Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Roland0224


Roland0224
senior tag

Sziasztok
FF-fel szerettem volna feltenni a decemberi bizt. frissítést(b390) mert nem jön értesítés (most b380 van a telón)és nem sikerült és amikor újraindítom a telefont vagy kikapcsolás után bekapcsolom fura üzenetet dob ki hogyha szeretném folytatni a bootolást nyomjam meg a bekapcs gombot vagy ha a recoverybe akarok menni akk a hangerő fel gombot 3 mp-ig. Felül ír egy linket bepötyögtem a gépen egy emuis oldara dobott ki kell tölteni adatokat és bootloader unlock kódot ad nem tudom . Csináltam factoryt meg wipe-ot is de ugyan úgy megmaradt . Valami ötlet légyszi ne kövezzetek meg nagyon . Működik a telefon bekapcsol minden megy rendben ( a telóhoz képest) de ez kicsit zavaró.
Másik telefon hiányában nem tudtam képet csinálni az esetről ha kell megpróbálok
A válaszokat előre is köszi

(#13252) bubus66 válasza Roland0224 (#13251) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia magától nem adja ki a BL nyitó kódot meg magától nem is nyitja ki csak akkor ha te lekéred és beírod neki..

Ehhez hasonló képet kapsz csak sárgával van a kiírás?

Vagy ilyen?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13253) Roland0224 válasza bubus66 (#13252) üzenetére


Roland0224
senior tag

Hát az történt amit írtam ff-fel akartam frissíte i nem sikerült és újraindult és azt kérte egy 1,5-2 óra múlva tudok küldeni képet de nem ilyen ,mint amit küldtél

(#13254) szemesi69 válasza Roland0224 (#13253) üzenetére


szemesi69
addikt

Build számod jó?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13255) bubus66 válasza Roland0224 (#13253) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az mind szép és jó csak így nem tudom miről van szó..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13256) Roland0224 válasza bubus66 (#13255) üzenetére


Roland0224
senior tag

Itt van ezt írja ki

(#13257) Roland0224 válasza szemesi69 (#13254) üzenetére


Roland0224
senior tag

Mármint ?

(#13258) szemesi69 válasza Roland0224 (#13257) üzenetére


szemesi69
addikt

VNS-L21C432B380, gondolom ez volt, most is ez maradt?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13259) bubus66 válasza Roland0224 (#13256) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez akkor írja ki mikor nyitva van a bootloader.

Különben meg nem kell nyomni semmit se mert 3 másodperc múlva újra indul

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13260) Roland0224 válasza szemesi69 (#13258) üzenetére


Roland0224
senior tag

Igen az maradt

(#13261) Roland0224 válasza bubus66 (#13259) üzenetére


Roland0224
senior tag

Nem nyitottam ki , bár terveztem de nem .

(#13262) bubus66 válasza Roland0224 (#13261) üzenetére


bubus66
nagyúr

Magától meg nem szokott kinyílni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13263) Kolty


Kolty
aktív tag

Lehet buta kérdés, de kellene-e offline működni a készüléken a google térképnek?
Valami mapsot olvasstam, h az van rajta és működik offline.

(#13264) Balathruin válasza Kolty (#13263) üzenetére


Balathruin
veterán

Csak akkor működik ha előtte letöltesz egy területet. Autós útvonalat is tudsz tervezni, viszont mást nem.

(#13265) Roland0224 válasza bubus66 (#13262) üzenetére


Roland0224
senior tag

Pedig csak azt csináltam amit leírtam . Ff frimware letöltés (b390) proxyn keresztül letöltötte , aztán újra , meg újra valamiért . Újraindítottam a telefont aztán újra letöltöttem akkor sikerült újraindult és 5%-nál közölte h nem jó és utána jött ez a felirat. Factory,wipe nem segített . Valami megoldás?
Frissítettem mer FF-en keresztül 6.0-7.0-ra akkor sikerült azóta nem csináltam most akartam ezt de nem jött össze

[ Szerkesztve ]

(#13266) bubus66 válasza Roland0224 (#13265) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ahhoz, hogy egyszer töltés le FF, Mikor meg kereste a frissítés kb 5% letöltésnél a letöltés szüneteltetni kell és visszaállítani a proxyt alaphelyzetbe. Különben, meg ha kétszer tölti le az se baj, mert ugyan úgy telepíti.. Viszont örülj neki, hogy nem lett test_keyes....

Én most csináltam így és minden gond nélkül telepítette. De az FF az biztos, hogy nem nyitotta ki a BL vagy te nyitottad ki vagy DCUnlockerrel lett csinálva.

Nézd meg a fastboot módba, hogyan van a BL

Telefon kikapcsol USB csatlakoztatva Hangerő le + Bekapcsoló gomb még egy zöld robot be nem jön és ott nézd meg mi van alá írva. 10 s nyomod a bekapcsoló gombot akkor újra indul a telefon.

