Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) csacsi67 válasza tomic (#14850) üzenetére


csacsi67
addikt

Megnyitott a fényképezögép alkalmazást majd jobbra el huzod a képernyöt és ott lesz ez a be állitás.

(#14852) tomic válasza csacsi67 (#14851) üzenetére


tomic
addikt

Sajna itt nincs. Itt csak a képbeàllítàsok vannak. Vagy csak én nem làtom.

(#14853) csacsi67 válasza tomic (#14852) üzenetére


csacsi67
addikt

ezt kell látnod ha jól csinálod [kép]

(#14854) huawejjp9


huawejjp9
friss újonc

Sziasztok. Van egy 2017-es p9 lite-m, nem csatlakozik a számítógéphez. Frissítettem a Hisuite verzióját az sem segített. Ki kapcsoltam a HDB-t és vissza de úgy sem. Esetleg valakinek valami ötlet???? Választ előre is köszi. :) :)

(#14855) ORCA58 válasza huawejjp9 (#14854) üzenetére


ORCA58
addikt

Hogyan csatlakoztatod? USB kábellel ?

(#14856) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Jól sejtem, hogy sérülés nélkül lehet eltávolítani a gyári fóliát a telefonról?

(#14857) Repsol600 válasza leviske (#14856) üzenetére


Repsol600
addikt

Igen.

(#14858) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, mert szívat a telefon... néha elkezdett duplán rezegni, mintha valamilyen értesítést kaptam volna, de semmi nem volt látható. Meguntam, újraindítottam.
Azóta nem tudom feloldani. Ha jó sim kódot adok meg, akkor az OK gomb megnyomása után kiírja h sim feloldása... majd visszadob a sim bekérő ablakra, ahol már nincs(!!!) OK gomb.

Ha rossz kódot adok meg, akkor kiírja, h hibás sim kód 2 db próbálkozás maradt. Az is fura, h újraindítás után újra 3 lehetőséget ír.

JA és a próbálkozások miatt 30perces tiltást csinált. Agyrém.
Sim kivétel-bevétel meg volt...

Van ötletetek, mert szét vet az ideg!

Köszi!

Papa

(#14859) SzaboZE válasza A_Papa (#14858) üzenetére


SzaboZE
addikt

Szerintem a sim kártyával lehet gond. Próbáld ki egy másik telefonban.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#14860) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Képes-e ez a mobil (vagy általában az Android okos telefonok) mikro USB-HDMI kábellel modemként egy nem okos tv-nek jelet adni?
Tehát egy Samsung 80 centis lap tv-n - ami sima, nem smart, szeretnénk tv-t nézni wifin keresztül, de mivel nincs benne wifi, ezért gondoltam, hogy a mobil lenne a közvetítő eszköz. Működik ez így?
Tehát a mobil fogná a rooterből az interneten lévő online tv adást (pl. M1) és átjátszaná a tv-re kábelen. Mert hogy a tv-nek nem akarunk külön modemet rendelni plusz havidíjért a Telekomtól.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#14861) snooze válasza Forestjo (#14860) üzenetére


snooze
veterán

szerintem a chromecast a megoldás rá.

GO Gunners!!!

(#14862) ORCA58 válasza A_Papa (#14858) üzenetére


ORCA58
addikt

Véletlenül nem kevered a telefon kódot a SIM kóddal?

(#14863) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#14864) default.


default.
őstag

Szervusztok!
Lakótársamnak próbálok segíteni, aki szeretné kicseréltetni az akksiját.
modell: P9 Lite 2017
Hol/hogy a legolcsóbb ezt megtenni? Gyári pótakkut találtunk 3000 Ft-ért, de akku cserét ilyen 10 meg 15 ezer Ft-okért látok. Mit tanácsoltok?

