Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) Kolty


Kolty
aktív tag

Vajon melyik készüléket kellene választanom? Tudom ram plusz egy GB, de megapixel minusz 1. P9 lite vagy P9 lite 2017? Vajon miben különbözik még?
Kép készítésben vajon?

[ Szerkesztve ]

(#13152) adp válasza Kolty (#13151) üzenetére


adp
őstag

A hátsó kamerák között nem igazán van lényegi különbség, a megapixel amúgy semmit nem jelent, elfogadható képet lő mind kettő, este viszont nem igazán jókat lőnek, a régi I5s-em sokkal jobb képeket lőtt este és az csak 8MP volt és 2013-mas fejlesztés
Amúgy a réginek jobb az előlapi kamerája, sztem vedd azt 3gb ramos verzióban, nekem a formája amúgy jobban tetszik a réginek

[ Szerkesztve ]

(#13153) szemesi69 válasza Benipajti (#13150) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha nem megy másképp, csinálj egy gyári vissza állítást, előtte mentsd le amire szükséged van.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13154) szemesi69 válasza Kolty (#13151) üzenetére


szemesi69
addikt

(#13155) Kolty válasza szemesi69 (#13154) üzenetére


Kolty
aktív tag

P8 lite.t beszél nagyon.

Jah. most kért elnézést érte :)

[ Szerkesztve ]

(#13156) szemesi69 válasza Kolty (#13155) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem néztem végig, csak bele kukkantottam, ujj lenyomat olvasós P8 lite nem létezik :) De hát te vagy kíváncsi a különbségre :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13157) adp válasza szemesi69 (#13154) üzenetére


adp
őstag

Amugy itt nem tudom mi van az ujjlenyomatolvasoval de nekem bitang gyors es mindig elfogadja ha tiszta a kezem

(#13158) robi64 válasza Benipajti (#13148) üzenetére


robi64
aktív tag

Theme storbol letöltött témák a belső tárhely HWThemes mappába kerülnek,innen törölj ki mindent,.cache mappát is.Utána a témakezelőböl válassz másik témát.

(#13159) vasi89 válasza robi64 (#13158) üzenetére


vasi89
addikt

Hali.

Barátnőm p9lite-Jába bele raktam egy Sd kártyát de semmit nem enged át másolni. Nagyon reg használtam androidot de akkor ehhez volt h root kellett. Most is így van? Habár a spotify dolgait sem engedi az másolni, ahhoz csak nem kellene root ha jól gondolom?

(#13160) Jarod1 válasza vasi89 (#13159) üzenetére


Jarod1
addikt

Nics lockolva mem kártya?

(#13161) Benipajti


Benipajti
csendes tag

Kiprobáltam amiket irtatok, de nem használnak....
Még a visszaállitással várok, hátha...

(#13162) robi64 válasza Benipajti (#13161) üzenetére


robi64
aktív tag

Mi a téma neve,hagy próbáljam.

(#13163) Benipajti


Benipajti
csendes tag


Igy néz ki az üzenetek

[ Szerkesztve ]

(#13164) Benipajti


Benipajti
csendes tag

Ezt csinálja, és nem állítódik át.
A nevét nemtom, mert már letörölték, pár napig volt fent a téma

(#13165) Benipajti


Benipajti
csendes tag

(#13166) robi64 válasza Benipajti (#13165) üzenetére


robi64
aktív tag

Megtaláltam a Play Árúházban,Carbon-OS-Theme.Ez nem hwt formában van,hanem apk.Keresd meg a szolgáltatások között és távolisd el.

(#13167) vasi89 válasza Jarod1 (#13160) üzenetére


vasi89
addikt

olyat még lehet? egyébként leformázni le tudta.

(#13168) Benipajti


Benipajti
csendes tag

Erre akrnám átállítani..(carbon..) vagy bármire csak ne ez legyen...

(#13169) robi64 válasza Benipajti (#13168) üzenetére


robi64
aktív tag

Az előbb telepitettem és el is távolitottam,tele van reklámokkal,de nálad látom hogy van font csere is.

