Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WesTM


WesTM
senior tag

Próbáltam összefoglalni, mi is történt ezen a hétvégén. A képekkel valami gixer van, megpróbálom mihamarabb javítani a hibát! :R

(#2) Napfénysüti válasza WesTM (#1) üzenetére

Nagyon jó írás,szerintem remekül összefoglaltad :R
Már régóta nem kísérem figyelemmel a Formula-1-et de tegnap fél szemmel néztem a futamot és tényleg rendkívüli volt ez a végjáték. Ha minden futam ilyen izgalmas lenne... :)
Gratulálok Massának és Hamiltonnak is. Mindketten nagyot alkottak. És ne feledjük hogy David Coulthard visszavonult(bár szegény balszerencsés volt).Neki sok sikert a civil életben :K

Més que un club!

(#3) Frenky87


Frenky87
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

///

(#4) WesTM válasza Napfénysüti (#2) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R

(#5) PazsitZ


PazsitZ
addikt

"A csapat vb. cím a miénk lett, amire méltán büszkék lehetünk."
Hát inkább Massa küzdött idén keményebben, mint Hami szvsz. Bár most jól nyomta Hami, nyugodtan, stabilan vezetett, ami meg is hozta az eredményt.
Továbbá míg a meki megbízható volt a Ferrari annyit bénázott idén, mint ezelőtt több év alatt.
Szóval Maga a csapat nagyon nem érdemelt VB címet :U

Szóval én pont fordítva képzelném el a 2 VB címet. Persze ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Kepzeld el ugyanezeket az izgalmakat, csak a masik oldalrol. Amikor te orultel en akkor uttem a falat, orditottam(nem eppen szep szavakat), es a infarktus kozeli allapotban voltam. Es ez igy volt az utolso 15 masodpercig. Neked valszeg tobb oromod volt :)

De az en oromom nagyobb lett:) Hamilton ezen az Interlagosi versenyen nem ugy nezett ki mint aki megakarja nyerni ezt a vb-t. Vettel-t (habar nem erdemelte meg, o csak tette a dolgat) abban a ket-harom percben atkoztam, es eleg sok helyre elkuldtem. De mostmar visszavonom, csak akkor elegge indulatos voltam:)

Massanak gratulalok, szep verseny volt. Vettelt kellene megvennie valamelyik nagy csapatnak. A Renault vissza kellene terjen a regi teljesitmenyehez, a BMW egy kicsitt fejlesszen es akkor olyan versenyek lennenek h minden percet elveznenk (mondjuk igy is:D )

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#7) WesTM válasza bejmuller (#6) üzenetére


WesTM
senior tag

Így van. Ez az írás Ferrari szemszögből közelíti meg a dolgokat. :D

(#8) Sanyix


Sanyix
őstag

Asszem én is fan vagyok, amióta nézem az f1-et ('98) ferrarinak drukkolok. Najó, ha Isten (Schumacher) :D más csapatba ment volna közben akkor 1 csapatnak, és 1 versenyzőnek drukkoltam volna.

TDU-ban is első dolgom volt összeszedni a pénzt, a legolcsóbb Ferrarira, az F430-ra, és persze minden kategóriában a ferrari megvétele volt az első (pedig sokkal drágább a többinél), más játékban is ferrarival megyek, szóval megszállottság :D

Viszont hamiltonnak nem gratulálok, még alonso hisztijeit (aki egyébként kezd normalizálódni az utóbbi időben) is alulmúlta a saját hisztijeivel, és persze a nem éppen sportszerű manővereivel (kilökdösés, leszorítás), na meg maga a lopláren csapat se szimpatikus (a név mindent elárul). Mellesleg utálom a mercédest alapból, kiskorom óta, nemtudom miért (lehet mert randák, meg sznobvonzók), és amúgy is, BMW roolz ha német autóról van szó.

Ja meg a versenybírákat is utálom, hamilton okosságainak elnézése miatt, és a tankcsonkos ártatlan massa büntetés miatt...

