Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) ORCA58 válasza PH-User (#14450) üzenetére


ORCA58
addikt

A fejlesztési beállításokban az USB konfiguráció választásánál állíts MTP-re mikor a PC-n lóg. Ha ott van esetleg tedd át csak töltésre, majd vissza MTP-re. Talán ez segít.

(#14452) PH-User válasza ORCA58 (#14451) üzenetére


PH-User
addikt

Próbáltam ezeket, mindegy mit és hova állítok, egyszerűen nincs változás. :( A garanciális javítás azért nem vonz, mert biztosan nem tudnak ilyen cserekészüléket biztosítani, mert szinte minden funkcióját használom napi szinten.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#14453) petati94 válasza PH-User (#14452) üzenetére


petati94
tag

Szia! Windows 10-ed van? Amikor csatlakoztatod, akkor az eszközkezelő mit mutat? Nekem az utóbbi időben nehezen ismeri fel a telefont. Azt írja mindig, hogy a drivert nem tudja betölteni.

https://petranyidev.hu/

(#14454) 313313 válasza PH-User (#14450) üzenetére


313313
addikt

Gondolom így csináltad de leírom a menetét:
Telón kijelző felold
Telóba micro usb bedug (telefon kijelzője fel van még mindig oldva)
Usb kábel másik fele be a gépbe (kijelző még mindig el van oldva)
Ha így csinálod elvileg csipog a gép is(fel akarja rakni a hu suitot) meg a telefon is (hogy engedélyezed-e a csatlakozást, aztán rákérdez a módokra, amit előttem mondtak hogy állíthatsz.)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#14455) PH-User válasza petati94 (#14453) üzenetére


PH-User
addikt

Igen, Win10 van az asztalin is és (már) a laptopon is.
Tegnap, Factory Reset után rádugtam a laptopra is de akkor sem volt változás, most megint rádugtam a laptopra és csodák-csodájára csippant és most már jelzi a kapcsolódást. :U
Amikor a probléma előjött akkor "Ismeretlen eszköz" üzenet jött a Win-től.

313313 - Köszönöm, most annyi történt, hogy felnyitott kijelzővel csatlakoztattam, de eddig úgy sem működött. :R :F

Most úgy néz ki, hogy jó, köszönöm mindenkinek a segítséget!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#14456) Mágus2 válasza PH-User (#14455) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Kábel hiba lesz.

(#14457) PH-User válasza Mágus2 (#14456) üzenetére


PH-User
addikt

Gondoltam rá, de nem az.

Most megint nem megy, de most már tudom miért.
Mielőtt a HiSuite telepítve lett, előtte jelezte a kapcsolódási módokat.
Majd leszedtem hivatalos oldalról a HiSuite telepítőt, majd feltelepítettem és még akkor is látszottak az átviteli módok, aztán jelezte, hogy van egy frissítés, feltelepítettem és most már ismét "Ismeretlen eszköz" hibának hozza fel a rendszer.
Megpróbálom teljesen letakarítani és feltenni egy régebbi HiSuite verziót. :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#14458) bubus66 válasza PH-User (#14457) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Ha HiSuitett felteszed akkor a USB hiba keresést is be kell kapcsolni, és a telefon le kell okézni a felugró ablakot enélkül nem nagyon szokott menni a dolog. Én Win10 használok minden gond nélkül csatlakozik, eddig mindegyik telefonom csatlakozott

[link]

Ezt csináld meg a telepítés előtt. Win 8-ra írja a Win 10-is ugyan így kell

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14459) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Sziasztok!

A héten elkezdett párom telefonja nagyon gyorsan lemerülni. Valami applikációra gyanakszom, mert állítólag melegszik is a készülék, sőt a netet is leszívta valami. Megnéztem,mi használta a netet, de itt nem írt ki semmi különöset, csak a google playt. Valami ötlet, mivel próbálkozzak?

Előre is köszi
drog

(#14460) Jarod1 válasza doktordrog (#14459) üzenetére


Jarod1
addikt

Samsung teló?

