Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Fücsök007 válasza ElektronetZ (#600) üzenetére


Fücsök007
őstag

Üdv!
Nálunk Gávavencsellőn jövő héttől már elkezdik szerelni a kábelTV részt aki kérte. Jelenleg csak telefenon lehet kérni a szolgáltatást. A honlap mikor fog frissülni? Mi várható az új településeken 3-as csomag megléte esetén a kedvezményt illetően? :R

(#602) ElektronetZ válasza Fücsök007 (#601) üzenetére


ElektronetZ
tag

Kedves Fücsök!

Szeptember 1-től minden optikai hálózatos településen elindulhat a televízió szolgáltatás is végre!
Három szolgáltatás esetén az internet csomagtól is függ a kedvezmény mértéke, így pontosan tudnunk kell, hogy melyik csomagokra kell árat számolnunk.

(#603) Fücsök007 válasza ElektronetZ (#602) üzenetére


Fücsök007
őstag

Értem. Csak szólok, hogy sokan még nem értesültek a változásról, emiatt jó lenne ha a honlapon is hamarosan feltűnne az összes fontos adat, továbbá a kedvezmények mértéke 2-es vagy 3-as csomagnál, másrészt digitális formában a megrendelő lap. Azt hallottam, hogy 3000Ft a bekötési díj ha van már Elektronetes internet bekötve. Ha nincs semmi szolgáltatás akkor mennyi a bekötési díj? :R

(#604) ElektronetZ válasza Fücsök007 (#603) üzenetére


ElektronetZ
tag

Elnézést, hibás információ, hogy szeptember 1-től TV-t is tudunk szolgáltatni. Emiatt nem módosult még a honlapon semmi. Szeptember 1-től az iTV-s csatornakiosztás fog módosulni.

A csomagkedvezmények és bekötési díjak tekintetében az ügyfélszolgálat tud pontos felvilágosítást adni.

(#605) skroy


skroy
senior tag

Bekerült a Spíler 1-2 is a kínálatba. A teljes magyar sportkínálat elérhető már. Szép. :K

(#606) skroy


skroy
senior tag

Thomson THG571 modem áramtalanítás után nem akar működni. Csak az első fény ég zölden rajta, a DS, US, Online csak halvány kék. Várom már egy ideje, hogy végre beinduljon, de nem akarja az igazságot. Mit lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

(#607) ElektronetZ válasza skroy (#606) üzenetére


ElektronetZ
tag

Kedves Skroy!

Mindenképpen jelezni kell az ügyfélszogálatnak a hibát, névvel és címmel, hogy ki tudjuk vizsgálni a hibát. Megnézzük, hogy szükséges-e a kábelmodem cseréje, vagy valami más probléma van.

(#608) skroy válasza ElektronetZ (#607) üzenetére


skroy
senior tag

Hétvégén van rá esély, hogy lesz belőle valami?

(#609) ElektronetZ válasza skroy (#608) üzenetére


ElektronetZ
tag

Van hétvégi ügyelet, de lehet hogy még a mai napba is belefér a javítás. Ezért lenne fontos hamar bejelenteni.

(#610) skroy válasza ElektronetZ (#609) üzenetére


skroy
senior tag

Rendben, köszönöm a gyors választ. :R

(#611) ElektronetZ válasza skroy (#610) üzenetére


ElektronetZ
tag

Nagyon szívesen! :)

(#612) Abstract.


Abstract.
újonc

Jó estét!
Van valami infó arról, hogy Vállajon mikor lesz elérhető a kábel TV ?
Köszönöm.

(#613) ElektronetZ válasza Abstract. (#612) üzenetére


ElektronetZ
tag

Kedves Abstract!

Sajnos még mindig nincs konkrét információnk. Az összes optikával épített településünkön, köztük Vállajon is várunk az indításra. Műszakilag részünkről minden készen van, már nagyon régóta. Amennyiben az iTV részéről megkapjuk a lehetőséget, azonnal indítjuk a szolgáltatást.

(#614) Sukta 95


Sukta 95
tag

Tisztelt Elektronet!

Érdeklődni szeretnék, hogy Mátészalka, Északi lakótelepen elérhetőek a Fibernet csomagok? KB. 3 éve fizettem elő a 150Mbit-es csomagjukra, de most vettem észre, hogy számos helyen elérhető már ennél jobb sebességgel és árral rendelkező optikai csomag is.

Köszönöm a választ!

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#615) ElektronetZ válasza Sukta 95 (#614) üzenetére


ElektronetZ
tag

Tisztelt Sukta!

Elnézést a megkésett válasz miatt! Sajnos nincs még lehetőség az Északi lakótelepen optikai bekötésre.

(#616) Istvanka33


Istvanka33
újonc

Tisztelt Elektronet!

Az előző hozzászóló kérdésére bátorkodom én is megkérdezni, hogy jelenleg Mátészalkán elérhető-e az optikai hálózatuk, gondolok itt a belváros és környékére.

Köszönöm szépen!

