Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Sgr_A válasza -secret- (#2150) üzenetére


Sgr_A
addikt

A diginek van legalábbis androidon bizonyos készülékeken :)

(#2152) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Segítsetek légyszi, developer programba szeretnék regisztrálni, hogy tehetem meg?
Köszönöm a segítséget

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2153) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Nos... a nagy dilemma (IXS - ről mire váltsak, Note 10 plus, I11pro :F ) vége egy 64gb-os független, product red, Iphone 11 lett. :D
Szerintem jó lesz! :K

(#2154) tboldi válasza mediumgecso (#2152) üzenetére


tboldi
nagyúr

developer.apple.com

Mit szeretnél csinálni? Ha a dev bétákat telepíteni, vagy appokat fejleszteni, akkor az évi $99.

(#2155) mediumgecso válasza tboldi (#2154) üzenetére


mediumgecso
őstag

Csak telepíteni, és kipróbálni.
Régebben ez nem került pénzbe...vagy keverem a bétával? 🙄

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2156) tboldi válasza mediumgecso (#2155) üzenetére


tboldi
nagyúr

De mit akarsz telepíteni? Az iOS bétát?

(#2157) mediumgecso válasza tboldi (#2156) üzenetére


mediumgecso
őstag

Igen

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2158) tboldi válasza mediumgecso (#2157) üzenetére


tboldi
nagyúr

A dev béták elérhetősége korábban is fizetős volt hivatalosan, ingyenesen a publikus bétákat tudod telepíteni, és ehhez nem is kell dev account.

beta.apple.com

Viszont ebben a pillanatban semmi értelme, mert a napokban megjelent végleges 13.3 a legfrissebb verzió, nincs újabb béta.

(#2159) szucsinka


szucsinka
őstag

Sikerult hozzá jutnom egy 128gb-os 11 hez. Kérdésem lenne:Regebbi iOS nél volt egy beállítás : hívás befejezése a bekapcsolo gomb-al. ez most a 13.3 ba kimaradt ? Vagy én vagyok a low...

[ Szerkesztve ]

(#2160) B-L-A-C-K válasza szucsinka (#2159) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én se találom, de nekem működik.

(#2161) szucsinka válasza B-L-A-C-K (#2160) üzenetére


szucsinka
őstag

Hoppá nekem is működik Tipikus user error :D :D

(#2162) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Használ valaki hátlapon fóliát / üvegfóliát ?
Melyiket érdemes ?

This is the way

(#2163) B-L-A-C-K válasza RaZroX (#2162) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha tok alá akarod én ezt ajánlom, a keretet is védi, viszont elég nehéz felrakni szépen.

(#2164) Serpiko válasza B-L-A-C-K (#2163) üzenetére


Serpiko
addikt

Ilyen SE telefonra is van szerinted?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2165) B-L-A-C-K válasza Serpiko (#2164) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Régen biztos volt, de már ritka szerintem, nézz körbe alin hátha...

(#2166) Serpiko válasza B-L-A-C-K (#2165) üzenetére


Serpiko
addikt

Rendben köszi ha találok dobok linket.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2167) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Ez a képernyőidő téma nullazodik töltés után?
Hogy tudom megnézni hogy mióta levettem a töltőről azóta mennyit volt aktív a kijelző?

(#2168) B-L-A-C-K válasza Serpiko (#2166) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem minek? :D

(#2169) Serpiko válasza B-L-A-C-K (#2168) üzenetére


Serpiko
addikt

Másnak akinek SE van azokra gondoltam. Nyilván célszerűbb lenne SE topikban majd megosztani. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2170) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sziasztok! A gari hogy alakul almáéknál? 1 év vagy 1+1?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#2171) TOZ válasza NavySeal (#2170) üzenetére


TOZ
addikt

Egy, de magyarországi magánszemélyeknek meg egy év szavatosság van, kvázi garancia.

Apple alapból csak Apple Care+ esetén ad két év garanciát, illetve egyéb finomságokat. (Olcsó javítás, olcsó teljes készülék csere).

(#2172) NavySeal válasza TOZ (#2171) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi, akkor igazából számolhatok 2 évvel magánszemélyként, nem?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#2173) Sgr_A válasza NavySeal (#2172) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ha hivatalos magyországi forgalmazótól veszed
a szürkeimportosnál csak egy év jár

(#2174) Prowler válasza #04441088 (#2167) üzenetére


Prowler
senior tag

Legegyszerűbben az akku beállításokban, megnézed mikor volt utoljára feltöltve és rányomsz az aktuális oszlopra.

Pl. én ma hajnalban vettem le a töltőről, azóta van benne 2 óra 41 perc.

Veremivadék Undorkutya

(#2175) #04441088 válasza Prowler (#2174) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszönöm szepen.
Most meg olyan dolog történt , hogy reggel óta kábelesen zsebbol hallgatom a zenét, aztán elkussolt, eloveszem a telot, iPhone letiltva próbálja újra egy perc múlva.Ez mitől lehet? :R
amúgy nekem van ott egy pár oszlop :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2176) pauliboy23 válasza TOZ (#2171) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Csak sajnos itthon nincs az iPhone-okra Apple Care.