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#9) Khan13


Khan13
senior tag

Jó írás! Jövőre mi visszük el ismét az egyéni vb címet is! : ) Meg nem ártana azt a Vettel srácot is leigazolni, szerintem nagyon tehetséges! De akkor 3 pilótás csapatok kénének, mert nekem Raikkonen és Massa is kell : )
Ferrari Forever!

(#10) WesTM válasza Sanyix (#8) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R
Khan13: :R :R :R

(#11) Flor-12@15


Flor-12@15
csendes tag

Én is inkább a Ferrari fan vagyok. Ennél a futamnál talán csak a tavalyi végjáték volt jobb... Nekem inkább Raikönnen az 1.sz pilóta, bár Massa ugyanolyan szinten van vele. Az átélt izgalmakról (390/195) megintcsak a tavalyi utolsó futam jutott eszembe.
Szép írás!

(#12) twollah


twollah
nagyúr

En kikapcsoltam a TVt amikor meglattam, hogy feljon az otodik helyre.

(#13) k_laci


k_laci
tag

az írásra : :R

Igazad van, a Ferrari egy vallás, ehhez fanatizmus kell..Ilyen és ehhez hasonló írásokat McLarenesektől nem látni se itt se máshol..

És ne feledjük. A csapat vb. cím a miénk lett, amire méltán büszkék lehetünk.
- ja ez így van, Szingapúr, Hungaroring <-- ezekre aztán büszkék lehetünk fiúk/lányok :(

A mostani futamon Massa megtett minden tőle telhetőt, ez volt a maximum.. Vettelnek köszönetet lehet mondani, Glocknak is (bár egyesek másként gondolják)

A csoda közel járt, de végül jó messzire futott :O Amikor láttam, hogy épp előzi Vettel és Hamilton Glockot, hát az addig is majdnem kiúgró szívem dobbant még egy nagyot, hát én sírva fakadtam.. :B ( na jó, nem zokogtam, de azért pár könnycseppet elhullattam ;] )

Látni szegény Massáékat, Massát, aki szintén sírva fakadt, és Rob Smedley szeeegény a pultra borulva zokogott :(
És ami kiakasztott :
Megfordult a fejemben a gondolat, hogy a tv-sek direkt provokálják a népet :

Hogy merik az ünneplő Hamiltont és az ünneplő mekiseket mutatni, amikor szól az OLASZ HIMNUSZ, és Massa áll a dobogó tetején ? :((

Barátaim, jövőre visszavágunk ! Emlékeztek '99-re, amikor meki pilóta nyert ( Hakkinen ), de a Ferrari lett a konstruktőri bajnok ? És ami utána következett ?

FERRARI : WORLD CHAMPION 2008 !! ( & '09 & '10 & '11 & '12 & '13 :U )
KIMI & MASSA !

[ Szerkesztve ]

(#14) 313313


313313
addikt

személy szerint én is Ferrari drukker vagyok, idén jobb volt a Merci, majd jövőre.
egy érdekes link

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#15) WesTM válasza k_laci (#13) üzenetére


WesTM
senior tag

Egyet értek veled, tanulságos amit írtál. :R Remélem igazad lesz és jövőre megmutatjuk mit tudnak a vörösök. :C
Ha nem gond beteszem poénként a cikkbe a képet,jót nevettem rajta.xD :DD


313313
: Láttam a tv-ben,hát nagyot szakított a csávó. Szerintem küld majd Glocknak egy csokit. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Érdekes, ÉN Schumacher-drukker vagyok, de azt mondom, az f1 sokkal jobb '06 óta mint a 2000-res évek elején. Jellemző, hogy idén és tavaly is az utolsó futam hozott hihetetlen izgalmakat. Mostanában Massának szurkolok, szimpatikusnak és persze gyorsan tartom, 1-2 VB cím biztos összejön neki. Persze Schumi magasságába senki sem érhet. 8 VB cím?? :K persze, persze...

