Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#851) dutrás válasza ORCA58 (#850) üzenetére


dutrás
őstag

Az aCalendar letölthető ApkPure-ról K&H sajnos még nincs

P50 pro/P40 Lite

(#852) mtm800


mtm800
senior tag

van letölthetó a K&H Bank apk 2.12.1-R1-1 működik rendesen...használom./az eredeti bankos apk-t phone clone-val tettem át belakáskor/
[link]

[ Szerkesztve ]

(#853) mtm800


mtm800
senior tag

Csütörtökön jött ki egy 389 megás frissités OTA-n 10.0.1.167

(#854) #30610944 válasza mtm800 (#853) üzenetére


#30610944
törölt tag

Milyen ujitast hozott?

(#855) dutrás válasza mtm800 (#852) üzenetére


dutrás
őstag

Frissül is? Vagy manuálisan kell? Azért érdekes mert egy ismerősnek is ez hiányzik.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#856) ORCA58 válasza mtm800 (#852) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez megnyugtató. Az igazat megvallva reméltem, mivel Android 5 felett működik elméletileg, és nem sok köze lehet a GMS rendszerhez. Gondolom idő kérdése és ezek is felkerülnek, főleg ha több ilyen teló lesz forgalomban.

(#857) mtm800 válasza #30610944 (#854) üzenetére


mtm800
senior tag

semmi kül...videólejátszó , rendszersebesség optimalizálás,javitás, áprilisi bizt frissités

(#858) dutrás válasza ORCA58 (#856) üzenetére


dutrás
őstag

Írj az ügyfélszolgálatnak meg tedd be a kívánságlistádba. Én még a Play áruházba is beírtam az OTP alkalmazás értékelésébe. Aránylag pozitívan is válaszoltak

P50 pro/P40 Lite

(#859) mtm800 válasza dutrás (#855) üzenetére


mtm800
senior tag

Igazából passsz 2.2.1 volt fent kíváncsiságból keresgéltem van e valahol újabb verzió és ezt találta .Telepítettem frankón működik Leírás szerint kh fejlesztés 5-0 droidtól felfele működik-Amúgy a dátumbélyeg szerint április második fel a kiadás dátuma, majd meglátjuk ,hogy frissül -e a későbbiekben-

ORCA 58....igen 5-0 felett -

(#860) ORCA58


ORCA58
addikt

Csak most jut eszembe. A névjegyek hogyan kerülnek át olyan formába, hogy a Huawe Clou-ba szinkronizálni lehessen? A mostani telefonokon Google fiókhoz kötött. Ha exportálom importálom, akkor is csak a google fiókhoz köti. A hét végén egy Honor telefont üzemeltem be, és ott nem vett át a P9 lite-ról a telefonszámokat. Gogliból kellet szinkronizálni.

(#861) dutrás válasza mtm800 (#859) üzenetére


dutrás
őstag

Ha fenn van a telefonodon az apk pure alkalmazás van esély rá.

Sokaknak hiánypótló lehet(nagy volt a rinya miatta) felkerült az AG-be a Mol Limo app

P50 pro/P40 Lite

(#862) mtm800 válasza dutrás (#861) üzenetére


mtm800
senior tag

Persze fent van a kezdetek óta...
Jah ...én nem nagyon szólok a rinyálásokhoz hozzá ritka kivételektől eltekintve.Mindent egybevetve nagy a zűr a fejekben, csak a mantrázás megy hogy GMS így meg úgy , aztán ha a rinyálók a kezükbe fognák és használnák lenne csodálkozás azért. Összességében jó vétel volt ez a kis teló se a note 10+ t és se az XS max-ot nem nagyon használom azóta.

(#863) dutrás válasza mtm800 (#862) üzenetére


dutrás
őstag

Nem is neked szántam ez azoknak szól akik keresték.

:Y
Az újdons ág ereje. Egyébként tényleg remek kis telefon.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#864) mtm800 válasza dutrás (#863) üzenetére


mtm800
senior tag

Tudom, hogy nem nekem szólt . :D Nem az újdonság ereje...egyszerűen jó használni marha jó akksi idő dual simmel.

(#865) mjani1172 válasza ORCA58 (#860) üzenetére


mjani1172
addikt

Kiexportálod a simre, majd onnan a telefonra, és abból mehet a Cloudba.

[ Szerkesztve ]

(#866) dutrás válasza ORCA58 (#860) üzenetére


dutrás
őstag

Elméletileg a Phone Clone is áthúzza bármilyen telefon is legyen az. Onnan már mehet Huawei felhőbe.
Vagy ott van még a HiSuit névjegy funkciója is.
Mjani1172 megoldása is jó

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#867) ORCA58 válasza mjani1172 (#865) üzenetére


ORCA58
addikt

Még nem láttam olyan SIM kártyát, amire a teljes név, cím, munkahely, foglalkozás, email címek, becenév, születési dátum stb + címtár fotók kiírhatók lennének.

dutrás
Én is azt hittem, de a Honor 10 lite-ra mégsem hozta át. P9 lite-ról. Korábban már sok módszer kipróbáltam , de soha nem jártam sikerrel. A google fiókhoz társított cím ott maradt a visszatöltés után. Ráadásul egyes programok, a HiSuit is bizonyos telefonon és Googlbe is menthető adatot nem visznek át, mindig hiányos volt a visszatöltés. Ha csak név és telefonszám van akkor persze minden OK.
Talán az lehet a megoldás, hogy kiexportálni szöveges fájlba, abban átírnia a Google-ra utaló bejegyzéseket, majd visszatölteni. Majd megnézem ezt is a P9 lite-al kísérletezhetek.