Vagy nyitsz egy parancs sort

beírod hogy

adb devices
adb reboot bootloader
majd ha megnézted akkor utána
fastboot reboot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13267) Roland0224 válasza bubus66 (#13266) üzenetére


Roland0224
senior tag

Hát ha csak úgy lehet ahogy le van írva az összefoglalóban akkor nem csináltam ,akarattal tuti nem úgy csináltam mindent az ff-fel mint előtte szóval passz.
Most akkor mit tegyek ,hogy eltűnjön?

(#13268) bubus66 válasza Roland0224 (#13267) üzenetére


bubus66
nagyúr

Addig semmit amíg nem kapsz hivatalos OTÁ-t az vissza fogja zárni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13269) Roland0224 válasza bubus66 (#13268) üzenetére


Roland0224
senior tag

Jó jó rendben
Akkor FF-fel ne is próbálkozzak?

(#13270) bubus66 válasza Roland0224 (#13267) üzenetére


bubus66
nagyúr

Addig semmit amíg nem kapsz hivatalos OTÁ-t az vissza fogja zárni. A Téma Összefoglalóban hol van le írva? Mert az meg lett szüntetve ott..

Miért kellene az FF-l próbálkozni.

Miért zavar 5 percenkét újra indítgatód? Mert ha nem akkor meg nem mindegy, hogy ott van..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13271) Roland0224 válasza bubus66 (#13270) üzenetére


Roland0224
senior tag

Rendben köszönöm
Csak mert nem igazán jött az elmúlt 4-5 hónapban frissítés és fontolgatom ,hogy megválok a telefontól
Rég jártam itt ,amikor utoljára itt voltam még volt....

[ Szerkesztve ]

(#13272) bubus66 válasza Roland0224 (#13271) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát Igen ha megválok pont nem kell frissíteni mert így a repült a garancia..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13273) renegat1


renegat1
tag

Sziasztok!
Lehet, hogy nem teljesen ide tartozik, de cserélt már valaki akkumulátort? A kérdésem az lenne, hogy a régi akkumulátorról nem tudom áttenni az NFC alatt lévő szigetelést. Ezt mivel helyettesíthetném?

(#13274) #22718208


#22718208
törölt tag

Hello.
Szereztem egy normálisabb SD -t a telefonba. A kártya működik szépen.
Viszont egyik módban sem tudok rá semmit sem tenni az appok közül.
App2SD sem segít rajtam.

Ha beállítom alapértelmezettnek az sd-t ,akkor sem telepít rá semmit.
Ilyenkor mi van??

(#13275) snooze válasza #22718208 (#13274) üzenetére


snooze
veterán

Semmi..a huawei a programok biztonságos és gyors futása miatt nem enged sd kártyára telepiteni..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#13276) #22718208 válasza snooze (#13275) üzenetére


#22718208
törölt tag

De kedvesek.
Marad a másik megdás.
Lehet B381-et kicsi hozzáértéssel root-olni?

[ Szerkesztve ]

(#13277) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy milyen face appot használtok a telefonon?
Nekem a lite volt fent, de negyed óra használat után öt százalékot csökken az akku kapacitása.
EZEKET
kikapcsoltam, de nagyon keveslem az akku kapacitását.
Lehet valahogy tesztelni, hogy valami gond van-e a telefonnal, akkuval vagy el kell fogadni, ez ilyen?

(#13278) #22718208 válasza Kolty (#13277) üzenetére


#22718208
törölt tag

Én semmit.
Inkább böngészőben használom.

(#13279) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Minden Fórumozónak

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#13280) szemesi69 válasza bubus66 (#13279) üzenetére


szemesi69
addikt

B.U.É.K :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13281) B.Pystike


B.Pystike
tag

Boldog Új Esztendőt Kívánok minden fórumtársunknak!!! :K

[ Szerkesztve ]

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#13282) ANDROID???


ANDROID???
addikt

BUÉK! :K

[ Szerkesztve ]

(#13283) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Búék!

Lesz még rá frissítés?
EMUI 5.0 Android 7.0

(#13284) szemesi69 válasza SzalaiG (#13283) üzenetére


szemesi69
addikt

Buék! Csak idő kérdése, már van, csak nálunk minden mindig később jön :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13285) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Sziasztok!
Olyan gondom akadt,hogy ha a telefont a géphez csatlakoztatom és szeretném a HiSuite programmal a névjegyeket vagy bármit használni,Nem csatlakozik a programhoz.Próbáltam már több lehetőséget a beállításban de nem működik sehogy sem.Mi lehet a gond?

(#13286) Jarod1 válasza szörnyecske (#13285) üzenetére


Jarod1
addikt

vált usb módot

(#13287) szörnyecske válasza Jarod1 (#13286) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Próbáltam és semmi.A telefonon se dobja fel a kis ablakot mint régen.Csak annyit ad fel hogy töltöm usb-n vagy a másik kettő átvitel.De utánna semmit nem csinál.

(#13288) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok. Viszonylag nagy üzemidővel rendelkező Huawei P9 lite (2016) szintü készüléket tudnátok ajánlani?

