Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) NéNorbert


NéNorbert
csendes tag

Üdv. 1 hónapja használok p9 lite-ot. Elég gyenge a wifi vevőképessége. Mobilnettel is gondom van,kicsit árnyékoltabb helyen már nincs. Akadozik is a készülék. Mi lehet a megoldás?

(#14902) Forestjo válasza NéNorbert (#14901) üzenetére


Forestjo
senior tag

Szia! Nem tudom, nekem nem volt/van vele ilyen problémám, most is megvan, igaz csak multimédiás eszköznek használjuk. Talán nézesd meg egy szervizzel.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#14903) draco31


draco31
veterán

Ismerősnek eltűnt a play áruház. Független gyárilag, keressek egy apk fájlt hozzá, vagy mit kellene?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14904) Forestjo válasza draco31 (#14903) üzenetére


Forestjo
senior tag

Az enyém kölcsön van adva. De szerintem meg kell annak lenni, hacsak nem lett törölve. Ha meg törölve lett, akkor egy perc és újra le van töltve.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#14905) draco31 válasza Forestjo (#14904) üzenetére


draco31
veterán

Nincs a beállításoknál az alkalmazások listájában sem. Csak nem tudtam, hogy ez valami utólagos gyári belenyúlás, vagy az user alkotta.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14906) Kolty válasza NéNorbert (#14901) üzenetére


Kolty
aktív tag

Nekem a GPS.ssel vannak problémáim.
Kérdeztem egy szervízben. Állítólag ezekre jellemző a gps, wifi, térerő hiba valami ic. miatt.....

(#14907) ORCA58 válasza Kolty (#14906) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem egyikkel sem volt gondom.

(#14908) lcee79


lcee79
őstag

Sziasztok!

Egy munkatársamnek van egy ilyen telefonja, amin még 6-os android van, de az EON csinált egy appot amihez 7-es android a minimum... :)
Szóval ő nem tudja frissíteni, gondoltam megcsinálom neki, hogy tudja használni a programot, de nem ajánl fel frissítést, jelenleg a VNS-L21C128B141 verzió van rajta.
Feltettem a firmware findert letöltöttem egy rom-ot, de ezek szerint már régen használtam és nem emlékszem nagyon hogy kell használni, vagy beállítani.

Tudna nekem valaki ajánlani egy legegyszerűbb módot arra hogy rá tudjak tenni egy legalább 7-es androidot?

Az összefoglalót is nézegettem, meg neten is keresgéltem, de valahogy mintha sehol nem a frissítés menetét szeretnék leírni, hanem minden egyebet :)

Szóval ha valakinek van egy egyszerű ötlete megköszönném.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#14909) szkaroly válasza lcee79 (#14908) üzenetére


szkaroly
senior tag

Esetleg nem telenoros beszerzés? Mert azok megragadtak 6-os rendszeren. Ha az (márpedig a verzió stimmel, nekem is ez van), akkor nem tudsz mit csinálni. Bootloadert kéne cserélni, de mivel a Huawei már régóta nem ad kódot, esélytelen. Ha mindenáron kell az app akkor másik telefont kell vennie. Sajnos a telenor fillérb*aszás miatt nem vette meg a frissítést.

Poco X3 Pro

(#14910) lcee79 válasza szkaroly (#14909) üzenetére


lcee79
őstag

Köszi a választ!

Telenoros sajnos (C128 is erre utal ahogy kitanulmányoztam) :(
a munkatársam telefonját nagyon nem akarom széthekkelni, úgyhogy akkor marad ezen az állapoton :)

Köszi a választ.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#14911) fonok87


fonok87
aktív tag

Sziasztok!
Próbáltam a keresőt, de pont ilyen problémát nem találtam. Hallottatok már olyat, hogy a telefon minden névjegyet letölt a google-ről, de a telefonon szerkesztettek nem frissülnek a felhőben? Nagybátyám telefonja csinálja ezt és totál nem értem, én azt hittem a szinkron vagy megy vagy nem. Van ötlete valakinek?
Köszi :R

Truss me, I'm an engineer.

(#14912) ORCA58 válasza fonok87 (#14911) üzenetére


ORCA58
addikt

Gondolom a Google fiókból frissülnek a névjegyek.
Lehet Telefon azonosítóhoz vagy Google azonosítóhoz STB felvinni új neveket. A Google csak a Google adatokat szinkronizálja.
A felvitelnél fiók választás ablakban tetején lehet választani hová kerüljön.

Itt látható hol és hány db névjegy van a telefonon:
Névjegy->három pont->beállítások->megjelenítés beállítások

[ Szerkesztve ]

(#14913) fonok87 válasza ORCA58 (#14912) üzenetére


fonok87
aktív tag

Köszönöm :R Így már elvileg be fogom tudni állítani neki :)

Truss me, I'm an engineer.

(#14914) Log13


Log13
csendes tag

Hali,

Vns-l21c432b370 re lett most frissítve a teló, de a B380 OTAn nem jön, ahogy olvastam van B504/6 is már, HiSuite-n sem ajánl fel újat, mi lehet a gond? DS elvileg mert 2 IMEI száma van. Mivel lehetne probálokozni?

(#14915) DCSS


DCSS
csendes tag

Sziasztok!
Huawei P9 Lite-om ma reggelre elsötétült, semmi életjelet nem ad, nem kapcsol be, töltésre sem reagál.
Bármi ötlet mielőtt elviszem szervizbe vagy új telefon után nézek?
Köszönöm!

ಠ_ಠ

(#14916) OldMike


OldMike
őstag

Sziasztok!
Van egy ilyen telefonom, de már csak tartalék céljára. A gondom - ami miatt igazából tartalékba került - az hogy nagyon gyorsan merül. Akkut cseréltettem benne, de nem lett jobb. Amikor Repülő beállításra teszem, akkor kb. 4 nap alatt merül le 100%-ról 20%-ra. Normál állapotban, de bármilyen használat nélkül (kikapcsolt kijelző) viszont még egy nap sem kell, hogy ennyire, vagy még jobban lemerüljön. Hardveresen már nem szeretnék semmit sem tenni, tartaléknak így is megfelel, amig végleg meg nem hal. Köszönöm.

42LM660S

(#14917) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Van egy ismerősöm, akinek egy P9 Lite VNS-L31 (EMUI 4.1, Anrdoid 6.0) típusú készüléke van és többek között nem tudja használni a GMail alkalmazást, mert a Google szolgáltatás nem engedi.
A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám beállítani azt, hogy teljeskörűen tudja használni a Google alkalmazásokat?
"Gyári google alap fiók beállítása az "FRP" kikerülése hogy beléphess a fiókodba" -> Ez az aminek utána kellene néznem?
Link sajnos nem működik.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14918) SzaboZE válasza pvt.peter (#14917) üzenetére


SzaboZE
addikt

A P9 korszakában nem volt még tiltva a google használata a huaweinek. Szóval google play frisstése és kéne mennie.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#14919) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Kaptam ismerőstől egy L21 készüléket.
Se kép, se hang, nem veszi a töltést sem, legalábbis semmilyen LED-et nem látok világítani rajta.
Az ismerős elmondása alapján valamit még kiírt a teló hónapokkal ezelött, de már akkor sem bootolt be.
Ismerős ez a hiba?

Arra gondoltam, hogy megpróbálnám életre kelteni a telót, és ha van ismert jellemző hiba, ami a fentieket okozhatja, akkor nem állok neki vakon szétszedni és méricskélni.

Kössz előre is!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.