Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) Jarod1 válasza morzsa16 (#13450) üzenetére


Jarod1
addikt

nem raktad petrezselyem közelébe? :O ;]

(#13452) ANDROID??? válasza morzsa16 (#13450) üzenetére


ANDROID???
addikt

Telekomos esetleg? A honlapjukon bejelentkezel és a doksik közt..

(#13453) petya220


petya220
senior tag

Mondtam, hogy gondok vannak a kijelzőkkel.

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#13454) ANDROID??? válasza petya220 (#13453) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ezt miből szűrted le, egy zöld foltokról szóló hozzászólásból? :U

(#13455) petya220 válasza ANDROID??? (#13454) üzenetére


petya220
senior tag

Onnan, hogy ez nem az első ilyen készülék sajnos :(

Mondtam, hogy sokaknak rossz a kijelzőjük.

Sárgulnak, foltosodnak, és ilyen zöld cuccok jönnek elő. Valakinek becsíkosodott

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#13456) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudja, miert van az, hogy random kikapcsol a radio vagy mp3 lejatszo?
Mintha mobil nettel egyutt csinalna...
Ugy tunik, ha nincs mobilnet, akkor mennek.
De tok random kikapcsol az fm radio is...
Legujabb android, resetelve is volt...

Otletek?
Illetve mit lehet venni e helyett a hulladek helyett, ami jobb es arban nem 100k?

Koszi

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#13457) Jarod1 válasza evko (#13456) üzenetére


Jarod1
addikt

saját lejátszója? nincs időzített kikapcsolás?
védettek az alkalmazások, nem lövi le a rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#13458) petati94 válasza evko (#13456) üzenetére


petati94
tag

Sziasztok! A P9 Lite (DS) kapcsán írtam a Huaweinek. A problémám az volt, hogy a készülék nem talál updatet. Csak a B380 van rajta.
Erre azt tanácsolta az ugyintéző, hogy menjen szervízbe a telefon, mert kell rá lennie újabb frissítesnek.
Gondoltam megosztom veletek.

https://petranyidev.hu/

(#13459) Zsocy155 válasza evko (#13456) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Én már lassan 1 éve követem a topicot és ilyen probléma eddig senkinél nem volt. Valószínű, hogy nem a "hulladékkal" van a baj.
Első körben én is azt nézném meg amit Jarod1 javasolt.

(#13460) OldMike válasza petati94 (#13458) üzenetére


OldMike
őstag

Elég furcsa hozzáállás a Huaweitől, hogy akár több ezer felhasználó azért vigye szervizbe a telefonját, hogy rátegyék a legújabb (akár csak biztonsági) frissítést. Szerintem ez csak az ügyintéző t"ök(él)etlensége" lehet.
Nekem ezen az áron nem kell frissítés, inkább megvagyok a mostanival.

42LM660S

(#13461) evko válasza Zsocy155 (#13459) üzenetére


evko
aktív tag

Uj rendszer...
Mondjuk akar a headset csati is lehet kontakt hibas...
Este ranezek.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#13462) robi64 válasza evko (#13456) üzenetére


robi64
aktív tag

Legújabb android (szám B... én a B391-est használom), resetelve is volt... (csak reszet vagy gyári visszaállitás OTA után)?Beépitett FM rádió?
Először hallok ilyesmit.

(#13463) evko


evko
aktív tag

Nah.. nekem csak b381...
Hol a legujabb?
Rateszem ejjel

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#13464) robi64 válasza evko (#13463) üzenetére


robi64
aktív tag

Sajnos nálatok még nem jelent meg,én serbiaból vagyok,de ezmellet a B381-en is hibátlanul működött a rádió.

(#13465) evko


evko
aktív tag

Nalam szar a radio...
Tovabbra is.
De youtube, mp3 is ugyan ugy leall, random.
Mintha pause-t nyomnek...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#13466) 313313 válasza evko (#13465) üzenetére


313313
addikt

Nem használsz közben valamilyen csevegő programot?
Nekem akkor halkítja a zenét a lejátszó, ha van hangereje a csengőhangnak és jönnek az üzenetek...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#13467) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Sziasztok!

