Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) k_laci


k_laci
tag

az írásra : :R

Igazad van, a Ferrari egy vallás, ehhez fanatizmus kell..Ilyen és ehhez hasonló írásokat McLarenesektől nem látni se itt se máshol..

És ne feledjük. A csapat vb. cím a miénk lett, amire méltán büszkék lehetünk.
- ja ez így van, Szingapúr, Hungaroring <-- ezekre aztán büszkék lehetünk fiúk/lányok :(

A mostani futamon Massa megtett minden tőle telhetőt, ez volt a maximum.. Vettelnek köszönetet lehet mondani, Glocknak is (bár egyesek másként gondolják)

A csoda közel járt, de végül jó messzire futott :O Amikor láttam, hogy épp előzi Vettel és Hamilton Glockot, hát az addig is majdnem kiúgró szívem dobbant még egy nagyot, hát én sírva fakadtam.. :B ( na jó, nem zokogtam, de azért pár könnycseppet elhullattam ;] )

Látni szegény Massáékat, Massát, aki szintén sírva fakadt, és Rob Smedley szeeegény a pultra borulva zokogott :(
És ami kiakasztott :
Megfordult a fejemben a gondolat, hogy a tv-sek direkt provokálják a népet :

Hogy merik az ünneplő Hamiltont és az ünneplő mekiseket mutatni, amikor szól az OLASZ HIMNUSZ, és Massa áll a dobogó tetején ? :((

Barátaim, jövőre visszavágunk ! Emlékeztek '99-re, amikor meki pilóta nyert ( Hakkinen ), de a Ferrari lett a konstruktőri bajnok ? És ami utána következett ?

FERRARI : WORLD CHAMPION 2008 !! ( & '09 & '10 & '11 & '12 & '13 :U )
KIMI & MASSA !

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.