Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1851) feloman


feloman
aktív tag

Megérkezett az áprilisi frissítés

felo

(#1852) zzola válasza feloman (#1851) üzenetére


zzola
félisten

Júniusban.
:DD

(#1853) feloman


feloman
aktív tag

Párom Samsung A71-es telefonján is áprilisi van még, nem nagy lemaradás ez ;)

[ Szerkesztve ]

felo

(#1854) zzola válasza feloman (#1853) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, de ő áprilisban kapta az áprilisit és nem júniusban az áprilisit...
:DDD

(#1855) feloman


feloman
aktív tag

Május közepén kapta az A71 meg neki. A céges Samsung a20e-je kapta meg sokkal hamarabb az áprilisi frissítést, még abban a hónapban, ha jól emlékszem.

felo

(#1856) zzola válasza feloman (#1855) üzenetére


zzola
félisten

Igazából csak azt nem értem, ha már adnak valamit, akkor miért nem a legrissebbet...

(#1857) feloman válasza zzola (#1856) üzenetére


feloman
aktív tag

Biztos a Harmony OS-el vannak elfoglalva, csak nem erre a telefonra hegesztik, hanem a többire :D

felo

(#1858) zzola


zzola
félisten

A jelenleg elérhető legfrissebb rendszerre elérhető a google service? Csak egy yt musicot szeretnék feltenni, hogy lehessen walkmannak használni a készüléket.
Kösz.

(#1859) DraXoN válasza zzola (#1858) üzenetére


DraXoN
addikt

a google service rámókolható, de ahhoz gyalulni kell a rendszert és az elejéről "felrakni".
csak yt music-ra lehet használni vanced féle youtube-t

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1860) zzola válasza DraXoN (#1859) üzenetére


zzola
félisten

Tényleg, a vanced. kösz. gyalulás nem gond, mér csak walkmannak használom futásnál.
Be is lehet jelentkezni G fiókkal? Mert offline szeretném használni vagy ne álmodozzak?
:R

[ Szerkesztve ]

(#1861) DraXoN válasza zzola (#1860) üzenetére


DraXoN
addikt

be lehet jelentkezni

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1862) illjo válasza zzola (#1858) üzenetére


illjo
senior tag

Így telepítsd a vancedot
[link]
Egyébként meg az itteni topikösszegoglaló helyén linkelve van a gms topikom.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1863) zzola válasza illjo (#1862) üzenetére


zzola
félisten

Kösz. 1x már sikerült, lehet épp a leírás alapján... :))

(#1864) illjo válasza zzola (#1863) üzenetére


illjo
senior tag

Szívesen.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1865) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

A Vanced alkalmazás működhet úgy, mint a Youtube alkalmazás, hogy TV-re átjátszom a zenét illetve videót?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1866) zzola


zzola
félisten

Egy ideig a céges kártyám volt a készülékben. Áttettem egy Samsungba és mindjárt leeset egy tucat sms. Ezt nem először figyeltem meg. Itt valami komoly problémák vannak. Ez meg is erősítette bennem, hogy végleg száműzzem a készüléket a fiókba.

(#1867) illjo válasza BigManus (#1865) üzenetére


illjo
senior tag

Igen. De reklámok lesznek benne, mivel a tv s youtube nem reklámmentes.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1868) BigManus válasza illjo (#1867) üzenetére


BigManus
addikt

Azt esetleg tudod, hogy hol van benne ez a funkció? Nem találom...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1869) Portás_Jakab válasza zzola (#1866) üzenetére


Portás_Jakab
csendes tag

Pontosan. Nekem is ez a véleményem. A minőséggel van bajom. Gyakran van hiba. Akár hívásban, akár műkődésben. Alacson minőségű készülék ez. 1 éven belül csere, az biztos, hogy soha többé huawei. (a google mentesség kifejezetten bejött, azért is választottam ezt), de sajnos a színvonal igen gyatra...