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#17) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Az volt egy számomra megrázó jelenet, amikor a Ferrari boxot mutatták, akik épp egymás nyakába ugráltak örömükben, aztán szép lassan leesett nekik h. itt bizony nincs miért örülniük.
Sztem. megérdemelten nyert Hamilton, reméljük még jó sok évig örülhetünk az angolnak. :)

(#18) katt777


katt777
félisten

Massa bukása egyetlen (na jó, 2) embernek köszönhető, a főb.lf.szt domenicallinak hívják. Kellett a Montezemolonak olasz csapatfőnök egy szakember helyett, emiatt örülhettek még a végén a csapat VB címnek (amit roppant kevesen jegyeznek meg), és emiatt nem totális fölénnyel nyerte a brazil az idei évet.

Amilyen csalásokkal és aljasságokkal (elég csak a 2 Ferrari kiszorítását említeni idén Kínában, amit ha nem tesz, akkor is Massa a bajnok, a tavalyiakat meg sorolhatnám még tovább) "elnyerte" a címet a brit, részemről csak megvetni tudom dennis-szel együtt, mert egy jó pilótának nincs szüksége ilyesmire, és egy sportembernek sem.

Az F1 talán 1995-ig volt F1, már rég másról szól. :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehet megkövezni, nem vagyok Ferrari fan. Az viszont tény, hogy Massa igencsak szimpatikus számomra, és neki drukkoltam.

Az F1 is csak üzlet, és utazó cirkusz. Kellett már egy kis szenzáció.
Éljen, megvan az első szines bőrű világbajnok!
Ez persze nem jelenti azt, hogy lebecsülném Hamilton tudását. Pusztán túl sok volt Massa szezonjában a hátráltató tényező.

Egyébként minden tiszteletem Räikkönen-é, aki kellő alázattal szolgálta az istálló ügyét. Tudása bámulatos, mégis képes volt alárendelni magát a közös érdeknek.

Vettel pedig óriási figura lehet, ha jó "szekeret" kap, és nem száll el magától.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Thunderzolee

Én nem nézem a Forma 1-et, de édesanyám nagy Ferraris, poszter (igaz, csak a WC-ben), póló, telefon, toll, táskák, kitűző, pénztárca, stb..
Tegnap csevegtünk telefonon, akkor is áradozott, h ilyen futamot mint ami volt..
Most már értem miről beszélt. Köszi az összefoglalót. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) Levin01


Levin01
őstag

Hamiltonnak az ölébe pottyant a vb cím. Speciel én nem ismerem el világbajnoknak. Milyen győzelem az ilyen, hogy 2ponttal nyer egy pilóta miatt akinek vacak gumi volt a kocsiján? Vb címet nem így kell nyerni. Majd ha augusztusban már ő is megnyerte a vb-t akkor lehet éltetni. Massa az igazi bajnok és ezzel szerintem sokmillió Ferraris és Brazil van így. Százszor többre értékelem Massa futamgyőzelmét mint Hamilton vb címét.

:C

(#22) katt777 válasza Levin01 (#21) üzenetére


katt777
félisten

:K

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#23) Sanyix válasza Levin01 (#21) üzenetére


Sanyix
őstag

1 ponttal nyert :) ha 6. lett volna, holtverseny lett volna, ami massának jelentette volna a vb címet, mert több futamot nyert.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#24) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Én ALEX YONG szurkoló voltamm ióta ő nincs azóta nem nézem a forma1et :O

(#25) jambiyya válasza katt777 (#18) üzenetére


jambiyya
őstag

Bár régóta figyelemmel kísérem az F1 világát, igazi rajongó nem vagyok (pl. nem könnyes a szemem xy győzelme/veresége után).
De ez nem annyira verseny már, mint ahogy sok úgynevezett versenysport sem. :( Ez van. Pénz beszél.

(#26) WesTM válasza Levin01 (#21) üzenetére


WesTM
senior tag

:R Így igaz. :C

(#27) Taranti


Taranti
senior tag

Én Massa (és Barrichello :( ) fan vagyok. Sztem idén volt baj 1/technikailag 2/csapatmunkával 3/Felipe nem minden futamon ment tudása szerint (és Kimi sem, ha már itt tartunk). A Mercinél idén ezek a bajok (főleg az első kettő) nem voltak. Jövő évadban lesz min javítani. Vagyis reálisan nézve én megérdemeltebbnek tartottam volna egy Massa egyéni/Merci csapat címet (szubjektív!).

