Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1101) dutrás válasza bubus66 (#1097) üzenetére


dutrás
őstag

Szia
Nem az egyenlőre nem működik.
Már írtam az ügyfélszolgálatnak hogy jó lenne mihamarabb berakni az AppGalkerybe.

P50 pro/P40 Lite

(#1102) bubus66 válasza dutrás (#1101) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben köszönöm szépen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1103) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan tudnék otg átalaktó nélkül google szolgáltatásokat varázsolni a telóra?

Ellennék nélküle, de N26-bank alkalmazás szerintem igényelné, egyszerűen mikor utanék róla fel kéne dobnia egy felugró ablakot ahol megerősítem az utalást, de sajna nem dob fel semmit. Ha vásárolok vele vagy veszek le pénzt egyből jeleznie kéne de azt sem csinálja.

Ha nem tudom megoldani, sajna le kell cserélnem, pedig még csak nemrég vettem. :)

(#1104) bubus66 válasza blade4 (#1103) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia OTG nélkül sehogy sőt még azzal se nagyon mert nem működik, volt egy HiSuites de az se működik már.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1105) blade4 válasza bubus66 (#1104) üzenetére


blade4
aktív tag

Értem, köszönöm a felvilágosítást. :R

(#1106) bubus66 válasza blade4 (#1105) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én próbáltam mind a kettőt de ott meg akad, hogy a google fiókba nem akar már belépni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1107) feloman


feloman
aktív tag

Ezt kaptam ma:

felo

(#1108) DraXoN válasza bubus66 (#1106) üzenetére


DraXoN
addikt

elvileg pedig működik, linkeltem korábban egy videót, az alapján próbáltad?
#1062 (ráadásul ez pont egy "OTG nélkül" működő videó)

elvileg OTG nélkül is lehetséges a megoldás.. csak telefonra kell kicsomagolni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1109) dutrás válasza blade4 (#1105) üzenetére


dutrás
őstag

Esetleg érdeklődj még a P40 pro topikjában

P50 pro/P40 Lite

(#1110) bubus66 válasza DraXoN (#1108) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen próbáltam és a google fiókig enged és vége

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1111) DraXoN válasza bubus66 (#1110) üzenetére


DraXoN
addikt

és érted is amiről szó van benne?
mikor belépnél, NEM fog beengedni, de amikor próbálkozik kell felrakni egy újabb .apk-t (nem tudom már mit). és azzal lesz bent.. de ha előtte azt is felraknád akkor se menne.. mert akkor meg "nem kezdni el".
sajnos később elvileg nem lehet hozzáadni accountot ha kész az egész csak így az elején (de nem próbáltam később engedi-e vagy sem).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1112) bubus66 válasza DraXoN (#1111) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!
Nem ez elsőt csinálom, és elég érdekes hogy egyik se ment fel amelyik meg felment az félnap után úgy össze omlott hogy, csak a kettő gombossal tudtam FR csinálni, már hogyne érteném, és nem is érdekel különben meg vagyok a google nélkül. De nem működik már, meg lett kérdezve.

A Téma részemről lezártnak tekintendő. Sajnos amit szerviz is lát onnan a google mokolost se lehet eltávolítani a log fájlból még boxal sem, úgy hogy ha kekeckedni akar és megnézi a szervizes a logfájlt akkor repült a kukába a garancia.

Ha nagyon akarnám boxal simán meg tudnám csinál.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1113) DraXoN válasza bubus66 (#1112) üzenetére


DraXoN
addikt

Nagyon fura.. pedig ma is csináltam egyet, egy ismerős-ismerőse vett még egy lite E-t úgy másfél hónapja és "megszívta"..
Gond nélkül megvolt egy 15 perc alatt...

A legelsőket úgy 2 hete csináltam (köztük azt is amit vettem az mondjuk P40 Lite, az is megy, egyetlen gond, hogy a gmail-t nem futtatja a háttérben, de olvasva valami app hiba lehet általánosan a huaweikkel ez, mert P30 és P20-aknál is panaszkodnak az app kommentjei között).

