Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) koxx válasza Amazonas (#495) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megszunnek a PH-t tartalmazo rangok.

(#502) Ringman


Ringman
nagyúr

a legenda és főleg a titán sehogy sem passzol a rendszerbe.

inkább matuzsálem vagy aggastyán, ha már a 15+ évet díjazzuk

[ Szerkesztve ]

(#503) Amazonas válasza Ringman (#502) üzenetére


Amazonas
senior tag

Olyan elnevezések úgysem lesznek, melyek mindenkinek tetszenek majd. Az aggastyán sem fog tetszeni szerintem jó pár embernek, mert van egy negatív konnotációja...

(#504) TTomax


TTomax
nagyúr

A jómunkásemberröl jut eszembe... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#505) Geri Bátyó válasza bitpork (#500) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gyanítom, hogy az árcsoportosítás nem nagy lezsóidő, pláne, hogy ezt Kalandor írta és csak a lokált írta.

Persze örülnék, ha a blog is megkapná, de valószínűleg nem. Az mostohagyerek régóta.

Legalább az off topic címalapos mehetne a közösségbe, meg a kiemelt blogok.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#506) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nekem amúgy mind1 mi lesz, de a jómunkásember halál gáz volt.

(#507) elfelejtette válasza B-L-A-C-K (#506) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kellett neked annyit rizsálni... :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#508) B-L-A-C-K válasza elfelejtette (#507) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Úgy mondod mintha sok lenne az a 73508 hozzászólás... ;]

(#509) Amazonas válasza B-L-A-C-K (#506) üzenetére


Amazonas
senior tag

Pedig a 2000-es évek elején erről a mémről szólt minden. :)

(#511) Because


Because
őstag

PH! addikt felett mindegyik rang gázos szerintem -> törölhetőek. a regisztráció idejét emelni kellene minden más maradhat, neki lehet állni ;]

szerk.: de egy senior vagy őstag is tiszteletre méltóbb mint a kedvencke

[ Szerkesztve ]

(#512) OutsideR


OutsideR
aktív tag

17 év 800 hsz-el lehet választani az aktív vagy a csendes tag között? :D

(#513) Aryes válasza Kalandor (#456) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem borzasztó, ötlettelen, megcsinált. 6 rang, ami mind valamilyen "tag", hol van ebben fejlődés? Az eddigi beszédes rangok egyediek voltak, egyedül csak a regisztráció óta eltelt időkhöz kellett volna hozzányúlni, erre szétb...ombázzátok az egészet. Azt meg, hogy megint őstag legyek... Inkább törlöm magam.

[ Szerkesztve ]

(#514) bitpork válasza OutsideR (#512) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem. Kapod ami esik ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#515) SyMbioTe válasza King Unique (#482) üzenetére

A PH! előtag nekem is hiányozni fog, szeritem is kicsit egyedibbé tette a rangokat. De ha eltörlik, akkor eltörlik, ez van. :)
Sose leszek PH! kedvence :O

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#516) Because


Because
őstag

ohh, hogy van tervezet, átsiklottam... de attól még borzalom :DDD

(#517) SyMbioTe válasza Lauda (#454) üzenetére

:F
De, mert akkor az lesz a probléma, hogy miért nincsenek rangok, és ugyanúgy újra előjön a téma.
Továbbra is tartom a véleményem, hogy sosem lesz olyan, hogy mindegyik oldal elégedett teljes mértékben.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#518) D1Rect


D1Rect
félisten

Szerintem a titán nem illik bele a felsorolásba.

(#519) OutsideR válasza bitpork (#514) üzenetére


OutsideR
aktív tag

ugyanazt mint 3 év 100 hsz-el :)

(#520) Geri Bátyó válasza Aryes (#513) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tök jó, hogy folyamatosan kritizálsz, de ötletelhetnél is, hogy mi legyen, mert ez így - már megbocsáss - csak bullshit. No offese, de tényleg.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#521) nem_tom válasza Kalandor (#456) üzenetére


nem_tom
őstag

A törzstagot én nem erőltetném, a senior és ős között ne legyen semmi. A titán helyett pedig szerintem simán maradhatna a félisten, viszont így vagy úgy de szerintem mindenképp fel kéne cserélni a veteránnal. Jobb ötletem nincs, szavazat jelleggel írok. :)

Agostino: +1

[ Szerkesztve ]

(#522) koxx válasza Aryes (#513) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha egy ilyen miatt torlod magad... :U sokan meg azt irjak, hogy nem lenyeges mi van a nevuk alatt.