(#14461) doktordrog válasza Jarod1 (#14460) üzenetére


doktordrog
aktív tag

P9 Lite

(#14462) ORCA58 válasza doktordrog (#14461) üzenetére


ORCA58
addikt

Újraindítás volt? Egyszer már belefutottam hasonlóba (nem bírt egy napot sem használat nélkül), az újraindítás segített.

(#14463) doktordrog válasza ORCA58 (#14462) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Már többször kikapcsolt, de azért újraindítom most. Hátha segít... :)

(#14464) Jarod1 válasza doktordrog (#14463) üzenetére


Jarod1
addikt

ott az akksival lesz a gond ha kikapcsolt ++melegszik

(#14465) hefike


hefike
tag

Tudtok megoldást qi töltésre?nézegettem gogliban,nem találtam,csak olyan megoldást ami kiegészítő,hátlapra ragasztható,usb csatira csatlakozik.Azonban felmerült bennem,ha ez így megoldható akkor ezt a szerkezetet belülre is elvileg be lehetne rakni,és ráforrasztgatni....működhet?köszi

(#14466) scabiosa82


scabiosa82
tag

Sziasztok!

Szeretném a nejem telekomos p9-ét 6-os droidra visszaállítani, mert a kamera hibával (akadás) nem bír már együtt élni. Anno ezzel nem volt még gond. Hogyan kell visszaállítani? Vajon melyik verzióval vehettem meg?

(#14467) 98bja


98bja
senior tag

Aki szokott használni bluetooth hangszórót nem tapsztal késést? Kb. fél másodpercet késik a hang, tehát YT videók nézése esélytelen. Zenére OK, mivel ott úgyis csak a hang a lényeg. Biztos hogy a telefon a ludas, mivel ha a laptophoz kapcsolom a hangszórót akkor 0 késés van.

(#14468) Lauda


Lauda
félisten

Érdekes dolog történt ma. Repülőgép üzemmódban volt a telefon és jött a banktól sms tranzakciókóddal. Ez meg hogy? :DDD

(#14469) Mágus2 válasza Lauda (#14468) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A bank elől nem tudsz elbújni ilyen egyszerű trükkökkel. :DDD

(#14470) Jarod1 válasza scabiosa82 (#14466) üzenetére


Jarod1
addikt

Lassan indul el camera nálad is?

(#14471) Robertó79


Robertó79
tag

2016os telóról lenne szó!
A chrome alkalmazásomhoz ujlenyomatos belépést kértem még anno és most nem tudom leszedni róla esetleg valaki tud segíteni hol keresgéljek?

(#14472) Zsocy155 válasza Robertó79 (#14471) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szerintem, beállítások - biztonság és adatvédelem-ujjlenyomatazonosító-újjlenyomat kezelés.

(#14473) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Van egy ilyen telefonunk, ami régen volt frissítve. Jelenleg ez a sw verzió fut rajta: vns-l21c432b380. Van ettől frissebb firmware a készülékre?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#14474) petati94 válasza Energie X (#14473) üzenetére


petati94
tag

Szia! Igen, van. Viszont a te készüléked a 380-as sw-n ragadhatott.

https://petranyidev.hu/

(#14475) snooze válasza petati94 (#14474) üzenetére


snooze
veterán

Mint a legtöbb ilyen telefon..és a huawei meg lapit,és csak azzal nyugtatja az ügyfeleket,hogy majd jön,ami nem igaz..másfél éve ota-n nincs frissités..és ugye a szerviz sem frissiti pl az alaplapcseréseket,csak a 6.0-ra..na ez a gáz..én már lefutottam köröket,inkább hagyom,ugyis csak tartalék telefon a p9lite..

GO Gunners!!!