Köszönöm szépen előre is!
Üdv

(#14865) torogyuri


torogyuri
aktív tag

A P9 lite telekomos mobilom olyat csinál hogyha hosszabb ideig nem nyúlok a telefonomhoz és ha épp mobilhálózaton vagyok akkor nem jönnek át az értesítések (messenger, email)
Ha viszont előveszem a zsebemből és feloldom akkor egyszerre megjön az összes, akkor tér észhez,

Tudtok erre valami megoldást? :F

(#14866) snooze válasza torogyuri (#14865) üzenetére


snooze
veterán

ha jol rémlik,kell lenni valahol olyannak,hogy a mobiladat aktiv legyen lezárt képernyönél is.

GO Gunners!!!

(#14867) torogyuri válasza snooze (#14866) üzenetére


torogyuri
aktív tag

Találtam egy olyat hogy adatmegtakarító, de az ki van kapcsolva
Erre gondoltál?

(#14868) snooze válasza torogyuri (#14867) üzenetére


snooze
veterán

nem..az más..beállitások keresöjébe irdd be,hogy mobiladat..de én nem tudom megnézni,mert már nem ilyen telom van..

GO Gunners!!!

(#14869) torogyuri válasza snooze (#14868) üzenetére


torogyuri
aktív tag

Akkor csak azt a menüt dobja be hogy Alap mobiladat ami a 2 kártyás beállításokat hozza be

(#14870) snooze válasza torogyuri (#14869) üzenetére


snooze
veterán

kép link

nálam mate20litenél itt van ilyen..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14871) SlayerSub


SlayerSub
tag

Sziasztok! Bocsánat ha ez gyakori téma és már leírtátok korábban sokszor, az a problémám, hogy a feleségem P9 lite 16 gigája semmire nem elég, meghal a rendszer. Beleraktam egy 32 gigás kártyát gondolván megoldom a problémát, majd beállítottam, hogy alapértelmezett az sd kártya legyen, mégse tudom hol lehet, ha egyáltalán lehet appot átrakni oda.
Please help. :R

(#14872) snooze válasza SlayerSub (#14871) üzenetére


snooze
veterán

nem lehet..huawei nem engedi a stabilitás miatt..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#14873) SlayerSub válasza snooze (#14872) üzenetére


SlayerSub
tag

És ez gyakori gond másnál is? Mert nem akkor app guru a Drágám, épp csak a megszokott dolgok vannak rajta + egy céges levelező ami mondjuk szerintem sokat eszik, mert ugye ezer számra jönnek a mailek...
De ez így nekem egy nagyon hibás konstrukciónak tűnik...

(#14874) snooze válasza SlayerSub (#14873) üzenetére


snooze
veterán

sajnos a 16g már kevés,mivel az appok is hiznak rendesen..

GO Gunners!!!

(#14875) draco31


draco31
veterán

Hello!
Havernak ilyene van már egy jó ideje. Mostanában csinál olyat, mint ha az érintője hibás lenne, pl megérinti jobb felül, de úgy veszi a telefon, mint ha középen érne hozzá, vagy ilyenek.
kb. 3 hete van rajta egy vastagabb üvegfólia, csinálhatja az ezt a galibát? Vagy érintő hiba lesz?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14876) ORCA58 válasza draco31 (#14875) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem is megvan még, az eredeti gyári fólia van rajta
Gondolom azt leszedték a üvegfóliázás előtt. Csak azért kérdezem, mert valahol olvastam, hogy volt aki arra rakta rá.
Szerintem csak úgy derülhet ki, ha nélküle is kipróbálja.

[ Szerkesztve ]

(#14877) draco31 válasza ORCA58 (#14876) üzenetére


draco31
veterán

Nem kérdeztem, hogy levették-e vagy sem, de másfél évesen már gondolom igen. Ha összefutok vele, akkor megkérdezem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14878) Kolty


Kolty
aktív tag

Hol találom a telefonban a műhold adatokat, beállításokat?
Mostanában eléggé vacakol a telefonomon a jel. Egy oldalon ezt olvastam: "Néha a készülékben „beragadhatnak” bizonyos műhold adatok. Azaz nem biztos, hogy látjuk már az adott műholdat, de a készülék ennek ellenére számol vele. A megoldás az lehet, hogy a GPS állapotot, eszköztárát és az ehhez szükséges mentett adatokat kell törölni. Hasonlóan, mintha a számítógépünk böngészőjének gyorsítótárát törölnénk."
Szeretném ellenőrizni valahogyan, hogy mégis miért talál nehezen jelet. Hogyan tehetem ezt meg? Esetleg volt valakinek ilyen jellegű problémája? Köszönöm.