Az app ügyben majd írok az ügyfélszolgálatnak.

[ Szerkesztve ]

(#868) dutrás válasza ORCA58 (#867) üzenetére


dutrás
őstag

Próbáld kimenteni sd kártyára. Onnan meg visszatölteni a Honorba. Csak azt nem tudom hogy a Honor is már saját sd kártyás e vagy fogadja bármelyik fajtát.

P50 pro/P40 Lite

(#869) mjani1172 válasza ORCA58 (#867) üzenetére


mjani1172
addikt

Akkor valami vcard vagy ilyen formátumban egy pendrivra,vagy valami tárhelyre és onnan vissza.

(#870) Cyrusgrissom válasza dutrás (#868) üzenetére


Cyrusgrissom
kezdő

Én mindig kiexportálom az sd kártyára, onnan töltöm vissza az új telefonba.

(#871) dutrás válasza Cyrusgrissom (#870) üzenetére


dutrás
őstag

Igen csak az új Huaweieknél már saját mem kártya van. Azt nem tudom hogy a Honor 10 fogadja e még a szokványos sd-t

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#872) dutrás válasza dutrás (#871) üzenetére


dutrás
őstag

Most megnéztem a specifikációt a tárhely nem bóvíthető. Viszont belső memóriába akkor is kimenthető amit akár wifin akár bluetooth-on át lehet küldeni a másik telefonra

P50 pro/P40 Lite

(#873) snorbi82 válasza ORCA58 (#860) üzenetére


snorbi82
senior tag

Csinálj egy hotmail fiókot, és szinkron fel. Én kB 2 éve nem használom a Google.hulyesegeket. :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#874) esi75


esi75
csendes tag

Sziasztok Lehet volt már róla szó de van Otp-s smart bank app a telefonra ami múködik is?

(#875) dutrás válasza esi75 (#874) üzenetére


dutrás
őstag

Az AG-ben jelen pillanatban nincs még. Phone Clone-val áthúzhatod a régi telefonról vagy apkból telepítheted. Ha vissza olvasol van olyan aki így járt el ez ügyben.

P50 pro/P40 Lite

(#876) tomcat1987


tomcat1987
tag

Sziasztok! Kihoztam a Vodától egy ilyen rózsabogár színű csodát. :) Jó áron volt, plusz kaptam hozzá egy Huawei Band 4 pro fitnesz karperecet, szóval nem lehetett kihagyni. Egyelőre ismerkedünk, de azt már megállapítottam, hogy a masszív proci és a 6 giga ram teszi a dolgát, igen gyors a rendszer. A GMS hiánya egyelőre nem zavar. Az viszont az igen, hogy ez is iszonyúan csúszik, nagyon kellene egy tok. Csakhogy nem túl nagy a választék. Aktív flip tokot kerestem volna, de sajnos ehhez nincs olyan gyári cucc, mint ami a P30 lite-hoz például volt. Ez számomra érthetetlen. Alig látok hozzá értelmes tokot a neten, talán az a gyári zöld színű, ami tetszik, de például flip tok nem igazán van. Tudtok ajánlani valamit? Köszi előre is...

[ Szerkesztve ]

(#877) dutrás válasza tomcat1987 (#876) üzenetére


dutrás
őstag

Allin

P50 pro/P40 Lite

(#878) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Ezt a telefont látom nem egy hirdetésben, hogy google-al árulják. Ez hihető amúgy?Megéri gy megvenni gy buheráltan?Vajon a garancia is él még rá ugyanúgy ha igy megbuherálták, hogy google legyen rajta?

(#879) Tyibur válasza mtm800 (#853) üzenetére


Tyibur
tag

NFC-vel való fizetésnél is működik?

(#880) dutrás válasza fecaga21 (#878) üzenetére


dutrás
őstag

A bootloader nem nyitható már a huawei telefonokon.
Magába az alaprendszerbe vagy más romot felpakolni nem lehet nem is kell. Így nem lehet igazán buheráltnak nevezni maximum feltelepítették rá a GMS-t
Használtan találtad?

P50 pro/P40 Lite

(#881) mtm800 válasza Tyibur (#879) üzenetére


mtm800
senior tag

(#882) dutrás válasza mtm800 (#881) üzenetére


dutrás
őstag

Szerintem erre akart rákérdezni [link]

P50 pro/P40 Lite

(#883) mtm800 válasza dutrás (#882) üzenetére


mtm800
senior tag

Jah biztosan :)

(#884) mtm800 válasza Tyibur (#879) üzenetére


mtm800
senior tag

Persze működik , naponta használom fizetésre

(#885) fecaga21 válasza dutrás (#880) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Igen használtan. Akkor ha megveszem ugyanúgy működik rakta minden mint egy google támogatott telefon?