(#13170) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Beírom ide is mert a vírusírtó topikban nem kapok választ,hátha itt.
P9 Lite mobilomon az árúházból letöltött Eset van fent,újságos kóddal aktiválva már vagy fél éve használom,de csak most vettem észre,hogy ha lezárom a készüléket akkor átvált a hangprofil rezgőre. Ha feloldom a készüléket akkor is látszik,hogy rezgőben van,de pár mp múlva felugrik egy ablak valami szöveggel,ami gyorsan eltűnik azért nem bírom végigolvasni,de valami olyat ír benne,hogy az eset átváltotta a profilomat rezgőre,ha ezt akarom módosítani a hangprofilban megtehetem....Kérdésem,hogy ezt miért állítgatja az eset? Mi köze a hangprofilhoz? Semmi ilyen jellegű beállítást nem találok benne :F

Úgy veszem észre ez csak akkor történik ha a lopásvédelem be van kapcsolva...most tesztelgetem. De akkor is miért vált át rezgőre?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#13171) Kolty


Kolty
aktív tag

Ma vásároltam egy ilyen készüléket.
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e külön adatkábel és külön töltő kábel a készülékhez?
Kaptam kettő kis dobozt a készülékhez. Egyikbe van egy töltő adapter és egy üres hely. Itt kellene-e lennie töltőkábelnek is?
Meg egy másik doboz amibe van egy adatkábel és egy füles.
Az adatkábel a töltő kábel is egyben vagy az üres helyen kellene lennie egy töltő kábelnek?
Köszönöm.

(#13172) Zsocy155 válasza Kolty (#13171) üzenetére


Zsocy155
őstag

Az asszony a Vodafone-nál egy töltőfejet és egy kábelt kapott.

(#13173) szemesi69 válasza Kolty (#13171) üzenetére


szemesi69
addikt

Ennyi van csak hozzá nekem is.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13174) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok!

A HiCare app-ot ne frissítsétek mert nem enged belépni.

Aki frissítette ez alapján tudja visszaállítani

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13175) Kolty


Kolty
aktív tag

szemesi69

Okés köszi.

Ami még érdekelne.

Hogyan tudom elérni, hogy ne kérje a pin kódot minden egyes képernyő elsötétedés után?

Illetve, hogyan célszerű tölteni a készüléket első töltések alkalmával?

Eddig azt vallottam, hogy fullra mindig fel, de most olvastam olyant, hogy ne.

(#13176) szemesi69 válasza Kolty (#13175) üzenetére


szemesi69
addikt

Ujj lenyomat olvasót használom, ha nem akkor nekem is kéri a kódot. Vagy kikapcsolod.
Én mindig fullra feltöltöm, minden eddigi telefonomnál, így volt, semmi bajuk nem volt. Olvastam én is ezeket a töltési javaslatokat, nem foglalkozom vele, maradok a saját jó bevált töltési módszeremnél, teljesen feltöltöm :)
Ezeket az akksikat nem szabad formázni, csak nagyon lemerülni hagyni nem szabad. Mikor megvettem, feltöltöttem és kész, de majd mások úgy is mást mondanak majd :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13177) bmt50 válasza Kolty (#13175) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia,
Gratulálok a választáshoz, időt álló készüléket választottál, jó fórumos közösséggel. Itt mindig segítenek.
Ha sima "suhintós" képernyő feloldást szeretnél, de a telefon beállítani ezt nem engedi, akkor van a nevem alatti blogban erről egy leírás.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13178) adp válasza bmt50 (#13177) üzenetére


adp
őstag

Minek a suhintos ( vagy akarmi)feloladas ha van ujjlenyomat olvaso ami orult gyors?

