Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mzs718675


mzs718675
csendes tag

win8-at nemvárod meg vagy nem érdekel?

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Ugyebár úgy szokták mondani, hogy ha nem tudod szükséged van-e rá, akkor bizonyára nincs. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) KaiotEch válasza mzs718675 (#1) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Win8 kizárva.

(#2) Syl: Hát ebben lehet valami :D

(#4) Syl válasza KaiotEch (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

Sokáig én is úgy néztem a táblákra, hogy szép meg jó, de minek ez nekem. Filmezni gép előtt szoktam, 23-as IPS monitoron, kényelmes bőr karosszékből. De netezni, fórumozni, email-ezni, könyvet olvasni qrva kényelmetlen. Ezért elég gyorsan dűlőre vittem magammal az ügyet :) A t-mobiltól vettem egy galaxy tab 8.9-et. Magentától van a mobilom is meg a vezetékes net is, így a mobilnetre 40% kedvezményt adtak.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) baluka26


baluka26
veterán

Legjobb, most is ülök a nappaliban, kezembe a Transformer bedokkolva, és chill van ezerrel :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) mzs718675


mzs718675
csendes tag

Én személy szerint mivel nem utazom sokat, vagy hasonló, hogy szükségem lenne az abszolut mobilitásra, így maradok a sima pc-nél netezés filme haasonlók, márcsak azért is mert tableten lehet kényelmes, ha ledőlsz a kanapéra és nyomkodni a kicsikét, de én egyszerre van hogy 20 tabot is megnyitok egyszerre aztán váltogatok mint a majom, meg mindent gyorsabban elintézek, ezért is felesleges számomra, holott elgondolkodtam rajta én is.

Persze kipróbáltam én már egy pár tabletet, de számomra nem olyan gördülékeny még a dolog, viszont kényelmi szempotból jeles. A mobilitás nálam kimerül egy okostelóban, ha hirtelen valami kell azt azon is eltom intézni. Tehát én annyi tanácsot tudok adni, válaszd külön neked mi a fontosabb a kényelem vagy a funkcionalitás. Tableten filmnézés hát nemtudom, max menet közbe idő elütésre, de folyton másolgatni rá a filmeket meg a kijelző sem egy nagy képernyős szórakozás, a recska hangszóró sem egy leányálom.

Nem tudom az árukat ezeknek, de gondolom nem 30k ba kerülnek. Annyiért adroiddal még el is lenne, néha magányosan is magában annyiért még énse mondanám pénzkidobásnak.

Win8-at pedig csak a filmezés meg hasnolók miatt mondtam, ugyebár a zune miatt. Az valami kurva jo app :) szinkronizálni mg hasonlók. Ennyi voltam, de írj még valami konkrétumot, egyáltalán miért van rá szükséged.

(#7) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ha napfénynél látni akarod a képernyőt, akkor egyiket se vedd meg, vagy egyáltalán ne vegyél, vagy a 100+K-es kategóriából keress valami anti-glare, vagy matt kijelzős csodát. Egyébként a Concorde minőségre jobb, a kettő közül az a jobb vétel. Mindkettőre van gyárilag ICS.

A tabletet vegyek ne vegyek témához pedig, ha nyáron sokat utazol, vagy nyaralásnál is jó lenne filmezni akkor vegyél, egyébként ne :D

(#8) KaiotEch válasza mzs718675 (#6) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aham hát én is 10-30 tabbal szoktam netezni FF alatt(bár mostani frissítés óta kicsit szar a FF). Filmezésre nem gondoltam rá, hogy másolgatnám, Samsung AllShare van itthon TV miatt, de valszeg droidra is van ilyen progi így, wifin keresztül áthúznám. A legjobb az lenne, ha a környéken vkinek lenne és tudná nélkülözni pár napra, az alatt kiderülne, hogy érdemes-e beleinvesztálnom 60eFt-ot avagy sem.

