Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák

Hozzászólások

(#212) Batman válasza cherockee (#209) üzenetére


Batman
őstag

Örülök, hogy tetszik az írás, nem akartam sötéten ábrázolni, csak leírni mi a valóság, de akkor úgy néz ki ez sikerült.

Az , hogy nem kell mindenkivel törődni se teljesen igaz sokan annak ellenére , ''szomjaznak'' a törődésre, hogy nem mutatják vagy kérik. Ennek sok oka lehet , büszkeség, konokság, vagy szégyelli magát.

Arra , hogy ennek mi lehet az oka nem igazán értem mire akartál kijukadni, szerintem nincs oka és ha van is nem lehet megmondani mi az, de ezen már túl vagok nem igazán érdekel mi volt az oka.
De kicist belegondolva, mégis érdekel olyan szempontból ha megtudnám ,hogy ez genetikai, vajon milyen érzésekkel mennék bele egy gyerekválalásba majd a jövőben ,hisz megvan rá az esélye ,hogy örökölje és ha nincs szerencséje pár év alatt el is viheti ez a betegség. Ezt feldolgozni nem lenne könnyű , hogy ha nem is közvetlenül te de felelős vagy a haláláért. De valszeg sose fogom megtudni miért vagyok rákos , és vajon genetikai hajlamom van e rá.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.