Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#901) Wiz Khalifa válasza szkaroly (#900) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. Köszönöm a válaszod neked is. :R

Smoke some weed nigga!

(#902) dutrás válasza Wiz Khalifa (#899) üzenetére


dutrás
őstag

Az AppGalleryben még nincs jelen de apk-ból telepítve tökéletesen működik. Ha Phone Clone-val áthúzod a P40 Litera az is jó. Frissül is rendesen.
De van országos is ha az jó

P50 pro/P40 Lite

(#903) Wiz Khalifa válasza dutrás (#902) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. Tehát akkor rendesen telepíthető minden progi apk fájl? :)

De amúgy akkor egyszerűbb lehet Phone Clone-al áttenni mindent szerintem.

Smoke some weed nigga!

(#904) dutrás válasza Wiz Khalifa (#903) üzenetére


dutrás
őstag

Nemegészen. A google apikat használó alkalmazások némelyike működik féligvműködik vagy nem működik.
Amit először néztem nyíregyházi menetrend például összeomlik.
Amiet kértél appokat azok működnek. A Youtube működik de bejelentkezni pl nem lehet ahogy a Maps-nál is így van. Ezért inkább a Youtube Vancedet ajánljuk ráadásul az még reklámmentes is.
A Face TikTok Viber AG-ből telepíthető. Ha használ Gmailt az saját klienssel szinkronizál. De pl mi a BlueMailt (sokan GMS-es telefonon is) használjuk ami szintén szinkronizál a Gmail fiókkal plusz a naptárral
Nem kell megijedni ezektől :)

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#905) Wiz Khalifa válasza dutrás (#904) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszönöm szépen a segítségeket. :R

Smoke some weed nigga!

(#906) dutrás válasza Wiz Khalifa (#905) üzenetére


dutrás
őstag

Nincs mit. Ezért fórum.

P50 pro/P40 Lite

(#907) tomcat1987 válasza dutrás (#897) üzenetére


tomcat1987
tag

Tyű! Köszönöm, megnézem őket. :)
Az a hülye lilás fényjáték továbbra is megvan este sötét részeken. Szolnokról vagy környékéről nincs valaki esetleg? Szívesen összenézném a két telót... :D

(#908) mtm800


mtm800
senior tag

elérhető ota-n a 10.1.0.206 / emui 10.1 / 1.5 Gb

(#909) dutrás válasza tomcat1987 (#907) üzenetére


dutrás
őstag

Szolnoki vagyok :))

P50 pro/P40 Lite

(#910) tomcat1987 válasza dutrás (#909) üzenetére


tomcat1987
tag

Hoppá! :D Én újszászi, de aránylag sűrűn megfordulok Szolnokon. Valamikor össze tudunk futni estefelé ezzel kapcsolatban?

(#911) dutrás válasza tomcat1987 (#910) üzenetére


dutrás
őstag

Keress privátban amikor neked jó több időpont ha lehetséges. Ha lehet összehozom a találkozót mert a gyereké a telefon. Vele tudsz találkozn mert suli már úgy sincs.

P50 pro/P40 Lite

(#912) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok! A Google Címjegyzékben tárolt kontaktok behúzhatóak és menthetőek is új névjegyek oda?

(#913) dutrás válasza benczeb (#912) üzenetére


dutrás
őstag

Phone Clone-val át lehet húzni a telefonra. Utána a Huawei Cloud-ra szinkronizál. Az egy 5 gigás ingyenes tárhely.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#914) tomcat1987 válasza dutrás (#911) üzenetére


tomcat1987
tag

Rendben, köszi. :) Keresni foglak...
Nekem egyelőre nem dobott fel frissítést. Mondjuk a jelenlegi is bugmentesnek tűnik, gyors és stabil.

(#915) fecaga21 válasza gps76 (#898) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Pont ezért vettem inkább P30 Lite-ot, pedig amúgy nagyon jó telefon lenne ez.

(#916) dutrás válasza fecaga21 (#915) üzenetére


dutrás
őstag

Azért ez hardverben bőven köröket ver a P30 Lite ra. Ha tudsz kompromisszumot kötni illetve nem vagy nagyon a guglihoz kötve ez sokkal jobb vétel.
Facega21 fórumtárs ezt nem említette.

P50 pro/P40 Lite

(#917) szkaroly válasza dutrás (#916) üzenetére


szkaroly
senior tag

És akkor még a Honor X10-ről nem is beszéltünk.

[link]

Poco X3 Pro

(#918) dutrás válasza szkaroly (#917) üzenetére


dutrás
őstag

Erről meg ne is beszéljünk. Kirin 980 szint és az bőven a csúcskategóriába játszik még.

P50 pro/P40 Lite

(#919) szkaroly


szkaroly
senior tag

Egy kérdés. Ha jól értem applikációban nem lehet emailcímmel bejelenkezni. De ez csak gmail-os esetben igaz, nem? Pl. yahoo-s címmel megy? (Van olyan appom aminél kötelező a login).