(#9) Syl válasza KaiotEch (#8) üzenetére


Syl
nagyúr

Én Firefoxot használok (Aurorát) pécén és táblán is. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Oda-vissza szinkronizál mindent, könyvjelzőket, jelszavakat, megnyitott tabokat.
Filmnézés otthon wifin keresztül: semmi másolgatás. NAS vagy pécén megosztott mappát megnyitom ES File Explorerrel, rácsapok az avi-ra és nézem (MX Player).
Ha külön program kellene a cuccok szinkronizálásához (zune, itunes), a táblát már régen kidobtam volna a szemétbe! :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

[Concorde 9.7 ips homemade videóim]
Már inkább ideírom, mielőtt elzavarnak a tabéetes topicból:-)
A hosszabb videó már fent van youtube-on is, a tévére kötős még nincs.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#11) KaiotEch válasza Sanzaa (#10) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nincs dropbox-om így nem tudom letölteni :)

(#12) Syl válasza KaiotEch (#11) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem van, de mindkettőre azt dobja: Error Creating Link :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#13) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

[link]
[link]
Bocs, remélem ezek a linkek már jók lesznek.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#14) KaiotEch válasza Sanzaa (#13) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A másodikba rossz a hang, de hogy is van az az egér ott? :D

(#15) Syl válasza Sanzaa (#13) üzenetére


Syl
nagyúr

Hát ez qrva jó! :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16) Sanzaa válasza KaiotEch (#14) üzenetére


Sanzaa
senior tag

A másodikat átkonvertáltam sajnos és ezért rosszabb a hang. Ezt nem is töltöttem fel youtubera. Talán csinálok majd egy remek remake videót:-)
Az egér egy passzív USB Hub-ba lett bedugva egy billentyűzet és egy pendrive mellett.
A Hub pedig a tablet mellé küldött USB OTG kábellel lett összekötve a tabbal. Felismerte és kezelte mindegyik eszközt. A Heroes II játék kész élmény így, egérrel a tableten:-)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#17) KaiotEch válasza Sanzaa (#16) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem. Nem tűnik rossznak, lehet megvásárolok egyet iPon-ba ott úgyis visszavihetem, ha nem tetszik a készülék. Igaz rendesen megvárják az a 30 napot mire visszaadják a pénzed. :W

(#18) máyköl


máyköl
veterán

iPad. ;]

(#19) KaiotEch válasza máyköl (#18) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Apple nálam kilőve, lehet, hogy szmúszabb, de nem olyan nyitott, mint a droid. Nem indítok újabb vitát!

(#20) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Megnéztem ezt a tesztet... Hátőőő az a kamera hagy némi hozzászólni valót. :W

(#21) Mr X válasza KaiotEch (#20) üzenetére


Mr X
veterán

Biztos, hogy tablettal akarsz fotózni? Nem kicsit szoktam nevetni, mikor az utcán látom, hogy emberek előkapják a Tabot-iPadet, és azzal fényképeznek. Oké, hogy képes rá, de nekem akkor is vicces látvány. :)

(#22) KaiotEch válasza Mr X (#21) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem, de nehogymár azért külön előszedjem a telómat(erre is szoktátok mondani, hogy aki fényképezni akar az fényképezőt vegyen) 1 kép erejéig. Ennyi erővel 50 dologgal szaladgálhatna az ember... Tele lenne tömve, mint egy katona. Külön telefon, külön fényképező, külön diktafon, külön zenelejátszó és miegymás.

Már nagyon hajlok afelé, hogy nem is kell nekem mégsem tablet.

(#23) Mr X válasza KaiotEch (#22) üzenetére


Mr X
veterán

Én sosem javasoltam fényképezőt senkinek, én is telefonnal fotózok, nincs is fényképezőm. :)

A tabletet mindig magaddal vinnéd? Mert ha nem, akkor akár felesleges is lehet rajta a fényképező, mert telefon gondolom mindig van nálad. Ergo ne ez döntsön.

Amúgy jó dolog az a tablet. Én is úgy voltam, hogy minek nekem. Aztán lett egy, és állati jó. Ágyban fekve netezek este, nem kell átmásznom a másik szobába belőni a pc-t. Filmezek is, és ami nekem jól jött, egy rakat könyvet olvasok e-book formájában.

(#24) máyköl válasza KaiotEch (#20) üzenetére


máyköl
veterán

Múltkor előkaptam az utcán az iPadet, hogy lefotózzak valamit, vércikinek éreztem a dolgot, raktam is el gyorsan. Ott a telefon a zsebbe, tessék azzal fotózni. :)

(#25) Domxc


Domxc
senior tag

Vegyél be ilyet, az élmény ugyanaz! ;] :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.