Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) szemesi69 válasza NavySeal (#14149) üzenetére


szemesi69
addikt

#13966

Először olvasd át! Aztán azt is amit Zsocy155 linkelt.

Aztán állj csak neki!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14152) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Eladtam szeretett p9lite telefonomoat. Szegény vevő nem tud beregisztrálni a telefonba. Csinált egy videót róla. Légy szíves valaki segítsen, eléggé ég a pofám, hogy nem megy. :)

Köszönöm! :R

(#14153) KZP válasza jézusom (#14152) üzenetére


KZP
őstag

Nem lett kikapcsolva a Fejlesztői beállításokban az OEM feloldás, ennek következtében (pont biztonsági okok miatt) nem lehet még gyári visszaállítás után sem használni a telefont addig, amíg be nem lép(sz) az általad használt Google-s fiók adataival a telefonba.
Megoldás 1: megadod neki az adatokat (aztán azonnal megváltoztatod a Google fiókod jelszavát, miután beindult neki a telefon)
Megoldás 2: te magad írod be az adataidat a telefonba.

Ez a védelem pont azért van, hogy ha ellopják (elhagyja az ember) a telefont, akkor utána sem fogják tudni még gyári visszaállítás után sem használni. (Persze, valamilyen mókolással biztosan ezt is ki lehet iktatni, valószínűleg...)

[ Szerkesztve ]

(#14154) szemesi69 válasza jézusom (#14152) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia!
Fiók védelem be van kapcsolva.
Megoldás, amit már az elején kellet volna, a te google fiókoddal kell belépni, majd beállítások, fiókok, ott törölni a te google fiókod, aztán factory reset, utána már elfogad bármit.

KZP A megoldásod jó, mert az ő fiókja kell hozzá, utána kell az amit én írtam :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14155) szemesi69 válasza KZP (#14153) üzenetére


szemesi69
addikt

Kifejtenéd bővebben, mi köze van az OEM feloldásnak a google accounthoz? :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14156) jézusom válasza szemesi69 (#14154) üzenetére


jézusom
addikt

Tehát még amikor enyém volt a telefon, akkor kellett volna törölni a saját google accom? De ez csak a telefonról törli le? Gondolom erre nem is mertem rányomni..

Találtam egy megoldást sikerült megcsinálni.

(#14157) szemesi69 válasza jézusom (#14156) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen akkor, csak a telefonról törli, utána fr. Nem lett volna probléma.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14158) Pityorka


Pityorka
újonc

Sziasztok!

Az mit tud amikor a hivatalos szerviz szerint a legfrissebb verzió a telóra a (dual sim független) b380 2017 áprilisi biztonsági szint javítással. Mindez megye székhelyen az ország 3. legnagyobb városában.

(#14159) bubus66 válasza szemesi69 (#14157) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor sem lett volna probléma, ha a saját accuntjából kilép és úgy csinál egy FR-t. Én így szoktam csinálni mikor eladom, és nem ér meglepetés se engemet se vevőt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14160) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

B380 at tudom valahogy frissìteni? OTA nem talál semmit

[ Szerkesztve ]

(#14161) Blue Eagle válasza castiels (#14160) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia,
csak pont 30 hozzászólással ezelőtt kérdeztem meg ugyanezt és rögtön jött a válasz.

(#14162) castiels válasza Blue Eagle (#14161) üzenetére


castiels
addikt

Inkább nem téglázom le, de azért köszi. :)

(#14163) bubus66 válasza castiels (#14162) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mit téglázol ha a leírásom alapján csinálod akkor jó lesz..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14164) Blue Eagle válasza castiels (#14162) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Megcsináltam én magam is, később olvashatod. Nem téglázod le amúgy. Tulajdonképpen technikai szempontból egy szabályos OTA upgrade folyamat valósul meg.
Amikor nekiálltam akkor asszem a 390 full-t jelöltem meg. Aztán letöltés elkezdődése után töröltem az egyéni proxy beállításokat, majd alkalmazás után a wifi újracsatlakozott és folytatódott a letöltés. Aztán a következő pillanatokban ugrott az updater magától az 502-esre. Letöltés után a telepítési folyamat sokáig tartott 380-ról 502-re, de elvégre 6 csomagnak kellett felmennie.

(#14165) castiels válasza Blue Eagle (#14164) üzenetére


castiels
addikt

Tapasztaltál pozitív változást?

(#14166) Blue Eagle válasza castiels (#14165) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem nagyon.
Töltsd le az említett appot az áruházból. Csak simán indítsad el. Meg tudod vele nézetni, hogy melyik verzióban mit javítottak, mindezt magyarul is. Az egyikben van kamerára kitérő módosítás is, egyéb más. Talán mindegyik verzió tartalmazza a sebezhetőséget csökkentő hibajavítást is.

(#14167) ORCA58


ORCA58
addikt

Végre volt időm, és FF-el továbbléptem a 381-ről. A 393-as gyorsan lejött és települt.
Rögtön felajánlotta az 501-est. Most az tölti, valami szuper lassított üzemmódban. Remélem még ma lejön.

