Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Balathruin válasza #01993216 (#13200) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam gyári kijelzőn is kishibás a háttér világítás a jobb alsó sarokban. Mikor kibontottam a készüléket másfél éve az első pár percben feltűnt, de csak akkor látható ha keresem egyszínű háttérnél.
A legtöbb occsó kijelzőn halott pixelek is vannak, vagy foltok, hibás érintő (minimum töltésre megőrül), rossz fényerő és/vagy színek, stb.

(#13202) #01993216 válasza Balathruin (#13201) üzenetére


#01993216
törölt tag

A gyári kijelzőm hibátlan volt, csak ez már valószínűleg utángyártott. Vennék még egy újat, de előbb próbálok rájönni, hogy ez a csík a törés előtt is benne volt-e vagy a töréstől lett olyan. Sajnos nem nyomkodtam sokat, mert a hátlap rárakásánál roppantottam el és nem figyeltem meg eléggé, hogy milyen volt előtte.

(#13203) Balathruin válasza #01993216 (#13202) üzenetére


Balathruin
veterán

Rossz háttér világítás az nem igazán függ attól hogy el van-e törve az üveg. Szerintem simán olyan volt.

(#13204) #01993216 válasza Balathruin (#13203) üzenetére


#01993216
törölt tag

Akkor jobb, ha felkészülök rá, hogy az új is olyan lesz? Vagy még rosszabb?

(#13205) Balathruin válasza #01993216 (#13204) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerencsejáték. :( Ki lehet fogni olyat ami nem hibás, de akkor is minimum a minősége rosszabb vagy színekben vagy fényerőben.

(#13206) #01993216 válasza Balathruin (#13205) üzenetére


#01993216
törölt tag

Ahhoz kicsit drága, hogy kísérletezgessek vele. Most teljesen elbizonytalanodtam.
Amikor elroppant a kijelző, utána be se tudtam kapcsolni. Azt hittem elszállt az alaplap. Vettem egy Xiaomi Redmi 4X-et. De ennek meg az a baja, hogy ha be van kapcsolva a 4G, akkor random nem vagyok elérhető és sajnos ez nem hardveres hiba, nem megyek semmire a garanciával sem.

Így elővettem a repedt kijelzős P9 Lite-om, szétszedtem apró darabokra, újra összeraktam és most tökéletesen működik, épp csak az a baja, mint először volt. Törött a kijelző. Most rá kellene költenem megint úgy 15 ezret, meg ha már újra szétszedem, akkor az akkut is kidobom, de így, hogy gyakorlatilag zsákbamacska a kijelző, nem tudom mit csináljak már vele. Gyárit biztosan nem veszek, mert a telefon nem ér már annyit. Pláne, hogy ráköltöttem 15-öt gyakorlatilag teljesen feleslegesen.

(#13207) robi64


robi64
aktív tag

Nekem is a betonon kötöt ki a teló,mikor felvettem látom hogy 100 felé tört a kijelző.Gondoltam akkor először leveszem a gyári fóliát,hát volt is mit látni a kijelző ÉRINTETLEN maradt.
Igazából a "folia" repedt szét,ha foliának nevezhetjük.

(#13208) robi64


robi64
aktív tag

Infó.
Szerbiában megjelent az OTA VNS-L21C432B389 frissités,telepitettem.
Android biztonsági javitás szint 2017. Nov.6.

Remélem hogy TI is végre kaptok frissitést.

[ Szerkesztve ]

(#13209) KZP válasza robi64 (#13208) üzenetére


KZP
őstag

Megjött az magától tegnap este magyar, Telekomnál vásárolt készülékre is. :))

(#13210) szemesi69 válasza KZP (#13209) üzenetére


szemesi69
addikt

Függetlenre, duo, még semmi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13211) KZP válasza szemesi69 (#13210) üzenetére


KZP
őstag

Igaz, a miénk az független, de single simes.

(#13212) ORCA58 válasza ko_éa (#13180) üzenetére


ORCA58
addikt

Lg Tv SmartShare appal próbáld. Anélkül nekem sem kapcsolódott lányomék LG-jéhez.
Már nem tudom, mit tud, csak kipróbáltam.

KZP
Telekomos, de még nem jött.

(#13213) Clander válasza KZP (#13209) üzenetére


Clander
tag

Barátnőmé is független dual és még semmi. Még mindig áprilisi biztonsági frissítés x)

(#13214) Liller7 válasza KZP (#13211) üzenetére


Liller7
tag

Az enyém is független Telekomos,de még semmi......sajnos.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#13215) castiels válasza szemesi69 (#13210) üzenetére


castiels
addikt

Függetlenre miért nem tudják már kinyomni?

