Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3093) Martin Eden válasza yozsi007 (#3084) üzenetére


Martin Eden
tag

Én egy ideje már küzdök hasonlóval, illetve a küzdés nem helyes kifejezés, mert megtanultam kordában tartani. Talán már az 1.3.6-nál bukkant föl először nálam vagy fél éve, de az 1.3.8-on se múlt el, sem a 2.x verzión, többszöri fr után sem. Sok fórumot átolvastam, néhányaknál valóban beázás vagy akkumulátor-hiba okozott hardveres hibát (egyeseknél ez együtt járt az iránytű teljes működésképtelenségével is, nálam semmi ilyen eset és jelenség nem volt). De a többségnél valamiféle szoftveres szinkronizációs hiba (valamilyen adat nem tud leszinkronizálódni, ezért a háttérben újra és újra próbálkozik) okozta a merülést (néhányak a stravára is gyanakodtak, de ez nem mindenkinél áll fenn, de nálam is pl. van strava szinkron, vagy a bluetooth és android verzió bizonyos együttállására, esetleg telefon hatóköréből való hosszabb idejű kikerülésre, ez nekem is többször feltűnt). Tehát nálam is merült az óra akár normál üzemmódban, akár repülőben. Nálam a PaceOn alkamazás segített, amivel külön lehet kapcsolni a Bt és wifi kapcsolatot. Jelenleg már csak bekapcsolt repülőgép-üzemmódban használom az órát, kikapcsolt wifivel, de a PaceOn-nal külön engedélyezett bt-vel, így megkapok minden értesítést. De időnként így is elkezd rohamosan merülni, ilyenkor egy percre kiveszem repülőből, hagyom molyolni a háttérben, majd visszateszem repülőbe, de a PaceOn-nal utána engedélyezem a bt-t, ilyenkor újra normális lesz az üzemidő. Sőt, az 1.x verzióhoz képest a nálam 4-6 napos töltési ciklus most 5-7 napra változott (16-18 óra Bt on és 6-8 óra off mellett, néha kevés gps-szel).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.