(#617) Sukta 95 válasza Istvanka33 (#616) üzenetére


Sukta 95
tag

Beszéltem velük telefonon is néhány napja, azt az információt kaptam, hogy Mátészalkán nem érhető el optikai hálózat, csak azokon a településeken, ahol új építésű a hálózat. Ami kissé szomorú, elvégre csak egy nagy városról beszélünk, feltételezem sok előfizetővel, másrészről megértem, hogy hatalmas beruházás lenne a koax hálózat lecserélése optikára. Azonban, mint felhasználót elszomorít, hogy többet kell fizessek, kisebb sávszélességért, mint a környező falvak lakói. :)

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#618) Istvanka33 válasza Sukta 95 (#617) üzenetére


Istvanka33
újonc

Nem akartam így nyíltan kimondani, de az utolsó mondattal teljes mértékben egyetértek.

(#619) tihi85


tihi85
csendes tag

Ezzel én is egyet értek nekem elég lenne nagyobb feltöltési sebesség irtam is mailt de az volt rá válasz fizessek elő nagyobb csomagra annak is kevés a feltöltési sebesség sajnos pedig olvastam itt van rá lehetőség vagy ez már nem aktuális gondolom

(#620) ElektronetZ válasza tihi85 (#619) üzenetére


ElektronetZ
tag

Nagyobb feltöltési sebességet, vagy a lakossági csomagoktól eltérő paramétereket egyedi szerződések esetében tudunk vállalni és kiépíteni. Ezek kizárólag közületi, kormányzati, és hasonló, jellegükből adódóan hosszabb távú szerződéseknél fordulnak elő. Lakossági ügyfelek jellemzően nem vállalják ezeknek a költségeit. A kiépítést minden esetben egyedileg vizsgáljuk meg, és létesítjük az igényeknek megfelelően. A legtöbb esetben szimmetrikus optikai megoldásokról van szó. Mivel ezek kiépítése drága, így csak komoly szándék esetén szokták ezt a megoldást választani.

A SZIP pályázatot csak azokra a területekre írták ki, amelyeken még nem volt legalább 30 Mbps elérhető sebességű szolgáltatás. Így Mátészalka belterületén ennek keretében nem lehetett új hálózatot építeni. Ezt saját erőből fogjuk csinálni, de ez nem egy pár hónapos projekt lesz, és nem is minden részen.

(#621) tihi85 válasza ElektronetZ (#620) üzenetére


tihi85
csendes tag

Értem én nem egy gigás feltöltési sebeségre gondoltam csak 30 mega azt el bírja a hálozat szerintem Mondjam az hobbim a torrentezés :D szolgáltatás minőségével nagyon meg vagyok elégedve amúgy tényleg ha valami hiba van nem kell sokat várni 1-2 óra és javítják
csak gondoltam meg lehetne ezt oldani valahogy nem egy nagy összegért 2007 óta Elektronetes vagyok. Röviden arra gondoltam egyedi szerződéssel meg lehetne oldani , ne kelljen 10 évet várni mig lesz ekkora feltöltési sebesség valamilyen lakossági csomagban
arra azért kiváncsi lennék hogy 100/100 sebességet tudna ez a hálózat amúgy Paposon lakom. mondjuk ha lehetséges is lenne hogy semmit nem kellene kiépíteni úgy sokba kerülne ? Köszöm válaszát előre is!!

(#622) skroy


skroy
senior tag

Koax 100-as net módosítása 150-re eszközcserével is jár? Jelenleg egy Thomson thg571 modem van. Vagy csak egy újraindítás kell majd?
Egyelőre csak gondolkodom rajta, de az árkülönbség miatt nem tudom, hogy érdemes-e. Az új árakon majd 3000 Ft-al több. (100-as:5380 Ft, 150-es:8240 Ft) Kicsit soknak érzem.
Sajnos Jándon optikáról semmi hír nincs, más szolgáltató sincs, de a mostani net már sokszor elhasal, amikor 3 Xbox, 1 PC, 5 mobil, TV lóg a hálózaton. :F

(#623) ElektronetZ válasza skroy (#622) üzenetére


ElektronetZ
tag

Kedves Skroy!

A THG571-es modem már fel van készítve 1 Gbps sebességű ethernet portokkal, így nem szükséges cserélni. A csomag módosítás után a rendszerünk megoldja a modem újraindítást is.
Sajnos Jándon, Ugornyán és Naményban sem lesz a közeljövőben optikai hálózatunk.

(#624) K Norbi


K Norbi
addikt

Sziasztok :)
Mátészalkán várható internet sebesség emelés?
100/10 elég kevéske 2023 ban
Főleg 5400Ft ért.

Illetve Optika lesz a közel jövőben?

[ Szerkesztve ]

(#625) ElektronetZ válasza K Norbi (#624) üzenetére


ElektronetZ
tag

Kedves Norbert!

Ahogy korábban írtuk, a DOCSIS hálózaton nem lesz sebesség emelés, és idén nagyobb csomagok sem várhatóak.
Mátészalkán belül több területen is van kiépített optikai hálózatunk. A telefonos ügyfélszolgálat tud pontosabb felvilágosítást adni erről, a cím ismeretében.