Én is P9 Lite tulaj vagyok immár több, mint egy éve! Rendszeresen követem ezt a topic-ot, read-only módban! Pár hsz-el korábban, de már nyáron is olvastam, hogy bekapcsolt Bluetooth mellett a WiFi sebesség jelentősen csökken. Ez így van, én is tapasztalom, mind P8 Lite, mind P9 Lite telefonomon. Van egy alkalmazás, amivel ezt egyébként ti magatok is vizuálisan tesztelni tudjátok:
https://play.google.com/store/apps/details?id=de.avm.android.wlanapp

Ebben van egy WiFi áteresztőképesség vizsgálat funkció, ami grafikonon ábrázolva mutatja, hogy mennyi a fizikai sebesség a router és a telefon között. NEM az internet sebességét méri, attól független! Érdemes úgy kezdeni a mérést, hogy bekapcsolt Bluetooth-al, majd futás közben kikapcsoljátok.

Látható, hogy miután kikapcsoltam a Bluetooth-ot, ~20Mbit/s-ről ~45Mbit/s-re ugrott a sebesség.

Szerintem egyértelműen hardveres probléma. Mindkettő a 2,4GHz-es sávot használja. A sebesség csökkenés akkor is megvan, he csak szimplán bekapcsolom a Bluetooth-t.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#13468) csasaKKP válasza csasaKKP (#13467) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ja, igen, ezzel egyébként a router stabilitása is tesztelhető, egy gyengébb router könnyen megmakkantható pár telefonon egyszerre elindított méréssel. :DD

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#13469) petati94


petati94
tag

Sziasztok! Mivel nem akartam a telefonom csak a frissítések miatt garanciába küldeni, így felraktam a következő frissítest és automatikusan jött is a többi. Most kaptam a B392-t.

https://petranyidev.hu/

(#13470) Peterking válasza petati94 (#13469) üzenetére


Peterking
tag

Ff-el raktad fel?

(#13471) petya220 válasza csasaKKP (#13467) üzenetére


petya220
senior tag

Régen láttam ilyen szép és összeszedett hsz-t :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#13472) ORCA58 válasza petati94 (#13469) üzenetére


ORCA58
addikt

Magyarországi? Gondolom dual SIM-es és 380-as volt fent. A 382-őt tetted fel, utána jöttek a frissítések?

Ha igen, akkor s Single SIM-sre a 383 kellene vajon?

(#13473) petati94 válasza ORCA58 (#13472) üzenetére


petati94
tag

Igen, a b383 a Single SIM-es.
Igen, MM-ben vettem.

https://petranyidev.hu/

(#13474) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!

Mennyit erhet 1 ilyen telo gold szinben, fuggetlenul kerek 1 ev gyari garaniaval?

Koszonom!

Mi az az ekezet dragasag??

(#13475) szemesi69 válasza kenwood3 (#13474) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Látom feldobtad a hardver apróra, tehát van elképzelésed róla, hasonlítsd össze a többivel. Vagy keresd meg a beárazós topikot. Ez itt egy szakmai topik lenne, nem beárazós :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13476) kenwood3 válasza szemesi69 (#13475) üzenetére


kenwood3
őstag

Ja igen fel, de nem rom miért senki se jelentkezett rá még. Emiatt is kérdeztem itt rá, hogy vajon az árral van-e a baj. A beárazós topikban jó pár nap kell mire válaszolnak, úgy gondoltam, itt gyorsabban választ kapok.

Mi az az ekezet dragasag??

(#13477) B.Pystike válasza kenwood3 (#13474) üzenetére


B.Pystike
tag

Szia!

Ilyenre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#13478) szemesi69 válasza kenwood3 (#13476) üzenetére


szemesi69
addikt

Az árral nincs baj, csak nagyot esik az értékük, próbáld máshol is hirdetni, vagy türelem, jönni fognak rá :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13479) snooze válasza B.Pystike (#13477) üzenetére


snooze
veterán

Amit linkeltél az dual simes,a másik meg single..azért az sem mindegy..