(#14476) Energie X válasza petati94 (#14474) üzenetére


Energie X
őstag

Így van. Találtam már neten különböző fórumokon mindenféle firmware-t: b381 titkos tárcsázó kódos sd card upgrade-l hibába fut. Megpróbáltam b504-est is, 3 gombossal, az is hibába fut. Tud valaki adni olyan romot ami után mondjuk a hisuite felfrissíti b504-ig telót? (meg működő módszert...)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#14477) szemesi69 válasza Energie X (#14476) üzenetére


szemesi69
addikt

Olvasd el használd [link] Ne zavarjon, hogy P smart leírás, a tiédre is jó. A tiédre csak páros végű legyen, mivel ha jól láttam ds. a tiéd. A lényeg a firmware finderben imei ellenőrzés, ha not aproved az még nem telepíthető sehogy, amire aproved a felirat az mehet, ezzel a módszerrel az 504 mehet, utána már otán is frissít, nálam működött simán, de már nincs meg a telefonom, így ennél többet nem tudok segíteni.
De a kereső is csodákra képes :) [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14478) bubus66 válasza Energie X (#14476) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ha eseteleg nem műkődne akkor várj vele egy kicsit mert múltkor server hibája volt.

Ha zavarna, hogy P Smart akkor itt az FF használatáról a leírás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14479) szemesi69 válasza bubus66 (#14478) üzenetére


szemesi69
addikt

Köszi mester :R Rád mindig lehet számítani :R

Azért néha a keresőt is használhatnák a fórumtársak :N

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14480) bubus66 válasza szemesi69 (#14479) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia az igaz de te tudod a legjobban, hogy kérdezni könnyebb, mint a keresőt használni, ha meg azt írod neki, hogy használja a keresőt akkor megsértődik... Tisztelett a kivételnek!

Köszönöm...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14481) Energie X válasza bubus66 (#14480) üzenetére


Energie X
őstag

Köszönöm a segítségetek :) Ma már a P8 lite-al végigcsináltam, hogy Android 5-ről 6-ra frissítsek, ott nem kellett ff meg hasonlók. Azzal ma már elment kb 3 óra így itt már nem volt erőm órákat keresni sorry. Ha hivatalosan nem jelent meg a B380-nál nagyobb itthon (de ha igen akkor annak örülök :) ), akkor lehet annyiban hagyom a témát, ezt még átgondolom mert a telefon még garanciális.
Főképp azért lenne érdekes a frissítés, mert néha nem jelzi ki a hívást, csak jön az sms, hogy ekkor-akkor kerestek, pedig mellettem van a telefon munka közben, sem zenehallgatás, sem hangosság, hanem gép előtt ülök. Abban bízom, ha van friss hivatalos firmware akkor ez a hiba megjavul, ha nincs akkor lassan szervíz....

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#14482) Zsocy155 válasza Energie X (#14481) üzenetére


Zsocy155
őstag

Sajnos a Huawei a P8 után kivette a 3 gombos frissítés lehetőségét, ezért kell a FF.

(#14483) ORCA58 válasza Energie X (#14481) üzenetére


ORCA58
addikt

A budapesti szervizben elméletileg be lehet adni frissítésre. Meg is próbáltam, de kiderült, hogy 4 napot kellene rá várni. Ezt az e-mailben nem írták! :((( Ezért én is FF-el léptem tovább az akkor még garanciális telefonon.

(#14484) zefran


zefran
csendes tag

Most már lassan 4 hónapja nem jött új szoftverfrissítés...ezek szerint ennyi volt?

(#14485) Zsocy155 válasza zefran (#14484) üzenetére


Zsocy155
őstag

Az asszonynak a vodásra jött pár nappal ezelőtt.

(#14486) OldMike válasza zefran (#14484) üzenetére


OldMike
őstag

Szerintem ha jön is még valami, az már "csak" biztonsági frissítés lesz. Ami persze azért nem lenne éppen baj.

Zsocy155

Mikori a biztonsági frissítés most?

42LM660S

(#14487) zivorad válasza Energie X (#14481) üzenetére


zivorad
csendes tag

Nekem is ezt csinálja, hív valaki, vagy mondja, hogy nem elérhető és már jön is az sms, vagy a hívónak jelzi, hogy csörög, majd amikor letette, érkezik az sms, hogy volt egy nem fogadott hívásom. Sim kártya csere már volt a szolgáltatónál, nem javított a helyzeten, gyári visszaállítás szintén megvolt, de attól sem lett jobb. Tudtok e esetleg valami megoldást rá? VNS-L21....B504 dual sim-es.