Mondjuk ez a mókolás nem nyúl olyan mélyen bele a telefon lelkébe, hogy egy factory resett (ha van mód rá) ne távolítana el minden nyomot.. más kérdés, hogy a googlehez bekerül a telefon azonosítója.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1114) bubus66 válasza DraXoN (#1113) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mint írtam lezártnak tekintem a témát. Ha egyszer nem megy tovább a bejelentkezésnél akkor minek kell kínlódni vele.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1115) PeAdam


PeAdam
tag

Na fiúk, lányok én vettem egy ilyen telefont. Eredetileg Xiaomi Redmi Note 9 PRO-t akartam, de annyira kedvező volt az ára ennek a P40 Lite-nak, ráadásul erősebb hardverrel, hasonlóan jó kamerás képességekkel, 40 wattos gyortöltéssel, hogy végül ez mellett döntöttem. Természetesen tartottam a Google play mantességtől, de percek alatt lehúztam minden szükséges alkalmazást Appgalery-ből és APKPure-ből. A gmail fiókomat is egyből belehetett húzni a huawei levelező programjába. Egyenlőre nem bántam meg a döntést. A Kirin 810 brutálisan erős. Egy Galaxy A40 telefonról váltottam, amivel egyébként a kamerákat leszámítva más problémám nem volt, de nagyjából megdöbbentő a sebességkülönbség még csak általános használat mellett is, pedig tavaly novemberben azt is ennyiért vásároltam.
Én csak ajánlani tudom mindenkinek a telefont. Hardverileg messze a legjobb telefon, amit kapni lehet 100e alatt. :))

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1116) zzola


zzola
félisten

Nem tudjátok a Gboardot ha felteszem, reklamálni fog a G szolgáltatások hiánya miatt?
Köszi

(#1117) bubus66 válasza zzola (#1116) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ha az MoreApps-be benn van onnan APKpure változatot telepítettem, és eddig még nem kérte.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1118) zzola válasza bubus66 (#1117) üzenetére


zzola
félisten

Igen, benne van. A szótár működik?

(#1119) dutrás válasza PeAdam (#1115) üzenetére


dutrás
őstag

Jó választás volt. Szerintem kamerában középkategória legjobbja.
Használd egészséggel.

P50 pro/P40 Lite

(#1120) bubus66 válasza zzola (#1118) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen működik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1121) zzola válasza bubus66 (#1120) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#1122) ORCA58 válasza zzola (#1100) üzenetére


ORCA58
addikt

Egy P20 lite telefonon a True Phone Dialer & Contacts & Call Recorder appot használom, abban van beépítve és működik is. Az AppGallery-ben is megtalálható.

(#1123) zzola válasza ORCA58 (#1122) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#1124) N_A_S


N_A_S
veterán

Sziasztok!

Need For Speed No Limitsre van megoldás? Kellene hozzá szerintem a Google Play hogy be tudja tölteni a mentéseimet. Ez így ebben a formában lehetséges?

https://tinyurl.com/phnas

(#1125) szhunor


szhunor
tag

Biztos már felmerült a kérdés, de melyik jobb telefon, melyiknek jobb a kamerája?
Huawei P40 Lite vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Köszi előre is.

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#1126) PeAdam válasza szhunor (#1125) üzenetére


PeAdam
tag

Kamerában nagyjából egál, ugyanolyan jó fotókat készítenek. Viszont a Redmi videózásban sokkal jobb. Ellenben én a P40 Lite-ot választottam a sokkal kedvezőbb ára, illetve a Kirin 810 processzor miatt, ebben a Huawei erősebb. Fürgébb a rendszer, már-már flagship szint, a Redmi ebben egy hajszállal lemarad. Nehéz döntés, én a teljesítmény és az ár miatt most a Huaweire voksoltam. :))

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1127) dutrás válasza PeAdam (#1126) üzenetére


dutrás
őstag

Plusz üzemidő és gyorstöltés gondolom.

P50 pro/P40 Lite

(#1128) DraXoN válasza dutrás (#1127) üzenetére


DraXoN
addikt

egyébként használ valaki gyorstöltést?

én már az előző v20 telefonomon is csak kipróbáltam milyen az.. talán ha 1x vagy 2x használtam ténylegesen mert "kellett".

általában évek óta egy 3 portos IKEÁS (de tényleg Ikeás [link] ) töltővel töltöm (fixen be van húzva kábel, és van egy dokk amibe belerakom).. persze, beköthetném gyorstöltőre, de nem szokott kelleni (ha le is merülne napközben, ami nem szokott nálam előfordulni, akkor is ki tudnám várni sima töltővel is, hogy valamit magábaszedjen).

Igaz, most vettem egy QC3 képes power bankot, de azt is inkább csak egy forrasztópáka miatt.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1129) zzola válasza DraXoN (#1128) üzenetére


zzola
félisten

Mi számít gyors töltésnek? Én egy 5V 2A-es gyári Samsung fejet használok...