[ Szerkesztve ]

(#13179) bmt50 válasza adp (#13178) üzenetére


bmt50
senior tag

Mert nem mindenki veszi úgy a kezébe a telefont, hogy a jobb vagy a bal mutató/ akármelyik ujja a scannerher oda érjen.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13180) ko_éa


ko_éa
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy ha valakinek működik a MirrorShare leírná hogyan? Sehogyan sem tudom beállítani lg 32Lj610V tv. :W

(#13181) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Szerintetek milyen lehet ez a fólia? [link]

(#13182) szemesi69 válasza martin1369 (#13181) üzenetére


szemesi69
addikt

P8 P9 Lite (2017), P10 Honor 8 Lite P8 P9 Plus

Ez egyik sem P9 Lite 2016, milyen telefonod van?
Ha P9 Lite 2017 van, akkor menj át ide

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13183) martin1369 válasza szemesi69 (#13182) üzenetére


martin1369
aktív tag

Listában van P9 lite-ra :)

(#13184) szemesi69 válasza martin1369 (#13183) üzenetére


szemesi69
addikt

Oké igazad van, nem néztem :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13185) Benipajti


Benipajti
csendes tag

Csak a gyári visszaállitás segitett sajnos.
Viszont most a bejövő hívások képe nem teljes képernyős. Elötte az volt...már elfelejtettem h.azt hol kell beállitani...

(#13186) Kolty válasza bmt50 (#13177) üzenetére


Kolty
aktív tag

Köszönöm a kedves szavakat.

Én valahogy csalódtam :(

A készülék az én szememben valójában nem 5.2".es mivel lejönnek belölle a gombok. Kb annyit jelenít meg egy oldalból mint az öt colos doogee. Bőven belefértek volna a kávájába a gombok...

Másik ami nem tetsztik így elsőre a kamera. Nem készít olyan képet mint egy Samsung J5.ös.
Már a hostes beszélt valami rekeszekről az üzletbe, hogy egy J3 Samsung is van olyan fotózás terén mint ez.
Azt gondoltam, h csak le akar róla beszélni, mert Samsungos hostes volt.
Aztán itthon láttam is, hogy csakugyan elmarad a feleségem J5.ösétől. Vagy be kéne rajta valamit állítani, h élesebb képet lőjjön?

Aztán talán sokat nem veszítek ha el is adom, mert Médiába le volt árazva 53.000.Ft.ra, ha el tudnám adni akörül, persze még agyalok.

(#13187) bmt50 válasza Kolty (#13186) üzenetére


bmt50
senior tag

Egy kicsit tegyük helyre a dolgokat:
Ebben a fórumban P9 Lite 2016 és 2017 közötti választásban kértél segítséget, és ebben mindent el is mondtunk itt. A 2017-es verzióban is a képernyőtől vesz el helyet az alsó kezelőgomb-sor. Kamerájának érzékelője hiába nagyobb (1/2,9" a 2016-os 1/3") helyett, ha az egészet lerontották a 2.2-es rekesz értékkel. A Soc-ról, ram-ról mindent leírtunk..
Nos nézzük a samsungokat:
J5/J3 telefonok kijelző felbontása csak 720x1280, ami még úgy is kevesebb, hogy a kezelő gombok a kijelző alatt vannak. A J5 5,2"-os kijelzővel, J3 5" kijelzővel rendelkezik, szóval ez utóbbi még fizikailag is kisebb.
Ami a hardveres teljesítményüket illeti: 2GB ram mellett a J5 Antutu-ban 45ezer pont, a J3 35ezer pont. A P9 lite 2016 55ezer, nougat-ban meg már 61ezer, szóval az már érezhetően erősebb mindkettőnél.
A kamera más tészta: a hostes nő véleménye kb. igaz: a J3 rekesz értéke 1.9, a J5 1.7 (a kisebb a jobb), tehát ezek a telefonok szegényebb fényviszonyok között jobb fotókat lőhetnek, de ez függ a szenzor méretétől is, amit viszont nem köt a Samsung a felhasználók orrára.
Asszonynak J3 2017 van, és a sebességtől no meg a touch wiz rendszertől nem vagyunk elájulva. Emellett a kamera csak egy dolog.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13188) bmt50 válasza Kolty (#13186) üzenetére


bmt50
senior tag

Az értesítő led hiányát a samsungoknál kihagytam...
Nem vagyok a huawei felkent prókátora, vagy tudomisén, de a száraz tények szerint a P9 lite 2016 ár/érték arányban nagyon jó telefon. Amelyiknek érezhetően jobb a kamerája, az minimum 20-szal drágább is..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13189) Kolty válasza bmt50 (#13187) üzenetére


Kolty
aktív tag

Igen. Föleg azért esett erre a választás nem pedig a 2017 lite.ra, mert ez eléggé le volt árazva 53.000.ft. illetve ennek talán nem törik össze a hátulja olyan hamar mint az üveg 2017.

