Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Szia! Érdekes. Köszi a leírást. Azt hiszem én is láttam már egy haveromnál.
Le lehet tölteni valahonnan egyébként?(Ha igen mekkora? :DDD ) Ingyenes? :U
THX

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) Vamp


Vamp
senior tag

Igény lenne rá, mivel anno dotáztam eleget, és kíváncsi lennék a változásokra. Azonban nem ebben a stílusban.
Ha megengeded:
Legalább egy helyesírás-ellenőrzőt tölts már be íráskor, valamint a számokat ne 1 2 meg társaival helyettesítsd, mert piszkosul idegesítő, amolyan alpári chat stílus.
Jobb lenne egy kicsit jobban összeszedett cikk, a lényegről nem mondtál gyakorlatilag semmit. Írj a tárgyakról, a mixtúrákról, az aranygyűjtésről, stb...

Sokkal komolyabb maga a mod, minthogy ennyivel elintézd, rengetegen dolgoznak rajta. A Dota-versenyek sok szponzort is vonzanak, ha jól tudom WCG-n is van Dota-szám. Stb... stb...

Lenne itt még mit hozzátenni, semmit ne vegyél sértésnek, igyekeztem építő jellegűen hozzászólni.

(#3) Yushchenko válasza BloodRay (#1) üzenetére


Yushchenko
őstag

Warcraft 3 kell hozzá, és a getdota.com-ról lehet leszedni a mapot. De kezdőknek erősen ajánlom a n00b szobákat, mert meg kell tanulni.

(#4) Karex


Karex
senior tag

Ez tényleg nagyon halvány ebben a formában, de bevezetőnek talán épp elég. Viszont érdemes lenne utánajárni egy-két dolognak, ha már szót ejtesz róla. Kezdetben Guinsoo csinálta a dota mapokat, Icefrog csak később vette át az egészet.

Wcg-n még nincs, de már az utóbbi három CAL (Cyberathlete Amateur League) szezonban már szerepe volt.

(#5) BloodRay válasza Yushchenko (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Köszi! Mennyire kezdőknek? Mert W3-t nyomtam elég sokat lanon. Annyi elég hozzá? :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Meg is zenesitettek a jatekot!
Ventrilo ''DotA'' magyar felirattal [link]

Kegyetlen lassu az oldal szoval turelem.

[Szerkesztve]

(#7) Yushchenko válasza BloodRay (#5) üzenetére


Yushchenko
őstag

Nagyon távol áll a w3-tól a DotA :) Itt egy hőst kell felgyúrni.

(#8) DarkByte


DarkByte
addikt

Nos tetszik a kezdeményezés hogy DotA-ról írsz, de tényleg kicsit igényesebb leírás lenne jó, és kép pedig egy darab nincs. Ez egyáltalán nem hozza meg a kedvet senki számára így a játékhoz. :(

Lehetett volna írni a Magyar DotA portálról, amelyet WishCow üzemeltet már jó ideje, és igen sok leírás, és tudást halmozódott fel már eddig is rajta, eléggé igényes formában, és a fórum sem utolsó - ergó elég jó kiindulási alap: [link] . De még a hivatalos oldalra sem tettél linket, pedig az ottani fórum gyakorlatilag már szétpukkad a tartalomtól :DDD (igaz angol tudást igényel) [link] Nálunk amúgy a Kani-n van igen jelentős DotA közösség [link], illetve a hivatalos Battle.net szervereken is nagyon sokan játszanak már ezzel.

Kezdőknek érdemes kipróbálniuk az AI mappot, amelyben gépek ellen is lehet játszani. [link] Kiindulási alapnak szerintem tökéletes, és lehet ismerkedni a hősökkel, item-ekkel. Bevallom már jó ideje nem figyeltem hogy az AI map hogyan áll, de állítólag erőteljesen fejlesztgetik (ha jól tudom hamarosan beleolvasszák az alap map-ba is).. Jómagam most játszok a dologgal 1,5 éve, és még mindig csak azt mondanám hogy közepes szinten ismerem a játékot. :B Igaz nem is vagyok fanatikus, inkább csak szórakoznásnak játszok vele, arra pedig tökéletesen jó, hiszen tervezhetően 1,5-2 óra általában egy menet. Rengeteg féle helyzetet adóthat, és amúgy is játékban van mostmár rendesen választható hős, illetve az item-ek száma is jelentős. (és persze folyamatosan bővítik, általában havonta van új verzió) De ezért is érdekes ez a játék. Számomra kezdetben elég elrettentő volt hogy gyakorlatilag csak ''pro'' game-ket kreálnak, és aki most indul azt totál lenézik ha ügyetlenkedik, de szerencsére egy jó barátom segítgetett beleszokni. Mostmár az AI map szerintem nagy segítség hogy van, illetve továbbra is érdemes keresni noob game-ket, amíg csak kóstolgatjuk a játékot.