(#523) Aryes válasza Geri Bátyó (#520) üzenetére


Aryes
nagyúr

Valóban, tényleg egy ötletem sem volt még.

(#524) Aryes válasza koxx (#522) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igazad van. Tényleg hülyén hangzik. :DDD

(#525) Geri Bátyó válasza Aryes (#523) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az ötleteid nagy része a nem megvalósítható kategória. Talán ha értelmeznéd, hogy mi az, amit elvárnak és nem ezen kívül ötletelnél. Nekem is lenne sok más ötletem, de az most nem megvalósítható és ha fejre állok és leszarom magam, akkor sem megvalósítható. Ezért én nem állok fejre. Te miért?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#526) Amazonas válasza Geri Bátyó (#525) üzenetére


Amazonas
senior tag

"fejre állok és leszarom magam"

:D Most eszembe jutott a Toi-Toi szörfös rész a Jackass-ből... :D

(#527) Geri Bátyó válasza Amazonas (#526) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem ismerem, de biztos igazad van!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#528) TTomax válasza Geri Bátyó (#525) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak nyugodtan arrogánsan b@szd le mert nem béget a falkával... :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#529) Aryes válasza Geri Bátyó (#525) üzenetére


Aryes
nagyúr

Melyik? :DDD
Sokkal kevesebb módosítást írtam, mint ami a legutóbb olvasható listában van.
Megtartottam majdnem az összes "tradicionális" elnevezést, kettőt áttettem máshová. Ez kb. 5 perc alatt lekódolható.
Az én bajom a jellegtelen, semmitmondó rangokkal és a visszaminősítéssel van.

[ Szerkesztve ]

(#530) King Unique válasza SyMbioTe (#515) üzenetére


King Unique
titán

Ha meg fog szűnni, azért kár lenne, mert annak legalább pont hogy van értelme, tényleg ad egyfajta egyediséget neki. Ráadásul aki egy olyanból majd átneveződik pl. őstaggá, lehet nem fog annyira örülni neki... Egyébként nem feltétlen kellene ennyire megbolygatni ezt az egészet, ha sok évig működött úgy, ahogyan egyelőre most is van. Elég lenne pár kisebb módosítás, újítás, meg a sokaknak nem tetsző jómunkásember lecserélése másra.

[ Szerkesztve ]

(#531) #81524480 válasza Amazonas (#526) üzenetére


#81524480
törölt tag

(#532) Geri Bátyó válasza Aryes (#529) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Teljesen más rendszer szerint számolnál és adnád a rangokat. Sem a jelenlegivel, sem a tervezettel nincs összefüggésben, amit írtál.

(#528) TTomax Szerintem szó sem volt lebaszásról. Értekezünk, mert nem értünk egyet. A bégetést meg hagyjuk. Én az előző változást rohadtul megszívtam. Ezzel viszont egyet értek. Ez jó és jogos.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#533) petipetya válasza #81524480 (#531) üzenetére


petipetya
nagyúr

Atyaúristen :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#534) Aryes válasza Geri Bátyó (#532) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amit Kalandor a lista végére írt, én középre tettem, töröld ki a festéket a szemedből és olvasd el mégegyszer. ;]

[ Szerkesztve ]

(#535) Geri Bátyó válasza Aryes (#534) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szó sincs festékről, mert ez egy marhaság. Már elnézést, de sehogy em áll össze.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#536) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ahogy én javasolnám:

0-49, 0 nap, újonc
50-99 1 hó, lelkes újonc
100-249, 3 hó junior tag
249-499, 6 hó, tag
500-999, 1 év, fanatikus tag
1000-1999, 2 év, senior tag
2000-4999, 4 év, őstag
5000-9999, 5 év, nagyúr
10000-19999, 7 év, főnagyúr
20000-39999, 10év, veterán
40000- 15 év Elit vagy Elite

(#537) Aryes válasza Geri Bátyó (#535) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor a funkcionális analfabéták kedvéért leírom más sorrendben:

0-9, 0 nap, újonc
10-99, 2 hét, lelkes újonc
100-199, 2 hó tag
200-3999, 1 év, fanatikus tag
4000-9999, 5 év, nagyúr
10000-24999, 8 év, veterán
25000-, 8 év, titán

0-30, 3 év, csendes tag (esetleg "olvasó"?)
30-199, 2 év, senior tag
30-199, 4 év, őstag

(#538) #81524480 válasza Aryes (#537) üzenetére


#81524480
törölt tag

Nekem ez tetszik a legjobban, és a fanatikus is jobb mint a junior!