GO Gunners!!!

(#13480) kenwood3 válasza szemesi69 (#13478) üzenetére


kenwood3
őstag

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#13481) Liller7 válasza csasaKKP (#13467) üzenetére


Liller7
tag

Most már értem mi miatt lassú a wifin a net,lassan tölt be oldalakat,képeket stb....mobilnettel semmi baj....mert ugye okosórát is használok,ahhoz meg kell bluetooth.Van valami megoldás rá?Azon kívül,hogy kapcsoljam ki a bluetooth.Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#13482) petya220 válasza Liller7 (#13481) üzenetére


petya220
senior tag

Használj mobilnetet! :P ;]

Amúgy, nem tudom.. custom rommal nem tapasztaltam ezt :W
Bár lehet, hogy csak én nem vettem észre eddig. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#13483) petati94 válasza Peterking (#13470) üzenetére


petati94
tag

Bocsi, későn vettem észre.

Igen, FF-el.

https://petranyidev.hu/

(#13484) Liller7 válasza petya220 (#13482) üzenetére


Liller7
tag

Ja igen,a mobilneten kívüli megoldás jobban érdekelne. :K :DD

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#13485) ORCA58


ORCA58
addikt

Hát van bőr a Huawei vezetőség pofáján. Simán beismerik, ha kell frissítés vegyél drágább telefont.[A Cikk]

Idézet a cikkből:"A Huawei azt mondja, hogy a hivatalos szoftverfrissítés megjelenése előtt pár száz felhasználóval teszteli az új funkciókat, de ilyen tesztek általában a csúcskategóriás telefonok esetében fordulnak elő, nem mindegyik modellnél alkalmazzák. A Huawei nyilatkozatából mindenesetre kiderül, hogy aki hosszabb távon akar újabb Androidot látni a készülékén, annak drágább modellt érdemes választani."

Remélem sokan megteszik, de a Huaweit messze elkerülik. Talán rájönnek mekkora szemetek. Nem véletlen, hogy több gyártó közelít hozzájuk. Pl. a Xiaomi, akik frissítenek rendszeresen. A biztonsági csomagjaik hónapokkal frissebbek, mint a miénknél.

(#13486) tekka válasza ORCA58 (#13485) üzenetére


tekka
újonc

Ebből a szövegből egyáltalán nem ez derül ki.

Komoly probléma van a Huawei-frissítések kiadásával és a frissítési metódussal is, de ez a szöveg a bétatesztre vonatkozik. Egyébként volt pl. P8 Lite-ra is anno. Szóval az újságíró következtetésének semmi köze a nyilatkozathoz.
Egyébként a főverziós politika egyértelmű a Huaweinél. Egyen kijön, és még egyet kap. Ez persze szül hülye helyzeteket. Ha épp az új android előtt adnak ki telókat, vagy ne adj isten utána az előzővel, majd télen-tavasszal megkapja az újat, akkor egyévesen nem kapja meg a következőt. Pl. Nova 1.Ez van. A biztonsági frissítéseknek gyorsabban, és főleg nem random kellene érkeznie. A beragadásokról nem beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#13487) Matthewus válasza ORCA58 (#13485) üzenetére


Matthewus
őstag

Van frissítés, a legújabb a B403/404, ha minden igaz, de hogy miért nem kapjuk meg még a B392-t se, azt nem értem.

(#13488) ORCA58 válasza tekka (#13486) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez egyértelműen nem a teszt környezetre vonatkozik:
"A Huawei nyilatkozatából mindenesetre kiderül, hogy aki hosszabb távon akar újabb Androidot látni a készülékén, annak drágább modellt érdemes választani."