(#2177) pauliboy23 válasza NavySeal (#2172) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Második évben majd kell a számla, ha esetleg gond lenne.

(#2178) TOZ válasza pauliboy23 (#2176) üzenetére


TOZ
addikt

Ha nem megy ésszel megoldódik erővel
[link]

(#2179) Prowler válasza #04441088 (#2175) üzenetére


Prowler
senior tag

Ne az utolsó 24 órát nézd hanem a második fület (esetedben utolsó 2 nap) és ott napra bontva meg tudod nézni az értékeket. :)

Zene probléma passz, esetleg megszakadt a kapcsolat a füles meg a teló között? Nálam ilyen eset még nem volt.

Veremivadék Undorkutya

(#2180) #04441088 válasza Prowler (#2179) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi. Sikerült.
5 %-on vagyok most, ez jött össze:


Szerintem egész jól bírja.

(#2181) NavySeal


NavySeal
senior tag

iOS-en van prohardver app?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#2182) Tibee86 válasza NavySeal (#2181) üzenetére


Tibee86
veterán

Nincs.

(#2183) Prowler válasza #04441088 (#2180) üzenetére


Prowler
senior tag

Szerintem is, üzemidőre elég pöpec a 11. :D

Veremivadék Undorkutya

(#2184) Danci


Danci
csendes tag

Szemezgetek egy ideje az Iphone 11-el. Eddig még csak androidos telóm volt, de egy-két dologal mindig szívtam, jó lenn már egy stabil telefont nyúzni évekig. Elég hardcore használatnak vannak kitéve a telefonjaim, telóról megy a net itthon, ezért 0-24-ben aktív a wifi hotspot, napi 6-8 óra aktív böngészés mindig megvan telóról + néha ki kell mennem építkezésekre ahol fotó/videó dokumentációt készítek így alap elvárás hogy több órán keresztül stabilan működjön minél nagyobb felbontás mellett (tudom használjak fényképezőt, de nem mindig tudom előre mikor lesz rá szükség). Most xperia X-em van, de pár perc után túlmelegedés miatt kilép a fényképezőből így nem túl alkalmas erre a célra. 3 éve nyúzom, egyszer már cserélték a komplett telefont, amúgy elég jól bírja a napi 3-4 töltést+töltés közbeni net megosztást, bár ilyenkor brutálisan melegszik, csodálom hogy nem gyulladt még ki. Most valami gond van a mikrofonnal, így jobb szeretnék egy új telót venni, de nem akarok megint valami kellemetlenségbe belefutni, így aki használ iphone 11-et adhatna pár tanácsot, mennyire lehet jó teló számomra. Tehát netmegosztás, fénykép/videó, google drive feltöltés,letöltés főleg amire használnám. Torrentezésről gondolom mondhatok le, de majd asztalin megoldom.

(#2185) B-L-A-C-K válasza Danci (#2184) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem jó választás lenne.

(#2186) Rinocerosz válasza Danci (#2184) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nem vagyok iPhone felhasználó úgyhogy nem tudok válaszolni az összes kérdésedre :)
Viszont kb 1 éve hoztak nekem egy iPhone 6s-t és akkor kérdezték, hogy torrentezni lehet-e rajta?
Utána olvasgattam és rátaláltam az " XITRIX/iTorrent" nevű appra. Teljesen jól működött és ez volt a legegyszerűbb amit találtam. Nem kell JB se hozzá, még androidon is elfogadnám.

(#2187) Danci


Danci
csendes tag

Ez jól hangzik, én mindössze 10-15 perc netes keresgélés után vontam le a következtetést hogy valószínűleg nem lehet megoldani, nyilván ha veszek egyet akkor jobbna utána járok és kipróbálom az általad javasolt appot :)

(#2188) szucsinka válasza Danci (#2187) üzenetére


szucsinka
őstag

(#2189) pokmky


pokmky
tag

Jó, hogy épp amiatt érkeznek a válaszok, ami a leglényegtelenebb számára. :(

Danci

Én nem vagyok i11 tulaj, de a tesztek és beszámolók alapján ez a telefon pont bírja azt a masszív használatot, amit tervezel, a kamerája is jó.

(#2190) TOZ válasza Danci (#2184) üzenetére


TOZ
addikt

S9+ volt a zsemben, mikor NYC-ben jartam masfel honapja, es egy sima 11-es IS volt a zsebemben, amikor hazajottem.
Ezer eve androidot hasznalok (hasznaltam, meg G1-em is volt, tehat lehet mondani, regi robotos vagyok).
Anno egy 6-ossal tettem egy probat, de sirva adtam vissza egy nap mulva.
A 11-essel nagy bajom nincs, sot, stabil, jo kepeket csinal, a filekezeles egy hulladek, az appdrawer egy fos, de evek ota nem volt olyan, hogy ne keressek delutan toltott, hogy tutti birja a munkanap veget.
Eddig nem bantam meg, az ios hulyesegeivel most ki tudok bekulni az uzemidoert cserebe.