(#1870) illjo válasza BigManus (#1868) üzenetére


illjo
senior tag

Felső sorban a kis képernyő ikon, ugyanúgy mint a sima youtube on

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1871) illjo válasza Portás_Jakab (#1869) üzenetére


illjo
senior tag

Szerintem meg a kategóriájában,főleg jelenlegi árán egy jó kis telefon. Lassan egy éve használom minden gond nélkül. Ráadásul stabilan gms képesre mókolva. Még az sem befolyásolja az akadálymentes működést.Elég sok olyan egyedi.eset lehet, amik szolgáltató oldali hibák és felhasználói hozzá nem értés okoz, de a telefonokra fogják. Pl hívásoknál sokan panaszkodnak a volte ra, ami az helyett, hogy javítaná a minőséget, inkább rontja. Sokan azt sem tudják, hogy egy volte hívás problémamentes felépülése sajnos a hívó és hívott fél hálózati körülmémyeitől is függ. Pl telekomnál telefonbeállításokban is ki lehet kapcsolni, míg többi szolgáltatónál csak a szolgáltató tudja. Úgy, hogy pl telenornál közlik, attól függetlenül, hogy ők kikapcsolják, vissza fog térni. Ebben a telefonban egy korrekt hardver van, és elkentétben sok hasonló kategóriájú telefonnal, a firmware is stsbil. Ami sokaknak gond, az a gms nélküluség.
Pl az, hogy bizonyos sms ek megjönnek, míg másikak nem, hardver hiba biztos, hogynem lehet, de szoftver hiba sem igazán

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1872) samu2062 válasza Portás_Jakab (#1869) üzenetére


samu2062
aktív tag

Semmi baja ennek a telefonnak. Sem minőségre, sem színvonalra. Vagy kifogtál egy rossz készüléket, vagy szolgáltatói, illetve egyéb probléma van.

(#1873) YikeSS


YikeSS
tag

Sziasztok!

Segítsetek valami 5lettel plíz, ha van valakinek:
Az összefoglalóban lévő leírás alapján downgrade-eltem egy zsírúj P40 Lite-ot 226-os fw-re, azóta sekép sehang.
5x ellenőriztem a verziókat, elvileg nem szúrtam el, de valami mégis félrement.
A downgrade végigment, majd bejött az "installing update", ami végigment, aztan azóta semmi.

Recovery menü sem jön be.

Ha gépre dugom, akkor felismer egy HI3650-et, és ennyi...

Köszi!

mergedes...

(#1874) DraXoN válasza YikeSS (#1873) üzenetére


DraXoN
addikt

elméletben nem lehet "félrecsinálni", ha mégis akkor szerintem esélyes, hogy valami hardverhiba történt közben (hibás memóriachip a telefonban?)

másik lehetőség: mivel most vetted, lehet változtattak valamit a hardver verzióban, és a régi filmware nem kompatibilis? ... ennek ellenére nem tíltja a felrakást mert "gyárból úgyse azzal jön ki", többet nem tudok a témában ennyiből megállípítani.. nem tudom utóbbi esetén lehet-e garanciát érvényesíteni valahogy (bár macera mindenképp).
ami biztos, ha hardver különbség miatt nem lehet a régi firmware-t felrakni akkor lehet mostantól nem lesz mód a "teljesebb" google élményre az újabb készülékekkel. (de ezt még talán korai megállapítani).

megkéne próbálni számítógépről "javítani" a huawei saját szoftverével... hátha.

Tényleg csak spekuláció:
rákeresve a Hi3650-re ... biztos azt írja ki? mert elvileg Hi6280 et ekellene ha a chipsetet írná ki (utóbbi a Kirin 810), a 3650 az Kirin 950 ... utóbb 3 évvel régebbi de "csúcs" csip volt a maga korában... de kb. fele teljesítményben ... lehet elfogyott a 810 és találtak raktáron valami öreg cuccot és azt rakták be azonos készülékbe? ... ha igen mondjuk az üzemidőt is kritikusan érintenie kell (negatívan).. elvégre TSMC még mindig nem szállíthat huaweinek és a 7nm-es 810-es készletek nem tudom meddig tarthatnak ki... de utóbbi magyarázat lehet miért nem ment fel a régi filmware...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1875) illjo válasza YikeSS (#1873) üzenetére


illjo
senior tag

Szerintem a legegyszerűbb, ha beviszed szervizbe és azt mondod, jött valami frissítes és ez lett a vége.
Megpróbálhatod a hisuite al is újratenni, ha tud csatlakozni hozzá.
Melyik módszerrel ment a downgrade? Dload (pendrive) vagy firmfinder?