(#626) K Norbi válasza ElektronetZ (#625) üzenetére


K Norbi
addikt

:R

(#627) K Norbi válasza ElektronetZ (#625) üzenetére


K Norbi
addikt

Ha van tv és internet is.
Alapcsomag kábel tv
És internet 100

Kettőnek a havidíja mennyi együttesen?

[ Szerkesztve ]

(#628) Abstract.


Abstract.
újonc

Üdv
Van valami változás Vállajon a tv szolgáltatással kapcsolatban?
Köszönöm

(#629) ElektronetZ válasza Abstract. (#628) üzenetére


ElektronetZ
tag

Kedves Abstract!

A nyár folyamán tervezzük elindítani a TV szolgáltatást Vállajon és Mérken is.

(#630) Gabesz87 válasza ElektronetZ (#629) üzenetére


Gabesz87
addikt

Üdv.
Lehet tudni hogy Vásárosnaményban (konkrétan Rákóczi Ferenc út) mikor lesz elérhető az optikai hálózat? Ha tervben van egyáltalán. :R

(#631) skroy válasza Gabesz87 (#630) üzenetére


skroy
senior tag

Februárban azt a választ kaptam, hogy Naményban a közeljövőben nem várható sajnos.

(#632) Gabesz87 válasza skroy (#631) üzenetére


Gabesz87
addikt

Kár. Köszi a gyors választ. Még egy kérdés. Mostanság nem volt valami gond a kapcsolattal? Mi tegnap jöttünk haza a szuleimhez, és mondták hogy pár napja el- elmegy néha a net. Asus router van itthon, azt hittem előbb, hogy a pár napja a globálisan Asus routereket érintő probléma áll fenn, úgyhogy frissítettem is a routert, majd volt router, modem restart. De utána még mindig tapasztaltam a hibát. Windows néha nem jelez semmit, látszólag van kapcsolat, csak a böngésző írja hogy először jelentkezzek be a router setupjaban. Valamilyen Thomson modem van, láttam hogy olykor az összes LED villog rajta futofenyszeruen. Szerintem ufsz lesz belőle. Remélem modem/szolgáltató oldalon van a hiba.

(#633) skroy válasza Gabesz87 (#632) üzenetére


skroy
senior tag

A modem futófényszerűen akkor villog, ha újraindul. Valószínűleg azzal lesz a baj.

(#634) Abstract.


Abstract.
újonc

Üdv,
Ismét kérdezem, Vállajon mikor számíthatunk tv szolgáltatásra?

(#635) ElektronetZ válasza Abstract. (#634) üzenetére


ElektronetZ
tag

Kedves Abstract!

Jelenleg úgy tűnik, hogy novemberben fogjuk tudni elindítani a TV szolgáltatást Vállajon.
Köszönjük a türelmet!

(#636) Istvanka33


Istvanka33
újonc

Üdv!
A mátészalkai ügyfélszolgálati irodában mondták, hogy koax hálózaton is lesz sebesség emelés. Lehet tudni pontos dátumot, vagy igaz-e a hír egyáltalán? Köszönöm szépen!

(#637) skroy válasza Istvanka33 (#636) üzenetére


skroy
senior tag

Na, ez egy nagyon jó hír, már ha igaz. Reméljük nem tévedtek az irodában.

(#638) ElektronetZ


ElektronetZ
tag

Ahogy korábban is írtuk, a meglévő csomagokhoz nem fogunk hozzányúlni paraméterek tekintetében.
Tervezünk nagyobb csomagokat, de nem a meglévők átalakításával, hanem újak bevezetésével. Jelenleg is dolgozunk a technikai feltételek megteremtésén.

(#639) skroy válasza ElektronetZ (#638) üzenetére


skroy
senior tag

Minden koaxos területen elérhetők lesznek az új, nagyobb csomagok? Mikor várható kb.?

(#640) ElektronetZ válasza skroy (#639) üzenetére


ElektronetZ
tag

Valószínűleg nem minden területen, és egyelőre nem tudjuk megmondani, hogy mikor lesznek elérhetőek.

(#641) magellan2600


magellan2600
tag

Üdv!
Mátészalkán optikai hálózat kiépítését nem is tervezik?

(#642) ElektronetZ válasza magellan2600 (#641) üzenetére


ElektronetZ
tag

Kedves Magellan!

A SZIP pályázat keretében épült optikai hálózat Mátészalka bizonyos részein, amelyen már üzemelő végpontok is vannak. Továbbiak építését is tervezzük, viszont ennek a költségei 100 millió Ft-os nagyságrendűek, így az ütemezéséről nem tudunk pontosabbat.

Kérjük, hogy érdeklődjön valamelyik ügyfélszolgálati irodánkon telefonon, vagy emailben. A kollégáink tudják majd bővebben tájékoztatni, hogy elérhető-e az optikai szolgálatás az Ön lakcímén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.