(#886) dutrás válasza fecaga21 (#885) üzenetére


dutrás
őstag

Ha jól lett megcsinálva rajta a GMS akkor igen.
Mindenképp próbáld ki mielőtt megvennéd. Ha meg nem fontos a google akkor mindegy.
Mennyiért eladó ha kérdezhetem?

P50 pro/P40 Lite

(#887) szkaroly


szkaroly
senior tag

Ha valaki hasonló kategóriájú gms nélküli mobilt szándékozik venni, az szerintem várjon egy kicsit míg megérkezik ez:
[link]
Jobb vételnek tünik.

Poco X3 Pro

(#888) ORCA58 válasza szkaroly (#887) üzenetére


ORCA58
addikt

Még a P40 Lite-nál is nagyobb fél centivel. :(

(#889) fecaga21 válasza dutrás (#886) üzenetére


fecaga21
aktív tag

És azt honnan tudom, hogy jól lett-e megcsinálva?75-ért árulták

(#890) dutrás válasza fecaga21 (#889) üzenetére


dutrás
őstag

Annyiért már újat is kapsz.
Ki kell próbálni. Ha működnek a google szolgáltatások akkor jó.

P50 pro/P40 Lite

(#891) gps76


gps76
őstag

Sziasztok, aki felrakta a májusi videókban látható GMS-t, meg tudná mondani, hogy mennyire működik, használható így a telefon google-s része? Van-e valami hátrány, hiba, kompromisszum egy eleve google-s telefonhoz képest benne? Mert sajnos - vagy nem - szinte a google programjait használom. (drive, chrome, keep, térkép, gmail, fotók, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#892) tomcat1987 válasza dutrás (#877) üzenetére


tomcat1987
tag

Köszi! Ez meg is felelne, de hiába kerestem az Allin, nem találtam. De majd még keresem... :) Vettem egy gyári zöld színű kemény tokot a MM-ban, egyáltalán nem rossz, de jó lenne egy flip tok is.
Más. Nem vagyok otthon a témában, szóval előre bocsátom, hogy könnyen lehet, természetes jelenség a dolog. Azt vettem észre, hogy ha rossz fényviszonyok között, mondjuk este fotózok, és a kép szélén van mondjuk egy fekete táska, akkor a képernyőn a fekete táska belilul. Úgy kell ezt inkább elkepzelni, mint a sarki fényt, csak lilás színben. A sötét részeken vibrál ez a lilulás, és inkább csak a kép szélén. Párom A50-ese nem produkál ilyeneket...

(#893) dutrás válasza tomcat1987 (#892) üzenetére


dutrás
őstag

Ilyet nem tapasztaltunk. Próbáld a kamerát visszaállítani alaphelyzetbe esetleg újraindítani a telefont.
Majd este kipróbálom azért.

P50 pro/P40 Lite

(#894) tomcat1987 válasza dutrás (#893) üzenetére


tomcat1987
tag

Köszi a tippeket, este én is tesztelgetek...
Egyébként nappal semmi ilyen nem látszik, és este, rossz fényviszonyok között is inkább a kijelző szélén, és csak a sötét, illetve fekete tárgyaknál. Egy folyamatosan mozgó, vibráló lilás valami.

(#895) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Anyámnak néztem ki egy ilyen telefont. Viszont azt is olvastam hogy ezen már ugye nincs Google services csak a HMS AppGallery-je. A kérdésem az lenne hogy az alábbi alkalmazások megtalálhatók-e benne? Mert anyám ezeket használja.

Facebook, Messenger, transIT (MVK menetrend), Youtube, Viber, TikTok. Kb ennyi egyenlőre. :)

Köszönöm a válaszokat előre is.

Smoke some weed nigga!

(#896) dutrás válasza Wiz Khalifa (#895) üzenetére


dutrás
őstag

Face van Debrecen menetrend van (neked ha jól értemezem ez kell) van Viber van TikTok van Youtube de a helyett sok jobb is. Mint Vanced vagy NewPipe

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#897) dutrás válasza tomcat1987 (#892) üzenetére


dutrás
őstag

[link] [link] [link] parancsolj

P50 pro/P40 Lite

(#898) gps76 válasza dutrás (#896) üzenetére


gps76
őstag

Én meg azt szeretném ismét kérdezni, hogy aki felrakta a GMS mókolást lehet úgy használni, mint egy google-s Huaweit? Szinkronizálások mennek-e rendesen, van-e valami bug benne, amitől a "falra" lehet mászni idővel? Mert 45 körül ki lehet fogni, amennyiert nagyon ajánlott vétel.

(#899) Wiz Khalifa válasza dutrás (#896) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Miskolci menetrend kellene nem Debreceni. :)

Ha még azt meg tudod nézni megköszönöm. :)

Smoke some weed nigga!

(#900) szkaroly válasza Wiz Khalifa (#899) üzenetére


szkaroly
senior tag

Menetrendek.hu van. Az országos.

Poco X3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.