Poco X3 Pro

(#920) gps76 válasza fecaga21 (#915) üzenetére


gps76
őstag

Nekem pont az a bajom, szinte csak a gugli cuccait használom, mert nincs gond velük, ráadásul számítógépen is ott van mindenem ha a chrome-ba bejelentkezek. Ha kompromisszumot akarnék kötni már rég iphone-t használnék, de a gugli cuccai teljesen megfelelnek. Ezért sajnálom az új Huawei/Honorokat, mert nagyon jók hadverban, kamerában, minőségben és főleg árban.

[ Szerkesztve ]

(#921) tomcat1987


tomcat1987
tag

Azt hogy lehet megoldani,illetve bekapcsolni, hogy a gyári töltőjével ne gyorstöltő módban töltsön?
Másik kérdésem, hogy az értesítő led hiányára van valami megoldás? Egy időnként a képernyőt felvillanó app, vagy valami ilyesmi? A led mondjuk egy érthetetlen spórolás, simán odafért volna a beszédhangszóró mellé. Érdekes, a Honor 20-nál például megoldották.

(#922) dutrás válasza tomcat1987 (#921) üzenetére


dutrás
őstag

Ne használd a gyári USB kábelt. Akkor nincs gyorstöltés.
Mi a baj a gyorstöltéssel?

P50 pro/P40 Lite

(#923) tomcat1987 válasza dutrás (#922) üzenetére


tomcat1987
tag

Látod, ez valahogy eszembe sem jutott. :D Köszi ^^
Az természetesen nem baj, ha hamarabb levehetem a töltőről, de én úgy tudtam, hogy a gyorstöltés előbb leamortizálja az akkut. Tehát, hogy ha tényleg szükséges, használjuk, de egyébként inkább ne. Aztán lehet, hogy én tudom rosszul. :)

(#924) dutrás válasza tomcat1987 (#923) üzenetére


dutrás
őstag

Mate 9-et csak gyorstöltővel használtam és két év után csak marginális volt kapacitásvesztés.
Mate 20 pro vegyesen 40 wattosgyorstöltő 10wattos vezeték nélküli töltő.
Nem látok kapacitásvesztést. A gyerek a gyári 40 wattossal tölti 2-3 naponta a P40 Liteot. Nem végig gyorstöltés megy csak az elejét tolja meg aztán szépen visszalassít.

P50 pro/P40 Lite

(#925) Cyrusgrissom válasza Wiz Khalifa (#899) üzenetére


Cyrusgrissom
kezdő

Menni megy, amíg a google nem törli e miatt az accountodat. Driveostul, fotóstul, mindenestetül.
Én a másodlagos accountommal használtam pár napig playt, gmailt, drivet, es torolt a google.

(#926) Wiz Khalifa válasza Cyrusgrissom (#925) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Miért törölték az accod?

Smoke some weed nigga!

(#927) tomcat1987 válasza dutrás (#924) üzenetére


tomcat1987
tag

Akkor nem kell félni tőle, értem. Köszi az infót :)

(#928) Cyrusgrissom válasza tomcat1987 (#927) üzenetére


Cyrusgrissom
kezdő

Gondolom azért, mert google playt tettem a készülékre. Nem kaptam figyelmeztető üzenetet, egyszerűen töröltek.
Neten utánaolvastam, többen jelezték már.

(#929) Wiz Khalifa válasza Cyrusgrissom (#928) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De mi nem teszünk rá mert felesleges anyámnak. :)

Smoke some weed nigga!

(#930) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Sziasztok nagyon friss P40 lite felhasználó vagyok, az app galleryn kívül van más oldal ahonnan letudom szedni az alkalmazásokat? Válaszotok előre is köszönöm.

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#931) mtm800 válasza n0is3es (#930) üzenetére


mtm800
senior tag

APKPure , aptoide

(#932) n0is3es válasza mtm800 (#931) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Köszi, még valami lenne. Whatsapp és viber mentésem google fiókon van, hogy tudom gms nélkül a beszélgetéseim képeim videóim szinkronizálni? Gdrive esetleg?

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#933) mtm800 válasza n0is3es (#932) üzenetére


mtm800
senior tag

Ezt most passzolom , nem használom egyiket sem.

(#934) dutrás válasza n0is3es (#932) üzenetére


dutrás
őstag

MI file explorer szinkronizál a driveal. Vagy huawei cloudot használod. Kicsit macerás mert ide oda kell másolgatni de megoldható.

P50 pro/P40 Lite

(#935) n0is3es válasza dutrás (#934) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Az a baj hogy csere-bere volt és S9+ volt így nem tudtam lementeni semmit csak a samsung fiókba de onnan nem lehet lementeni semmit csak samsungal. Így megpróbálom rámókolni a gms-t és leszinkronizálni :) Utánna mindent gépre menteni

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#936) dutrás válasza n0is3es (#935) üzenetére


dutrás
őstag

Ha van pc-d talán ott is megoldható

P50 pro/P40 Lite

(#937) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Srácok. Ma kézhez vettük a telót. Kérdésem a kövi lenne. Van rajta egy fólia. Viszont nem tudom megállapítani hogy ez sima fólia-e vagy üvegfólia.