(#14879) oszy


oszy
veterán

Valószínű rossz helyre írtam be kérdésem. OFF topic-ba sikerült. :)
Szóval:

Sziasztok!
Anyumnak van egy P9 lite 2017 telefonja. Sajnos nem frissül rajta az időjárás. Vagyis nem jön be az aktuális város, pedig a helyhatározás be van kapcsolva.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#14880) hangyász2 válasza oszy (#14879) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Még ez sem az igazi. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14881) oszy válasza hangyász2 (#14880) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#14882) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Bnőmnek van egy p9 lite-ja 3gb memóriával. Soha az életben nem volt frissítve a telefon sw-je de miután a párom lett én frissítgettem neki és most 8.0 van rajta. Mintha új telefont kapott volna. Viszont. Jó pár alkalmazást nem tud frissíteni illetve letölteni. Pl.: Chrome, vagy a sleep cycle. Ez mitől lehet? Esetleg túl öreg nekik az os? (asszem a legutolsó elérhető az a 8.0)

Köszi a segítséget.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14883) OldMike


OldMike
őstag

Üdv!
Három és fél év elteltével kicseréltettem az eredeti akkumulátort, mert már kevesebb mint 2/3 ideig bírta csak. A szerviz a honlapja szerint csak gyári, új akksit tesz be, és vállal fél év garanciát is (ez lehet hogy nem túl sok, nem tudom).
Sajnos nem muzsikált jól. A kezdettől fogva úgy használtam a telefont, hogy éjszakára mindig kikapcsoltam. Az új akkuval is így tettem, viszont így a kb. 9 órás kikapcsolt állapotban lemerült 35%-ot. A napközbeni szokásos használattal és készenléttel (ez max. 1 óra kijelzőidőt jelent), kb. 15%-ot merült. Egyszer véletlenül bekapcsolva maradt egész éjszakára, akkor a készenlétben 13%-ot merült. Ez nem tudom mennyire jó vagy nem, nincs tapasztalatom.
Visszavittem, tettek bele (remélem) egy másikat. Most is a fentiek szerint működik, azzal a különbséggel hogy a kikapcsolt éjszakai állapotban már 50%-ot merült.
A szerviz szerint a telefon lehet hibás, nem az akkumulátor.
Szerintetek lehet olyan, hogy a kikapcsolt telefonban működik olyan hardver és/vagy szoftver, ami csak ilyenkor ennyire lemeríti az akkumulátort? Bekapcsolt állapotban és használatban ez a hatás pedig nem, vagy csak jóval kisebb mértékben érvényesül?
Köszönöm

42LM660S

(#14884) Repsol600 válasza OldMike (#14883) üzenetére


Repsol600
addikt

Lehetséges, hogy valami alaplap hiba és egy hibás alkatrész szívja az aksit. Anno volt egy ZTE telóm, az ugyan ezt csinálta több aksival is.

(#14885) OldMike válasza Repsol600 (#14884) üzenetére


OldMike
őstag

Köszi, talán még van remény. A második csere akkumulátort most úgy próbáltam, hogy éjszakára repülő módba tettem, így 8%-ot merült a nagyjából 9 óra alatt. Lehet hogy ez sem kevés, de ha ilyen marad, akkor egyelőre nem változtatok.

42LM660S

(#14886) ORCA58 válasza adamssss (#14882) üzenetére


ORCA58
addikt

Az nem hiszem. Nálunk is megy egy de ilyennel nem találkoztam még.
Sőt van egy Acend G6 is, amin egy másikról átszerkesztett Android 4.4 es van , azon is minden frissül, és telepíthető. He 4-es lenne akkor már van ami nem menne.