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1876) feloman


feloman
aktív tag

Reméljük hamar ide is elér :
[link]

felo

(#1877) YikeSS válasza illjo (#1875) üzenetére


YikeSS
tag

Firmfinderrel csinaltam. Hisuite nem latja.

mergedes...

(#1878) YikeSS válasza DraXoN (#1874) üzenetére


YikeSS
tag

Biztos, hogy Hi3650-et irt ki.

mergedes...

(#1879) illjo válasza YikeSS (#1877) üzenetére


illjo
senior tag

Hát, jobb lett volna a dload os megoldás pendrive al.Lehet, mégiscsak rossz fw miatt van. Szerintem szerviz akkor

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1880) feloman válasza feloman (#1876) üzenetére


feloman
aktív tag

Ide is ért:

felo

(#1881) jencsikdani


jencsikdani
tag

Most pár perce alakult át a Támogatás appom a My Huawei appra. amennyire tudom eddig csak pár Országba volt elérhető

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#1882) Gogus


Gogus
csendes tag

[kép] Ha vki nem akar mókolni, és mégis kell néha az nfc Icard alkalmazással simán megy, teszteltem. Teszel rá némi pénzt, aztán tap to pay az alkalmazasban es annyi.

[ Szerkesztve ]

(#1883) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Valaki tudna csinálni a Google Playről egy iQuos telepítő apk-t?
A Playen már fent van, de máshol nem találom.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1884) illjo válasza BigManus (#1883) üzenetére


illjo
senior tag

Aurora store a megoldás, máshoz is jól jöhet.Amik nincsenek fent ag ben, apkpure meg aptoide stb helyett.Az aurora tulajnonképpen a play áruház, csak alternatív kliens eléréssel. A saját google fiókot azért meggondolandó hozzá használni.
Innen és így:[link]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1885) illjo


illjo
senior tag

6 hónapos garancia hosszabbítási lehetőség van! Menjetek bele a my huawei (volt támogatás) appba, nyissátok meg a 'huawei szervizfesztivál' nevű akciót, ott lehet igényelni a hosszabbítást.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1886) BigManus válasza illjo (#1885) üzenetére


BigManus
addikt

Megtaláltam, hasznos. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1887) illjo válasza BigManus (#1886) üzenetére


illjo
senior tag

Szívesen!

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1888) feloman válasza illjo (#1885) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszi! :D

felo

(#1889) diablo1984 válasza illjo (#1885) üzenetére


diablo1984
veterán

Köszi! Hol lehet csekkolni, hogy tényleg meghosszabbodott a gari?

(#1890) illjo válasza diablo1984 (#1889) üzenetére


illjo
senior tag

My huawei/támogatás/előnyök

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1891) diablo1984 válasza illjo (#1890) üzenetére


diablo1984
veterán

:R
Kibővített jótállásként írja! :K

(#1892) BigManus


BigManus
addikt

Én a Telekomnál vettem anno. Azt írja: Erre a készülékre érvénytelen a garancia kiterjesztése.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1893) illjo válasza BigManus (#1892) üzenetére


illjo
senior tag

Nézd meg a my huawei ben, hogy a támogatás/előnyök részben eltér e a garancis és a kibővített jótállás dátuma 6 hónappal. Ott kellene látszania. Van akinek kiírja az aktiváláskor, hogy nem fogadja el, de a kibővitett jótállásnál mégis látszik.Nekem a rosszabbik verzió van: elfogadta, de mikor megnéztem, ugyanaz a dátum mindkettőnél. Ami amúgy így is már 6hónappal több, mint 2 év, de egyszer már mindenkinek meghosszabbították 6 hónappal. Live chaten az ügyintéző azt mondja, látja, hogy aktiváltam, és LEHET, 2-3 nap múlva látni is fogom. Mikor rákérdeztem, azt ismételgette, hogy a garanciám a vásárlás időpontjától számított 2 év 6hónap jelenleg. Hiába írtam, hogy ezzel a mostani, plusz előző hosszabbítással már plusz 1 év lenne összesen és már most mindkét dátum fél évvel több, mint a vásárlás időpontjától számított 2 év, nem tudott rá érdemi választ adni. Majd a szerviz látni fogja..Persze..amit az ügyfélszolgálat nem lát, biztos szerviz látni fog. Szerintem én buktam..

