Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) szkaroly válasza snooze (#14600) üzenetére


szkaroly
senior tag

B141. Biztonsági frissítés nyáron.

Poco X3 Pro

(#14602) snooze válasza szkaroly (#14601) üzenetére


snooze
veterán

:R :R

GO Gunners!!!

(#14603) snooze válasza szkaroly (#14601) üzenetére


snooze
veterán

Szervizböl visszajött telefonon b171 van..igaz,még nem lett lefrissitve..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14604) szkaroly válasza snooze (#14603) üzenetére


szkaroly
senior tag

Telenoros függő?

Poco X3 Pro

(#14605) snooze válasza szkaroly (#14604) üzenetére


snooze
veterán

Igen,de irtam is..

GO Gunners!!!

(#14606) szkaroly válasza snooze (#14605) üzenetére


szkaroly
senior tag

B171 szerintem Android 7. A telenoros készülékek exkluzívan 6-on ragadtak. Ez 100 %. B171 csak oeminfo cserével megy föl Telenoros készülékekre. Ami automatikus garanciavesztés.

Poco X3 Pro

(#14607) snooze válasza szkaroly (#14606) üzenetére


snooze
veterán

ezzel jött vissza garanciális szervizböl.

Szoval akkor nem jol tudod,vagy nem tudom mi lehet,és még nem lett frissités nézve..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14608) szemesi69 válasza snooze (#14607) üzenetére


szemesi69
addikt

Elnéztem :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14609) snooze válasza szemesi69 (#14608) üzenetére


snooze
veterán

Mit néztél el?Igy frissités után majd mi lesz a verzio?b mennyi?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14610) szemesi69 válasza snooze (#14609) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha itt megnézed nem telenoros rommal kaptad vissza, mert akkor C128 lenne, neked most C432 amire kell kell jönnie a C432B171-nek. Ami ha jól emlékszem beragadt, onnan ff.-el lehet tovább menni. Szerencséd van nem telenoros rommal kaptad vissza hanem single független rommal.
Előszőr próbáld otán, ha simán nem jelez, akkor teljes csomag letöltésre menj rá, aztán meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14611) snooze válasza szemesi69 (#14610) üzenetére


snooze
veterán

Akkor ezek szerint felmegy rá a 7.0?

Sajnos még nincs a kezemben,de a szervizböl kihozták már..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14612) szemesi69 válasza snooze (#14611) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen, de otán próbáld először, ha elsőre nem jelez, akkor menj rá a teljes csomag letöltésre.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14613) szkaroly


szkaroly
senior tag

Egysimes, telenor függő:

[kép]

Ahogy fönnt is írták VNS-L21C128Bxxx a telenoros rom kódja.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#14614) szemesi69 válasza szkaroly (#14613) üzenetére


szemesi69
addikt

Mivel szervizből jött vissza, már nem biztos, és ha megnézed a képet [link], amit mellékelt azon C432 van, nem C128. Volt már rá példa, hogy szervizből a függő készülék függetlenül jött vissza és fordítva is, majd ha már kézhez kapta akkor derül ki az igazság, addig csak találgatni lehet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14615) snooze válasza szemesi69 (#14612) üzenetére


snooze
veterán

Ok..majd megirom mi lett,ha sikerül lefrissiteni,de az lehet nem ebben az évben lesz..😁
Csak ilyenkor azt nem értem,miért nem csinálják meg a szervizben?
Volt egy másik az független alaplapcserés is pár honapja,7.0-val lett beadva,és 6.0-val adták ki,de sajnos frissités után beragadt 384en..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14616) szemesi69 válasza snooze (#14615) üzenetére


szemesi69
addikt

Eddigi tapasztalatok alapján C432B181-ig fog frissülni ott beragad, mint nekem is annak idején a dual C342B180, onnan ff.-l mentem tovább.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14617) snooze válasza szemesi69 (#14614) üzenetére


snooze
veterán

Érdekes,hogy neki c141,de idén nyári..nekem meg c171,tavaly februári a biztonsági javitás..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14618) szemesi69 válasza snooze (#14617) üzenetére


szemesi69
addikt

Neki C128B141 van, ami telenoros rom, amit te linkeltél az meg C432B171 ami független rom csak single.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#14619) snooze válasza szemesi69 (#14618) üzenetére


snooze
veterán

Jaa..igen..van itt annyi fajta..