Gondolkodtam rajta hogy majd egyszer írok én is erről ide, csak a vizsgák miatt még a saját programozós sorozatomra sincs időm éppen, nameg elrettent az hogy azért még mindig nem ismerem a játékot teljesen.. :O Érdemes még a WikiPedia-n rákeresni amúgy a DotA szóra, a map története igen szépen le van írva (megintcsak angolul).

[Szerkesztve]

(#9) BloodRay válasza Yushchenko (#7) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor kb már-már mmorpg? :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) BenJoe válasza BloodRay (#9) üzenetére


BenJoe
senior tag

Egy pöppet kevesebben vagyunk a pályán... nem tízmillióan... :))

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#11) BloodRay válasza BenJoe (#10) üzenetére


BloodRay
veterán

Mini Multiplayer Online Role-Playing Game akkor? :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) DarkByte válasza BloodRay (#11) üzenetére


DarkByte
addikt

Mondhatjuk szerintem. de tényleg összesen csak 10-en vannak a pályán, és hát a fejlődési idő is enyhén gyorsabb :) Meg semmi quest meg ilyesmi nincs, hanem tényleg telibe egymásnak. Kellemes kis csapatjáték, sok-sok taktikázással. (kezdve a hős build-eken át az ''adott helyzetből minnél többet lehetőleg minnél kevesebb áldozattal'' célig).

Közben megkerestem: ez a videó az egyik legjobb kedvcsináló szerintem (meg lehet találni a neten amúgy nagyfelbontásban is, csak már nem tudom hol) [link]

(#13) Karex


Karex
senior tag

És mikor várható egy ph-s dota party? :)

(#14) ollie


ollie
MODERÁTOR

A leírás lapján semmi különlegeset nem látok az egészben. Csak annyi a különbség, hogy van egy központi épület, amit ugyanúgy le kell rombolni, mint a többit, és módosított egységek vannak. De hát rengeteg hasonló térkép van, sőt az RPG pályák sokkal változatosabbak.

***

(#15) Yushchenko válasza BloodRay (#9) üzenetére


Yushchenko
őstag

jaja, de próbáld ki n00bokkal, tuti tecceni fog.

(#16) Karex válasza ollie (#14) üzenetére


Karex
senior tag

Azért az a mostani 82 hős és legalább ennyi item elég sok lehetőséget/felállást tartogat, hogy egy kicsit legalább különleges tudjon lenni a többi maphoz képest is. :] Ez olyan, hogy mennyi half-life mod készült, mindben lőni kell, és mégis a sok marha csak ragaszkodik a cs-hez. ;]

(#17) DarkByte válasza Karex (#13) üzenetére


DarkByte
addikt

Akár lehetne nyitni egy ''Ma este DotA'' című topikot is. Már láttam itt a PH!-n StarCraft-osat meg NFS-eset is.. Amúgy vizsgaidőszak miatt nekem csúszik a dolog, ez biztos :O

(#18) ZS0


ZS0
tag

Én biztos, hogy benne lennék egy jó kis ph-s (vagy bármilyen) DOTA lan partyban. Szóljatok ha lesz ilyen :P

(#19) A Parfümös válasza Vamp (#2) üzenetére


A Parfümös
csendes tag

Nem is akartam kifejteni bővebben az egésszet de úgynézem van rá igény és igényessen csinálok róla akkor 1 komplett sorozatot amiben leírom tapasztalataimat a játékkal kapcsolatban és persze a száraz tényeket is. :)

(#20) Yaye válasza A Parfümös (#19) üzenetére


Yaye
őstag

De mielőtt sorozatot indítanál, szerintem javíts ki pár rémisztő helyesírási hibát: ''eggyik, teljessen, külömböző'' --> ''egyik, teljesen, különböző''. És ha netán becéloznál valamilyen igényszintet, akkor próbálj kicsit igényesebben fogalmazni és elhagyni az sms-ekbe való nyelvezetet (pl. ''1''). :)

szerk.: ja, nem kötekedésből, de helyesen: ''egészet'', és ''igényesen'' :P

[Szerkesztve]