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1894) DraXoN válasza BigManus (#1892) üzenetére


DraXoN
addikt

Telekomnál vett Mate 20 X 5G-n "megadta" a plusz 6 hónapot.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1895) #07614208


#07614208
törölt tag

Sziasztok, látom egész olcsón hozzá lehet jutni ehhez a telefonhoz, erre is jön majd a HarmonyOs?
Érdemes ezt megvenni?

(#1896) illjo válasza #07614208 (#1895) üzenetére


illjo
senior tag

Árban mindenképp, az ahhoz kapcsolódó érték arány is kiváló. A gms hiány ami egyénenként eltérő problémát okozhat.
Harmonynak személy szerint nem tulajdonítok jelentőséget, főleg, hogy kérdéses a gms mókom megmaradása. Elvileg megmaradna, de nincs rá bizonyosság, hogy feltelepítéskor nem tűnik e el. Ahhoz meg, hogy visszategyük, downgradelni kell, ami ugye 22 es csapdája.
Egyébként elvileg harmony képes, de semmilyen info nincs arról, hogy valóbanmegkapja e.

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1897) #07614208 válasza illjo (#1896) üzenetére


#07614208
törölt tag

Amiket napi szinten hasznalok:
Gmail,
Youtube
Erste bank
Viber, whatsapp, messenger
Mobiljegy bkk
Tiktok
Terkep inkabb autózáshoz
Ezek kozul melyeket lehet elerni.
A google playt ralehet heggeszteni vhogy

(#1898) illjo válasza #07614208 (#1897) üzenetére


illjo
senior tag

- Gmail app nincs, böngésző, vagy más levelező app. De a gms hiány egyik velejárója, hogy pushok sok appnál késnek, elmaradnak.Ez levelező appoknál, főleg akik azonnali értesítést várnak, probléma lehet. Gyári mail appnál is 15 perc, míg megjön a push. És pont levelező appoknál (is), hiába nem igényel a futásuk gms t, fejlesztők a,google firebase re fejlesztik (azaz inkább nem fejlesztik) a pushokat, így gms hiány mégis releváns lesz. Ugyanígy pl banki appoknál. Ami miatt hms alatt mók nélkül nincs nfc érintéses fizetés lehetőség
- youtubra kiválómegoldás a youtube vanced. Ez másnak is ajánlott, aki.előfizetés nélkül szeretne lezárt kijelzős zenehallgatást és reklámmentességet.Hms alatt viszont sxinte kötelező, hacsak nem akarja valaki böngészőből használni app helyett a yt ot.
- messenger megy, de appgalleryben nincs fent. Viber is megy, whatsapp is sztem
Waze is műkődik, de csak bejelenkkezve, regelni csak gms telefonról lehet. Maps megy, de bejelentkezni nnem lehet.
Tiktok megy
Bkk app passz...
Van mók lehetőség stabil kissé munkásabb felrakással és egy app telepítéses, elég instabil, általam férc gms nek hívottmegoldások pl gspace ami appgalleryben is fent van. Összes gms megoldásról, hms alatti életről az itteni topik összefoglaló helyére linkelt topikom összefoglalójában olvashatsz bővebben

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

(#1899) #07614208 válasza illjo (#1898) üzenetére


#07614208
törölt tag

Koszonom a segítséget csak egy kérdés letöltöttwm az Appgalleryt a mostani GMS telefonomra. A HMS rendszerű telefpnoknál is ugyanazokat az appokat hozza fel mint amit most látok a GMS rendszerű mobilomon az AppGallery?

(#1900) illjo válasza #07614208 (#1899) üzenetére


illjo
senior tag

Ha jól emlékszem, nem.Gms képes telefonokon mutatja azokat az appokat is,,amikhez gms kell, eltérő a tartalom,mint amit hms alól mutat.
De attól, h valami nincs fent ag ben, még nem jelenti, hogy nem lehet máshonnan letölteni és nem fog futni.hms alatt.Mint ahogy a gms hiány sem csak azt jelenti, hogy nincs play áruház. Az csak egy tünet éx pótolható. De gms t igénylő appokat bárhonnan telepítünk, nem, vagy korlátozotran fog futni. Az összefoglalóban említem az aurora store app áruházat is. Ami nincs fent ag ben, arra kiváló. Nem petal search, apk pure aptoide meg ilyen marhaságok. Aurora tul képp play áruház csak alteenatív klienssel, de play szervereket éri el

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.