(#1130) DraXoN válasza zzola (#1129) üzenetére


DraXoN
addikt

az ikeás is 5V 2A..
de itt most ezen telefon 40W-os töltési képességére gondoltam, vagy más telefonok 18W-os (pl QC3.0 18W, ami ha jól rémlik 9V 2A vagy 12V 1.5A-el volt leadva).

Vagyis.. valaki emiat dönt egy-egy készülék mellet vajon, hogy gyorsabban feltölt? (én mondjuk nem is figyeltem amikor ezt megvettem, hogy tud-e és ha tud akkor milyen gyorstöltést tud-e...)

ennek a telefonnak a töltőjét és kábelét még csak ki se vettem a dobozból (eddig, csak most, hogy megnézzem).

szerk:
a töltéssel kapcsolatosan rosszul emlékeztem: [link]
Mondjuk mennyire átjárhatóak ezek a szabványok? Mert azt vettem észre azért ez a telefon is gyorsabban tölt QC3.0 protokolon át mint egy 5V 2A töltőn keresztül...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1131) dutrás válasza DraXoN (#1128) üzenetére


dutrás
őstag

Mind a P40 Lite-ot mind a Mate 20 pro-t rendszeresen használom gyorstöltővel. Sőt a Mate 20 prohoz van egy 10 wattos vezetéknélküli is.
Miért ne használnánk ha már adták vele? Az Emui 10.1-benráadásul benne van az inteligens töltésszabályozás is ami még finomított a töltési ciklusokon.

#1130
Van akinek számít és azért egy középkategóriás telefontól nem semmi a 40wattos töltés lehetősége. Még pontosan nem mértem meg de alig egy óra alatt feltekeri 10-ről 100 százalékra.
Anno a Mate 9-et csak a saját töltőjével töltöttem ami az első supercharge töltőfej volt ha jól emlékszem 15 wattos teljesítménnyel.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#1132) dutrás válasza DraXoN (#1130) üzenetére


dutrás
őstag

Próbáld a saját lila színű gyári kábellal az engedi a teljes gyorstöltést.

P50 pro/P40 Lite

(#1133) zzola válasza DraXoN (#1130) üzenetére


zzola
félisten

Én sem vettem ki a gyári fejet/kábelt a dobozból, mert minek? Ez a 2A-es fej is hamar feltölti. Munkahelyen egy standard "lassú" töltöm van, vészhelyzetre az is jó....
Vásárláskor láttam, hogy van gyors töltés, de nem ez volt az elsődleges szempont.

(#1134) dutrás válasza zzola (#1133) üzenetére


dutrás
őstag

Nyilván nem kötelező a gyorstöltést használni de a lehetőség adott.

P50 pro/P40 Lite

(#1135) zzola válasza dutrás (#1134) üzenetére


zzola
félisten

Persze. Mondjuk nálam ez nem tudatos, nem kímélem az akkumulátort így sem...
:DDD

(#1136) DraXoN válasza dutrás (#1134) üzenetére


DraXoN
addikt

csak nem tudom hova tölteni.. 3. napját csinálja a telefon, amióta levettem a töltőről a telefont de még mindig 72%on van az akku :DDD (pedig semmi energiatakarékos "izé" nincs bekapcsolva... persze az is igaz, csak az asztalomon fekszik).
(és ezért is nem akarok 200-300eFt -ot telefonra költeni, de még 100eFt-ot se, nekem "nincs értelme")

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1137) dutrás válasza DraXoN (#1136) üzenetére


dutrás
őstag

Az szép :K
Nem használod?

P50 pro/P40 Lite

(#1138) DraXoN válasza dutrás (#1137) üzenetére


DraXoN
addikt

Nem volt most "mire" használni. csak úgy nem nyomkodom, játszani rajta nem játszom (nem jött be a "játék a mobilon" műfaj).
Többnyire engem inkább hívnak mint, hogy én hívjak másokat (utálok személy szerint telefonálni).. Ha valamit keresek a neten ott a PC, kényelmesebb számomra (meg jobban megszoktam).
A napokban pont nem hívott senki, és nagyon mennem se kellett sehova, hogy GPS- kelljen, vagy zenét hallgassak útközben (akkora a csend, hogy azt mondanám az ügyfeleim nyaralnak.. tippre).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1139) dutrás válasza DraXoN (#1138) üzenetére


dutrás
őstag

De ez így tök jó nem? Remekül optimalizáltak a Huawei készülékei. Gondolj bele ha még aprólékosan belőnéd az az energiafelhasználást beszőné a pók a töltőkábeled csatiját :).