(#14887) adamssss válasza ORCA58 (#14886) üzenetére


adamssss
veterán

Koszi.
akkor viszont lovesem sincs. Valoszinuleg egy teljes restore megoldana a problemat csak az meg mas veszodessel jarna...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14888) OldMike


OldMike
őstag

Sziasztok!

Ma reggel váratlanul jött egy rendszerfrissítés a telefonra, 504 helyett 506 a vége. Nem igazán tudom, hogy mi ez, kb. két éve volt az utolsó rendszerfrissítés, a biztonsági frissítés is 2019. augusztusi.

Más: Valami baja van a telefonnak a benne lévő microSD kártyával. Már kétszer megcsinálta fényképezéskor, hogy hibára hivatkozva nem a kártyára, hanem a memóriába mentette a képet. Mindkétszer visszaállította a fotó alkalmazásban a kártyára mentést, ezután hónapokig nem volt vele gond. Ma viszont jött az értesítés, hogy hibás a kártya, cseréljem ki. Tudtok-e olyan lehetőségről (alkalmazásról), amivel ellenőrizni lehetne a kártyát, esetleg javítani ha valóban hibás?A File Manager+ van fent, de ebben nem találtam. Valószínűleg cserélni fogom a kártyát, de azért az nem annyira egyszerű, gondolom az arról működő appokat vissza kell tenni a telefonra, és nem tudom van-e még más összefüggő dolog a szimpla adatokon kívül.

Köszönöm

42LM660S

(#14889) Surplus


Surplus
tag

Nekem is jött. Jól meg is lepődtem.

(#14890) OldMike válasza Surplus (#14889) üzenetére


OldMike
őstag

Nem vagyok benne biztos, de talán a Huawei Mobile Services-szel lehet összefüggésben. Lehet így próbálják szélesebb körben elterjeszteni a Huawei alkalmazásokat.

42LM660S

(#14891) Shryoss


Shryoss
csendes tag

2019 augusztusi update egy pár napja jelenik meg... Jobb később, mint soha, I guess...?
Viszont bónusz pont, mert fixálta az értesítés bugot, amit az előző update produkált nekem. Hurrá

(#14892) Papix


Papix
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ez a telefon nem tudja a VOLTE szolgátatást kezelni? Vagy tévednék?
A készülék független és magentás előfizetések van.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#14893) szkaroly válasza Papix (#14892) üzenetére


szkaroly
senior tag

Szerintem nem.

Poco X3 Pro

(#14894) csacsi67 válasza Papix (#14892) üzenetére


csacsi67
addikt

Tudja csak nem gyári rommal.

(#14895) Reggg válasza OldMike (#14888) üzenetére


Reggg
csendes tag

Szia!
Nekem 17.-én jelzett a telefon, hogy frissítés érkezett, viszont nekem az EMUI 5.0.4 lett és a Build: VNS-L21C432B505 és a telefon Telekomos.
Az mitől lehet, hogy nem frissült le 506-ra?
Köszi.

(#14896) Kempetlen


Kempetlen
tag

Hello!

Segítsetek SOS-ben légyszi!
Hogyan lehet megállapítani, hogy független-e a készülék?

(#14897) snooze válasza Kempetlen (#14896) üzenetére


snooze
veterán

teszel bele másik szolgáltató kártyáját.

GO Gunners!!!

(#14898) Kempetlen válasza snooze (#14897) üzenetére


Kempetlen
tag

Köszi, ez az, ami nincs. Direkt nem írtam bele a kérdésembe, mert nem néztelek trolloknak titeket. Ezek szerint máshogy kell megközelítenem a dolgot.

(#14899) Kempetlen válasza Kempetlen (#14896) üzenetére


Kempetlen
tag

Közben eszembe jutott az engol kifejezés rá, így már megtaláltam... simlock. Kösz a semmit, bye!

[ Szerkesztve ]

(#14900) bubus66 válasza Kempetlen (#14899) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Itt van leírva, hogyan tudod megnézni, hogy függő vagy független.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.