma válasza Kalandor (#748) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

"nem reprezentatív", összeültek a haverok és megbeszélték hogy hát igen ez nekünk nem tetszik, tiltassukbe...no meg a többi rangrol nem tudom volt e nem reprezentatív kutatás....

Ha a múltjában vajkalunk sokmindenkirol sokmindent ki lehet deríteni és semmin sem lehet akkor jóízűen röhögni. Ha te nem akarsz rajta attól másnak még tetszett.

Ezért mondom hogy mennyi pénz a lezsoido, az az 1 óra amíg választhatónak megcsinálja az idióta titán és többi rang helyett akinek kell....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#750) Chaser válasza koxx (#746) üzenetére


Chaser
titán

0-9, 0 nap, újonc
10-99, 2 hét, lelkes újonc
100-199, 2 hó junior tag
200-499, 8 hó, tag
500-999, 1 év, aktív tag
1000-1999, 2 év, senior tag
2000-3999, 4 év, törzstag
4000-9999, 5 év, őstag
10000-24999, 8 év, titán
25000-49999, 11 év, veterán
50000-, 15 év, legenda

erre gondolsz?
törzstag sztem nem klappol, valahogy idegen
titán és legenda közt pedig a veterán nem - első kettő között lehet mitológiai párhuzamot vonni, a veterán viszont katonait sugall -
lehet korábban én is javasoltam, de azóta többszempontból is "átnéztem" a dolgot
legendával egyébként sztem nem lenne baj, páran láttam felhozták, h csak mitológiai dolog, illetve elhunyt személyhez fűzhető, de gyakorlatban is használjuk élő személyekre, pont az a lényege, h életében kiérdemelte a legenda jelzőt - ezesetben, h annyit összeirkált mint 10 másik ( : -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.