Köszönet mindenkinek, aki leírással, videóval segített! :R

[ Szerkesztve ]

(#14168) bubus66 válasza castiels (#14165) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia azt, hogy egy frissítésnél lát-e az user változást vagy sem az nem jelenti azt. hogy nincs, sőt biztos, hogy van csak te nem veszed észere.. Mivel te nem tudsz a telefonba olyan szinten kutakodni, mint esetleg mi...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14170) bubus66 válasza ORCA58 (#14167) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia arra figyel, hogy a beállított proxy törölve legyen mind kettő helyen (na ezért ajánlott az FR)

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14171) bubus66 válasza Blue Eagle (#14164) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már hogyne tudná letéglázni....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14172) ORCA58 válasza bubus66 (#14170) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi! Sajna nem tudom mire gondolsz, hogy mindkét helyen. Ezek szerint nem voltam elég figyelmes.
De de volt FR így ez nem okozhat gondot.

(#14173) bubus66 válasza ORCA58 (#14172) üzenetére


bubus66
nagyúr

Olvasd el a leírást és meg találod, hogy kettő helyen kell a proxy beállítást visszaállítását végrehajtani.

Egyszer a wifinél.
Másodszor pedig a Hozzáférési pont-nál. Kell visszaállítani..

[link]

Amikor szünetelted, a letöltést, és a wifi beállításoknál visszaállítod a proxyt

a Képen láthatott (nekem a Telekom) is vissza kell állítani az eredeti Hozzáférési pontra.

De ez a leírásba szerepel.

Ha ez meg van a internet hozzáférést és a wifi is állítsd vissza az eredeti állapotában és akkor letölti.
Telepíti is..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14174) ORCA58 válasza bubus66 (#14173) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi!
A B397-től A törölt képek videók 30 napig visszaállíthatók. Ezt hol lehet megtalálni? Töröltem egy képet, de semmit nem vettem észre.

Egy nap után nem lehet végső következtetést levonni, de most éjszak jobb volt a készenléti fogyasztás.
Ez lehet a frissítés miatt is, de lehet, hogy csak az FR-nek köszönhető. Végülis mindegy, ha így marad.

(#14175) szemesi69 válasza ORCA58 (#14174) üzenetére


szemesi69
addikt

Galéria megnyit, ott albumok, nálam P smarton így van. P9 Lite már nincs meg, de azt hiszem, úgy emlékszem azon is ott találod. B396-B397-el jött a funkció, tehát biztosan van, és három naponta kér majd pin kódot ha azt állítottál be, feloldáshoz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14176) ORCA58 válasza szemesi69 (#14175) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi, megvan! Ezek szerint csak az albumokban törölt kerülhet oda.
A 3 napos kód kérésről tudok, bár ezt nem nekem találták ki. Eddig még soha sem felejtettem el a kódomat, de ki tudja? Ha majd elfelejtem lehet a 3 nap sem fog segíteni.

(#14177) karldergroße


karldergroße
senior tag

Megjött az Oreo, egész tűrhető. Viszont a betűtípus változott és persze átállíthatatlan. Másnál is? Illetve el lehet tüntetni valahogy a Google-keresős kezdőlapot?

[ Szerkesztve ]

(#14178) Sonja válasza karldergroße (#14177) üzenetére


Sonja
veterán

Erre biztos nem jött, maximum a P9 Lite 2017-re. Gondolom eltévesztetted a topikot. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14179) karldergroße válasza Sonja (#14178) üzenetére


karldergroße
senior tag

Elnézést, lehet...

(#14180) robi64


robi64
aktív tag

Megjött a B503-as OTA frissités.
Juniusi Google biztonsági frissités és inentől a rendszer neve EMUI 5.0.3 .

(#14181) castiels válasza robi64 (#14180) üzenetére


castiels
addikt

Hol jött meg?

Nekem még 5.0 EMUI van.

(#14182) robi64 válasza castiels (#14181) üzenetére


robi64
aktív tag

Szerbia,szokás szerint mi egy kicsit hamarább kapjuk a frissitést.
Ahogy elindult:5.0,5.0.1,2,3 talán pár év mulva elérjük az EMUI 8-at is. ;) :DD

(#14183) Nordik


Nordik
őstag

Párom független készüléke B380as szoftverrel rendelkezik. Ennél frissebb OTA-n nincs is és nem is várható? Esetleg csak beragadt a frissítés mint nekem a P10 Litenal?

(#14184) ORCA58 válasza Nordik (#14183) üzenetére


ORCA58
addikt

Beragadt. Én is héten léptem a 381-ről (single sim) tovább FF-el. Most 501-en van.
A szerviz is megcsinálja, de az 4 nap, ha Budapesten adod be a körúton.

[ Szerkesztve ]

(#14185) Nordik válasza ORCA58 (#14184) üzenetére


Nordik
őstag

Esetleg van valamilyen szájbarágós leiras a frissítés menetehez? Ha sikerül frissíteni FF-el akkor utána már menni fog gyárilag is OTA-n keresztül a későbbiekben a frissítés? Tehát nem muszáj hozzá FF-t használni majd?