P50 pro/P40 Lite

(#1140) Laci303


Laci303
újonc

Sziasztok,új vagyok 3 hónapja van P40 litom, fel akartam telepíteni a MoreApps-ot és ezt kéri: Kérem mielőtt telepíti az alkalmazást,olvassa el a harmadik fél felhasználási feltételeit. Ez mit jelent ? nem enged tovább lépni. Köszi a választ.

(#1141) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek ha a PhoneClone programmal átmásolódik a banki alkalmazás- Unicredit Bank-, el is indul, akkor az használható? Nem aktiváltam a banki alkalmazást a telefonon még, inkább megkérdezem, mielőtt megtenném :D

felo

(#1142) DraXoN válasza feloman (#1141) üzenetére


DraXoN
addikt

nem tudom ki-hogy van vele, nekem 2 és fél hét tapsztalata a cib bankal ez:
egyáltalán nincs push üzenetem velük.. próbáltam az appgallery verziót .. és a play áruházast is (utóbbi mindig frissebb verzióra, az appgallery-t eléggé "hektikusan" frissítik).
De egyiknél se tudtam push üzenetet előhozni, így SMS értesítésre vagyok kénytelen visszaálni velük (ami meg sms-enként 30ft-ot számol..)

Mondjuk általános gondom ez a push üzenet dolog, nem tudom mondjuk ez mennyire telefon specifikus.. hogy a gmail kb csak 2x-3x frissít egy nap még nem katasztrófa, mert messenger, viber (utóbbi miután kilövöm a háttérben futás korlátozása módot), rendesen megérkezik időben.. de pl. hangouts esetén is kicsit "hektikus" a frissítési hajlam (folyton kilövi a memóriából a rendszer).

De Cib bank esetén akkor se kapok push üzenetet ha előttem megnyitva van az alkalmazás... mint ha nem tudná elérni ezt a funkciót az appjuk (lehet app hiba?)

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1143) dutrás válasza DraXoN (#1142) üzenetére


dutrás
őstag

Beállítások-alkalmazások-alkalmazásindítások itt állítsd be hogy mi fusson a háttérben. Az értesítéseknél meg nézd meg nem e le van tiltva a banki app értesítései.

P50 pro/P40 Lite

(#1144) Black_Raven válasza DraXoN (#1142) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom hogy előtte kaptál e pusht a CIB-től, de most hogy mondod, legalább egy éve nem kaptam semmit..(p30)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1145) DraXoN válasza dutrás (#1143) üzenetére


DraXoN
addikt

rég be lett állítva, nem segít, értesítések nincsenek letíltva, energia takarékos módból "ki van véve".
LG V20-on egyébként mennek a push üzenetek cibtől.. ha visszarakom az accountom arra, akkor minden megjön.. ezen, semmi, még akkorse ha aktívan be van lépve az ember és előtte van megnyitva az app.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1146) janeszgol


janeszgol
félisten

Most van pár felbontott P40 Lite az Edigitalban 65 ezer ft környékén. Aki gondolja nézzen rá!
(Én nem teszem, én majd ősszel a Vodáshoz újítok be egyet a tervek szerint.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1147) zzola válasza janeszgol (#1146) üzenetére


zzola
félisten

Jó sokat visszaküldtek belőle....gondolom a sok nagytudáasú bekapcsolás után szembesült, hogy nincsenek G szolgáltatások.
:DDD

(#1148) DraXoN válasza zzola (#1147) üzenetére


DraXoN
addikt

pedig nagyon jó telefon lenne ez ha gyárilag lenne rajta GMS .. bár valószínű akkor nem ennyi lenne mint most sok helyen (simán 120-150eFt környéki árazást tippelnék).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1149) fila válasza DraXoN (#1148) üzenetére


fila
senior tag

GMS van a honor 20/nova 5t-n, azt megkapod 100 alatt, erősebb procival.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1150) szkaroly válasza zzola (#1147) üzenetére


szkaroly
senior tag

Nyilván vannak olyanok is. De szerintem mások esetleg kipróbálták hogy megfelel-e nekik és ha nem akkor visszaküldték. A jelenlegi helyzetben a gyártó örülhet hogy vannak olyanok akik esélyt adnak egy gms nélküli telefonnak. Én is így fogok tenni ha a Honor X10 megjelenik nálunk. De webshopban veszem meg.

Poco X3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.