(#539) TTomax válasza Geri Bátyó (#532) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én azért nem ötletelek rajta,mert az adott lehetőségekből nem lehet olyan megoldást találni ami nagyrészt igazságos.Nekem az egész olyan "kenjük be sárral" meg "drótozzuk meg". :( Már nem most,hanem az előző kört úgy kellett volna megcsinálni,hogy jó legyen,akkor se volt meg most sincs rá elég idő,borítékoltam hogy 5év múlva ismét találkozunk.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#540) bitpork válasza TTomax (#528) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Engedd meg hogy határozottan visszautasítsam a falka és bégetés vélelmezett kapcsolatát a te értelmezésedben.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#541) Geri Bátyó válasza Aryes (#537) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem a sorrenddel van a baj, hanem azzal, hogy nem passzol a mostani számításhoz és mellette úgy összekavarja a rangokat, hogy nincs az a felhasználó, aki kiigazodik rajta!
De a legfontosabb: Nem passzol a mostani rendszerhez! Fogd fel végre, hogy nem reform van, csak módosítás!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#542) DigitXT


DigitXT
félisten

A titán helyett legyen félisten: azzal kinek mi volt a baja? Szerintem jópofa.:R
Kiveszitek a PH!-t, és akkor mindenki boldog. Bár szvsz eddig sem volt ezzel baj.

[ Szerkesztve ]

(#543) Geri Bátyó válasza TTomax (#539) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az előző körben nem kérték ki a véleményünket. most - bár korlátok között - de van esélyünk beleszólni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#544) Yutani válasza Kalandor (#62) üzenetére


Yutani
nagyúr

Őszinte leszek, most hazabeszélek: a nagyon régi, de aktív tagokat valami különleges ranggal kellene jutalmazni. Itt vagyok majdnem indulástól, naponta látogatom az oldalt, de nem fosom tele a topikokat, így csak 11,5k szakmai hozzászólásom született bő 17 év alatt. Amúgy nem szokott annyira érdekelni a rang, de most elgondolkodtam.

#tarcsad

(#545) Fred23 válasza B-L-A-C-K (#536) üzenetére


Fred23
nagyúr

A főnagyúr nem jönni be, a főpincérre asszociálok. A többi nekem jó lenne, ahogy az egyéb megoldások többsége is. A Jómunkásember viszont szörnyű, örülök, ha nem fogok vele többet találkozni!

#530 King Unique: A PH! előtagért szerintem is kár, de ez van.

(#546) DS39 válasza DigitXT (#542) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem tetszik a titán. kár hogy ha most váltanak az új rendszerre, várhatok 10 hónapot, hogy az legyen a nickem alá írva.

(#547) DigitXT válasza DS39 (#546) üzenetére


DigitXT
félisten

Ahogy előttem már említették, azért van némi pejoratív felhangja, lásd ifjú titán...:)

nem_tom: ez se rossz!:R

[ Szerkesztve ]

(#548) nem_tom


nem_tom
őstag

Én elképzelésem. :)

0-9, 0 nap, újonc
10-99, 2 hét, lelkes újonc
100-199, 2 hó junior tag
200-499, 8 hó, tag
500-999, 1 év, aktív tag
1000-2999, 2 év, senior tag
3000-7999, 5 év, őstag
8000-19999, 8 év, veterán
20000-49999, 11 év, félisten
50000-, 15 év, legenda

(#549) Geri Bátyó válasza Yutani (#544) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A 17 év dacára nem sikerült elolvasni, hogy nincs egyéni rang. Sehogy, semmilyen formában. :(((
Pont tőletek várnánk, hogy figyeltek arra, hogy mire mit reagáltok! :(((

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#550) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ahogy én javasolnám level 2 kis magyarázattal:

Hozzászólás számoknál szerintem az újonc mire rangot lép ne legyen már elég 10 hozzászólás, az nagyon kevés, így 50től indítanám fel, a végén meg az 50 ezer már nagyon sok szerintem, elég a végénél duplázva, így 40e jönne ki.

0-49, 0 nap, újonc
50-99 1 hó, lelkes újonc
100-249, 3 hó junior tag
249-499, 6 hó, tag
500-999, 1 év, fanatikus tag
1000-1999, 2 év, senior tag
2000-4999, 4 év, őstag
5000-9999, 5 év, nagyúr
10000-19999, 7 év, ezredes vagy főnagyúr
20000-39999, 10év, veterán
40000- 15 év Elit vagy Elite

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.