Matthewus
Ezt hol olvastad? Az FF is csak B395-nél tart

[ Szerkesztve ]

(#13489) tekka válasza ORCA58 (#13488) üzenetére


tekka
újonc

Épp erről beszélek. Ezt az újságíró írja, az előtte idézett nyilatkozatban erről szó sem esik. Nem tud értelmezően olvasni.
Egyébként is a flagsipek is csak egy plusz főverziót kapnak, szóval hülyeség is. Biztonsági frissítést meg a majd 3 éves P8 Lite is.

[ Szerkesztve ]

(#13490) Matthewus válasza ORCA58 (#13488) üzenetére


Matthewus
őstag

Ha jól emlékszem az xda-n, de lehet, hogy az a 3GB RAM-mal rendelkező verzióhoz volt.

(#13491) OldMike válasza petati94 (#13469) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!

Csak telefonhasználó vagyok, egyebekhez meglehetősen amatőr. Frissítés is csak OTA módon történt eddig, de most már eléggé tele van a hócipőm, hogy még a minimális biztonsági frissítést sem kapjuk meg. Lenne néhány - valóban amatőr - kérdésem az FF használatával kapcsolatosan:

1) Garanciavesztést okoz-e az így alkalmazott frissítés?
2) Gyári alapra kerül-e a készülék, törlődnek az adatok és az alkalmazások?
3) Lényegében hogyan történik ez az FF-es frissítés?

Köszönöm

42LM660S

(#13492) Peterking válasza OldMike (#13491) üzenetére


Peterking
tag

Sajnos garivesztéssel jár. Nem törli az adatokat minden megmarad. Azért ajánlani szokták a reszetet. Kis keresgéléssel találsz jó leírást hozzá. Én par napja frissítettem az enyém. Pár dolog jobb lett. Pl kamera megnyitási idő jobb gyorsabb ujlenyomat olvasó. Bubus66 oldalán ajánlott nézelődni.

[ Szerkesztve ]

(#13493) OldMike válasza Peterking (#13492) üzenetére


OldMike
őstag

Köszönöm. Még van fél év garanciám, azt inkább megtartom. Ha addig sem lesz semmi frissítés, akkor majd visszatérek rá.

42LM660S

(#13494) ORCA58 válasza tekka (#13489) üzenetére


ORCA58
addikt

A P9 és Honor 8 biztonsági frissítéseket is kapnak, kaptak, ha lehet hinni a topikban olvasottaknak.

[ Szerkesztve ]

(#13495) tekka válasza ORCA58 (#13494) üzenetére


tekka
újonc

Ez a P9-re csak nagyon hellyel-közzel igaz, sőt. De nem ez ám a lényeg, hanem hogy a Huawei semmi olyat nem írt, amiről beszélsz. Megpróbálom újra... A közlemény nyilvánvalóan a bétatesztről szól, amiből az újságíró egy tőle független következtetést vont le, amit te készpénznek vettél. Olvasd el újra az idézőjeles részt, és szólj, ha egyetlen betű is utal erre...

(#13496) Totya_77


Totya_77
csendes tag

Sziasztok,

adott, egy 2016 őszén, a "kéknél" vásárolt P9 Lite. Ezzel kapcsolatban lenne két kérdésem:
- twrp-t sehogyse nem lehet rátenni, ergó rootolni se lehet (bootloader nyitva, vns-l21c900b160). tudtok rá vmi okot, vagy megoldást?
- érhet a készülék 35-36 ezret? (tokban volt, esetleg egy üvegfólia ráfér)

köszi a válaszokat

(#13497) petya220 válasza Totya_77 (#13496) üzenetére


petya220
senior tag

Szia!
Miért nem megy rá twrp?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#13498) B.Pystike


B.Pystike
tag

Megjött OTA-n a B393 frissítés.
Éppen települ a telefonomra.

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

(#13499) szemesi69 válasza B.Pystike (#13498) üzenetére


szemesi69
addikt

B381-re jött?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#13500) B.Pystike válasza szemesi69 (#13499) üzenetére


B.Pystike
tag

B389-re,majd 391 és 393 a vége mindez hajnali 4-től.

"Néhány ember maradandó sérüléseket szenvedne,ha leesne az egójáról az IQ-jára!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.