Nekem a másik független egy simes 384-nél ragadt be,az is 6.0-ról frissitett anno..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14620) robi64


robi64
aktív tag

Boldog Új Évet Kívánok minden fórumtársnak. :)

(#14621) zivorad


zivorad
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy másfél éves 2016-os telefon melyben 2 sim kártya van. Egyik kártya magyar, a másik egy szerb szolgáltatóé, mivel elég sűrűn járok Szerbiába, de többet használom a magyart. A magyar kártya van az 1. slotban a szerb a 2-ban. Ha a magyart hívják magyarországon sűrűn előfordul, hogy nem csörög ki a telefon a hívónak mondja az automata a szöveget, én meg kapok egy sms-t, hogy volt egy nem fogadott hívásom egy adott számról amely lehet bármilyen szám akár nemzetközi is nem feltétlenül mindig ugyan azok a számok. Az sms nagyon gyorsan megérkezik, ha olyan valaki hív aki már ismeri a telefon e tulajdonságát akkor hív még egyszer, ekkor már kicsörög. A szerb kártyával ez még soha nem fordult elő. A Huawei ügyfélszlogálata azt mondja, hogy ez a szolgáltató hibája, a szolgáltaó pedig azt mondja,hogy a kétkártyás telefonoknál előfordul, náluk nincs semmilyen hiba. 6 éve használok 2 simkártyás telefonokat, de a többin ilyen nem fordult elő, ezen is csak pár hónapja kedződött. Gyári visszaálítás már megtörtént valamint a sim kártya cseréje is de nem oldotta meg a problémát. A telefonon minden frissítés megvan ami automatikusan jött rá. Találkozott e már valaki ilyen hibával, van e rá valamilyen megoldás? A válszokat előre is köszönöm.

(#14622) snooze válasza zivorad (#14621) üzenetére


snooze
veterán

Magyar az telenoros?ha igen,akkor nem tud leváltani 4g-röl 3g/2g-re,mivel 4g-n még a telenornál nincs hivás,csak net..
Tedd le 2g/3g-re,és jo lesz..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14623) zivorad válasza snooze (#14622) üzenetére


zivorad
csendes tag

Nem, hanem telekomos, extremnél vásárolt. Így is érvényes amit írtál?

(#14624) snooze válasza zivorad (#14623) üzenetére


snooze
veterán

Igy már nem,mert ott van 4g-n hang is,de egy probát megér..

GO Gunners!!!

(#14625) zivorad válasza snooze (#14624) üzenetére


zivorad
csendes tag

Köszi, megpróbálom. hátha...

[ Szerkesztve ]

(#14626) pityu8 válasza snooze (#14622) üzenetére


pityu8
tag

Azért ez így félrevezető fél igazság. A Telekomnál jelenleg CSAK havidíjas előfizetés esetén érhető el a 4G-hívás (VoLTE).
Esetleg cseréld meg a két kártyát.

(#14627) gabby123


gabby123
tag

Sziasztok!
Szeretné visszatéri android 6 ra a kamera lag miatt.
Tudom hogy kell.
A kérdésem az hogy kkor nemakar majd 7 re frissíteni.
Hogy lehet megakatályozni az upgradet?
Köszi.

(#14628) zivorad válasza pityu8 (#14626) üzenetére


zivorad
csendes tag

Előfizetéses, de szerintem ez a telefon még nem tudja a Volte hívást. Azért megpróbálom így is. Köszi.

(#14629) #22718208


#22718208
törölt tag

2016 lite elkezdett olyat csinálni, hogy a képernyő felélesztésnél , mint ha egy szempillantásra szét lenne esve a kép és ez a szétesett rész , mint ha egy plusz réteget alkotna a háttér előtt. Aztán ez rögtön eltűnik és rende jön minden.
Kb ezzel a hibávan egyidőben előjött az ,hogy az akku állapota rohamosan elkezdett leromlani. Ugyanolyan használattal már legalább 2órával kevesebbet bír.
Az akku sokkal jobban merül és van hogy viszonylag normálisan csökken a töltöttség és van hogy 10perc alatt 6-8 % -ot is veszít(persze terhelés (videó) alatt).

Van még rá kb. 1 hó gari. Érdemes lenne gariztatni? Vagy ne fussam a felesleges köröket , mert ráfogják ,higy az akku megfáradt és ez ennyittud?
Persze a kép szétesésnek az akkuhoz nem sok köze lehet.

(#14630) ORCA58 válasza #22718208 (#14629) üzenetére


ORCA58
addikt

Már az akku miatt is mehet a garanciális javításra. Úgy tudom arra is érvényes a 2 év, hiszen szétszedés nélkül az nem cserélhető darab.

[ Szerkesztve ]

(#14631) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!

Van egy Huawei P9 lite készülékem, ami független (simlock_deactive). Sokáig vodás kártyával használtuk, aztán sokáig pihent tartalék telefonként. Most szükség lett volna rá, beletettem egy vodás kártyát, meg még egyet, de azt írja, hogy csak segélyhívást lehet indítani. Mi történhetett, T-és kártyával rendesen működik.

:R :R

Köszi hogy segítesz!!!

(#14632) #22718208 válasza ORCA58 (#14630) üzenetére


#22718208
törölt tag

Azt már megtudtam , hogy kicserélik az akkut gariban.

Ez már egyre érdekesebb dolgokat csinál :F

Létezik , hogy az akku , 1-2 hét alatt ilyen szinten megfárad?
Én még csak olyannal találkoztam , hogy egyszerűen csökken az akku idő, de ilyen hirtelen eséseket egyik telefon sem csinált eddig.

Böngészés közben egy pillanat alatt leugrott a töltöttség. (kép jobb oldala)

Vagy lehet , hogy a telefon kezd meghalni?