Valaki megtudja mondani a tutit? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#938) dutrás válasza Wiz Khalifa (#937) üzenetére


dutrás
őstag

Sima fólia de jó minőségű.

P50 pro/P40 Lite

(#939) Wiz Khalifa válasza dutrás (#938) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. Mert nagyon üveghatása van a perem miatt. :)

De akkor sajna holnap leszedetem. Anyámnak lesz akinél félő hogy elejti havonta kb ezért üvegfólia kell sajna. :(

Smoke some weed nigga!

(#940) dutrás válasza Wiz Khalifa (#939) üzenetére


dutrás
őstag

Hogy tetszik amúgy?

P50 pro/P40 Lite

(#941) Wiz Khalifa válasza dutrás (#940) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát hogy őszinte legyek most fogjuk jobban szemügyre venni mert eddig csak a phone clone-al átcuccoltunk és ennyi. De első benyomás jó. Szép design, jó anyaghasználat, hiába műanyag a hátlap meg a keret attól nagyon minőségi, stb...

Szép színek vannak a kijelzőbe, jó fényerővel az A40-hez képest. A többit majd csak most tujuk megtapasztalni. A gesztusvezérlés nekem terszik, anyámnak is fog szerintem, ha nem akkor kikapcsolom. :)

Smoke some weed nigga!

(#942) dutrás válasza Wiz Khalifa (#941) üzenetére


dutrás
őstag

Igen a gesztusvezérlés nagyon jól meg van oldva Mate 20 prón én is azt használom. Hát még ha edge kijező lenne mert az még könnyebbé teszi. Sokan szidják emiatt pedig direkt ezért alkalmaz ilyen kijelzőket a Huawei. Persze kinek mi tetszik.
Remélem működik minden jól és használja anyud egészséggel.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#943) Wiz Khalifa válasza dutrás (#942) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszi. :)

Amit még nem találtam az az hogy AG-be hiába írtam be hogy Youtube Vanced nem találtam. Valamint Phone Clone-al nem tudtam át tenni a Miskolci menetrendet így azt megpróbálom APK-ból telepíteni.

Smoke some weed nigga!

(#944) dutrás válasza Wiz Khalifa (#943) üzenetére


dutrás
őstag

A vancedet nem találod AG-ben. Adom a linket [link]

A menetrendet meg úgy tedd át hogy csinálsz az appról egy biztonsági mentést majd azt megosztással vagy bluetoothon átküldöd az új telefonra és onnan telepíted. Én így próbáltam ki. Mellé felteheted az országos menetrendet is.

P50 pro/P40 Lite

(#945) Wiz Khalifa válasza dutrás (#944) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Délután megcsinálom ezeket de addig is egy kicsit amatőr kérdés mert én rég nem használok rendszeresen andoidot. :DDD

Az alkalmazásról a biztonsági mentést hogy tudom megcsinálni? :)

Smoke some weed nigga!

(#946) dutrás válasza Wiz Khalifa (#945) üzenetére


dutrás
őstag

Playből töltsd le a SuperBackup-ot. Jelöld ki a menteni való apk-ot majd arhiváld. A SuperBackup létrehoz egy mappát a belső tárhelyen ahonnan majd meg tudod osztani a mentett applikációt. De úgy emlékszem az arhiválón belül is van ilyen lehetőség hogy megosztás.
Az átkükdött apkot meg simán telepíted abból a mappából ahová átküldted. Engedélyt fog kérni hogy engedélyezed e az adott alkalmazás telepíthessen. Azt engedélyezd.

P50 pro/P40 Lite

(#947) Wiz Khalifa válasza dutrás (#946) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Rendben. Köszönöm a válaszaid, sokat segítettél. :) :R

Smoke some weed nigga!

(#948) dutrás válasza Wiz Khalifa (#947) üzenetére


dutrás
őstag

Nagyon szivesen :)

P50 pro/P40 Lite

(#949) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Tegnap sikeresen feltettem a gms-t, plussz megkaptam az emui 10.1 frissitést is, de valami oknál fogva nem kapok értesítéseket. Se face se messenger se semmi :( Lehet szimplán csak az a gond hogy hms jött ki alapból és a gms bekavar a rendszerben :( Mielőtt nem volt gms fent minden értesítésem megvolt, azóta semmi. Pedig a gms-s alkalmazások hiba nélkül futnak. Valaki hasonló cipőben?

Pixel 6 & Mi 11 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#950) dutrás válasza n0is3es (#949) üzenetére


dutrás
őstag

A p40 pro topikban volt aki hasonlóképp járt. Ottnérdeklődj.

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.