[ Szerkesztve ]

(#14488) Zsocy155 válasza OldMike (#14486) üzenetére


Zsocy155
őstag

A biztonsági javítási szint: június 1.
A build: B345 Emui:5.0.3

[ Szerkesztve ]

(#14489) latex


latex
újonc

Sziasztok. Volt már valakinek olyan gondja hogy a töltő csatlakozó nem mindig érzékeli a kábelt?/ mármint a telefonban/ Lehet ezt cserélni vagy van valami megoldás?:D

(#14490) GSPLR válasza latex (#14489) üzenetére


GSPLR
senior tag

Alsó panel (sub board) csere. De előbb csekkold nincs e tele zsebszösszel vagy egyébbel.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#14491) OldMike válasza Zsocy155 (#14488) üzenetére


OldMike
őstag

Köszönöm. A Dual SIM-es telefonomra ez már hónapokkal ezelőtt megjött, újabb meg vagy lesz, vagy inkább nem. Igaz ez már majdnem két és fél éves telefon, de nekem még megfelel.

42LM660S

(#14492) Energie X válasza szemesi69 (#14477) üzenetére


Energie X
őstag

Olvastam, hogy a szervíz 5mp alatt kideríti, h FF-el volt-e feltéve Firmware. Ha mondjuk a telefonon most a B380 van, FF-el felteszem a B382 OTA-t és mondjuk az elkezd majd magától FF nélkül B504-ig frissülni azt is ki tudja deríteni a szervíz, vagy nem kell aggódnom ez miatt?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#14493) szemesi69 válasza Energie X (#14492) üzenetére


szemesi69
addikt

Elméletileg nem fognak foglalkozni vele, ff-l tegyél fel egy újabbat aztán, majd a többit engedd rá otán, eddig senki nem panaszkodott, hogy ebből gondja lett volna. Aztán ha már a legújabb is felment, factory reset, majd szűz belakás. Elméletileg ha olyan rom van a telefonodon, ami már ki lett adva a régióra és ff. is azt jelzi imei alapján, hogy aproved, nem lesz garanciába gondod.

A lényeg ff-el csak full otát tegyél fel, mert tégla lehet, ha nem full.

Azért előtte ezt olvasd át [link] és ezt is [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14494) #82595328


#82595328
törölt tag

Egy olyan problémám van, hogy nem találom, hol lehet beállítani alapértelmezett alkalmazásokat a zárképernyőre. Értem ezt úgy, hogy mikor benyomom a bekapcsológombot és a képernyőalján felfelé húzom az ujjam, megjelennek alkalmazások. A hangrögzítő, számológép, elemlámpa, stopper és QR kódolvasó. Ezt szeretném szerkeszteni. A felette lévő sort nem is értem mire való.

(#14495) Lauda


Lauda
félisten

Messenger lite-hoz hogy tudnék smiley-kat letölteni, mint a sima messengernél is volt?

Köszönöm!

(#14496) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

P9 Lite 2016 fog kapni még droid frissítést?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14497) ORCA58 válasza cellpeti (#14496) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem hiszem. Sajna ez a gyakorlat, ha elmúlt 2 éves. Hiába jó még a készülék, akkor is cseréld le, vagy békélj meg a helyzettel.
"A gazdasági növekedés fontosabb, mint a környezet megóvása." :O

[ Szerkesztve ]

(#14498) Jarod1


Jarod1
addikt

Hol tudom az alkalmazást átteni sd jártyára?

(#14499) snooze válasza Jarod1 (#14498) üzenetére


snooze
veterán

Sehol..nem támogatja a telefon..

GO Gunners!!!

(#14500) Sonja


Sonja
veterán

Most cseréltem az eddigi 64GB-os Samsung EVO Plus microSD kártyámat egy 128GB-os Samsung EVO Plus kártyára. Szépen kezeli, minden probléma nélkül, ahogy azt kell! :K :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.