A megjelenítés. Én a számokhoz, adatokhoz buta vagyok.

Azt viszont látom, hogy egy adott oldalból a Lite kevesebbet jelenít meg mint a Samsung J5 vagy a Doogee X5.
Most csak a doogee van nálam: kép

(#13190) robi64 válasza Benipajti (#13185) üzenetére


robi64
aktív tag

Ha Google fijókkal sinkronizáltad,akkor sehogy mivel a Goole kisebb formátban tárolja a képeket.Marad hogy újra feltegyed őket,ha vanak.

(#13191) adp válasza Kolty (#13189) üzenetére


adp
őstag

a ket betumeret nem ugyanaz igy nem csoda...

(#13192) Kolty válasza adp (#13191) üzenetére


Kolty
aktív tag

Az a betüméret amit a telefonok alapból használnak. Levettem a betüméret csuszkát itt ha írok kicsi, de a weboldalakon nem változik.

(#13193) Zsocy155 válasza Kolty (#13192) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szerintem rajtad múlik, hogy a jobb telefont választod vagy azt amelyik egy weboldalból többet jelenít meg.

(#13194) bmt50


bmt50
senior tag

Sziasztok,
Itt egy igen jó leírás a mobilok kameráiról, nemcsak Koltynak:
[link]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13195) szemesi69 válasza bmt50 (#13194) üzenetére


szemesi69
addikt

Hmm. Probléma az oldal megkeresésekor.

Nem lehet a(z) http helyen lévő kiszolgálóhoz csatlakozni.
Ha a cím helyes, akkor itt van három lehetőség, amit megpróbálhat:

Próbálja újra később.
Ellenőrizze a hálózati kapcsolatot.
Ha van kapcsolat, de tűzfal mögött van, akkor ellenőrizze, hogy a Firefoxnak van-e joga a web eléréséhez.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13196) Zsocy155 válasza bmt50 (#13194) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia! Az oldal nem igazán jön be. :)

Egy picit lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#13197) bmt50 válasza szemesi69 (#13195) üzenetére


bmt50
senior tag

Bocsi, nemtom mi az oka. Pedig úgy tűnt jól illesztettem be.

http://www.hoc.hu/cikkek/mobil-tesztek/pda-cikkek/31518-5-fogalom-amit-ismerned-kell-ha-mobillal-fenykepezel

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13198) Zsocy155 válasza bmt50 (#13197) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én úgy vettem észre, hogy ha az előre ott lévő "http://" ott marad akkor szokott rossz lenni a link.

(#13199) bmt50 válasza Zsocy155 (#13198) üzenetére


bmt50
senior tag

Valószínűleg én is ezt rontottam el.. a felesleges posztokért ezúton is elnézést kérek.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13200) #01993216


#01993216
törölt tag

Sziasztok!

Sikerült kitörnöm a kijelzőt. Vettem bele egy másikat, de csere közben elrepedt. Ez legkisebb probléma, veszek másikat, csak kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.

A kijelzőt ebay-en vettem középső keretbe építve, így gondolom nem a gyári, de ez nem érdekes.
Működik, de a kijelző tetején van egy kb 1 millis csík, ahol bevilágít és ott élénkebb a kijelző, mint úgy egyébként máshol. Kérdésem a következő lenne:

Lehet ez a jelenség attól, hogy végigrepedt vízszintesen a kijelzőm teteje, a jobb felső saroktól a hangszóróig és esetleg sérült a panel vagy ez gyárilag is már ilyen lehetett, mielőtt eltörtem volna.
Azért érdekelne, mert ha ez esetleg újonnan is ilyen volt, akkor lehet nem veszek még egy ilyen panelt.

Van ebben valakinek tapasztalata?
Sajnos nem figyeltem meg alaposan a panelcsere után, ez csak most tűnt fel, de már ugye törött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.