(#14633) 313313 válasza #22718208 (#14632) üzenetére


313313
addikt

Esetleg ha párszor szinte fullra lemeríted, aztán 100%-ra töltöd...
Nekem olykor szokott segíteni.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#14634) ORCA58 válasza #22718208 (#14632) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem tartom lehetetlennek. Egy garanciális akku cserét érdemes megpróbálni.

(#14635) woryz


woryz
senior tag

Sziasztok!

A gyerek sikeresen lekódolta a telefonját, kezdőképernyő PIN kódot kér. A kártyához kapott PIN kód-ot nem fogadja el (kód beírás után nincsen olyan "gomb", hogy OK, csak Törlés). 3x-i próba után egy órára letiltja az újabb próbálkozást, de nem fogad el / nem kér PUK kódot...

Mit tudunk kezdeni a SIM-kártyával? Átírhatta / megváltoztatta a PIN / PUK kódot?

Bocs a noobságért... :R

(#14636) snooze


snooze
veterán

A telefont zárta le,nem a simkártyát,azért nem kell a puk kod..

GO Gunners!!!

(#14637) woryz válasza snooze (#14636) üzenetére


woryz
senior tag

És azzal tudunk valamit kezdeni? Elvileg azt írja, hogy PIN kódot kér...
Ha nem azt, és elfelejtette, hogy milyen kódot adott meg neki?

Komolyan, agyérgörcsöt kapok már... :(((

(#14638) snooze


snooze
veterán

Igen,az is pin kód,csak a telefoné..elég baj,hogy ugyanugy hivják..
Jo lenne,ha emlékezne rá..csak lesz,aki tudja a megoldást,sajnos én nem..irj privit bubus66-nak,ö lehet tudja..

GO Gunners!!!

(#14639) m1lan válasza pityu8 (#14626) üzenetére


m1lan
őstag

:N

Decembertől elkezdték a dominósok is fokozatosan megkapni.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#14640) woryz válasza snooze (#14638) üzenetére


woryz
senior tag

Köszi, megtaláltam egy angol oldalon, hogy hogyan lehet "hard resetelni" a készüléket. Elvileg megoldottam! :R

(#14641) bubus66 válasza woryz (#14637) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ki kapcsolod, a telefont Hangerő fel + Bekapcsoló gomb bejön a recovery és ott kell csinálni egy FR az SD- kártyát nem törli csak a belső memóriát..

Ilyen esetben azt kell megadni ami a SIM PIN kódja.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14642) woryz válasza bubus66 (#14641) üzenetére


woryz
senior tag

Köszi!
Sajnos a gyerek nem gondolkodik ennyire logikusan, és olyan kódot állított be, amit ő maga sem tudott... Pedig nálunk nincsen egy telefon se kódolva. :)

(#14643) tibcsiworld válasza woryz (#14642) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Ha már kód, szerintem bőven elég az ujjlenyomat!

Azt elég nehéz elveszteni / elfelejteni! :)

[ Szerkesztve ]

(#14644) Robertó79


Robertó79
tag

Olyan problémám lenne hogy zárképernyőn nem jellennik meg semmi eddig megjelent ez mitől lehet?

(#14645) snooze válasza Robertó79 (#14644) üzenetére


snooze
veterán

Ujrainditás volt már a telefonon?

GO Gunners!!!

(#14646) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Bocsánat, ha korább volt erről szó (biztosan, de sehogy sem találtam) de drága öcsém megvásárolta a munkahelytől a korábban használt munkahelyi vodás függő P9 Lite-ját. A szolgáltató függetlenítette kóddal és később a család elkezdte használni Tés kártyával. Minden jó, szeretik nagyon - szuper készülék: DE! Nincs benne ujjlenyomat kezelés. Hiányzik a menüből, sehol sem találom. Külföldi fórumokon olvastam, hogy pár szolgáltatói ROM frissítésénél valahogy eltűnt a menüből, de részletezve a megoldás nem volt. Én gondoltam rakok rá egy stock ROM-ot. Két kérdés:
1. Az megoldaná-e a problémát szerintetek?
2. Hol találok stock global vagy eu (vagy hun) rom-ot?

Előre is köszi a segítséget.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14647) csacsi67 válasza l.skywalker (#14646) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia megoldható de nem egyszerü a megoldás itt egy leirás [link]

(#14648) l.skywalker válasza csacsi67 (#14647) üzenetére


l.skywalker
félisten

szóval a gond az, hogy a dual sim-es rom kell hozzá? :F

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14649) csacsi67 válasza l.skywalker (#14648) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem kimondottan dulas simes rom kell hozzá mert a Telekomos sem duál simes de oem info csere kell anélkül nem lehet más romot fel rakni az meg bootloader feloldása nélkül nem megy .

(#14650) l.skywalker válasza csacsi67 (#14649) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja oké, így már capisco. Az nem gond, mindent megoldok csak régen csináltam :P Nagyon köszönöm a segítséget.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.