Hamiltonnak a pályán voltak olyan dolgai, amik miatt nem színpatikus, ilyesmiket még nem láttam versenyzőtől.

(Feleségem Alonsonak drukkol, ő mondta, hogy a tavalyi Merci-javulás neki köszönhető, mert 2006-ban még sehol nem voltak. Lehet benne valami, Fernando a végére a Renault-ot is nagyon felhozta.)

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#28) Sanyix válasza Taranti (#27) üzenetére


Sanyix
őstag

meg most nem lesznek ellopva a ferrari jövőre készített fejlesztései, nem úgy mint ebben az évben, ahol felhasználták a tavaly szemöldök és hemilton által elcsórt dolgokat.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#29) katt777 válasza Taranti (#27) üzenetére


katt777
félisten

A tavalyi merc. javulás a Ferrarinak köszönhető, szvsz! :(( :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#30) temes69


temes69
aktív tag

nekem az a véleményem hogy massa a csapat miatt bukta el a bajnokságot. ha szingapurban vagy nálunk nem esik ki akkor simán övé a bajnoki cím. remélem montezemolo rendet rak, és jövőre nem lesz ennyi nullás versenyük mint az idén.

(#31) luw2win válasza WesTM (#1) üzenetére


luw2win
őstag

Ez az animáció ez nagyon durva a végén :DDD :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#32) katt777 válasza temes69 (#30) üzenetére


katt777
félisten

Az a barom vitte oda a domenicalli-t, nem fogja elküldeni. Elektronikus nyalóka, na, az faszán betett. :((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#33) WesTM válasza luw2win (#31) üzenetére


WesTM
senior tag

luw2win: K_Laci kollégától loptam,de poénnak be kellett tennem. :R :DD

Katt: :R Az elektromos nyalókára én is nagyon haragudtam,az egy olyan dolog volt amit k@rva feleslegesnek tartottam,és nagyon sok pont elment vele... :(

(#34) katt777 válasza WesTM (#33) üzenetére


katt777
félisten

Ha csak 1 pont is elment amiatt, ugye... :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#35) leviske


leviske
veterán

Sajnáltam Massát... szurkoltam neki. :(

Mind1, majd jövőre... :DDD

(#27) Taranti: Egyetértek! A ferrari ebben az évben szerintem nem ment úgy, hogy megérdemelje a VB címet. Gondoljunk csak a hungaroringre, vagy szingapurra...

Mi folytán Massa drukker vagyok, így a Massa egyéni VB címmel is határozottan egyetértek, de bízom benne, hogy jövőre meg is lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) WesTM válasza leviske (#35) üzenetére


WesTM
senior tag

Hát ezzel nem értek egyet maximálisan,mert a ringen kegyetlen nagyot ment Massa, ott megmutatta kijakirállly.Csak a Ferrari 3 körrel a vége előtt megállt. Kicsit hasonló volt,mit a mostani szezonzáró. :(

Ahol nagyot buktunk az szingapúr, ami ott történt az... :U

Remélem Dominacali is összegzi ezt az évet,és jövőre összeszedetten irányítja a csapatot. gondoljunk bele a Todtos időkben sem tündökölt mindig a Ferrari,aztán beérett a gyümölcs,és azt se felejtsük hogy Rondanisz is visszavonul úgy mint Todt bácsi, és lehet a mclarennél is bajok lesznek. De ez még a jövő zenéje. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Sanyix


Sanyix
őstag

"meglátott egy bárányt, akinek nem volt lova. Bari kelló?" :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#38) katt777 válasza WesTM (#36) üzenetére


katt777
félisten

Csak tisztánlátás végett:

A Ferrari-nál 1 világbajnok van, aki soxor annyit keres, mint a nem világbajnok. Ergo ahogy év elején az idén, jövőre is Raikönnen-t fogják támogatni (Massa meg szívhat a vele próbálgatott technika miatt). Legföljebb megint besz.opják, de akkor meg is érdemlik, én leírom őket, amíg ez a 2 7 mérföldes marha vezeti őket (dom. & mon.).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#39) gV válasza k_laci (#13) üzenetére


gV
őstag

[I]Barátaim, jövőre visszavágunk ! Emlékeztek '99-re, amikor meki pilóta nyert ( Hakkinen ), de a Ferrari lett a konstruktőri bajnok ? És ami utána következett ?