(#2191) B.i.L válasza Danci (#2184) üzenetére


B.i.L
senior tag

Itt a torrent a leggyengébb láncszem,illetve kiváltható mondjuk másik eszközre.Szintén HC felhasználás : i11 - innen megosztás,hely,bt,net,azaz minden megy,kettő töltés 1 nap alatt maximum(20 óra kb) + játék is,közösségi médiával.Ha nincs spéci alkalmazás,akkor mehet.Androidos vonalon vannak jobb üzemidők,ott sincs nagy gebasz sw fronton,youtube tele van akksi üzemidő bajnokokkal. :K

Horgászni mentem...B.i.L

(#2192) TOZ válasza Rinocerosz (#2186) üzenetére


TOZ
addikt

Az iOS torrent appok korul nekem a legnagyobb problemam, hogy mivel a Storebol ki vannak tiltva csak valamilyen dev.certifikacios file utan lehet oket telepiteni. Es oszinten szolva nem bizom meg ezekben. A telefonon ott vannak a banki adatok, ApplePay stb... nekem ne legyen holmi kinai fejlesztonek engedelye semmire, ha ilyen adatok vannak a keszuleken.

(#2193) B.i.L válasza TOZ (#2192) üzenetére


B.i.L
senior tag

Jogos,de a felhasználást döntse el Ő maga! :R

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#2194) TOZ válasza B.i.L (#2193) üzenetére


TOZ
addikt

Persze, de így teljesen a kép. Van torrent kliens iOSra, csak ennek ez az ára. :R

[ Szerkesztve ]

(#2195) Rinocerosz válasza TOZ (#2192) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igazából teljesen egyet értek, mert a bank számlával veszélyes játszani.
Sajnos az a probléma, hogy a vásárlást meg-meg lehet oldani PayPal-al, de a számítógépen is meg vannak adva az adatok, telefonba is. Közben pedig az áruházak is tele vannak fertőzött applikációval. Nálam ez mindig ilyen aggályokat vet fel. Próbálok nagyon figyelni, hogy se telefonra, se a számítógépre ne kerüljön semmi rossz dolog.

Lényeg a lényeg:
Amit ajánlottam app azt a itransmission oldalán olvastam mert ők már nem fejlesztik tovább vagy valami ilyesmi volt. Viszont ezt is csak egy külső forrásból lehet telepíteni így jobb vigyázni! :K

(#2196) K82 válasza TOZ (#2190) üzenetére


K82
őstag

Valahogy én is így vagyok vele... Szánalmas app drawer és tárcsázó (nem tud T9-et, pedig már majdnem 2020. van!), a billentyűzettel is vannak bajaim (még a GBoard is ratyi a droidos önmagához képest), de az üzemidő és a fotós képességek vmilyen szinten kompenzálják a dolgot.

Csak a gyorstöltéssel szenvedek... Volt/van normális 18W-os PD-s töltőm, vettem gyári USB-C - Lightning kábelt, aztán másfél - két percenként tol bele egy százalékot. Vettem gyári töltőt hátha, ugyanez. De a gyorstöltést nem tudó öt portos Blitzwolffal és a kocsiban lévő Xiaomi töltővel bezzeg felveszi a 2-2.4 A-t, percenként 1-1,5%-ot tölt mindegyik - tehát a nem gyorstöltő gyorsabban tölti mint a dedikált 18W-os PD-s :(((. Vagy a gyári kábel rossz, vagy maga a telefon - ha kolléga végre behozza a 11 Pro cuccait, kiderül melyik.

Pixel / OnePlus Pad

(#2197) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Miért kínszenvedés a net megosztás 11ről? Kizárólag a mobil hotspot beállításba belelépve tudom sokadik alkalommal csatlakozásra bírni a kocsiban az androidos fejegységet. Ez egy mezei samsung telefonnal simán megy elsőre.

(#2198) Navaren válasza nelsonmanian (#2197) üzenetére


Navaren
aktív tag

Control Center -> Hosszú klikk Cellular -> klikk Hotspot (jobb alul)
A fejegységben meg gondolom el lehet menteni az ismert "hálózatot", és akkor automatice csatlakozik, ha megtalálja.

Az iKügyük egyébként köztudottan inkább a többi iKütyüvel szeretnek nagyon gyorsan és nagyon könnyen csatlakozni, de azért nagyjából minden megoldható.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#2199) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, páromnak kell új telefont választanom és mivel nem sűrűn cserélgetni a telefonokat és az Apple sokáig támogat egy készüléket ezért arra jutottam hogy egy 11el jól járna. Egyetlen kérdésem lenne, a kis fel bontású kijelző mennyire zavaró, észre lehet venni egyáltalán?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#2200) -secret- válasza Jano_023 (#2199) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nyilván észre lehet venni ha másik mellé teszed de amúgy teljesen rendben van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.