(#13289) Mágus2 válasza Kolty (#13288) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Huawei p9 lite 2016. ;)

(#13290) ANDROID??? válasza Mágus2 (#13289) üzenetére


ANDROID???
addikt

:C :K
Egyébként H8 is.

[ Szerkesztve ]

(#13291) OldMike válasza szörnyecske (#13287) üzenetére


OldMike
őstag

Nemrég én is így jártam, sőt még kacifántosabbá is vált a dolog. Nálam van Fejlesztői lehetőségek menüpont, az USB hibakeresés is be volt kapcsolva, és a Fájlátvitel is, mégsem látta a HiSuite. Bár a HiSuite indulásakor jelezte a frissebb verziót (a sajátját), még nem akartam frissíteni. A csatlakozási gond után úgy gondoltam, hogy mégis frissítek, de 25%-nál írt egy csomó hibaüzenetet, és ezután már HiSuite-om sem maradt :O .
Minden telepítési kísérletem ugyanígy végződött. Maradt egy HiSuite könyvtár a W7-en, amit admin joggal sem lehetett törölni, de egy teljes Windows újraindítás után valahogy eltűnt. Ezután fel tudtam telepíteni a HiSuite új verzióját, és most már csatlakozott is a telefon. Azóta nem próbáltam, nem tudom hogy csatlakozna-e most is.

Azt gondolom, hogy valami nem kerek ezzel a programmal, vagy az én Windows-ommal nem igazán működik együtt. Nekem úgy tűnik - de nem vagyok szakértő - hogy a feltelepüléskor úgy lezárja a saját (HiSuite) könyvtárát, hogy oda már a saját frissítési fájljait sem engedi beírni. Esetleg a telefon kapcsolódásakor is kellene azzal a könyvtárral kommunikálni, ami nem tud megtörténni.

42LM660S

(#13292) szörnyecske válasza OldMike (#13291) üzenetére


szörnyecske
csendes tag

Frissítettem a HiSuite programot,van fejlesztői menüpont is usb hibakeresés meg minden.Mégsem akar működni mint régen.

(#13293) OldMike válasza szörnyecske (#13292) üzenetére


OldMike
őstag

Most megpróbáltam csatlakozni, de már nem csatlakozott. Pedig mindenféle "hárombetűsök" is be vannak kapcsolva, MTP és HDB. Megnéztem a W7 eszközkezelőjét, ott van a telefon, de van egy hiba: HDB interface nincs telepítve. Ezzel én nem tudok mit kezdeni. Nagyon alaposan eltávolítottam a HiSuite-ot, majd újratelepítettem (biztonságból a frissítést kihagytam). Csatlakoztattam a telefont, jöttek az ablakok (fájlátvitel és HDB engedélyezése), és létrejött a kapcsolat.
Viszont most újragondoltam a telefon leválasztását:
1) áttettem Csak töltés beállításra (ekkor a HiSuite jelezte hogy nincs kapcsolat)
2) a PC-n leválasztottam az eszközt
3) ezután húztam ki az USB kábelt
(eddig nem így csináltam, bár ez így logikusnak látszik)

Próbaképpen még kétszer csatlakoztattam - sikeresen - és leválasztottam a telefont. Holnap egy teljes PC újraindítás után is kipróbálom, hátha jó marad.

42LM660S

(#13294) tibi-d válasza szörnyecske (#13285) üzenetére


tibi-d
tag

Banálisnak hangzik, de nekem is volt ilyen gondom. Az USB kábel cserével megoldódott a gond. Több kábelt is kipróbáltam. Jelenleg van 3 kábelem, amivel nem csatlakozik, és van 2 ami jó. A 3 másik kábel jó pl. tablethez, régebbi mobilhoz.

(#13295) renegat1 válasza szörnyecske (#13292) üzenetére


renegat1
tag

Megerősítem tibi-d hozzászólását. Nekem is csak egy régi 20cm-es kábellel (Nokiához kapott) működik.

(#13296) szörnyecske


szörnyecske
csendes tag

Na akkor még próbálkozom .

(#13297) Muerte68 válasza OldMike (#13293) üzenetére


Muerte68
addikt

OTG-s kábel kell hozzá nekem is volt hogy cserélni kelett és megoldódott :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#13298) OldMike válasza Muerte68 (#13297) üzenetére


OldMike
őstag

Mindenesetre furcsa a dolog. Nekem kezdetektől a telefonhoz adott kábellel működött, aztán ugyanazzal nem, most pedig megint. Nálam egyértelműen a HDB Interface telepítési hibáját (hiányát) jelezte.

42LM660S

(#13299) keszo


keszo
őstag

Találtam egy összehasonlító oldalt ami szerint a wifi nem tudja a 5GHZ
lehetséges?
[link]

Attila

(#13300) KZP válasza keszo (#13299) üzenetére


KZP
őstag

Valóban nem tudja. Csak a 2.4-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.