FERRARI : WORLD CHAMPION 2008 !! ( & '09 & '10 & '11 & '12 & '13 )
KIMI & MASSA ![/I]
nekem is ez jutott eszembe ;)

#38 áruld már el: ki és mit sz*pott be Stefano és Luca miatt? mind2en jórégen a Ferrarinál dolgoznak utobbi változatlan pozicióba nem kis ideje és így nem kevés sikerben vette ki a szerepét mint a Ferrari elnöke

[ Szerkesztve ]

(#40) Scalpel válasza gV (#39) üzenetére


Scalpel
senior tag

Egyetértek, a Ferrari, mint anyavállalat Montezemolo-nak köszönheti sikerességét. De az F1-es csapat bukdácsolása egyértelműen Domenicalli-nak köszönhető. Ennyi melléfogást, mint idén... szörnyű. Schumacher-es időkben, mint a svájci óra...

A cikk szerintem mindent leírt, ahogy kell. Én is üvöltöttem a TV-vel, "MENJ MÁR, MENJ MÁR!", de meg se moccant... nem vagyok varázsló :).
Nagyon feldúlt voltam, amikor Hamilton elment Glock mellett...

Jövőre másképp lesz!!! Az egyéni VB cím is a Ferrarié lesz!!!!

(#41) #06658560 válasza Taranti (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

Asszonyodnak uzenem a 2005-os evet. Meg a 2003-ast. :)

#18 katt777: Nem tudom mire gondolsz. Ha a rajtra, akkor ott Heikkit kellett ovlna buntetni, mert nelkule a ket Ferrari rohogve lefordul kb 1-4 helyek valamelyiken, Lewis meg megy szantani. Az ezt jol mutato felvetelt a nemet RTL-en egyetlen egyszer, a futam utan lattam. Hatso kameras felvetel volt. Nem eroltettek. ellenben utana ha Massa nem loki meg Lewist, akkor nem kap buntetest, es meglett volna a kello plusz pontja. Illvalamennyivel tobb lett volna, mondjuk 4-gyel.-hasrautottem. Akkor az utolso futamra a McLaren nem ilyen nagyonkonzervativ, veszelykerulo taktikaval allt ovlna ki, s lehet nem lett ovlna ilyen izgalom. EGyebkent ha nagyon feszegetjuk a bunteteseket, akkor Felipet kinaban lehetett volna a Bourdais-val tortent esetert buntetni, Lewisszal kapcsolatosan szerintem nem kellett ovlna, s Lewisnak sem jart volna a bunti- korabbi evekben rengeteg ilyet lattunk mar, egyszer sem buntettek erte. Plusz Lewist megbuntettek Spaban, megitn egy oylan dologert, ami a buntetes modjat tekintve meroben furcsa- lasd a fo versenyiranito csoka(neve nem jut eszembe) ketszer is megerositette, rendben volt a mutatvany. Es o az, aki a futamok elott eligazitast tart, mit lehet, mit nem. Ezentul Lewis elrontotta Montrealt, emiatti buntetese melle me elrontotta Magny-Courst, volt egy defektje Hungaroringen. Japanban szinten elszurta a versenyet, eleg csunyan a ket kisodrodasaval.

Ezzel szemben Felipe elrontotta a ket nyitofutamot, Montrealban sem teljesitett eleg jol, Hungaroring ugye muszaki hiba, Spa- eselye nem votl a ket elversenyzovel szemben, gyakorlatilag megkapta az ajandek gyozelmet, bar az elejen kimi eleg kemenyen pakolta felre-, Szingapurt a csapat rontotta el nagyon csunyan. Silverstoneban meg tobbet nezett tan menetiranynak szembe, mint iranyba.