(#14186) robi64


robi64
aktív tag

Pár napja használom a B503-at,észrevételem,mintha gyorsabb lenne és az aksi jobban birja.
Igaz nem csináltam FR-t de lekértem a FULL ROM-ot (2 GB).
Páldául itt egy video a Telefonkeze app-ról.

(#14187) ORCA58 válasza Nordik (#14185) üzenetére


ORCA58
addikt

Én robi64 videója alapján csináltam. [link]

De bubus66 blogjában is van egy leírás.[link]

Arra figyelni kell, hogy a Single sim és dual simes telóra amegfelelő frissítés legyen felrakva.
A SS a páratlan végű, a DS a páros végű.

[ Szerkesztve ]

(#14188) robi64


robi64
aktív tag

Videómmal kapcsolatban,ha az utolsó FF-et használtok,akkor ha vállasztjátok a
Check firmware access
többet nincs ellenőrzés IMEI vel vagy nélküle
With IMEI vagy Without IMEI
Hanem csak Check Availaibiti
Ami azt jelenti,hogy automatikusan ellenőrzi a létező IMEI-t ,ha nincs aláirva arra az IMEI-ire nem fogja engedélyezni a letöltést.
ORCA58 köszi.

(#14189) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Szeretném FF-el leszedni a B395-öt, és amikor a download-ra kattintok, három bepipálandó is megjelenik mint letölthető tartalom.
- update.zip
- public/update_data_full_public.zip
- VNS-L01_hw_eu/update_full_VNS-L01_hw_eu.zip
A kérdésem, hogy mindet belelöljem, vagy csak az elsőt mint robi64 videójában (aszerint kezdtem is el csinálni).
Előre is köszönöm. :R

(#14190) robi64 válasza Gabis (#14189) üzenetére


robi64
aktív tag

A régebik ROM-ok igen 3 részt mutatnak,és igen mind a 3-at be kell jelölni,ez FULL ROM.
Vagy pedig régebbi FF-et használsz.
Minden esetre,be kell jelölni mindendent.

[ Szerkesztve ]

(#14191) Gabis válasza robi64 (#14190) üzenetére


Gabis
őstag

Nagyon köszönöm.
Ez alapján csinálom most... 35%-nál jár :K

(#14192) robi64 válasza Gabis (#14191) üzenetére


robi64
aktív tag

Igy is lehet,ahogy bubus képekben mutatja.
Külömbség az hogy Ő új proxyit hozott létre én pedig a létező netet módositottam,majd visszállitottam.

[ Szerkesztve ]

(#14193) bubus66 válasza robi64 (#14192) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia de úgy ahogy te csinálod úgy nem csak az update.app-ot tölti le? Ahhoz hogy ne legyen test_keyes kell mind a 3...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14194) robi64 válasza bubus66 (#14193) üzenetére


robi64
aktív tag

Nem letötölt mindent.
Elvégre azonal megmutatja hogy mekkora az update.
Persze attol is függ hogy csak OTA-at vagy FULL romot választottál.

[ Szerkesztve ]

(#14195) Gabis válasza robi64 (#14192) üzenetére


Gabis
őstag

Na fent is van az 501. Kicsit paráztam ettől az egésztől, de pikk-pakk ment. Köszönöm a leírást és a videókat is. :R

(#14196) robi64


robi64
aktív tag

Másik dolog,legyen az OTA vagy FULL,mindég 3 Zip-et tölt le.
Ezt a letöltés alatt is láthatod a HwOUC mappában.
Ha véletlenül nem úgy van,megszakitod a letöltést,törlöd vagy visszaállitod a proxyt ha addig nem tetted, törlöd a HwOUC és HWFF mappák tartalmát,elinditod a Telefonkezelő appot,újra inditod a frissitést ami majd törli az értesitést hogy van frissités és kezdheted ÚJRA.
Legaláb 20x használtam,vissaállás után,mokolt ROM-ok után.Egyszer se hagyott sz@rban.

[ Szerkesztve ]

(#14197) OldMike válasza robi64 (#14186) üzenetére


OldMike
őstag

Úgy gondolom hogy a B503-nak a B504 lehet a duálos párja, mert nálam a B502 esetén még 5.0.2 van. Most megint csak reménykedhetünk, hogy nem ragad be az 502, mint korábban a B380 (Mo.).

42LM660S

(#14198) robi64 válasza OldMike (#14197) üzenetére


robi64
aktív tag

Igen neked a B504 kell duálos.Nem ragad be,én is OTÁn kaptam a B503-at,csak nálatok egy kicsit késik.

(#14199) csacsi67


csacsi67
addikt

Sziasztok a kérdésem a következö VNS-L21C432B380. számu rom van a telon gondolom ettöl van frissebb melyik az, lelöhelyben tudna valaki segiteni.Valamint nyitott BL -nél ha le szedem a full romot elég a 4 fájlt fel flashelni ugyan ugy mint a P8 litén vagy van valami más is amit még kell .Köszönöm elöre is.

[ Szerkesztve ]

(#14200) zvolite80


zvolite80
tag

Most jött Otá-n 🤗

Huawei P30 user

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.