(#13216) OldMike válasza castiels (#13215) üzenetére


OldMike
őstag

Ahogy látom Szerbiában a SingleSim-re viszonylag gyors egymásutánban három frissítés is jött: B383, B387 és B389 is. Nem tudom hogy nálunk is végigjátsszák-e a teljes sorozatot, vagy mondjuk az utolsó tartamazhatna-e minden előzőt is?
Nekem persze inkább a B388 jöhetne a DS miatt.

42LM660S

(#13217) robi64 válasza OldMike (#13216) üzenetére


robi64
aktív tag

Dec 13.kor már kiállitották a B390 (DS).

(#13218) Gabis


Gabis
őstag

Annyira utálom a Huawei-nek ezt az agresszív memóriakezelését. Most először kellett volna, hogy térképen megosszam a helyzetemet, szerintetek működött. Induláskor jó volt és ennyi. Bezzeg mikor ő osztotta meg S7-ről, végig láttam merre hány méter. Na mind1, csak kipanaszkodtam magam. :B

(#13219) OldMike válasza robi64 (#13217) üzenetére


OldMike
őstag

Akkor Ti vagytok a Huawei szíve csücske, mi meg nagyon nem :O

42LM660S

(#13220) robi64 válasza OldMike (#13219) üzenetére


robi64
aktív tag

E teló előtt már volt Huawei telóm és epp nem vettem észre hogy nagyon seretnek,főleg hogy a Vip Horvát solgáltató.(még ők se kapták)
Az OTA az IMEI-hez van kötve,úgy ahogy föntről szólnak úgy fog lenni.

[ Szerkesztve ]

(#13221) bmt50 válasza robi64 (#13220) üzenetére


bmt50
senior tag

Az egész pénz kérdése..
A független flagship-ek 2 év, a többi 1 év support-ot szoktak kapni.
A Google-nek sokat kell tejelni a droid-verziókért a gyártóknak. Azok elkészítik a főverzió/biztonsági frissítéseket a telefonokra, meg a szolgáltató specifikus verziókat is.. Utóbbiakat nyilván nem ingyen.
A független telók lesznek a tovább támogatottak, mert szolgáltatók a gyártónál kevésbé szeretnek költeni egy már eladott készülékre.
A P10 Lite hardvere miatt abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy sokkal tovább lehet majd hozzáértők segítségével frissebb verziókhoz jutni.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13222) minimumgame


minimumgame
tag

Sziasztok!

Érdemes lecserélni a gyári ROM-ot valamelyik customra? Stabilitás és kisebb gyorsaság növekedés lenne a cél, bár most is elégedett vagyok egy két megingás ellenére. Feature és kinézet annyira nem számít, az miatt nem váltanék. Melyikre ajánlott ha érdemes?

Köszi

(#13223) Jarod1 válasza minimumgame (#13222) üzenetére


Jarod1
addikt

Szerintem, custumon akadhatnak bugok újraindulások

(#13224) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Mit érdemes kikapcsolni a telefonon, hogy fél óra nyomkodástól ne menjen le öt százalék az akkuból?
Egézség alaklmazást már töröltem.

(#13225) bubus66 válasza Kolty (#13224) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Katt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13226) bmt50 válasza minimumgame (#13222) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia,
Minden custom romnál az a cél, hogy a gyári romhoz képest nagyobb teljesítményt, és/vagy felhasználói beavatkozást engedjenek a rendszerbe. A dolog szépséghibája, hogy ezek az előnyök hátránnyal is járhatnak (pl. magasabbra húzott Soc- instabilabb rendszer, rövidebb akku idő; root jog- pénzügyi alkalmazások-OTP direkt- nem települnek). A gyártó szoftver fejlesztői tehát nem gonoszságból nem teszik ezeket bele a gyári romba.
Emellett az amatőröknek nincs lehetőségük a rom-ot annyit tesztelni, így óvatos használat mellett is előfordulhatnak működési hibák. Ezeket "known bugs"-ként jelezni is szokták a rom leírásában. A legtöbb custom romban vannak ilyenek. Én nem tanácsolom ezek használatát.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13227) renegat1


renegat1
tag

Sziasztok!
Innen érdemes feltenni a 389-et? Megbízható? Telekomos független single sim telefon. Gondolom sd kártya dload mappából kell indítani.