Ezen mult. Lewis ki tudta hasznalni Felipe hibainak legnagyobb reszet, Monacoban melle hatalmas szerencseje volt, mig Felipe forditva talan csak Franciaorszagban volt erre kepes teljes mertekben(dobogora kerulni). Mashol meg o is rendre elrontott dolgokat.Ha ugy nezzuk, boven eleg lett volna a masodik futamot nem nullaznia, hogy meglegyen a cime.

[ Szerkesztve ]

(#42) katt777 válasza gV (#39) üzenetére


katt777
félisten

Attól, hogy valaki részese egy sikernek, még nincs joga lqrni semmit. molo-nak kellett olasz csapatfőnök, máskülönben ma is Ross Brown dolgozna ott. És attól, hogy dili elvégezet a dolgát rendesen (ezelőtt), még nem lesz jó csapatfőnök. Legalább 5x hívta ki csak azért is rosszul kerékcserére a 2 versenyzőt az idén, emlékezetes, hogy nem is egyszer ráadásul egymást akadályozták a boxban

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#43) katt777 válasza #06658560 (#41) üzenetére


katt777
félisten

Az McLaren taktika volt, nem az első ilyen. Ha Massa meg nem löki meg Lewist viszonzásul, lószarja nem lett volna, nem plusz pontja, mert rég lehagyja a verseny végéig. Ezért is volt a fenti a McLaren taktikája. Szóval ne beszélj butaságokat.
Azért meg nehogy már egy pályán haladó pilótát büntessenek, mert valaki szép lassan kikóricál előtte az ívre!
Spában még csak véletlenül sem volt rendben a bantu "mutatványa" (angolok véleménye nehezen tekinthető mérvadónak, ellentétben azzal, amit az ember lát), arról nem is beszélve, amikor Monzában löködte le a versenyzőket a pályáról (és nem csak ott).
Massa 0-zásáról év elején meg már írtam, hogy nem miatta volt, hanem mert a csapat a drágább versenyzőt támogatja. És ez ugye megint dili felelőssége.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#44) #06658560 válasza katt777 (#43) üzenetére


#06658560
törölt tag

bocsánat, de megkérdezem, normális vagy? Az volt a McLaren taktikája, hogy Lewis elrontja a rajtot, szándékosan Kimi mögé kerül, és majd egy kései, belső íves fékezésel kilöki a pályáról? Amikor a poleból indult?

Monzában lehetett volna büntetni, de nem tették. Érthetetlen.

Sparól meg nem a britek véleményét modnom, hanem annak a csókának a véleményét, akinek jelentenie kell a kivizsgálandó dolgokat a bíráknak, és aki a versenyzői eligazítást tartja. A McLaren kétszer is rákérdezett, hogy rendben van-e a mutatvány, mindkétszer oké volt a válasz. A csóka a futam előtt egyébként pont ecsetelte az ilyen esetekre vonatkozó dolgokat, ezért is volt különösen érdekes, hogy okénak tartotta. McLarennek megvolt anno a hangfelvétel róla.

Meséld már el nekem Massa milyen csapattámogatási hiány miatt volt képes kiesni a második futamon?

"Azért meg nehogy már egy pályán haladó pilótát büntessenek, mert valaki szép lassan kikóricál előtte az ívre!"
Kikóricál? Az adott helyen már egyértelműen a pályán volt, versenyhelyzetben, belső íven, és védte a pozícióját, vagyis elengedni sem lett volna köteles, hiába kék lámpa a box vége.

A bantuzásoddal meg szépen leírod saját kedvenc csapatod teljesítményét is. :(((

[ Szerkesztve ]

(#45) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"Ekkor szerintem nagyon sok Ferrari szurkoló zokogva nézte hogy mit történik."

Hát, én ezt nem fogom soha megérteni. :DDD

(#46) niti válasza Crystalheart (#45) üzenetére


niti
aktív tag

Pont ezt akartam írni én is... :U

Sanyix: :C :Y :D :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Nem is baj, hogy nem értitek, mi értjük, és ez a lényeg! :)

Forza FeRRaR1 ->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.