(#21) ZS0


ZS0
tag

Kihaltatok, vagy csak mindenki Dotázik? :DD

(#22) Tepi csávÓ


Tepi csávÓ
csendes tag

Aki profi szintü dotát szeretne játszani annak ajálom Northrenden az allstars channel-t vagy ha nagyon ügyes akkor megprobálhat felkerülni a clan dce safelist-jére( ha ez sikerül neki akkor írjon nekem is). Utólag megjegyzem, hogy allstars-on nem mindig lehet kifogni jó dotát de az igyekezet meghozza gyümölcsét.

(#23) trassher


trassher
addikt

látszik mennyire kevés LOGOUT-ot olvasok mert csak mos találtam rá az írásra. mi haverokkal már szinte a kezdetektől toljuk a gamet, de itt a PH-n nem nagyon olvastam róla. próbáltam dotás kánt is verbúválni de nem nagyon érkezett senki. ha valakinek lenne kedve egy valódi PH-s klánt szervezni akkor szívesen segítek, részt veszek. kezdésnek magyar szerveren érdemes elkezdeni a játékot-> Kani.hu. ha itt elég jól tolod akkor máshol se lesz gond hiszen elég színvonalas magyar meccsek szoktak zajlani csak sok a leaver akik miatt néha az ember már a TFT-t ütné keresztbe. szal ha valakinek van kedve klánt csinálni vagy csak játszani egy jót az írjon ide.

[Szerkesztve]

Redmi Note 7

(#24) Tepi csávÓ válasza trassher (#23) üzenetére


Tepi csávÓ
csendes tag

Ha tudsz bnetre jönni én benne vagyok. Kanival meg az a baj, hogy több mint 50% map hackkel játszik míg bneten sokkal kevesebb játszik map hackkel.

(#25) Tepi csávÓ


Tepi csávÓ
csendes tag

Akinek van kedve dotázni, az nyugottan dobjon egy pm-et.

(#26) ZS0 válasza Tepi csávÓ (#25) üzenetére


ZS0
tag

Dobtam is egy privit ;)

(#27) vittuka válasza Tepi csávÓ (#24) üzenetére


vittuka
aktív tag

Kani-val az a baj, hogy nagyreszt jol jatszanak az emberek valoban, nagyon keves embernek van mh-ja hidd el nekem nyugodtan, mig a te verziod szerint bnet-ben az a jo, hogy tele van lamaval... 50% :D:D Szerintem sokat mondok ha 100-bol 1 ember, de vitatkoztam mar ezen sokat masokkal, nem mindenki ert velem egyet.. Tessek szepen elfogadni, hogy jonnek a haveri brigadok jatszani, ventrilo, team-speak, es folyamatos a kommunikacio kozottuk. De nyithatunk vitanapot errol nyugodtan, tessek engem megcafolni, legalabb 3 eve jatszom kanin.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#28) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

[link]

btw ma este dota...

(#29) trassher


trassher
addikt

ez a tuti :DDD
épp most jövök 3 meccs végeztével. el is felejtettem hogy már írtam ide :)

Redmi Note 7

(#30) theartofdota


theartofdota
tag

dota ftw

(#31) edemjon1928


edemjon1928
csendes tag

Helló olyan problémám lenne hogy : A multkor elmentem LAN -party ra és Warcraft3 mazni szerettünk volna de nem tudtunk sajna . Megcsináltam a pályát de a többiek nem láták Nem tudna valaki segíteni nagyon fontos lenne . Legfőkép ilyenenek kelenének hogy minden gépre más cd-key el kell ferraki ,vagy kell vmi progi vagy át kell e írni vmit !!!!Előre is köszönöm szépen a segícséget !!!!

(#32) edemjon1928 válasza edemjon1928 (#31) üzenetére


edemjon1928
csendes tag

tgsw

(#33) Alpee


Alpee
aktív tag

Hali. Csak egy kis pontositas: ha joltom az elso DOTA map-et egy Eul nicknevu ficko keszitette. Utana jott Guinsoo majd IceFrog.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.