(#13228) renegat1


renegat1
tag

Sziasztok! [link]
Innen érdemes feltenni a 389-et? Megbízható? Telekomos független single sim telefon. Gondolom sd kártya dload mappából kell indítani.

(#13229) Toto00


Toto00
tag

Sziasztok!
Az a bajom, hogy néha iszonyat lassan tölt be a kamera, van h 5-10 mp is eltelik míg stabil lesz. Plusz a gps egy trágya. pesten össze vissza ugrál a navi. van vmi megoldás ezekre? próbáltam gyári visszaállítást is.
Köszi!

(#13230) minimumgame válasza bmt50 (#13226) üzenetére


minimumgame
tag

Értem, köszönöm a részletes válaszod! Korábbi telefonoknál volt, hogy váltogattam, de itt lehet nem éri meg, így is jó :)

Toto00: Nálam is előfordul néha a kamerás dolog, ezért is kérdeztem esetleg egy custom rom cseréjét.
De ezek ritka és minimális jellegű "hibák" nálam, annyira nem zavaró a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#13231) robi64


robi64
aktív tag

Ne is próbáld,nem fog meni,az első hitlesitnél hibát fog ki írni.
Esetleg proxy cserével F.Finderrel,ezt ezért irom mivel kin a B390/391 ROM.

[ Szerkesztve ]

(#13232) ORCA58 válasza Toto00 (#13229) üzenetére


ORCA58
addikt

Sygic navigációval Budapesten semmi gondom sincs.

(#13233) Benipajti


Benipajti
csendes tag

Sziasztok. Gyári visszaállitást csináltam, és azota az outlok emailemet csak akkor kapom meg ha belépek az alkalmazásba. Beállitásoknál enged.van.
Segítséget elöre is köszönöm.

(#13234) csemberlen válasza Toto00 (#13229) üzenetére


csemberlen
őstag

A kamera az olyan amilyen, vagyis vacak. A gps---waze duó jól teljesit nálam.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#13235) Kolty válasza bubus66 (#13225) üzenetére


Kolty
aktív tag

Köszönöm.

Böngészőt milyent használtok?

(#13236) bubus66 válasza Kolty (#13235) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Én az opera minit

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13237) alok válasza Kolty (#13235) üzenetére


alok
csendes tag

Opera forever :-)

(#13238) Kolty válasza bubus66 (#13236) üzenetére


Kolty
aktív tag

Valami oknál fogva nekem nem ok.
Nem tudom jpbbra, balra mozgatni az oldalt.
A rendes opera ok.

(#13239) bmt50 válasza Kolty (#13238) üzenetére


bmt50
senior tag

Nem rossz a Brave sem. :-)

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#13240) Benipajti


Benipajti
csendes tag

(#13241) Benipajti


Benipajti
csendes tag

Ez mitől lehet? Lementett mindent, gyári visszaállitás, és mikor visszaakartam tölteni a dolgokat, ezt irta ki

(#13242) bubus66 válasza Benipajti (#13240) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Nekem ezt írja ki, de ez nem azt állítja vissza amit lementettél..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13243) Benipajti


Benipajti
csendes tag

Hisuiton keresztül lett lementve minden, utána telefonon gyári visszaállitás, megtörtént, utána csatlakoztattam a géphez, és visszaakartam rakni mindent, és akkor urta ki ezt a Hisuite....

(#13244) bubus66 válasza Benipajti (#13243) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez a rendszert állítja vissza és nem a névjegyeket meg az alkalmazásokat.. Van olyan, hogy Visszaállítás az fogja visszaállítani..

Mert az elég érdekes lenne, ha te a rendszert letudnád menteni..

Ezt mentetted le nem??? És ezeket szeretnéd vissza állítani ha jól értelmezem?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13245) Benipajti válasza bubus66 (#13244) üzenetére


Benipajti
csendes tag

Igen

(#13246) bubus66 válasza Benipajti (#13245) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor azt azzal kell vissza állítani amit bejelöltem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13247) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok mindenkinek kívánok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13248) Zsocy155 válasza bubus66 (#13247) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Neked is és minden tagnak Nagyon Boldog Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

(#13249) robi64


robi64
aktív tag

Boldog Karácsonyt,kivánok minden fórumtagnak.

[ Szerkesztve ]

(#13250) Doki42 válasza bubus66 (#13247) üzenetére


Doki42
őstag

Neked is Boldog Karácsonyt!

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.