Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#339) szaboc78


szaboc78
csendes tag

Üdv mindenkinek. Arra gondoltam megosztom a hétvégi benyomásokat a telefonnal kapcsolatban. Én már több éve két generáció sony xperiát fogyasztottam el, és mivel csalódások sorozata ért úgy gondoltam váltok gyártót. Az újdonság varázsa teljesen megfogott. De ez több annál. Prémium összeszerelés és gyönyörű kijelző. Tökéletes fogás. Nem gyűjti az új lenyomatot, nem zsírosodik az üveg. Először érzem egy telefonon, hogy nincs szükség tokra. (De azért körülnézek a piacon :)
A rendszertől nagyon féltem, főleg attól hogy nincs főmenü. Alaptalan volt. Gyorsan megszoktam. Olyan mintha már évek óta együtt dolgoznánk. A rendszer logikus és kiszolgál. Ez a legfontosabb. Semmi bonyolítás. A sebesség eszméletlen. Azt gyorsan hozzá teszem, hogy én nem szoktam játszani telefonon, viszont minden mást igen. Hívások, közösségi háló, email, hírek, fotók, gps.

A fotós programot nagyon szeretném jobban kiismerni. Szerintem nagyon sok potenciál van benne. Ebben bátran segíthet mindenki :)

Remélem sikerült mindent elmondani. És még egy gondolat. Rég nem okozott ekkora lelki örömet egy telefon, mint a huawei p9. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.